رفتن به مطلب

مشکل با مادربرد msi x370 gaming pro

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام رفقا ، خوبین

ببینین من  یه سیستم برای مشتری خریدم و اسمبل داشتم میکردم  ,هیچ گونه خطایی فنی حین اسمبل رخ نداد

اما نمیدونم چرا وقتی سیستم رو روشن کردم بوق ممتد میزد سه بار و اصلا هم تصویر نمیده

وقتی که SSD رو ازش جدا کردم دیگه بوق نزد ، زمانیکه به پورت دیگه ساتا وصل میکنم بوق نمیزنه ولی تصویر هم نمیده 

نمیدونم چه مرگشه سیستم رو باید ببندم بره برای همین نیاز به کمکتون دارم 

بایوس رو هم کلیر کردم و حتی بایوس جدید زدم  با پروگرامر

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

سلام رفقا ، خوبین

ببینین من  یه سیستم برای مشتری خریدم و اسمبل داشتم میکردم  ,هیچ گونه خطایی فنی حین اسمبل رخ نداد

اما نمیدونم چرا وقتی سیستم رو روشن کردم بوق ممتد میزد سه بار و اصلا هم تصویر نمیده

وقتی که SSD رو ازش جدا کردم دیگه بوق نزد ، زمانیکه به پورت دیگه ساتا وصل میکنم بوق نمیزنه ولی تصویر هم نمیده 

درود مهدی عزیز

Cpu رو هم بفرمائید؟

رم محکم سر جاش هست؟

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

شاید باورتون نشه ! و حتی کمکتون هم نکنه اما من همچین مشکل مسخره ای داشتم که  خودم سوتی دادم :|

بنده یه مادربرد x370  سر هم کردم برای یکی از بچه ها وقتی روشن میکردم بوق ممتد میزد :|

ببینید شاید 2 - 3 ساعت وقتمو گرفت بعد که توجه کردم دیدم فیش برق سی پی یو زدم به فن مادربرد !!

چون به خیال خودم برق فن سی پی یو همه مین ها فکر میکردم هیمشه قسمت بالای مادربرد قرار داره اما این برقش وسطه مین بود

خلاصه اونم نه تصویر میداد و نه هیچی فقط بوق ممتد

تا اینکه دقت کردم و هم تصویر داد هم بدونه مشکل بالا اومد

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/25, 01:03:30، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

سلام رفقا ، خوبین

عجیب تربن چیزیه که توی زندگیم شنیدم

یعنی درگاه یک ساتا مشکل داره ؟ 

کلیر سیموس رو امتحان کردید ؟ 

البته از برد های msi و شاهکار هاش هیچی بعید نیست ?

لینک به دیدگاه

درود

جدا از موردهایی که دوستان گفتند، تعویض رم را هم بیازما.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، strevai گفته است :

البته از برد های msi و شاهکار هاش هیچی بعید نیست 1f604.png

از این جملتون کل تجربه ی سخت افزاریتون رو مشخص کردید.

کسانی مثل بنده که  با گیگا و ایسوس و msi سر و کار داشتند به تعداد زیادی از مین برد ها و گرافاشون . میتونم بگم که هر سه برابر هستند و گاهی ممکنه یکیشون مقدار ناچیزی پیش بیوفتند  . توی امضامم هست و من عاشق هر سه شون هستنم و هر سه شونو قبول دارم

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/25, 01:03:30، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

سلام رفقا ، خوبین

سه تا بوق پشت سر هم واسه نداشتن گرافیک هست. اگه پردازنده گرافیک داخلی نداشته باشه (مثلا سری ryzen g نباشه) شما نمیتونی از خروجی hdmi  مادربورد تصویر بگیری

منم همین مشکل رو داشتم اخرش فهمیدم پردازنده من 1700x گرافیک داخلی نداره که بیچاره تصویر بده ! یه دونه gt210  انداختم مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...