رفتن به مطلب

مزایده GIGABYTE AORUS GTX 1060 6Gb Xtreme Edtion 9Gbps ( معاوضه با 1070 و 1080 )

XPS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت عزیزان لیونی :x

همانطور که از عنوان مشخصه قوی ترین 1060 هستش که بسیار خنک و قدرتمنده . 

مموری کلاک گرافیک 9182 هستش  و کارت کاملا سالم و تر و تمیز و در حد آک هستش.

قیمت پایه : 2500 ت.
فوری : 2800 ت ( ارسال پستی و بیمه رایگان ).
هر گام : 50 ت.

پایان مزایده 24 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد یا فوری.

معاوضه فقط با GTX 1070 8GB و GTX 1080 8GB انجام می شود . ( ترجیحا Gaming X ).

فروش حضوری در شهر اردبیل مقدوره.
اول ارسال ندارم . اول واریز و بعد ارسال هست.
مهلت تست 12 ساعت بعد از تحویل کالا توسط نامه رسان  پست.

photo_2018-09-13_19-38-03.jpg

photo_2018-09-24_00-26-25.jpg

photo_2018-09-24_00-12-10.jpg

photo_2018-09-24_00-33-43.jpg

Capture.JPG

2.JPG

photo_2018-09-08_14-56-31.jpg

photo_2018-09-08_15-12-21.jpg

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، RMVB گفته است :

خیلی گرافیک خفنیه

من یه دونه دارم ازش

خوب بفروشی

مرسی دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود توی تلگرام پیام دادم

سافایر 480 rx موجود

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

با 1070 گیمینگ ایکس و دو سال گارانتی مانده چه قدر سر میدین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/07/02, 00:29:22، Xps گفته است :

قیمت پایه : 2500 ت.
فوری : 2800 ت ( ارسال پستی و بیمه رایگان ).
هر گام : 50 ت.

پایان مزایده 24 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد یا فوری.

سلام 

پایه + 2 گام ( 2600)

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر 

من یه 1060 لنگه این کارت دارم
دوستانی که وارد هستن
اگه 2تا 1060 sli کنم برای گیم بهتره یا 1080 بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

با اجازه از استارتر 

دوستانی که وارد هستن

دوست عزیز گرافیک ۱۰۶۰ اصلا sli نمیشه

این قابلیت رو انویدیا از روز اول تولید از روی ۱۰۶۰ برداشت چون اگر می بود کاربران  دو عدد ۱۰۶۰ سه گیگ رو  sli می‌کردند و اصلا کسی ۱۰۸۰ نمی خرید !

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

با اجازه از استارتر 

دوستانی که وارد هستن

کارت های 1070 1080 1080ti قابل SLI هستن

در 1 ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام 

پایه + 2 گام ( 2600)

تا 23 ساعت دیگه پیشنهاد بیشتری نباشه برای شما.

لینک به دیدگاه

فروش به دلیل پیدا نکردن کارت 1070 برای جایگزینی کنسل شد.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما تاپیک برای فروش گذاشتید ، بعد از اینکه پیشنهاداتی داشتید ، به دلیل پیدا نکردن کارت 1070 اعلام کردید کنسله . این مورد رو در پست اول ذکر نکردید که حتما باید کارت 1070 پیدا بشه . شما قبلا هم چند بار مشابه این کارها رو انجام دادید . کاربران مسخره شما نیستن که اونها رو سر کار بذارید و بعد بگید نمیشه . این آخرین اخطار به شماست . در صورت تکرار و یا انجام هر تخلفی، در این فروم ممنوع المعامله خواهید شد .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز شما تاپیک برای فروش گذاشتید ، بعد از اینکه پیشنهاداتی داشتید ، به دلیل پیدا نکردن کارت 1070 اعلام کردید کنسله . این مورد رو در پست اول ذکر نکردید که حتما باید کارت 1070 پیدا بشه . شما قبلا هم چند بار مشابه این کارها رو انجام دادید . کاربران مسخره شما نیستن که اونها رو سر کار بذارید و بعد بگید نمیشه . این آخرین اخطار به شماست . در صورت تکرار و یا انجام هر تخلفی، در این فروم ممنوع المعامله خواهید شد .

متن تاپیک رو با دقت بخونین میبینین که نوشتم معاوضه با 1070 و 1080.

