رفتن به مطلب

راهنمایی کارکرد USB زیر و کنار مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ، اگه از دوستان کسی هست که  کارآیی و چگونگی کارکردن با USB های زیر و کناری مانیتور HPZ2240 ldn,ki میدونه، راهنمایی کنه ممنون میشم.

من برای امتحان فلش و چراغ قوه ال ای دی بهشون زدم اما اتفاقی نیفتاده!!؟؟

hp zr22.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عزیز کاربرد اون پرت های usb به عنوان usb hub هست ، شما باید یه کابل پرینتر بگیری بزنی به قسمتی که توی عکس مشخص کردم بعد از باقی usb ها استفاده کنی.

5b9e0b8ce1753_hpzr22.jpg.e837d8c6c0d71bf94b1d3e9ddaf92b35.jpg.af6f917c09e4fc170bae8087ce889200.jpg

لینک به دیدگاه

عزيز مثل جوابى كه اين دوستمون دادن يجورايى مثل هاب عمل ميكنه يكى دخوليه اصليه الباقى خروجى هستن مثل بعضى از اين كيبوردها كه بغلشون جاى USB و 3.5 ميل داره شما نميتونيد از اونطرف فقط PS2 رو وصل كنيد بگيد چرا ميكروفون يوس اس بى و جاى صداش كار نكرد...

لینک به دیدگاه

دوستان متوجه نشدم؟! همین پورتی که آقای رحمان شاهی مشخص کرده رو  پرینترم هست که سیم بهش وصله و اون سرشم یو اس بی داره که به کیس وصل شده و امکان  پرینت  گرفتن رو فراهم کرده. حالا میگید اونو از پرنتر جدا کنم بزنم به مانیتور؟؟!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، کاوش گفته است :

دوستان متوجه نشدم؟! همین پورتی که آقای رحمان شاهی مشخص کرده رو  پرینترم هست که سیم بهش وصله و اون سرشم یو اس بی داره که به کیس وصل شده و امکان  پرینت  گرفتن رو فراهم کرده. حالا میگید اونو از پرنتر جدا کنم بزنم به مانیتور؟؟!!

منظور ایشون این هست که یه کابل مثل کابل پرینتر که یه سرش بخوره به کیس سر دیگش بخوره به اونجایی که مشخص شده،بعد اون usb ها رو میتونی ازشون استفاده کنی،ینی یجورایی با کیس ارتباط برقرار میکنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

پس یه کابل پرینتر اضافی لازم دارم که سر یو اس بیش به کیس و سر دیگش به مانیتور وصل شه  بعد از اینکار تازه یو اس بی ها در مانیتور فعال میشن؟!

لینک به دیدگاه

در فیلم تبلیغاتی و معرفی همین مانیتوردر اینترنت  مجری برنامه یه کابل وصل میکنه به پوت VGA  (آبی رنگ) و سر دیگه کابل رو هم وصل میکنه به پورت یو اس بی کناری زیر مانیتور(انتهای سمت راست .)

این کار برای چیه؟ چه عملی انجام میده؟؟

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گفتند ظاهرا درنیافتی. نمایشگر تعدادی usb2 متعارف type a دارد، مانند همینها که مادربوردها دارند. به اینها می گوییم خروجی. یک ورودی هم دارد که مانند درگاه usb چاپگر است و usb type b است. ورودی نمایشگر را با کابل یک سر usb type b که همان کابل چاپگر است به usb پشت مادربورد بزن، خروجیها کار خواهند کرد. در واقع نمایشگر یک مدار تقسیم usb دارد که باید با یک کابل به رایانه وصل شود.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

تشکر از جمیع دوستانی که راهنمایی کردند? راهنمایی رو انجام دادم مشکلم حل شد و الان usb های مانیتور فعال شدن?

از این usb های مانیتور معمولا برای چه کاری استفاده میکنند؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، کاوش گفته است :

تشکر از جمیع دوستانی که راهنمایی کردند1f44f.png راهنمایی رو انجام دادم مشکلم حل شد و الان usb های مانیتور فعال شدن1f44c.png

از این usb های مانیتور معمولا برای چه کاری استفاده میکنند؟

هر چیزی که بخای با usb وصل کنی،گوشی مودم دانگل موس صفحه کلید،دسته هرچی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5b9fb63ecd1e7_81bBba1OkL._SX425_.jpg.9a506b1e3bfd5b191506ba5e7d10b6e0.jpg

یک چیزیه مثل این ????

کار همینو انجام میده

((usb hub))

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام خسته نباشید من یه مانیتورdell p2017h خریدم خودش اسپیکر نداره چجوری میتونم بهش اسپیکر وصل کنم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...