رفتن به مطلب

بهترین بیلد ویندوز ده برای باری

ho3einsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینواجرا کن

1. Open Task Scheduler

2. Expand ‘Task Scheduler Library’

3. Navigate to Microsoft >> Windows >> UpdateOrchestrator

4. Delete the following tasks

a. UpdateAssistant

b. UpdateAssistantCalendarRun

c. UpdateAssistantWakeupRun

5. Close ‘Task Scheduler’

6. Uninstall any application with ‘Update Assistant’ in the title.

7. Remove the following folders if they exist

a. C:\Windows10Upgrade

b. C:\Windows\UpdateAssistant

c. C:\Windows\UpgradeAssistantV2 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

نرم ازفار رو که نصب کردید ، هر نرم افزاری که بخاد به اینترنت دسترسی پیدا کنه ، این نرم افزار بهتون هشدار میده و از تون سوال میکنه که آیا اجازه میدید به اینترنت دسترسی پیدا کنه یا نه؟ اگر نخاید بهش اجازه بدید گزینه Forbid رو میزنید و اگر بخاید بهش اجازه بدید گزینه Allow میزنید

svchost.exe رو بهش دسترسی ندید و Forbid بزنید

کلا هر نرم افزاری رو که نمیشناسید بهش دسترسی ندید

برای مدریت دسترسی ها ، نرم افزار رو باز کنید و به تب Firewall برید و در قسمت Applications در تب Ruls میتونید نرم افزار هایی که دسترسی دادید یا ندادید رو مدریت کنید

Screenshot (21).jpg

سلام ممنون از راهنماییت 

فقط مشکل من از این چیزها گذشته و اپدیت کرده خودشو الان هم همش پیام میده میگه باید لایسنس وارد کنم

الان مجبورم ویندوز دوباره عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام ممنون از راهنماییت 

فقط مشکل من از این چیزها گذشته و اپدیت کرده خودشو الان هم همش پیام میده میگه باید لایسنس وارد کنم

نه عزیز کرک جدید بریز

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام ممنون از راهنماییت 

نه عزیز کرک جدید بریز

لینک به دیدگاه

1803 پرو دارم استفاده میکنم 5 ماه میشه تقریبا

به مشکلی نخوردم در صورتی که نسخه های قبلی همه مشکل داشتم باهاشون.

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/26, 00:11:48، MahdiFI گفته است :

Windows 10 Lite هیچ نرم افزار همراهی نداره

فکر کنم منظور دوستمون همینه

لایسنس روی این نسخه فعال میشه؟ چون شنیدم نسخه رسمی نیست

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

1803 پرو دارم استفاده میکنم 5 ماه میشه تقریبا

به مشکلی نخوردم در صورتی که نسخه های قبلی همه مشکل داشتم باهاشون.

منم نسخه هوم استفاده کردم بیلدای مختلف همشون خوب بودن وا الان ۱۸۰۳ پرو نصب کردم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود.

Windows 10 RS5 v1809 Build  یه مدته که منتشر شده اما یک سوال پیش میاد اکثر سایتهای ایرانی لینک نسخه Aio (all in one) رو قرار دادن که شامل:

Pro
Pro N
Home
Home N
Home Single Language
Education
Education N
Enterprise VL
Enterprise N VL 

تمام این نسخه ها در یک فایل  iso هستن با حجم تقریبی 3.5 گیگ  -  ولی هنگامی که قصد دانلود جدا گانه ی مثلا نسخه Pro بیلد 1809 رو دارم همون سایت لینک دانلود گذاشته با حجم 4.5 گیگ . تمام سایتهایی که دیدم به همین شکل بودن. جریان چیه یعنی نسخه ی all in one به صورت حرفه ای فشرده شده که حجمش اینقدر کمه یا ... ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود.

