رفتن به مطلب

چه کسی جوابگو خواهد بود؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شاید ریبال کردن 15 سال پیش جواب میداد، الان دیگه این کار فقط باعث خرابی بیشتر قطعه میشه، تعمییرات قطعات در ایران اصلا امکان پذیر نیست. خود شرکت های گارانتی کننده، توانایی تعمییر اکثر مسایل رو ندارند، و بسیار محدود هستند در زمینه اصلاح و تغییر، چه برسه به بقیه.

مادربرد دادم شرکت گارانتی با یک ایراد، تعمییر کردن با 100 ایراد رسیده دستم، چه برسه به افراد متفرقه که ادعای تعمییر داشته باشن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 188
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

خوب شد اطلاع رسانی کردین انقدر تبلیغات این اقا رو دیدم گفتم کارش معرکس حتما کلی تعمیر میکنن پیشش گفتم کارتم تا گارانتیش تموم شد بفرستم پیش ایشون یه سرویس شه حسابی

لطف کردین که اطلاع رسانی کردین امید وارم مشکلتون حل شه کلا  ادم بی شعور و بدبخت که دنبال دو زار پولن زیاد شده تو فروم حالا چه با امتیاز چه بی امتیاز !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی @RoTeL1TY

از مشکل پیش آمده متاسفم. چرا همان زمان مشکل را در تاپیک تعمیرات آقای علیزاده اعلام نکردی؟

در بخش بازخوردهایت امتیاز منفی ندیدم.

منو بگو اقای بهمنیان دوستم مشکل پیدا کرده بود گفتم از شما سراغ تعمیر کار بگیره شمام ایشون رو معرفی کردی 

حالا فرستاده گویا هنوز کارتشم پس نگرفته

چه بلایی سر کارت اورده باشه دیگه خدا میدونه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

منو بگو اقای بهمنیان دوستم مشکل پیدا کرده بود گفتم از شما سراغ تعمیر کار بگیره شمام ایشون رو معرفی کردی 

حالا فرستاده گویا هنوز کارتشم پس نگرفته

چه بلایی سر کارت اورده باشه دیگه خدا میدونه

درود

خودم برای همین پیگیر هستم که به دو نفر معرفیش کرده ام.  البته در کنارش  یک یا دو تعمیرکار دیگر را هم معرفی کردم. در تاپیکش به نظر می رسید که همه ی مراجعان 120 درصد خرسندند، حالا علت چیست نمی دانم، یا کاربران رو راست نیستند یا ایراد کارش معلوم نشده بوده.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

خیلی جالبه

بنده یک عدد کارت 390x داشتم ک ب یکی از عزیزان اینجا فروختم ولی بنا ب دلایلی ک گارانتی اشتباهی صورت داده بود درون این کارت ایشون کارتو برایه من پس فرستاد و من کارتو ب یکی دیگ از عزیزان داخل فروم فروختم

خریدار اول هیچ مشکلی با کارت نداشتن و تنها مشکلی ک داشتن این بود ک این کارت نمیتونه دمایه کارتو ب صورت درست دفع کنه چون پره ها فن استوکش شکسته بود فرستادم گارانتی و مدل پوزایدون رو برام بسته بودن روش
با این اوصاف این کارت هیچ مشکلی نداشت تو این یک سال 
و اما خریدار دوم گفتن کارت بر رویه بعضی پلتفرم ها بلو اسکرین میده و کرش میکنه(صحت این جریان رو هنوزم نمیدونم چون خریدار اول ب این موضوع اصلا اشاره نکرده بود و خوده منم همچی مشکلیو نداشتم تا زمانی ک دستم بود  ) رویه بعضی از سیستم ها اولین  لوگو رو بد نشون میده ولی مشکل دیگه ای نداره (من بهشون گفته بودم ک رویه سیستم های ضعیف بسته بشه ممکنه این مشکل ب وجود بیاد چون خودم رو 2 تا سیستم چک کرده بودم سیستم های ضعیف لوگویه اولیه مادربرد رو بد نشون میداد یک حالت خش خش ولی داخل ویندوز و بازی هیچ مشکلی نداشت)

در هر حال ایشون برده بودن پیش همین مستر علیزاده و ایشون کارتو تست کرده بود رویه 5 تا مادربرد و ب صراحت خودشون گفتن رویه بردای ک مدار قوی ای دارن اون مشکل خش خش نیست ولی رویه برد هایه ضعیف تر هستش  هنوزم نفهمیدم جریان این بلواسکرین و کرش کردن چیه