وقتی کارت مورد نظرمو پیدا نکردم دلیلی نیست که بفروشم و با همون پول کارت خودمم نتونم بگیرم . ضمنا بنده مختارم کارتم رو بفروشم یا نه و به کسی مجبور به حساب پس دادن  نیستم و هرکی خیلی مشتاق بود برای خرید فوری میزد و تقدیمش می شد.

شما هم بهتره بجای رسیدگی به این مسایل به کسایی که ایدیشونو میفروشن و کلاهبری میکنن و فضای فروم لیون رو نا امن میکنن و  یا به کسایی که گرافیک برای تعمیر میگیرن و لاشه شو هم تحویل نمیدن رسیدگی کنین.

در باب اینکه میگین این چندمین باره این کارو میکنم بهتره به بازخورد های بنده سری بزنید.

همچنین اگه کسی  کارت 1070 و 1080 کسی موجود داشته باشه خریداری یا معاوضه میشه.

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Xps گفته است :

متن تاپیک رو با دقت بخونین میبینین که نوشتم معاوضه با 1070 و 1080.

وقتی کارت مورد نظرمو پیدا نکردم دلیلی نیست که بفروشم و با همون پول کارت خودمم نتونم بگیرم . ضمنا بنده مختارم کارتم رو بفروشم یا نه و به کسی مجبور به حساب پس دادن  نیستم و هرکی خیلی مشتاق بود برای خرید فوری میزد و تقدیمش می شد.

شما هم بهتره بجای رسیدگی به این مسایل به کسایی که ایدیشونو میفروشن و کلاهبری میکنن و فضای فروم لیون رو نا امن میکنن و  یا به کسایی که گرافیک برای تعمیر میگیرن و لاشه شو هم تحویل نمیدن رسیدگی کنین.

در باب اینکه میگین این چندمین باره این کارو میکنم بهتره به بازخورد های بنده سری بزنید.

همچنین اگه کسی  کارت 1070 و 1080 کسی موجود داشته باشه خریداری یا معاوضه میشه.

دوست گرامی شما هم متن خودتون رو با دقت بخونید . نوشتید فروش . معاوضه در مرحله بعدیه . الویت خودتون فروش بوده . فروش رو مزایده ای گذاشتید . سه شنبه به کاربر behzad tak گفتید که تا 23 ساعت دیگه پیشنهاد بالاتری نبود مال شما . کاربر ArmaeeL پیشنهاد بالاتر دادن ، بعدش کاربر vasack هم پیشنهاد 2700 دادن . وقتی مزایده میذارید ، قیمتی که برای پایه در نظر میگیرید حداقل قیمتیه که براتون میصرفه . باید درنظر داشته باشید که اگر فقط به همون قیمت مشتری باشه ، اخلاقا باید کالا رو بهش بفروشید . منتها شما از اول نظرتون روی قیمت فوری بود ، دیدید مشتری براش نیست و کنسل کردید . مشکلی نیست ، کالای خودتونه . ولی اینطوری نشون دادید که اصلا اخلاق معامله ندارید .

نیازی نیست شما به من یاد بدید که چی کار کنم و یا به من امر و نهی کنید . اگر شما میتونی فروش ID رو کنترل کنی ، بفرما . بگو از کجا باید بفهمیم که کسی از ID دیگری داره استفاده میکنه .

شما وقتی به کسی که نمیشناسی اعتماد میکنی و کالای خودت رو برای تعمیر میفرستی براش ، مسئولش ما هستیم ؟ کاملا خوتون مسئولید .

بازخوردهای شما نشون نمیده که شما اخلاق دارید یا نه . فقط نشون میده که چ

ند نفری که اینجا از شما خرید کردن ، راضی بودن . ولی خیلی از کسانی که از شما خرید نکردن و یا مثل این تاپیک باهاشون برخورد کردید ، ممکنه نظر دیگه ای داشته باشن . ولی چندمین بار هست که دارید این کار و یا مشابه این کار رو انجام میدید . حتی به خاطر توهین اخطار هم گرفتید . قبلا که امکان ویرایش نامحدود بود ، تاپیک هاتون رو ویرایش میکردید و عنوان و پست اول رو حذف میکردید . فراموش نکردم دوست عزیز .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...