رفتن به مطلب

asus rog strix gtx1060 6gb

hepta_pc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.هدف از ایجاد تاپیک قیمت گذاری و شاید فروش قطعست.
کارت موجوده در سلامت کامل و کارتن موجوده. 1 سال از گارانتی سازگار دستگاه باقی مونده.دوستان قیمتی که مد نظر دارن بگن.کسی از دوستان خریدار بود هم در خدمتم.سوالی باشه در اسرع وقت پاسخ میدم و تست ها هم تا فردا ضمیمه میشه.
پ ن : یه خش کوچیک روی اسلات pci وجود داره که به هیچ عنوان در عملکرد دستگاه اختلالی ایجاد نمیکنه و به زودی عکس ازش میزارم.

IMG_20180924_57985.jpg

1.PNG

2.PNG

3.PNG

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

همون خش ممکنه گارانتی رو باطل کنه. مراقب باش.

عزیز احتمالا منظور بنده رو بد متوجه شدین منظوز خش جزئی روی اسلات بود و هیچگونه قطعی در اتصالات ایجاد نشده.منظورم از عنوان این موضوع هم شفافیت بیشتر در معامله بود.از جایی هم که کارت مشغول به کار و روی سیستمم هست نه نیازی با گارانتی داره و نه احیانا در صورت نیاز گارانتی سازگار میتونه اینو بهانه کنه.به زودی از سیستم خارجش میکنم و عکسو آپلود میکنم.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

سلام با1050ti g1 معاوضه دارید؟

خیر متاسفانه به پولش بیشتر احتیاج دارم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، yasermohammadi1986 گفته است :

سلام قیمت چند؟

بر مبنای قیمت نوش که در بازار موجوده پیشنهاد بدید

لینک به دیدگاه

عکس از قسمت خش افتاده اسلات آپلود شد

IMG_20181003_092533.thumb.jpg.a8918b7c6c2ed0dacb8565ff03154b6c.jpg

ویرایش شده توسط hepta_pc
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hepta_pc گفته است :

عکس از قسمت خش افتاده اسلات آپلود شد

IMG_20181003_092533.thumb.jpg.a8918b7c6c2ed0dacb8565ff03154b6c.jpg

درود برادر گرامی

هرگونه صدمه قابل مشاهده ای قطعه رو از گارانتی خارج میکنه، اینم که خیلی دیگه قابل مشاهده هست!

گارانتی های ایرانم که کلا معروفن، نیازی به توضیح نیست، کوچکترین چیزی رو بهوونه میکنن تا از زیر گارانتی شونه خالی کنن!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود برادر گرامی

هرگونه صدمه قابل مشاهده ای قطعه رو از گارانتی خارج میکنه، اینم که خیلی دیگه قابل مشاهده هست!

گارانتی های ایرانم که کلا معروفن، نیازی به توضیح نیست، کوچکترین چیزی رو بهوونه میکنن تا از زیر گارانتی شونه خالی کنن!

به هر حال کارت کاملا سالمه و هرگونه تستس بنا به درخواست دوستان قابل انجامه

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت را پخ کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

خدا وکیل این چه مسخره بازیه آخه اون یذره خطی که افتاده اونم کاملا مشخصه که عمدی و ناشیانه نبوده. حالا این بنده خدا باید اون بشه واسش بامبول و کارت رو مفت بده بره؟ نه عزیز من، استارتر گرامی من که اینقدری میدونم از این کارت که شما بیان کردی اینجا و شمارو هم نمیشناسم ولی اگه فقط این مشکلش هست خداوکیل یه ریال زیر قیمت نده بره. فقط ملت منتظرن تا بزنن تو سر مال  (نظرات شخصی بنده هست و خدایی نکرده به فرد خاصی نیست کلی گفتم )

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

خدا وکیل این چه مسخره بازیه آخه اون یذره خطی که افتاده اونم کاملا مشخصه که عمدی و ناشیانه نبوده. حالا این بنده خدا باید اون بشه واسش بامبول و کارت رو مفت بده بره؟ نه عزیز من، استارتر گرامی من که اینقدری میدونم از این کارت که شما بیان کردی اینجا و شمارو هم نمیشناسم ولی اگه فقط این مشکلش هست خداوکیل یه ریال زیر قیمت نده بره. فقط ملت منتظرن تا بزنن تو سر مال  (نظرات شخصی بنده هست و خدایی نکرده به فرد خاصی نیست کلی گفتم )

والا چی بگم بنده فقط واسه شفافیت بیشتر در معامله عنوان کردم ولی خوب ....

همیشه هستن افرادی که از این موارد در جهت زدن تو قیمت جنس استفاده کنن.

در 5 ساعت قبل، ahmad_ebrahimian گفته است :

سلام

قیمت را پخ کنید

ممنون

با توجه با گارانتی دار بودن قطعه و کم کار بودنش به نظرم 20 درصد زیر قیمت روز رقم معقولی باشه پیشنهاد بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...