در هر حال گفتن ک باید این کارت ریبال بشه فنشم درست بشه  بایوسش ادیت بشه و ...(شاید فن پوزایدون با این کارت نخونه اما دمایه این کارت من ندیدم بیشتر 80 درجه بره) ممکنه ب خاطر این فن ب مرور زمان کارت ب مشکل بخوره و ... منم از همه جا بی خبر (و اون زمان فقط چون این کارتو داشتم قبول کردم چون قیمت ها بسیار بالا تر بود)

تنها کاری ک ایشون کردن فکر کنم مدار تعذیه برد رو تمیز کرده باشه (پس دلیل اینکه 300 تومن از بنده برای ریبال گرفتن چیه؟؟؟؟؟اونم ریبال کارتی ک هیچ مشکلی نداشته ...)

300 تومن فقط برایه تعویض فن و قبار روبیPCB برد گرافیک؟!!!!!! عجب

از اون جالب تر اینکه همین فن پوزایدونی هم ک روش بودو برایه خودشون برداشتن بدون هیچ اطلاعی ب من من بهشون گفتم ک برادر اگر میخای برش دار پولشو بده گفت نه مشخص نیست کی بخاد اینو ازم بخره و اینطوری ماله بنده گرو ممونه رو فن (انگار فن ما گرو نمونده پیش ایشون ک اصلا گندشو هم بالاا نیاورده ک برش داشته ....!!!)

از همه بدتر اینکه ایشون 4 تا پیچ پشت چیپ رو نمیدونم چطوری باز کردن و هرز شده و گل پیچ  خراب شده و یکی از پیچارو هم درست نبستن ب طوری ک  PCB کمی تکون میخوره از هیتسینگ و فن ها !!!! ب این مورد هم اشاره نکردن خودم موقعی ک میخاستم نصبش کنم چند وقت پیش فهمیدم

در ثانی اگر این کارت بلو اسکرین میده و کرش میکنه و اگر حرفه ایشون درست باشه چطوری ایشون میخان چیپ خراب  رو درست کنن؟ نکنه تو شرکت ای ام دی مشغول ب فعالیت در مورد GPU کارت ها هستند؟!!!!

این پست رو گذاشتم ک دیگران همچی مشکلاتی براشون پیش نیاد و پول ب همچی ادمای ... ندن عزیزان حتی اگر کارتتون اتیش گرفتم پیش خودتون نگهش دارید 

g2af_photo_2018-08-07_00-30-31.jpg

ek4o_photo_2018-08-07_00-43-45.jpg

hv0t_photo_2018-08-07_00-45-01.jpg

l6wa_photo_2018-08-07_00-39-57.jpg

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

@nightwolf

این ماجرا مال کی است؟ چرا در تاپیک خودش اعلام نکردی و منفی ندادی؟

من از عکسها ایرادی درنیافتم جز این که فن عوض شده.

نیز نفهمیدم متضرر ماجرا دقیقا که بوده، مگر کارت گارانتی نداشته و مگر به کسی دیگر نفروخته بودی؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی

@nightwolf

این ماجرا مال کی است؟ چرا در تاپیک خودش اعلام نکردی و منفی ندادی؟

من از عکسها ایرادی درنیافتم جز این که فن عوض شده.

نیز نفهمیدم متضرر ماجرا دقیقا که بوده، مگر کارت گارانتی نداشته و مگر به کسی دیگر نفروخته بودی؟

با سلام اقایه بهمنیان عزیز
دقیقا منم هیچ ایرادی تو این عکسا ندیدم ولی زمانی ک کار از کار گذشته بود و پولو ب ایشون داده بودم و ب دلیل مشغله کاری بسیار نتونستم پیگیری کنم(برای همین نشد داخل تاپیکشون اعلام کنمو ...)
این موضوع تقریبا برایه  3 4 ماه پیش است فکر کنم از اون زمانم تا این کارت هیچ مشکلی نداشته حتی یک بلواسکرین یا کرشی نداشته 
متضرر من بودم ک 300 تومن از جیبم رفت و برایه فروش کارت ب خریدار دوم ب مشکل خوردم(میخاستم این کارتو بفروشم ک یک کارت خوب تهیه کنم چون بلااستفاده بود رویه سیستم خواهرم نصبش کرده بودم و ایشون نیازی  ب همچی کارتی با همچی قدرتی نداشت)

