رفتن به مطلب

رشته کامپیوتر چطوره؟

The Demon
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان من امسال کنکور دارم (98) رشته ریاضی فیزیک هستم و از بچگی علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم میخواستم ببین نظر شما درباره تحصیل تو رشته کامپیوتر چیه (نرم افزار) وچه دانشگاه هایی خوبه( به غیر از شریف)ممنون میشم درباره بازار کار این رشته هم توضیحی بدهید و در آخر آیا پشیمون هستید از اینکه توی رشته قدم گذاشتید یا نه ممنون....

ویرایش شده توسط mohammadhosein80
اشتباه سال
لینک به دیدگاه

رشته کامپیوتر نخون مگر اینکه واقعا علاقمند باشید مثلا الان که 18 سالتون هست حداقل باید 3 تا زبان برنامه نویسی بلد باشید به چند تا نرم افزار مثل فوتوشاپ و کورل تسلط داشته باشی ..مگر نه بعداز تحصیل بیکار خواهی بود ...کامپیوتر فقط ویندوز نضب کردن نیست ...اگر جای شما بودم حسابداری میخوندم

لینک به دیدگاه

نودو هفت یا هشت؟

اگه هشته الان زوده وقتتو برا اینچیزا تلف نکن تا جایی که می تونی بخون که رتبت کمتر شه اگه کشوریت زیر دوهزار نباشه اصن روزانه کامپیوتر قبول نمی شی البته تهرانا جا های دیگه قبولی البته بازم با اما اگر...

اگه هفته که داداش دو ماه پیش انتخاب رشته بود منم نودوهفت بودم??

به نظرم تحقیق برا انتخاب رشته رم دقیقا یه ماه وقت داری بعد از کنکور تحقیق کنی داشگاه ها  رو ببینی خلاصه تهشو دراری بازم می گم وقت تلف نکن !!!

لینک به دیدگاه

یه زمانی فقط بچه های ریاضی میرفتن نرم افزار کار بسیار اشتباهی بود،طرف نشسته فقط ریاضی خونده تو نرم افزار هم درس ریاضی زیاده متاسفانه که مثلا بخوان سطح علمیش رو ببرن بالا یا میگن تو برنامه نویسی خوبه ولی به هیچ دردی نمیخوره،دانشگاه تو رشته ی نرم افزار هیچی بهت یاد نمیدن فقط می خوان ببین که چی بلدی ! استادا هم همشون رفتن دکترا بگیرن که درس 20 سال پیش رو تدریس کنن

اگه علاقه داری برو یه چیزی یادبگیر طرف دیپلم داره طراحی وب بلده مهندس نرم افزار هیچی بلد نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammadhosein80 گفته است :

سلام به همه دوستان من امسال کنکور دارم (97) رشته ریاضی فیزیک هستم و از بچگی علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم میخواستم ببین نظر شما درباره تحصیل تو رشته کامپیوتر چیه (نرم افزار) وچه دانشگاه هایی خوبه( به غیر از شریف)ممنون میشم درباره بازار کار این رشته هم توضیحی بدهید و در آخر آیا پشیمون هستید از اینکه توی رشته قدم گذاشتید یا نه ممنون....

سلام عزیز. وقتت بخیر

اول اینکه باید مشخص کنی میخوای رشته سخت افزار بری یا نرم افزار. 

در مورد سخت افزار متاسفانه بهش بهای  خاصی داده نمیشه و مقاطع بالاتر تحصیلی هم براش وجود نداره البته داخل ایران. در بهترین حالت مغازه تایپ و تکثیر و تعمیر یا مغازه لوازم کامپیوتری بزنی تازززه با هزار اما و اگر... 

رشته نرم افزار اوضاع بهتری داره و جزو رشته های پرطرفداره اما خوب باید انگیزه و اشتیاق برنامه نویسی به زبان های پایه مثل c رو داشته باشی و خوب واحد های سختی هم باید بخونی ک بعضی هاشون با رشته برق یکی هستند مثل مدار منطقی!!!! 

