رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیگ(حتما بخون)

norzoda
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت گرافیگ نو

1060 و 1079 و 1080 +  مدل های ti rx 580

دست دو

750 760 770 780 960 970 980 

کارت های به هیچ وجه ماین شده نباشند و دارای گارانتی و مهلت تست باشه قیمت و مدل رو پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

موارد زیر موجوده با کارکرده 3 ماه از هر کدام یک عدد موجوده . 

ASUS  GTX 1060 6GB Turbo
Zotac GTX 1060 6GB Amp Edtion
Inno3D GTX 1060 6GB X2

لینک به دیدگاه

لطفا نوع استفاده اگر ماینینگ هست بگین نو و یا دست دو بودن. و قیمت رو پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام GTX 1080 8 GIG ا سال استفاده نشده ، دارای گارانتی + جعبه و متعلقات 

قیمت 5800

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB

درود کارت نو 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Asus rog gtx 1080ti posideon 

Msi gtx 1080ti lighting x

کارکرد زیر 3 ساعت  و دارای گارانتی تا 2021

قیمت برای هر کارت 9 میلیون و پانصدهزارتومان 

لینک به دیدگاه

کارت های ماین شده موجود هست

1060 6gb

ایسوس دوال ۲۴۰۰

ایسوس استریکس ۲۶۰۰

ام اس آی gamingX قیمت ۲۴۵۰

زوتک بدون گارانتی ۲۲۰۰

دوعدد ۱۰۷۰ گیگا جی وان هم هست تقدیم میشه ۳۴۰۰

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

معمولا ماینر ها بیشتر حواسشون به کارتهاشون هست، تهویه و درجه حرارت کارت را وسواسانه کنترل می کنند، ضمن اینکه در اکثر مواقع کارت ماین شده آندرکلاک کار کرده

برخلاف گیمرها که کارتهاشون احتمال اینکه شک حرارتی بهشون وارد شده باشه بیشتره و برعکس ماینرها کارتهاشون را اورکلاک می کنند

ویرایش شده توسط AFR
لینک به دیدگاه

ماینر داریم تا ماینر ، گیمر داریم تا گیمر!

اکثر ماینرا به نظرم اینطور نیستن!!

لینک به دیدگاه

والا اگه از من میپرسید 50% گیمر ها کارت رو از حالت فابریکش در نمیارن! یعنی خنک کنندگی و کلاکش همونه که شرکت تعیین کرده!

اما ماینر ها به نظرم فشار بیشتری میارن

لینک به دیدگاه

دو عدد ۱۰۸۰ موجوده یکی پلمپ واکبند و یکی کارکرده بدون اور و ماین

اکبند  ۸۶۰ زیر قیمت بازار ۶۰۰۰

کارکره پایه ۴۳۰۰

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/11, 14:32:19، افشین رضایی گفته است :

معمولا ماینر ها بیشتر حواسشون به کارتهاشون هست، تهویه و درجه حرارت کارت را وسواسانه کنترل می کنند، ضمن اینکه در اکثر مواقع کارت ماین شده آندرکلاک کار کرده

برخلاف گیمرها که کارتهاشون احتمال اینکه شک حرارتی بهشون وارد شده باشه بیشتره و برعکس ماینرها کارتهاشون را اورکلاک می کنند

داداش ازین حرفا تا دلت بخاد تو این فروم زیاد زده شده ولی دیگه فک کنم خودتونم واقف باشین که وقتی کارت 24 ساعت تحت ماین باشه با کارتی که 3-4 ساعت باهاش بازی شده باشه اونم نه متوالی و نه هرکسی! مطمعنن خیلی فرق داره. نگین نه که نا امید میشم.

لینک به دیدگاه

کارت 980ti G1 gaming بسیار کم کا‌ر درحد‌نو

با متعلقات

2950 تقدیم میکنم

Javadeinm@

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/15, 18:50:19، ho3einsa گفته است :

داداش ازین حرفا تا دلت بخاد تو این فروم زیاد زده شده ولی دیگه فک کنم خودتونم واقف باشین که وقتی کارت 24 ساعت تحت ماین باشه با کارتی که 3-4 ساعت باهاش بازی شده باشه اونم نه متوالی و نه هرکسی! مطمعنن خیلی فرق داره. نگین نه که نا امید میشم.

اگر نمیگی کلاه برداریم.... خخخ

Rx 570 4gb asus strix

1ماه ماین شده دارم قیمت خوب بهت میدم اگه خاستی 

لینک به دیدگاه

سلام و درود..

کارت 970 مدل +FTW از برند EVGA سالم و تمیز و بدون هیچ مشکلی.با کارتن و متعلقات.

گارانتی اتمام یافته.

خواستین در خدمتم.

لینک به دیدگاه

سلام ، خواستن رو که از چیزی که نیاد دارم هم بالاتره ، اما نقدا ندارم !چک معتبر هم 99% قبول نمیکنید! .