لینک به دیدگاه

سلام

گرافیک من خراب شده بود برای ایشون ارسال کردم تعمیرش کرد مجدد 20 روز بعدش همون مشکل پیش اومد و دوباره ارسال کردم و رایگان تعمیر کرد

و ایشون اصرار داشتن که ریبال کنند چون معتقد بودند که کارت مشکل داره چیبش و فقط با ریبال قابل حله و بنده قبول نکردم و کارت رو ارسال کردند و تا الان که حدودا دوماهی میشه بدون مشکل دارم استفاده میکنم

و الان متوجه شدم کارت بخاطر تهیه هوای کیس میسوخته چون وسط تابستان یادتونه که هوا جهنمی بود

درکل بنده مشکلی ندیدم در کار ایشون حالا دو سه تا از دوستان شاکی هستن برام عجیبه 

کارت منو هم تمیز کرده بود و هم پد های جدید و هم اینکه هیچ مشکلی از نظر ظاهری مثل تغییر در فن ها و یا خراش و .. ندیدم 

خمیر z3 فکر کنم برای کارت ها استفاده میکنه ایشون که نمیشه ازش ایراد گرفت. خمیر بدی نیست

لینک به دیدگاه

بنده هم دو تا کارت داشتم 

علائم کارت رو گفتم 

جالب اینجاست که برای بنده هم فورا اعلام کردن کارت باید ریبال بشه و بایوس ادیت بشه خخخخخ

بعد گفت که دمای کارتت بالا بوده 

گفتم کارت من دماش از 57 60 بالاتر نیمرفت چی میگی؟ 

گفت نه کارتت مشکل داشته که دماش بالا نمیرفته باید بالا بره دمای اینکارتا 70 80 درجه س برا شما مشکل داشته

گفتن ما بنچمارک بگیریم کاملا متوجه این موضوع میشیم خخخخخخخخخ 

من یکم فکر کردم دو دوتا چهار تا کردم دیدم کسی که اطلاعات ساده ای مثل این رو نداره و کارت  رو نمیشناسه چه طور میخواد کارت من رو تعمیر بکنه؟!

جالبه  بر روی کجفهمی هم پافشاری میکرد :|

خلاصه پیچوندمش گفتم یه مشکل یدارم بعدا کارتا رو براتون میفرستم

چند روز بعد تو تلگرام خودش اومد گفت اقا کارتا چی شد زود باش بفرست کلی کارت ماین شده میخواد برام بیاد دیر بفرستی کارت عقب میمونه 

که من سر این حرف شک کردم قضیه بو داره

در 4 ساعت قبل، +Amin گفته است :

فقط 2 کلمه بلدن ریبال و فن. 

دقیقا

ویرایش شده توسط ROG_Maximus
لینک به دیدگاه

در مورد اقای علیزاده امیدوارم زودتر پاسخگو باشن و مشکل خاصی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، bl4ck گفته است :

سلام

گرافیک من خراب شده بود برای ایشون ارسال کردم تعمیرش کرد مجدد 20 روز بعدش همون مشکل پیش اومد و دوباره ارسال کردم و رایگان تعمیر کرد

و ایشون اصرار داشتن که ریبال کنند چون معتقد بودند که کارت مشکل داره چیبش و فقط با ریبال قابل حله و بنده قبول نکردم و کارت رو ارسال کردند و تا الان که حدودا دوماهی میشه بدون مشکل دارم استفاده میکنم

و الان متوجه شدم کارت بخاطر تهیه هوای کیس میسوخته چون وسط تابستان یادتونه که هوا جهنمی بود

درکل بنده مشکلی ندیدم در کار ایشون حالا دو سه تا از دوستان شاکی هستن برام عجیبه 

کارت منو هم تمیز کرده بود و هم پد های جدید و هم اینکه هیچ مشکلی از نظر ظاهری مثل تغییر در فن ها و یا خراش و .. ندیدم 

خمیر z3 فکر کنم برای کارت ها استفاده میکنه ایشون که نمیشه ازش ایراد گرفت. خمیر بدی نیست

پس همینکه خودت متوجه شدی از حرارت تابستون بوده و بهت پیشنهاد ریبال داده مشخصه که نظراتش در مورد تعمیر اشتباه بوده خخ که این خودش خیلی بده دیگه

ویرایش شده توسط مصطفی۶۸
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، مصطفی۶۸ گفته است :