اگر مهارت های جانبی مثل تسلط به نرم افزار های طراحی و یا تسلط ب زبان های برنامه نویسی دیگه ای داشته باشی یا حین تحصیل کسب کنی میتونی کم کم سر کار هم بری.(نمونه اش بین دوستان بنده زیاد هستش) 

ولی فکر نکن ک رشته ی راحتیه و همش پشت سیستمیو گل و بلبل. بلکه جزو رشته های نسبتا سخته فنی محسوب میشه ولی اگر کسی واقن علاقه داشته باشه بهش میسازه:) 

در کل نرم افزار بازار کار بهتری نسبت ب بقیه رشته های فنی مهندسی مثل مکانیک، برق یا متالورژی داره چ داخل و چ خارج ایران و درآمد مناسبی هم ب شرط مهارت کافی عایدت میشه.

ببخشید ک طولانی شد امیدوارم تونسته باشم کمک کنم. بازم سوالی بود درخدمتم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، muphas گفته است :

سلام عزیز. وقتت بخیر

اول اینکه باید مشخص کنی میخوای رشته سخت افزار بری یا نرم افزار. 

در مورد سخت افزار متاسفانه بهش بهای  خاصی داده نمیشه و مقاطع بالاتر تحصیلی هم براش وجود نداره البته داخل ایران. در بهترین حالت مغازه تایپ و تکثیر و تعمیر یا مغازه لوازم کامپیوتری بزنی تازززه با هزار اما و اگر... 

رشته نرم افزار اوضاع بهتری داره و جزو رشته های پرطرفداره اما خوب باید انگیزه و اشتیاق برنامه نویسی به زبان های پایه مثل c رو داشته باشی و خوب واحد های سختی هم باید بخونی ک بعضی هاشون با رشته برق یکی هستند مثل مدار منطقی!!!! 

اگر مهارت های جانبی مثل تسلط به نرم افزار های طراحی و یا تسلط ب زبان های برنامه نویسی دیگه ای داشته باشی یا حین تحصیل کسب کنی میتونی کم کم سر کار هم بری.(نمونه اش بین دوستان بنده زیاد هستش) 

ولی فکر نکن ک رشته ی راحتیه و همش پشت سیستمیو گل و بلبل. بلکه جزو رشته های نسبتا سخته فنی محسوب میشه ولی اگر کسی واقن علاقه داشته باشه بهش میسازه:) 

در کل نرم افزار بازار کار بهتری نسبت ب بقیه رشته های فنی مهندسی مثل مکانیک، برق یا متالورژی داره چ داخل و چ خارج ایران و درآمد مناسبی هم ب شرط مهارت کافی عایدت میشه.

ببخشید ک طولانی شد امیدوارم تونسته باشم کمک کنم. بازم سوالی بود درخدمتم 

ولی رشته برق خیلی باید بهتر باشه من واسه استخدامی های نیرو های مسلح رو نگاه میکردم مثلا نیروی دریایی فلان شهر هر6 ماه اعلام میکنه 18 تا مهندس برق می خواد 3 تا مهندس نرم افزار تازه مهندس نرم افزار باید خیلی چیزا حالیش باشه ! 

واحداش  سخت و حوصله بر پروژه هم زیاد داره در نهایت هم خیلی نمیتونی پروژه ها رو بپیچونی یا بندازی گردن بقیه

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اگه علاقه داری برو یه چیزی یادبگیر طرف دیپلم داره طراحی وب بلده مهندس نرم افزار هیچی بلد نیست

موافقم باهات

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ولی رشته برق خیلی باید بهتر باشه من واسه استخدامی های نیرو های مسلح رو نگاه میکردم مثلا نیروی دریایی فلان شهر هر6 ماه اعلام میکنه 18 تا مهندس برق می خواد 3 تا مهندس نرم افزار تازه مهندس نرم افزار باید خیلی چیزا حالیش باشه ! 

واحداش  سخت و حوصله بر پروژه هم زیاد داره در نهایت هم خیلی نمیتونی پروژه ها رو بپیچونی یا بندازی گردن بقیه

در مورد واحد ها و نوع رشته موافقم با شما خیلی از واحدها شبیه هم هستند و تعداد پروژه ها هم زیاد هستش و در اکثر موارد سخت...

