رفتن به مطلب

خریدار کابل ماژولار مولکس بخونید!

*AHMAD*
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده خریدار یک کابل ماژولار مولکس مخصوص پاور 750 وات اورکلاکینگ گرین هستم
بیشتر جاها تحقیق کردم گفتن باید مخصوص پاورت باشه اگر نباشه ممکنه که اسیب برسونه به قطعات
دوستان اگر کسی داشت برام پ.خ کنه ازش خریدارم

اینم عکسش و عکس پاورم

photo_2018-09-19_20-54-57.jpg

photo_2018-09-19_20-55-04.jpg

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

درود اگر از کابلهای mdpcx https://www.cable-sleeving.com/    خواستید آقای غفاریان وارد میکنن اما ی خورده گرون در میاد اینم id تلگرام REZAlastBB

لینک به دیدگاه

از خود شرکت بیرید دوست عزیز  ۳۰ ۴۰ تومن میدن

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

از خود شرکت بیرید دوست عزیز  ۳۰ ۴۰ تومن میدن

متاسفانه رفتم نمایندگی خود گرین تو شهرمون میگن نداریم اصلا هم نگرد نیست

لینک به دیدگاه

کابل مولکسش رو‌احتیاج دارین ؟ شنبه براتون سوال میکنم ببینم هست نوش

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

کابل مولکسش رو‌احتیاج دارین ؟ شنبه براتون سوال میکنم ببینم هست نوش

اره احتیاجش دارم واقعا چون کیسم تک فنه هس موقع پردازش های سنگین دما خیلی میره بالا برای همین میخواستم ۴ تا فن براش بخرم بعد دیدم مولکس طبق تصویر نداشت 

لینک به دیدگاه

up
زنگ میزنم گرین که برنمیدارن
پشتیبان گرین هم از طریق تلگرام سین میکنه پیامم رو ولی جواب نمیده :|

لینک به دیدگاه

اقای شعبانی  فکر کنم دارن

@m.shabani

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به ایشون پیام دادم گفتن مدلش چیه بهشون گفتم ولی جوابی دیگه ندادن

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، *AHMAD* گفته است :

خوب باید فردا برن مغازه ببینن دارن یا نه . ولی خوب ایشون اورجینال میدن و خیلی قیمت مناسب . من قبلا برای گرافیک ازشون گرفتم مال گرین نبودن ولی اورجینال بودن راحت جواب داد بدون مشکل . فکر کنم روی پاورای دیگه هم جواب بدن . بازم از خودشون بپرسین

لینک به دیدگاه

والا بنده اورجینال گرین 600 وات رو بهشون پیشنهاد دادم دقیقا شبیه عکسی که گذاشتن و کابل اکبند هست و تو جعبه پاور بوده  و استفام نشده ولی نمیدونم چرا نخواستن?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، *AHMAD* گفته است :

سلام

خدمت بزرگوار عرض کنم من مولکس دارممال سری evo هست وسریهای دیگه  هم موجوده مشکل اینجاست که حتما باید روی  پاورتست بشه فقط یک سئوال برای چی میخوای استفاده کنی

در 10 ساعت قبل، MrLegend گفته است :

والا بنده اورجینال گرین 600 وات رو بهشون پیشنهاد دادم دقیقا شبیه عکسی که گذاشتن و کابل اکبند هست و تو جعبه پاور بوده  و استفام نشده ولی نمیدونم چرا نخواستن1f610.png

چیدمان کابلا فرق میکنه وقطعا به این سری نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m.shabani گفته است :

سلام

خدمت بزرگوار عرض کنم من مولکس دارممال سری evo هست وسریهای دیگه  هم موجوده مشکل اینجاست که حتما باید روی  پاورتست بشه فقط یک سئوال برای چی میخوای استفاده کنی

سری من طبق عکس اورکلاکینگ evo هست ۷۵۰ وات عکس هم گذاشتم بالا . استفاده برای تغذیه فن هست.  الان یک فن فقط رو کیسم هس اونم منبع تغذیش فقط رو مادربرد وصله . الان دمای کیسم مقداری بالاس برای همین بخوام چنتا فن بخرم کابل مولکس میخوام 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، *AHMAD* گفته است :

سری من طبق عکس اورکلاکینگ evo هست ۷۵۰ وات عکس هم گذاشتم بالا . استفاده برای تغذیه فن هست.  الان یک فن فقط رو کیسم هس اونم منبع تغذیش فقط رو مادربرد وصله . الان دمای کیسم مقداری بالاس برای همین بخوام چنتا فن بخرم کابل مولکس میخوام 

کابل ساتا هم داشته باشین تبدیل ساتا به مولکس بگیرین حل میشه

با یکم دردسر هم میتونین فیشا رو بکنین و کابلا رو یکی کنین و به سوکت بزنین!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، m.shabani گفته است :

سلام

دوست خوب من چیدمان کابل برق pci که نیست ، برق ide چه چیدمان خاصی داره ؟ شما مولکس ها ی ۶ پین رو ببین ، یک سریا دوتا ide میخوره یک سری ها ۱ دونه کابل ide اونم ۳ پین میخوره از اون ور ۶ پین میده فقط به هر پین ide به جای یک کابل زرد و یا مشکی ، ۲ تا کابل وصل شده که جریان بیشتری بکشه

دیگه اپولو نیست ، دوتا کابله 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، MrLegend گفته است :

دوست خوب من چیدمان کابل برق pci که نیست ، برق ide چه چیدمان خاصی داره ؟ شما مولکس ها ی ۶ پین رو ببین ، یک سریا دوتا ide میخوره یک سری ها ۱ دونه کابل ide اونم ۳ پین میخوره از اون ور ۶ پین میده فقط به هر پین ide به جای یک کابل زرد و یا مشکی ، ۲ تا کابل وصل شده که جریان بیشتری بکشه

دیگه اپولو نیست ، دوتا کابله 

گرامی  بهتر کمی در مورد نظرهای دیگران فکر کنی   شما توکابل سری اچ پی رنگ قرمز و زرد رو  به من نشون بده من تمام حرفهای شما رو قبول میکنم خیلیها مثل شما فکر میکردند وچون نظرشون با نظر  شما یکی بود  odd . hdd هاشون به فنا رفته اگه تمایل داشتی  بفرمایید  تا توضیح بدم چه فرقی تو چیدمانشون هست البته این دوستمون برای فن میخواهند

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، *AHMAD* گفته است :

آره  حق با شماست من فکر میکردم سری oc گولد هست چون نوید هم کابل رو میخواست تو ذهنم نبود بله  اینو دارم امروز با شما هماهنگ میکنم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، m.shabani گفته است :

آره  حق با شماست من فکر میکردم سری oc گولد هست چون نوید هم کابل رو میخواست تو ذهنم نبود بله  اینو دارم امروز با شما هماهنگ میکنم

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/07/02, 07:54:07، *AHMAD* گفته است :

ممنون

سلام

کابل مولکس ارجینال سری evo ردیف شد  خواستی  پیغام بده برای  هماهنگی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...