پس همینکه خودت متوجه شدی از حرارت تابستون بوده و بهت پیشنهاد ریبال داده مشخصه که نظراتش در مورد تعمیر اشتباه بوده خخ که این خودش خیلی بده دیگه

منکه سردر نمیارم از سخت افزار ایشون میگفت کارت جریان کشی داره و چیپش حتما مشکل داره و باید ریبال بشه فعلا که مجدد به مشکل نخورده البته دماش رو زیر 65 نگه میدارم همیشه خیالم راحت تره

لینک به دیدگاه

از دوستان گل درخواست دارم فقط در مورد تاپیک بحث شود

تا حدودی پست منحرف شد

موضوع پست گفته ها و  وعده های اقای علیزاده  و کاری ک انجام دادند هست

به من چیزی دیگه گفتند و در عمل کار دیگه انجام شد

لطفا اگه مواردی مشابه من برای شما هم پیش اومده ذکر کنید وگرنه لطفا بیشتر از این پست رو منحرف نکنید

پست در مورد دفاعیه تعمیرکاران یا سرکوب ایشان نیست

با تشکر از تمام دوستان گل انجمن❤

ویرایش شده توسط farzadkrd
لینک به دیدگاه

در در 1397/07/06, 11:03:55، farzadkrd گفته است :

سلام
مشکل از اینجا شروع میشه ک من ب اقای علیزاده پیام دادم ک کارت گرافیک من asus 1060 rog gaming oc 6g هر 10 دقیقه یکبار برای 1 . 2 ثانیه تصویرش میره و برمیگرده
گفتند ک حتما  باید چک کنم هزینه ریبال هم میشه 400
بهش گفتم زمان برام مهمه چندروز  طول میکشه؟
گفت 3 روز
گرافیک در روز14 مرداد براشون ارسال شد
بعد از دریافت گفتند ک ترمال پدهاش داغون شده اونم باید عوض شده
گفتم مشکلی نیست.

گفت ک یک ادیت بایوس انجام میدن با یک ریبال مشکل حل میشه
200 تومن هم پیش از من گرفتند
چندروزی خبر نبود تا من کابلی ک ب گرافیکم وصل بود دادم رفیقم بعد متوجه شدم کابل خراب بوده ک تصویر میپریده و باهاشون تماس گرفتم گفتم دست نزنید ب گرافیک . پس بفرستید
گفت نه اقا گرافیک شما مشکل داره
گفتم داشته باشه . دست نزنید
بعد دیدم اومده میگه چیپ رو باز کردم. گرافیکتون تصویر نمیداده و کلی عیب دیگه
یک روز امد گفت از بایوسشه
یک روز گفت باید ریبال بشه
یک روز گفت بدرد ماین بدون تصویر میخوره

یک دفعه گفتند بردتون تاب داره

یک روز گفتند که زیر چیپ دیسکانکتی بوده
یک روز اومد گفت گرافیک داغ میکنه. بدون فن نمیتونم تست کنم(بدون فن براشون فرستادم). فن باید گیر بیارم
اخرشم بعد از 45 روز اومد گفت تغذیه کارتت ترکیده. نمیشه درستش کرد
اخه اگه تغذیه مشکل داشت پس چطور داغ میکرده ک مجبور شده فن براش گیر بیاره؟
بهرحال گگفتم کارت رو بفرست
الان 2 هفتست ک جواب تلفن و اس ام اس نمیده
(بعد از اینکه براشون پست گذاشتم تو تایپیک خودش لاشه کارت رو در تاریخ7/5 ساعت 15:21 برام ارسال کردند)
این پروسه از تاریخ ((14/5 تا 5/7))  یعنی تا دیروز طول کشید
من با تعمیرکارای دیگه هم صحبت کردم اونام گفتند ک اگه تغذیه کارت مشکل داشت پس چرا پد سیلیکون خرید؟ چرا فن گذاشت؟ چرا اصلا ریبالش کرده؟ گرافیکی ک تغذیش مشکل داره ریبال میکنند؟
اگه اینجا ب نتیجه ای نرسیم , از طریق پلیس هم پیگیری خواهم کرد حتی اگه آب در هاونگ کوبیدن باشه ,  263a.png

@mohsen.alizadeh @Hamed

تسلیت میگم. باید فید بک منفی من برای علیزاده باقی میماند...

منم با ایشون مشکل داشتم هر دفعه یک حرفی میزد که هیچی خوبه که من برای " سپاه پاسداران کار میکنم" و این چیز میزا بهتون نگفته.