خلاصه که ممنون از پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/15, 18:50:19، ho3einsa گفته است :

یه زمانی گیمرها کارتشون را موقع بیکاری می گذاشتن تحت ماین، بعد کارتهای نابود شده توی شرایط نگهداری افتضاح را انداختن به ملت!

کارت زیر دست ماینر حرفه ای  از کارت گیمر عمر بیشتری می کنه (به دلایل  تکنیکی)

ویرایش شده توسط افشین رضایی
اصلاح غلط تایپی
لینک به دیدگاه

در در 1397/08/15, 14:38:04، AlirezaGT86 گفته است :

والا اگه از من میپرسید 50% گیمر ها کارت رو از حالت فابریکش در نمیارن! یعنی خنک کنندگی و کلاکش همونه که شرکت تعیین کرده!

اما ماینر ها به نظرم فشار بیشتری میارن

کارت در ماینینگ حرارت کمتری تحمل می کنه (به  قول شما  فشار) و طول عمر قطعات سیلیکونی به همین دما بستگی داره

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mephist33 گفته است :

اگر نمیگی کلاه برداریم.... خخخ

Rx 570 4gb asus strix

1ماه ماین شده دارم قیمت خوب بهت میدم اگه خاستی 

داداش به من چه؟ شما کارتتو بفروش خیرشو ببینی. بین خودتو مشتریته همین که گفتی ماین شده یعنی کارت درسته.

من فقط میگم نبافیم! چون اینجا اکثرا اطلاعات کافی دارن راجب این قضایا. نمونش این:

کارت زیر دست ماینر حرفه ای  از کارت گیمر عمر بیشتری می کنه (به دلایل  تکنینی) !!!!!!!!!!!

بله دلایل تکنیکیو فقط ایشون میدونن. بگذریم اینجا فروم نیست تبدیل شده به چت روم بازارچست و حق بقیه دوستان ضایع نشه.

هرقطعه ایم طولی عمری نداره و فقط دما باعث میشه طول عمر کم بشه و استفاده مداوم اصلا کاری بهش نداره!!! فقط اب بندیش میکنه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

کارت زیر دست ماینر حرفه ای  از کارت گیمر عمر بیشتری می کنه (به دلایل  تکنینی) !!!!!!!!!!!

بله دلایل تکنیکیو فقط ایشون میدونن. بگذریم اینجا فروم نیست تبدیل شده به چت روم بازارچست و حق بقیه دوستان ضایع نشه.

هرقطعه ایم طولی عمری نداره و فقط دما باعث میشه طول عمر کم بشه و استفاده مداوم اصلا کاری بهش نداره!!! فقط اب بندیش میکنه

بله من می دونم دلایل تکنیکی چیه ولی کی باید گفت ؟ زمانیکه گوش شنوا باشه !

طول عمر یک کارت 100 هزار ساعت (بسته به کیفیت ساخت)، 100 هزار ساعت 24/7 یعنی حدود 10-9 سال

این زمان هم فقط به شرایط عملکرد دستگاه بستگی داره (یعنی دما) 100 هزار ساعت عمر مفید زمانی محقق میشه که در دمای نصف حداکثر عمل کنه، اینجا دیگه خودتون مقایسه کنید دمای گیمینگ بالای هفتاد و دمای ماینینگ چهل تا شصت درجه را 

وسط بازار حرف غیر بازاری خریدار نداره!  مفت خریدن کارت به بهانه ماین شدن هم منبع درآمد خوبی شده برای بعضی (بلا نسبت شما)

دستگاههای الکترونیکی خسته نمیشن که استراحت کنند، یعنی  استفاده مداوم حتی بهتر از خاموش روشن کردنشونه و شوک نمی بینن (چه شوک برقی و چه شوک حرارتی)

تهویه اصولی  و محافظت برقی برای ماینر جزو بخش اصلی کاره و برای گیمر هزینه جانبی ! بعنوان یک ماینر دعوتتون می کنم از ریگهام بازدید کنید(سیستمهای ماینینگ)، می خوام ببینم چند دقیقه در سرمای محیط شون دووم میارید (مشابه شرایط محیطی دیتاسنترها)، دید ماینربه سیستمش بعنوان سرمایه است و دید گیمر فان و خوشگذرونی،

البته البته البته من منکر ماینینگهای غیر اصولی نمی شم! گیمرها و افراد غیرحرفه ای ممکنه با ماین کردن در زمانهایی که سیستمشون خالیه به کارتی صدمه بزنند بعد بفکر فروشش بیفتند، بنظر من خرید کارت دسته دو گیم شده همونقدر ریسک داره که کارت ماین شده، چون واقعا به یوزرش بستگی داره، اگر کارت گیم شده را با یک روز تست اوکی میدیم دلیلی نیست که کارت ماین شده را فقط چون ماین شده کلا کنار بگذاریم

با این اوضاع تصور من اینه که  حتی کارتهای گیمرها ریسک بیشتری داره، چون علاوه بر گیمینگ  احتمال اینکه تحت ماین غیر اصولی بوده باشند زیاده، در مقابل کارتهایی که فقط درست ماین شده اند

ویرایش شده توسط افشین رضایی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...