Windows 10 RS5 v1809 Build  یه مدته که منتشر شده اما یک سوال پیش میاد اکثر سایتهای ایرانی لینک نسخه Aio (all in one) رو قرار دادن که شامل:

Pro
Pro N
Home
Home N
Home Single Language
Education
Education N
Enterprise VL
Enterprise N VL 

تمام این نسخه ها در یک فایل  iso هستن با حجم تقریبی 3.5 گیگ  -  ولی هنگامی که قصد دانلود جدا گانه ی مثلا نسخه Pro بیلد 1809 رو دارم همون سایت لینک دانلود گذاشته با حجم 4.5 گیگ . تمام سایتهایی که دیدم به همین شکل بودن. جریان چیه یعنی نسخه ی all in one به صورت حرفه ای فشرده شده که حجمش اینقدر کمه یا ... ؟

درودبرشما

دلیل اینکه حجم نسخه all in one کمترهست فشرده سازی سورس فایل iso با فرمت esd جهت سهولت دردانلودفایل و کاهش حجم ترافیک کاربران هستش. ولی نسخه معمولی حجم عادی رو با فرمت دیفالت  لینک می کنن.

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/26, 23:46:20، i-Farzad گفته است :

خدا خیرت بده دادا چقد دنبال همچین برنامه ای بودم.امیدوارم منو از شر دانلود های ناگهانی راحت کنه.وسط بازی یهو پینگم میومد پایین بخاطر دانلود های ویندوز

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

خدا خیرت بده دادا چقد دنبال همچین برنامه ای بودم.امیدوارم منو از شر دانلود های ناگهانی راحت کنه.وسط بازی یهو پینگم میومد پایین بخاطر دانلود های ویندوز

علی آقا باور می کنی من یک ماهه از این نرم افزار استفاده می کنم بازم ویندوز خودش رو آپدیت می کنه ؟ همین امروز می خواستم ویندوز رو شات دان کنم دیدم نوشته Update and Shut down!!! واقعا مایکروسافت گل کاشته تو ویندوز ده! آپدیت رو فرو می کنه به آدم به زور

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

علی آقا باور می کنی من یک ماهه از این نرم افزار استفاده می کنم بازم ویندوز خودش رو آپدیت می کنه ؟ همین امروز می خواستم ویندوز رو شات دان کنم دیدم نوشته Update and Shut down!!! واقعا مایکروسافت گل کاشته تو ویندوز ده! آپدیت رو فرو می کنه به آدم به زور

درود.

نرم افزار Trip Mode رو نصب کن. پدر ماکروسافت هم نمیتونه ازش رد بشه

https://www.yasdl.com/129764/دانلود-tripmode.html

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

داداشی یعنی به معنای واقعی کاخ رویاهامو نابود کردی ?یعنی چه خاکی تو سرم بریزم با این ویندوز ?

لینک به دیدگاه

چند سالی میشه دیگه ویندوز کرک نکردم...روش فعال سازی با اسکایپ 8.1 بگیر تا چت کردن با اپراتور مایکروسافت برای اکتیو ویندوز 10....بعد اکتیو هم اکانت رو به ویندوز میشناسونم و اکتیو دفعات بعدی ویندوز فقط با دادن اکانت!

در مورد اپدیت ویندوز بهتره بعد نصب حتما یبار بزارید اپدیت شه...البته بعد نصب درایور گرافیک

برای به فنا نرفتن حجم هم من از  Tiny Wall بهره میبرم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

عزیز جان توی منو استارت سرچ کنید services و روی Delivery Optimization دوبار کلیک کنید و stop رو بزنید  و start type رو از حالت خودکار به disable تغییر بدید و برید پایین صفحه گزینه Windows Update رو هم همینطور غیرفعال کنید تا دیگه ویندوز برای اپدیت سرخود کاری نکنه 

در 10 ساعت قبل، +Amin گفته است :

فایل ISO رسمی ورژن 1809 منتشر شد.

https://software-download.microsoft.com/sg/Win10_1809_English_x32.iso?t=c8dd1e12-ce13-4346-a83f-feb995224e3d&e=1538579924&h=864d79e127afcfe38641a91ac434bb8f
https://software-download.microsoft.com/sg/Win10_1809_English_x64.iso?t=c8dd1e12-ce13-4346-a83f-feb995224e3d&e=1538579924&h=a0cad41cfbbf5e52b489ffccd4bd8ff3

اپدیت روی خود ویندوز هم اومده بخش اپدیت ظاهر میشه اگر ویندوز شما به اخرین نسخه اپدیت باشه (نسخه ارجینال)

2.thumb.PNG.cab610c44194551b829ec923c3263718.PNG

ویرایش شده توسط bl4ck
غلط املائی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...