من ازشون شکایت کردم دادگاه انقلاب به عنوان کلاهبرداری و خیانت در امانت بعد از دو روز که متوجه شدن شکایت کردم ازشون کارت رو پس فرستاد.

کلا فکر میکنه زرنگ عالم و آدمه هیچ کسم متوجه نمیشه نیتش رو !

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

منم با ایشون مشکل داشتم هر دفعه یک حرفی میزد که هیچی خوبه که من برای " سپاه پاسداران کار میکنم" و این چیز میزا بهتون نگفته.

من ازشون شکایت کردم دادگاه انقلاب به عنوان کلاهبرداری و خیانت در امانت بعد از دو روز که متوجه شدن شکایت کردم ازشون کارت رو پس فرستاد.

یعنی شما فیدبک منفی گذاشتی و حذف شده؟

واقعا؟

چرا؟؟

تا کلمه ای صحبت میکردم میگفت شما چیزی از تعمیرات نمیدونی ، من چیپ سپاه تعمیر میکنم، تا حالا چندهزار کارت اومده زیر دستم ، ....

چرا شکایت رو پیگیری نکردین؟

من هم اگه اینجا ب نتیجه ای نرسم مجبور میشم از راه دیگه با ایشون برخورد کنم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

واقعا؟

چرا؟؟

تا کلمه ای صحبت میکردم میگفت شما چیزی از تعمیرات نمیدونی ، من چیپ سپاه تعمیر میکنم، تا حالا چندهزار کارت اومده زیر دستم ، ....

بله. البته توافق خودمون بود من گفتم ایشون کارتو پس بفرستن! ( با زورگویی تموم میگفتم بیا کارتو ببر . بنده اهواز ایشون تهران ! هواسطه هم میفرستادم میگفتن به خودش میدم!) بنده شکایتم رو پس میگیرم.

جو طوری بود که انتظار میرفت فید بک هم پاک بشه. آدم انتقام جویی هم نبودم رفتم دادگاه شکایتم رو پس گرفتم .... تا کارت به دستم رسید و تیپاکس آورد در خانه من هم تست کردم رفتم شکایتم رو پس گرفتم چون موضوع پس ندادن کارت بود دیگه...

بله دقیقا همین چیزا رو به بنده هم تحویل میداد.

شما دیر جنبیدن 45 روز؟!!!./..

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

واقعا؟

چرا؟؟

برای من یک روز یعنی 24 ساعت دیر کردن رفتم شکایت کردم . نمیشه که بزاری همین طوری... ضعف نشون بدی سوارت میشن. به من چیزای تخصصی هم میگفت چون مهندسی برق خوندم مچشو میگرفتم عصبی میشد ?:3_grin:

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

برای من یک روز یعنی 24 ساعت دیر کردن رفتم شکایت کردم . نمیشه که بزاری همین طوری... ضعف نشون بدی سوارت میشن. به من چیزای تخصصی هم میگفت چون مهندسی برق خوندم مچشو میگرفتم عصبی میشد 1f602.png:3_grin:

ب من میگفت بیمارم، مراعات حالشون رو میکردم، آخرشم اینطوری جواب  دادند

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/06, 00:57:57، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز اولا از شما در این فروم هیچ نشانه ای از معامله و یا ارسال گرافیک برای تعمیر به ایشون نیست . فقط در تاپیک ایشون چهارشنبه اعلام کردید که نتیجه چی شده و چرا کارت رو نمیفرسته . خب اینجا ما چطوری باید مطمئن بشیم که شما اصلا کارتی برای ایشون فرستادید که الان شاکی هستید ؟ اصلا تو این انجمن با ایشون صحبتی نکردید قبل این پست آخر .

دوما مسئولیت هرگونه معامله در فضای مجازی به عهده خود کاربر هست . تمام سایتها همین رو میگن . چون ما نمیتونیم همه چیز رو کنترل کنیم . ما اینجا فقط برای اینکه مشکلات رو کمتر کنیم ، سیستم واسطه گذاشتیم که کمی کاربرها خیالشون راحتتر باشه . پس مسئولیتی با ما نیست در مورد اینکه معماله شما مشکل پیدا کرده . چون ما در جریان معامله شما نبودیم اصلا .