طوری ک برای کسی ک زمینه ای از برنامه نویسی نداشته باشه شاید وسطش خودشو لعن و نفرین کنه ک چرا اومده این رشته. اما اگر واقن علاقه داشته باشه با سختی هاش کنار میاد. 

در مورد استخدامی ها اما تعداد زیادی از افرادی ک میگید مثلا 18 نفر رو لازم دارند به صورت دوره ای یا کارورزی هستش (داخل در و دیوار دانشگاه پره از همین پوستر ها و آگهی ها) 

بنده هم دانشجوی رشته مهندسی هستم و واقعیتی ک الان دارم میبینم این هستش ک بازار کار به صورت کلی برای رشته های مهندسی زیاد جالب نیست ک البته عوامل زیادی هم داره ک کم و بیش میدونید. اما تو همین وضعیت افرادی ک نرم افزار خوندن رو بیشتر سر کار میبینم تا بقیه??

البته ک در کنار دانش و تحصیل مهارت هم خیلی مهمه و شاید بعضی جاها اهمیتش از تحصیل و مدرک بیشتر باشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، muphas گفته است :

در مورد واحد ها و نوع رشته موافقم با شما خیلی از واحدها شبیه هم هستند و تعداد پروژه ها هم زیاد هستش و در اکثر موارد سخت...

طوری ک برای کسی ک زمینه ای از برنامه نویسی نداشته باشه شاید وسطش خودشو لعن و نفرین کنه ک چرا اومده این رشته. اما اگر واقن علاقه داشته باشه با سختی هاش کنار میاد. 

در مورد استخدامی ها اما تعداد زیادی از افرادی ک میگید مثلا 18 نفر رو لازم دارند به صورت دوره ای یا کارورزی هستش (داخل در و دیوار دانشگاه پره از همین پوستر ها و آگهی ها) 

بنده هم دانشجوی رشته مهندسی هستم و واقعیتی ک الان دارم میبینم این هستش ک بازار کار به صورت کلی برای رشته های مهندسی زیاد جالب نیست ک البته عوامل زیادی هم داره ک کم و بیش میدونید. اما تو همین وضعیت افرادی ک نرم افزار خوندن رو بیشتر سر کار میبینم تا بقیه??

البته ک در کنار دانش و تحصیل مهارت هم خیلی مهمه و شاید بعضی جاها اهمیتش از تحصیل و مدرک بیشتر باشه

به صورت پیمانیه 5 ساله است بعد از اون باز میتونی درخواست بده،یکی رو تو نیروی دریایی میشناختم میگفت معمولا بعدش استخدامت میکنن ولی الان رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به صورت پیمانیه 5 ساله است بعد از اون باز میتونی درخواست بده،یکی رو تو نیروی دریایی میشناختم میگفت معمولا بعدش استخدامت میکنن ولی الان رو نمیدونم

اره یک سری هارو استخدام میکنند یک سری هارو هم دکمه قرمز رنگو براشون میزنن??

یه حالت گلچین ماننده ک تو همه جا تقریبا همین جوریه 

لینک به دیدگاه

برادر زاده من رتبه 283 شد مهندسی کامپیوتر نرم افزار قبول شد دانشگاه تهران خیلی بهش نصیحت کردم تجربی بخونه رفت ریاضی خوند الان یه پزشک عمومی ماهی حداقل 20 میلیون به بالا درآمد داره فوقش یه برنامه نویس کامپیوتر بشه نهایت ماهی 5 میلیون بهش میدن

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

برادر زاده من رتبه 283 شد مهندسی کامپیوتر نرم افزار قبول شد دانشگاه تهران خیلی بهش نصیحت کردم تجربی بخونه رفت ریاضی خوند الان یه پزشک عمومی ماهی حداقل 20 میلیون به بالا درآمد داره فوقش یه برنامه نویس کامپیوتر بشه نهایت ماهی 5 میلیون بهش میدن

برنامه نویس میشناسم چند برابر اون پزشک عمومی درامد داره.

کلا به خود اون فرد برمیگرده همه چیز و یکسری عوامل دیگه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ASTS گفته است :

برنامه نویس میشناسم چند برابر اون پزشک عمومی درامد داره.

