رفتن به مطلب

معاوضه و یا فروش اکانت استیم با شرایط استثنایی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده یه اکانت استیم دارم به شرایط زیر که قصد فروش یا معاوضه اون با یک اکانت جی تی ای وی پی سی (ترجیحا استیم) رو دارم.

بازی ها:

1- رینبو سیکس نسخه کامپلت ادیشن که قیمتش توی مارکت 130$ هست.

2- فور هانر استارتر ادیشن که قیمتش توی مارکت 15$ هست و البته به خاطر اینکه موقعی که رایگان شده بود گرفتمش قیمتش رو حساب نمیکنم.

3-  سی اس گو(CS:GO) که به خاطر استفاده از چیت اسکین چنجر وک شده و بنابرین قیمتش حساب نمیشه.

قیمت فروش فقط 450,000 تومن و همیچنین اگه بخواین با اکانت جی تی ای وی معاوضه کنیم سر نمیگیرم.

لطفا تقاضای تخفیف نکنین چون خودتون از قیمت دلار خبر دارین.

دوستانی که مایل به خرید و یا معاوضه هستن اعلام آمادگی کنن که اعتماد سازی صورت بگیره.

یه نکنه اینکه رینبو رو باید تحت یو پلی بازی کنین.

همچنین جیمیلی که اکانت استیم و یو پلی رو با اون ساختم رو یهتون میدم که خیالتون بابت این هم راحت باشه.

هم یو پلی و هم استیم قابلیت تغییر مشخصات رو دارن.

اول واریز بعد یوزر و پسورد(درمورد فروش)

دوستان اینکه توی عکس اکانت میبینین من بازی رو نصب نکردم به خاطر اینه که سیستمم در حال حاظر خیلی ضعیف تر از حداقل سیستم مورد نیاز بازی هست.

ST.PNG

ویرایش شده توسط shayan_dsh
لینک به دیدگاه

دوستان قیمت کاهش یافت به250,000 تومن این دیگه آخرشه خدایی ☺️

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...