رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم 2.5 تا 3 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

امید وارم همگی خوب باشید.

قصد خرید یه کیس کامل دارم قیمت هم 2.5 تا 3 میلیون باشه خوبه. (مانیتور دارم) ،در ضمن پول این سیستم ر وام گرفتم و باید یه سیستمی بگیرم که بعدا پشیمون نشم.

حالا دوستان اگه لطف کنن و یه سیستم بهم معرفی کنن ممنون میشم، من در درجه اول کارم گرافیکی هست که بیشتر با برنامه های مایا،زیبراش،آفتر افکتز،و... کار میکنم و معمولا با صحنه های سنگین و سیستم ذرات یا همون پارتیکل کار میکنم که نیاز هست تو محیط کم نیارم و راحت و روون کار کنم ،اما بعضی مواقع بازی هم میکنم. خودم نظرم روی کارت گرافیک های کوادور یا فایر پرو بود که متاسفانه برای بازی مناسب نیستن پس مجبورم کارت گرافیک های گیم بگیرم.

حالا دوستان با توجه به گفته های بالا یه کیس کامل بهم معرفی کنن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . من قطعات زیر رو پیشنهاد میکنم . فقط کیس رو براتون معرفی میکنم . لوازم جانبی مثل کیبور و اسپیکر شاملشون نمیشه . اگر اونها رو هم خواستید اعلام کنید تا مدلهای مناسب خدمتتون معرفی کنم . قیمتها حدودی هستن . ممکنه کمی در بازار کمتر یا بیشتر باشن .

پردازنده : Intel Core i7 2600K 1155 قیمت حدودی 400

مادربورد : ASUS P8Z68-V PRO قیمت حدودی 300

گرافیک : Gainward GTX570 Phantom قیمت حدود 480

رم : ADATA 4*4GB 1600 Dual Channel X Serias قیمت حدودی 420

هارد : W.D 3TB Green 64MB قیمت حدودی 235

هارد جامد : S511 ADATA 120GB R:550 قیمت حدودی 365

درایو نوری : DVD RW Plextor 890 Lightscribe قیمت حدودی 40

کیس : Green x-9 قیمت حدودی 185

پاور : GREEN GP1000B-GOLD قیمت حدودی 275

جمع کل : 2,700,000 تومان .

قیمت های دقیق رو میتونی از طریق تماس با فروشگاه لیون بگیری . اگر سوالی داری در خدمتم . موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

CPU : Intel Core i7 2600K

MB: Asus P8Z68-V Pro

VGA : 2x MSI GTX 570 TF III PE/OC

RAM : G.Skill 2x4G 1600 RipjawsX CL7

SSD : 2x Corsair Force 3 60G

HDD : Samsung 2TB F4

Case : Enermax Hoplite

Power : Enermax Modu87+ 900W

ODD : Plextor Buray RW

تقریبا میشه 2960000 تومان

اگر Bluray RW نیاز ندارید می تونید رم و SSD بهتر انتخاب کنید و من موارد زیر رو پیشنهاد می کنم.

G.Skill 2x4G 2133 RipjawsX CL9

2X Corsair Force GT 60G

2X OCZ Vertex 3 Max IOPS 60G

پیشنهاد می کنم 1 کولر CPU هم تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

آقای فیروزی ریسک پاور 900 برای 2 تا 570 و پردازنده 2600 زیاد نیست؟ بهتر نیست پاور قویتری تهیه کنن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای فیروزی ریسک پاور 900 برای 2 تا 570 و پردازنده 2600 زیاد نیست؟ بهتر نیست پاور قویتری تهیه کنن ؟

پیشنهاد سایت enermax برای این سیستم 770 بود که به خاطر همین من 900 پیشنهاد کردم و فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.

لینک به دیدگاه

خیلی کم پیشنهاد داده بود . چون من که تو http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp اندازه گرفتم 875 وات تقریبا پیشنهاد کرد که برای اطمینان من رو 1000 میذاشتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی کم پیشنهاد داده بود . چون من که تو http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp اندازه گرفتم 875 وات تقریبا پیشنهاد کرد که برای اطمینان من رو 1000 میذاشتم .

اگر 1000W بخوام پیشنهاد بدم Enermax Revolution 85+ 1020W رو پیشنهاد می کنم البته قیمتش 18 تومن بالاتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد سایت enermax برای این سیستم 770 بود که به خاطر همین من 900 پیشنهاد کردم و فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.

هیچوقت برای انتخاب پاور به سایت اینرمکس مراجعه نکنید چون منظورش پاور های خودش هست چون پاور های اینر مکس وات Real اشون از اونی که روی جعبه نوشته بیشتر هست مثلا 500 واتش به عنوان 700 وات شناخته میشه!@};-

در کل بخاطر همین قیمتش کمی بالاتر هست بنده خودم تست کردم و با مدیرعامل شرکت عقیق رایانه که وارد کننده ی همین پاور هست صحبت کردم و ایشون اطلاعات بسیار جالبی داشتند و از مصاحبه با ایشون خیلی لذت بردم!واقعا انسان شریفی هستند ایشون!@};-

900 این پاور کافی هست بنده هم همین رو پیشنهاد میکنم!

موفق باشید ...

لینک به دیدگاه

18 تومان برای این تفاوت خیلی کمه . اصلا دیده نمیشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

18 تومان برای این تفاوت خیلی کمه . اصلا دیده نمیشه :o

هر 2 پاوری که پیشنهاد دادم بسیار عالی هستند دیگه تصمیم با جناب pclord هست @};-? @};-? @};-?

لینک به دیدگاه

از همگی دوستان سپاس گزارم.

سیستم رو گرفتم همین جا اطلاع میدم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...