کلا به خود اون فرد برمیگرده همه چیز و یکسری عوامل دیگه.

کجا میشناسی؟از فکر استثنا ها بیایید بیرون ! یک در میلیون رو که مثال نمیزنن !تازه اگه مثال شما راست باشه!بله بنده هم شخصی میشناسم تو دانشگاه امام حسین تهران که نمیگم کدوم برنامه پیام رسان رو هم نوشته الان داره سگ دو میزنه با لگد میندازنش اینور و اونور هیچی هم بهش نمیدن،درآمد یه پزشک اصلا قابل مقایسه با یه مهندس تو ایران نیست هر چقدر هم طرف خبره باشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

کجا میشناسی؟از فکر استثنا ها بیایید بیرون ! یک در میلیون رو که مثال نمیزنن !تازه اگه مثال شما راست باشه!بله بنده هم شخصی میشناسم تو دانشگاه امام حسین تهران که نمیگن کدوم برنامه پیام رسان رو هم نوشته الان داره سگ دو میزنه با لگ میندازنش اینور و اونور هیچی هم بهش نمیدن،درآمد یه پزشک اصلا قابل مقایسه با یه مهندس تو ایران نیست هر چقدر هم طرف خبره باشه

حرف شما درسته ولی بعید میدونم تمام پزشک ها هم همچین درآمدی داشته باشند.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

فکر کنم در مورد درآمد پزشک عمومی خیلیییی اغراق کردید.مهندسی میتونه بیشتر از پزشکی درامد داشته باشه اما راهشو باید بلد باشه همه میخان برن پشت میز نشینی اما راهش این نیست ویکم  ریسک های بزرگ میطلبه اونوقت یه جراح هم نمیتونه به گرد پاش برسه در خیلی از موارد .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

در مورد درامد اون پزشک لزوما نمیتونه 20 تومن باشه درجا که فارغ التحصیل میشه، چون پزشکی عمومی و دندان پزشکی اشباع شده و اونطور که فکر میکنید حقوق نداره.

نرم افزار هم دوست بنده با 3 سال سابقه کار فرانت اند کاره html css پروژه ای میگیره که به میانگین بخوام بگم هر دو هفته یه بار 8 9 تومن ( زمان دلار 3700 :دی) از پروژه گرفتن در می آورد.

اگه معیار شما فقط حقوق در آوردنه هزاران کار دیگه هست، یکی از دوستان بنده ارشد مکانیک امیرکبیره با دوتا از دوستاش و استادشون که رابطه خوبی با ارتش داره پروژه میگیرن و هر پروژه 300 400 میلیون براشون داره ( زمان دلار 6 تومن )

این رو مبنا نذارید که چون فلان رشته است پس حتما حقوقش خوب نیست، نه. هر رشته ای رو توش تلاش بشه و علاقه باشه میشه از هزاران دکتر بیشتر در آورد.

پول در آوردن میخوای یه صرافی بزن 1 هیچ از 90 درصد جامعه جلویی :دی

ویرایش شده توسط Evasion
لینک به دیدگاه

درود

اگر خودت پیگیر درس و کار باشی و دانشگاه خوبی بروی می ارزد، و گرنه دانشگاههای زیادی عموما پولی در کشور هستند که  نصب ویندوز و آموزش کپی پیست و شیوه ی جستن مقالات در اینترنت برای دزدیهای آینده را آموزش می دهند.

یکی از بزرگان دستور داده بود دانشگاه کارخانه ی آدمسازی بشود، الان کارکرد اصلی دانشگاه ایجاد فضای امن برای جفتگیری و آدمسازیهای متعاقبش است و خبر چندانی از علم آموزی نیست. 