اما جناب آقای علیزاده عزیز @mohsen.alizadeh

این دومین شاکی از شما هست که من در جریانش هستم . دفعه پیش کاربر @saeed0c از شما شاکی بود که سر همین موضوع جلوی فعالیت شما رو میخواستیم بگیریم ،  ولی رضایت ایشون رو جلب کردید و موضوع منتفی شد . حالا این بار دومه که به مشکل میخورید . لطفا پاسخ بدید و یک پاسخ قانع کننده هم نیازه . این دوستمون میگم که کارتی در اختیار شما گذاشتن که هر 10 دقیقه تصویرش میپرید . الان چیزی که فرستادید ، به گفته ایشون لاشه کارت هست . لطفا توضیح بدید . در غیر اینصورت فعالیت شما رو در فروم معلق میکنم . چون روی کار شما نمیشه کنترل داشت و شکایت مداوم کاربران هم در حوصله و وقت ما نیست که دنبال کنیم . منتظر پاسخ شما هستم .

سلام آقا حامد 

اول از همه در مورد کاربر آقای سعید این بود که مشکل در مراحل ارسال کارت بود نه چنین چیزی ولی هستند کسایی که بخوان مثل این آقای فرزاد که خسارت خرابی کارتشون رو از من بگیرن . 

اول اینکه ایشون اصلا در این سایت با من آشنا نشدن و این حرف هاکاملا دروغ هست  ایشون در کانال یکی از دوستان به نام آقای محسن که اسم کانال tech ba mohsen  بود با من آشنا شدن و دست بر قضا در لیون هم عضو هستن  و خود شما هم ببینید من فعالیتم در سایت خیلی کمتر شده .

و اما مسئله این آقا و دروغ هاشون من بازخوردهام هست و اگر ایشون مشکلی دارن مبتونن از مراجع قضایی اقدام کنن برای چی اینجا باید جار زدن بشه ! 

اواسط مرداد ماه بود حالا دقیق نمیدونم این آقا با من تماس گرفت و گقت گرافیک من مشکل تصویر داره . با توضیحاتی که دادن نشانگر این بود که کارت مشکل چیپ داره ! کارتو اشون فرستادن برای من اومد و وقتی روسیستم گذاشتم علاوه بر رندوم بودن تصویر کارت درایور نمیشناخت .

من با ایشون تماس گرفتم و اعلام کردم مشکلات چیه و چقدر هزینه داره و طبق پست دیگری که خودم تو تاپیک خودم گذاشتم من 50 درصد مبلغ رو از پیش میگیرم و ایشون هم واریز کردن .

حالا به شرایط کارت دقت کنید دوستان . کارت ایشون تمام عکس هاش پیش منه و از کارتشون عکس گرفتم نه البته فقط کارت ایشون من کلا از همه کار هام عکس میگیرم . 

کارت ایشون سری ROG  ایسوس بود . کارت رو از یک کلاهبردار به قیمت 700 هزار تومن خریدن چون خراب بود و شخص کلاهبردار بعد از فروش کارت متواری شدن و خطشون رو خاموش کردن و همون موقع خرید هم با من تماس گرفتن تا کارتشون تعمیر بشه در تهایت به شخص دیگری سپردن .

کارت ایشون فن نداشت و برای اینکه بخوان تو مینی کیس بزور جا کنن فن رو کنده بودن از کارت و با فشار ، کارت رو تو  مینی کیس جا کرده بودن .کارت برای استفاده ماین هم بوده و مدتی هم زیر ماین کار کرده .  پد های سیلیکون حرارتی تغذیه ایشون کاملا از بین رفته بود و کارایی لازم رو نداشت . PCB  کار ایشون تاب گرفته بود ( بر اثر فشار وارده در مینی کیس )  . در همه جای کارت اثرات ضربه و خط و خش دبده میشد و اینها هم توضیحاتی بود که لازم دیدم بگم مخصوصا برای دوست گرامی آقای @ferdosi;که براشون جای تعجب داشت چرا کارت سری 10 خراب شده . 

