رفتن به مطلب

مسابقه طراحی پوستر تبلیغاتی لیون کامپیوتر

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز . همونطوری که میدونید من کارم تبلیغاته و در حال حاضر مشغول اجرای یک کتاب آگهی کامپیوتر در شهر رشت هستم . از اونجایی که دوست دارم برای لیون هم تبلیغی کرده باشم اینجا ، از آقای حسینی خواستم یک طرح برای من ارسال کنن تا من به طور رایگان داخل مجله خودم چاپ کنم . ایشون هم پیشنهاد دادن که این طرح رو به مسابقه بذاریم . هر کدوم از دوستان که تمایل دارن میتونن طرح های خودشون رو ارائه بدن . طرح با اسم خودشون در مجله چاپ میشه . علاوه بر این به کسی که طرحش انتخاب بشه یک فلش 4 گیگ جایزه تعلق میگیره @};-

مشخصات طرح باید به شکل زیر باشه :

طراحی با فتوشاپ :

اندازه طرح : 24 در 34 سانتی متر عمودی ، 300 dpi

رنگ : CMYK 8 Bit

فاصله نوشته ها و تصاویر اصلی از هر طرف کادر : 1 سانتی متر

فرمت : JPG با کیفیت 12

طراحی با کرل دراو :

اندازه طرح : 24 در 34 عمودی

رنگ : CMYK 8 Bit

فاصله نوشته ها و تصاویر اصلی از هر طرف کادر : 1 سانتی متر

فرمت : 12 cdr ، فایل به صورت weld

از تصاویر با کیفیت استفاده بشه . بیشتر از کلمات فارسی استفاده بشه . اسم فارسی لیون کامپیوتر حداقل 70 درصد بزرگتر از اسم انگلیسی باشه ( درصورتی که اسم انگلیسی استفاده بشه ) ، در صورت طراحی با نرم افزار های دیگه ، به یکی از فرمتهای بالا تبدیل کنید .

توجه داشته باشید که طرحهاتون با نحوه کار لیون که یک فروشگاه اینترنتیه هماهنگی داشته باشه .

تا شنبه ساعت 10 صبح زمان دارید تا طرح های خودتون رو ارسال کنید . طرح توسط آقای حسینی انتخاب و توسط من تایید میشه .

سوالی بود در خدمتم . موفق باشید @};- @};-

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

دوستانی که علاقه دارن لطفا اینجا اعلام آمادگی کنن . ممنون میشم @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...