لینک به دیدگاه

من که میگم برو itدر ضمن تو این مدت زبانتم فول کن و یه سری از دوره های سیسکو رو بگذرون

itچه الان و چه در اینده تو درامد زایی حرف اول رو میزنه

فقط زبان و سیسکو فراموش نشه

تونستی یه شرکت معتبرم پیدا کن برا کارورزی حتی اگه شده پول بدی

یه سیستم قوی هم داشته باش که بتونی مجازی سازیارو خونه انجام بدی

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mohammadhosein80 گفته است :

سلام به همه دوستان من امسال کنکور دارم (97) رشته ریاضی فیزیک هستم و از بچگی علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم میخواستم ببین نظر شما درباره تحصیل تو رشته کامپیوتر چیه (نرم افزار) وچه دانشگاه هایی خوبه( به غیر از شریف)ممنون میشم درباره بازار کار این رشته هم توضیحی بدهید و در آخر آیا پشیمون هستید از اینکه توی رشته قدم گذاشتید یا نه ممنون....

دوست عزیز بزارید اول در مورد نرم افزار کامپیوتر بگم بتون،شما باید دو یا سه زبان برنامه نویسی بلد باشید به عنوان پیشینه برای اینکه برید در بازار کار،بعد باید بلد باشید چطور ازش استفاده کنید تا پول در بیارید،یا باید دو سه نفر هم مثل شما تخصصی باهم کار کنید اگه دنبال انجام یه پروژه فری لنس هستید،مثال برنامه یا بازیای اندرویدی،یا شخصی هم شما باید یجور اچار فرانسه باشید یعنی علاوه بر اینکه بلد باشید باید تجربه هم داشته باشید برای استخدام در شرکت

حالا این از این

در مورد دانشگاه،نرو اقا نرو !فایده نداره مثال برات میزنم خودم مکانیک خودرو فوق دیپلم گرفتم خوده استادایی که عملی در کارگاه قرار بود بما یاد بدن ماشینشونو میدادن به همون دانشجویی که همزمان داره بیرون شاگردی هم میکنه،این از عمق فاجعه ی دانشگاه

پیشنهاد من اینه که یا تجربی بخونید چون واقعا جا داره که یاد بگیرید و بعد از مدتی طولانی پزشک عمومی میشید و ماشالا قیمت ویزیتاش با دلار میره بالا

یا کلا نخونید چون تو ایران هیچکی با دانشگاه رفتن به عمل مهندس نمیشه فقط به اسم مهندسن،شما درس و دانشگاه رو ول کنید و بچسبید به یاد گیری ازاد،کلاسای ازاد و اگه خیلی همت میخاید بکنید خودتون برید وبا کمک فیلم اموزشی و خوده وب یاد بگیرید

این نظر شخصی منه ممکنه نظر بقیه و حتما شما هم تفاوت کنه اما با این اوضاع واقعا دانشگاه مثل خدمت میمونه!!!

لینک به دیدگاه

کلا الان تو این کشور مدرک رشته های مهندسی هیچ ارزشی نداره فقط باید کار بلد باشی 

اگه واقعا علاقه داری خودت یاد بگیر مدرک آیلتس هم بگیر برو خارج خیلی درآمد داره اما ایران...

اگه زیاد علاقه داشته باشی بر خلاف نظر دوستان اصلا سخت نیست و زود یاد میگیری

تازه میگن تا چند ماه دیگه ۱ میلیون شغل رسمی از بین میره دیگه وای به حال آینده

در نهایت هم اگه میخوای کنکور تجربی بدی و هیچ سهمیه ای نداری اشتباه که دوباره کنکور بدی(شاید سخت تلاش کنی تو یه سال پرستاری بیاری اما پزشکی فقط به حرف آسون) الان کنکور شده سهمیه بازی و بیشتر رشته خوبا برا خانواده شهدا و جانبازاس از کنکور امسال میشه عمق فاجعه رو درک کرد

من الان علوم آزمایشگاهی میخونم رشته جذابیه اما با اینکه رتبه خوب میخواد ممکن در این کشور لعنتی آینده کاری نداشته باشه!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درآمد یه پزشک اصلا قابل مقایسه با یه مهندس تو ایران نیست هر چقدر هم طرف خبره باشه

داداش پسر دایی خودم پزشکی ملی کرمانشاه میخونه از همین الان از آینده خودش میترسه میگه حتما باید تخصص بگیرم عمومی بیکار هم زیاده

تازه میگه ممکن برا تخصص هم کار نباشه از همین الان انگلیسیش رو فول کرده بره کانادا

لینک به دیدگاه

درود

رشته بسیار عالی هستش،  اینده  متعلق به این رشته هستش.