و شرح داستان :

وقتی کارت رسید شرایط کارت و من توضیح دادم طبق پستی که گذاشتم در تاپیک خودم ایشون مبلغ رو ریخت و وقتی کارتشون اومد و قرار شد سه رزه کارشون انجام بشه منتهی لوازمی که برای کارتشون نیاز بود من نداشتم و بعد از تماس من به ایشون قبل از واریز مبلغ توضیح دادم چه چیزهایی لازم هست که مبلغ رو ایشون زدن و موارد مورد نیاز از اصفهان سفارش داده شد . چند رو بعد حدود 3 روز بعد تازه لوازم رسید و من کارو شروع کردم . چون مشکل درایور داشت  چیپ کارت ریبال شد  ولی مشکل پرش تصویر هم بود . این اقا هرگز باز هم تکرار میکنم هرگز و ابدا به من نگفت از کار دست بکش به هیچ عنوان و اگه لازم باشه مسیج های ایشون رو من دارم و به مراجع قضایی ارائه خواهم داد که اتفاقا اصرار به تموم شدن مراحل تعمیرات هرچه سریعتر داشتن . من در ابتدای کار برای این آقا توضیح دادم اگه کارتتون تعمیر نشه مبلغی که واریز میکنید بر نمیگرده که در 11 تیر هم من بعنوان تاپیکی دائمی این رو پست کردم در سایت  که همونطور که گفتم ایشون اصلا از طریق سایت با من اشنا نشدن که بخوان این پست رو ببینند . ایشون هم مبلغ رو زدن . بعد هم اعلام داشتن شما نگفتی کارت من ممکنه درست نشه ! در جواب گفتم مگه شما پولو نریختی ؟ مگه قبول نداری که گفتم مبلغ پیش برنمیگرده ؟ من وقتی گفتم شما ریختی وگرنه چرا قبول داری که پولی که ریختی برنمیگرده . بهر شکل این موارد گذشت تا اینکه بنده عفونت ریه گرفتم دوستان دقیت کنید این بیماری قبل از د مونتاژ کردن جیپ کارت ایشون بود . من بخاطر عفونت ریه و خونریزی ریه حتی چند روز در بیمارستان تخت جمشید کرج بستری بودم ( قابل استناد ) که تو این مدت وقتی این آقا تماس گرفت من دسترسی به گوشیم نداشتم . و حدود1 ماه بیماری من طول کشید  و از نظر ایشون فراری بودم . باز هم تکرار میکنم تو تمام این مدت مسیج های ایشون هست که هرگز از من نخواستن کار رو متوقف کنم . اگر هم بگن پشت گوشی این حرفو زدن که خب خودشون دارن میگن من جواب تلفن و مسیج ندادم پس رو چه حساب میگن گفتن که کارتو تعمیر نکید ! 

بهر شکل کار تمام و من متوجه شدم کارت ایشون تصویر نمیده . در آخر مشخص شد ای سی پاور ساپلای ایشون بخاطر اینکه این کارت علاوه بر ماین بودن در بدترین شرایط استفاده بوده نیم سوز شده و حتی سوراخی روی اون هست . که این ایسی کاملا نایابه و اصلا گیر نمیاد . عکس هاش هم موجوده .  در ابتدا وقتی کارتو فرستاده بودن ایشون گفت که اگه کارت من درست نشه  دیگه حتی نمیتونم 1050 بخرم یکاری بکن اقای علیزاده . وقتی هم مشخص شد کارت ایشون تعمیر شدنی نیست انداختن گردن من که کارت من از اول سالم بوده اشتباه برای تعمیر فرستادم دقت کنید دوستان که گفتن تو نگفتی ممکنه درست نشه ( اگه نگفتم پس چرا 200 تومن زدین به حساب من وقتی خودتون هم میدونستید  این مبلغ برنمیگرده ) و نکته جالب اینکه بعد از اینکه ایشون متوجه شد کارتشون از چند جا خرابی داره دبه کردن که تو نگفتی درست نمیشه اگه درست نمیشد میگفتی من ندم تعمیر ببرم تو دیوار بذارم کارتو به عنوان سالم بفروشم به یکی دیگه ( عملا کلاهبرداری) ( چون طبق گفته خودشون تصویر هر 2 الی 3 دقیقه یکبار سیاه میشد که کارت پیش من اصلا درایورنمیشناخت علاوه بر سیاه شدن صفحه ) 

دوستان عزیز قضاوت با خودتون و اگر ایشون مطمئن هستن من کارتشون رو خراب کردم لطف کنن اقدام کنن مراجع قضایی  . اینجا که دادگاه نیست ! این کارها چه معنی میده شما که مطمئنی من مقصرم  برو شکایت کن آقا . شخصی که خارج از این سایت با من آشنا شده و به مشکل خورده میاد اینجا به دروغ میگه اینجا منو شناخته و آقا حامد ، مدیر ارشد سایت دلیل اینکه هیچ گونه مدارکی دال بر معامله من با ایشون در سایت نیست همینه . وقتی این آقا همین مسئله رو داره دروغ میگه که اینجا با من آشنا شده مطمئن باشید باقی موارد هم دروغ میگه . 