حداقل تا لیسانس برو و بعدش تمرکز اصلیتون بزارید روی  خوندن و تلاش بسیار زیاد در زمینه برنامه نویسی و یا شبکه های کامپیوتری .

من به شما قول میدم اگر تجربه اتون در این دو زمینه ای که گفتم بیشتر کنید ،  هیچ وقت بیکار نخواهید بود

برای کسانی که تخصصی دارند " برنامه نویسی و یا شبکه " همراه با تجربه خوب ، تلاش بسیار هیچ وقت بیکار نیستند. بنده دوستی دارم  تو خونه اش نشسته یک PC داره با اون داره حداقل ماهی 2 میلیون تومان درامد داره.

دوست بعدی بنده ایشون حرفه ای هستند یک شرکت تاسیس کرده در شاخه های مختلف برنامه نویسی تخصص داره ماهی 5 میلیون فقط از این زمینه داره درامد کسب می کنه.

بنده به عنوانی کسی که فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از یک دانشگاه خوب دارم به شما می گم نصیحت دوستانه وقت با ارزشت رو برای مطالب داغون آکادمیک (دانشگاهی) تلف نکن هیچی بهت یاد نمی دن.

برو دنبال تجربه یا کنار یک نفر کار کن تجربه ات ببر بالا اون وقت بیکار نخواهی بود.

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، m.daneshyab گفته است :

نودو هفت یا هشت؟

اگه هشته الان زوده وقتتو برا اینچیزا تلف نکن تا جایی که می تونی بخون که رتبت کمتر شه اگه کشوریت زیر دوهزار نباشه اصن روزانه کامپیوتر قبول نمی شی البته تهرانا جا های دیگه قبولی البته بازم با اما اگر...

اگه هفته که داداش دو ماه پیش انتخاب رشته بود منم نودوهفت بودم1f642.png1f642.png

به نظرم تحقیق برا انتخاب رشته رم دقیقا یه ماه وقت داری بعد از کنکور تحقیق کنی داشگاه ها  رو ببینی خلاصه تهشو دراری بازم می گم وقت تلف نکن !!!

اشتباه نوشتم عذرخواهی میکنم 98

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

رشته کامپیوتر نخون مگر اینکه واقعا علاقمند باشید مثلا الان که 18 سالتون هست حداقل باید 3 تا زبان برنامه نویسی بلد باشید به چند تا نرم افزار مثل فوتوشاپ و کورل تسلط داشته باشی ..مگر نه بعداز تحصیل بیکار خواهی بود ...کامپیوتر فقط ویندوز نضب کردن نیست ...اگر جای شما بودم حسابداری میخوندم

اولا که ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز دوما حرف شما درباره حسابداری درست اما اصلا علاقه ندارم شما بگو ماهی 40 میلیونجلوت بزارن مثل این میمونه که یه غذایی که خیلی بدت میاد و علاقه نداری بهش رو جلوت بزار بعدا بگن خوبه خداوکیلی خودت شما میل میکنی؟و اینکه حق باشما متاسفانه تو ایران منهدس کامپیوتر رو به ویندوز عوض کردن میشناسن

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه زمانی فقط بچه های ریاضی میرفتن نرم افزار کار بسیار اشتباهی بود،طرف نشسته فقط ریاضی خونده تو نرم افزار هم درس ریاضی زیاده متاسفانه که مثلا بخوان سطح علمیش رو ببرن بالا یا میگن تو برنامه نویسی خوبه ولی به هیچ دردی نمیخوره،دانشگاه تو رشته ی نرم افزار هیچی بهت یاد نمیدن فقط می خوان ببین که چی بلدی ! استادا هم همشون رفتن دکترا بگیرن که درس 20 سال پیش رو تدریس کنن

ممنون از راهنمایی شما بله واقعا حق باشماست خیلی ها فک میکنن چون ریاضی شون قوی هستش میتونن تو رشته کامپیوتر تحصیل کنن....علاقه ام همونطور که گفتم زیاده به کامپیوتربنده یه مدتی یا موتور یونتی3d کار میکردم کمی هم کد مینوشتم البته پارسال ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...