عکس کارت ریبال شده ایشون هم در کانال بنده هست . این هم بگم ایشون گفتن که من گفتم کارت داغ میکنه کارت ایشون فقط هیت سینک داشت و من گفتم اگر کارتتون تعمیر بشه و درست بشه اینحا پیش من داغ میکنه و من نمیتونم تستش کنم باید براش فنی تهیه بشه  تا هیت سینک رو خنک کنه  یا اینکه فن دستساز خودتون رو بفرستید برای من تا بتونم تست های مختلف رو ازش بگیرم . کارت ایشون مشکل مدار تغذیه و دیسکانکتی چیپ و همچنین مشکل ترمال پد داشت و اثار ضربه خط و خش تاب داشتن pcb  نداشتن فن اثرات ضربه روی هیت سینک قر بودن براکت کارت  و همچنین خرابی بک پلیت کارت از جمله ایراد های این کارت بودن ( قبل از ارسال برای من این مشکلات بوده ) 

حالا دیگه قضاوت با خودتون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

کلا فکر میکنه زرنگ عالم و آدمه هیچ کسم متوجه نمیشه نیتش رو !

نه شما زرنگی که رفیقت به من زنگ زد گفت این بچه عقده اییه کارتشو بده بره . کارتتم اگه برات فرستادم رو حساب حرف آقا حامد بودگفت بده بره تا شرش کنده شه وگرنه کاری میکردم تا تهران بیای 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mohsen.alizadeh گفته است :

کارت ایشون مشکل مدار تغذیه و دیسکانکتی چیپ و همچنین مشکل ترمال پد داشت و اثار ضربه خط و خش تاب داشتن pcb  نداشتن فن اثرات ضربه روی هیت سینک قر بودن براکت کارت  و همچنین خرابی بک پلیت کارت از جمله ایراد های این کارت بودن ( قبل از ارسال برای من این مشکلات بوده ) 

تصاویر همین چند مورد و دارین ؟

بنظرم همین تصاویر میتونه گویایی خیلی چیزا باشه ...

لینک به دیدگاه

عجب :|

من حتی اگه گرافیک440 خودمو که سوخته باشه و تیکه تیکه شده باشه هم نمیفرستم برای کسی ! که شاید هزار تومنم نخرن

به هر حال به نظرم شما اگه قطعه الکترونیکی دارین و گارانتی نداره به هیچ عنوان ریسک بردن زیر تعمیر کار نکنید چون قطعا اگر خوب بشه بازم 1 ماه کار خواهد کرد چون این دوستان کلاس های اموزشی ان ویدیا و رادئون رو که نگذروندن همشون دیپلم فنی و یه مدرک دارن و به واسطه تجربشون در تعمیرکاری هاست ??

لینک به دیدگاه

من مادربردم رو برای تعمیر بردم یکی از تعمیرگاهای معروف تهران که چند تا شعبه هم داشت بعداز 1 ماه تماس گرفتن گفتن ای سی بردتون پیدا نمیشه بیا ببر ..پیدا کردن بعضی از قطعات خیلی زمان بر هست شایدم اصلا پیدا نشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، invoker گفته است :

بله عزیز جان .موجوده 

در 2 دقیقه قبل، hosin گفته است :

عجب :|

من حتی اگه گرافیک440 خودمو که سوخته باشه و تیکه تیکه شده باشه هم نمیفرستم برای کسی ! که شاید هزار تومنم نخرن

به هر حال به نظرم شما اگه قطعه الکترونیکی دارین و گارانتی نداره به هیچ عنوان ریسک بردن زیر تعمیر کار نکنید چون قطعا اگر خوب بشه بازم 1 ماه کار خواهد کرد چون این دوستان کلاس های اموزشی ان ویدیا و رادئون رو که نگذروندن همشون دیپلم فنی و یه مدرک دارن و به واسطه تجربشون در تعمیرکاری هاست ??

دوست عزیز بنده کانالم رو برای همین ساختم . ویدیو های کار هم هم بزودی در کانل قرار میگیره میتونید برید ببینید . 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، invoker گفته است :

در رابطه ب ادعای ایشون بگم ک برای خودشون هم توضیح دادم فروشنده ب من گفت ک بک پلیت و براکت رو عوض کرده و فن رو جایگزین گرافیک دیگه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...