رفتن به مطلب

چه کسی جوابگو خواهد بود؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام آقای کوهی

قضیه چیه؟ چی شده؟ چرا بعد از این همه وقت؟

به عنوان کسی که در این ماجرا حضور داشته و الان هم داخل تاپیک اسمش آورده شده وظیفه خودم میدونم چیز هایی رو که در موردش اطلاع دارم بیان کنم.

کارت وقتی دست من بود مشکل مخدوش نشان دادن تصویر لوگو اول مادربرد رو داشت که برای اطمینان از سلامت قطعات سیستم روی سیستم دیگری نصب و تست کردم که مشکل برقرار بود و موقع نصب درایور کارت کرش کرد (در سیستم قبلی چون کارت روی سیستم AMD بود و درایورش نصب به همین دلیل نمیدونم اگه رو اون سیستم هم درایور رو حذف و دوباره نصب میکردم کرش میکرد یا نه) که بعدش آقای کوهی در جریان قرار گرفت، اول ایشون قبول نداشت که من برای اطمینان کارت رو بردم پیش آقای علیزاده و اونجا رو سیستم های آقای علیزاده هم همون ارور ها و مشکلات نمایان شد که بعد اون آقای کوهی شماره آقای علیزاده رو از من گرفتند و خودشون با ایشون صحبت کردند و خود آقای علیزاده مشکلات کارت رو برای آقای کوهی شرح دادند که بعدش آقای کوهی خودشون با من تماس گرفتند و مشکلات کارت رو قبول کردند (من از پیش آقای علیزاده برگشته بودم و کارت هم با خودم آورده بودم) و به من گفتند که کارت رو براشون ارسال نکنم و دوباره ببرم پیش آقای علیزاده چون با آقای علیزاده برای تعمیر کارت هماهنگ کرده بودند.

کاملن درسته حرفاتون ولی من قبولدار نبودم چون دسته اقایه مصلحی و دسته خودم مشکلی نداشت کارت ن کرشی در کار بود ن بلواسکرینی ... حالام ک من کله جریانو توضیح دادم اقایه صانعی و دوسته بسیار عزیز اگر حوصله ب خرج بدید و منت ب سر بنده بزارید و متن هایه منو مطالعه کنید متوجه کامل موضوع خاهید شد

در ثانی بنده اسم بر نکردم فامیل شما رو بزرگوار اقایه علیزاده زحمت کشیدن و پایه شمارو ب ماجرا باز کردن بازم اگر مشکلی براتون ب وجود امده بنده دوسته عزیز از شما عذر میخام ک باعث تشنج خاطر شما شدم

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

• ارسال 188
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 5 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

درود دوست عزیز

چون شروع کننده تاپیک بودین بنظرم همینجا هم جوابتون رو بدهید بهتره تا قضیه واسه بقیه دوستان هم روشن بشه

من از مدیر انجمن هم عذر خواهی کردم بابت متشنج کردن جو انجمن
ولی باید یک سری مساعل روشن بشه
شما از عنوان پست تا خط اخر بگردی کلمه توهین امیز و زننده و یا تهمت از طرف من میبینی؟
والا هرکسی تو همچین شرایطی شخصیتش رو نشون میده(کلاهبردار هم شدیم باز جای شکری باقیه چیزی از ایشون ب من رسید)
بنابه دلایلی منتظر ادمین هستم تا مطالب رو بزارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

من از مدیر انجمن هم عذر خواهی کردم بابت متشنج کردن جو انجمن
ولی باید یک سری مساعل روشن بشه
شما از عنوان پست تا خط اخر بگردی کلمه توهین امیز و زننده و یا تهمت از طرف من میبینی؟
والا هرکسی تو همچین شرایطی شخصیتش رو نشون میده(کلاهبردار هم شدیم باز جای شکری باقیه چیزی از ایشون ب من رسید)
بنابه دلایلی منتظر ادمین هستم تا مطالب رو بزارم

عزیز میخواین من خودم مطالب رو بذارم ؟ بقول خودتون خداروشکر ادیت هم نمیتونه بشه 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام آقای کوهی

قضیه چیه؟ چی شده؟ چرا بعد از این همه وقت؟

به عنوان کسی که در این ماجرا حضور داشته و الان هم داخل تاپیک اسمش آورده شده وظیفه خودم میدونم چیز هایی رو که در موردش اطلاع دارم بیان کنم.

کارت وقتی دست من بود مشکل مخدوش نشان دادن تصویر لوگو اول مادربرد رو داشت که برای اطمینان از سلامت قطعات سیستم روی سیستم دیگری نصب و تست کردم که مشکل برقرار بود و موقع نصب درایور کارت کرش کرد (در سیستم قبلی چون کارت روی سیستم AMD بود و درایورش نصب به همین دلیل نمیدونم اگه رو اون سیستم هم درایور رو حذف و دوباره نصب میکردم کرش میکرد یا نه) که بعدش آقای کوهی در جریان قرار گرفت، اول ایشون قبول نداشت که من برای اطمینان کارت رو بردم پیش آقای علیزاده و اونجا رو سیستم های آقای علیزاده هم همون ارور ها و مشکلات نمایان شد که بعد اون آقای کوهی شماره آقای علیزاده رو از من گرفتند و خودشون با ایشون صحبت کردند و خود آقای علیزاده مشکلات کارت رو برای آقای کوهی شرح دادند که بعدش آقای کوهی خودشون با من تماس گرفتند و مشکلات کارت رو قبول کردند (من از پیش آقای علیزاده برگشته بودم و کارت هم با خودم آورده بودم) و به من گفتند که کارت رو براشون ارسال نکنم و دوباره ببرم پیش آقای علیزاده چون با آقای علیزاده برای تعمیر کارت هماهنگ کرده بودند.

که قرار بود یکی از فن های من (من از قبل دو عدد فن پیش آقای علیزاده داشتم که قرار بود برام بفروشند فکر کنم همینطور هم برای فن خود کارت آقای کوهی بهشون گفته بودند) رو بجای اون فنی که گارانتی گذاشته بود رو کارت براشون عوض کنند که مشکل دمای کارت که خریدار اولی بهش اشاره داشته برطرف بشه و برای باقی مشکلات هم کارت ریبال بشه که خوب من قبول کردم و فرداش کارت رو برای آقای علیزاده بردم و کارت رو که به آقای علیزاده تحویل دادم و آقای علیزاده تایید کرد و مسئولیتش از روی دوش من برداشته شد آقای کوهی اون مبلغی رو که براشون واریز کرده بودم رو برام واریز کردند فردای اون روز هم آقای علیزاده کارت رو تعمیر کردند و به هزینه خودشون ارسال کردند (من قرار بود هزینه ارسال رو بدم و هنوز هم با آقای علیزاده حساب نکردم ?)

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

کاملن درسته حرفاتون ولی من قبولدار نبودم چون دسته اقایه مصلحی مشکلی نداشت کارت ن کرشی در کار بود ن بلواسکرینی ... حالام ک من کله جریانو توضیح دادم اقایه صانعی و دوسته بسیار عزیز اگر حوصله ب خرج بدید و منت ب سر بنده بزارید و متن هایه منو مطالعه کنید متوجه کامل موضوع خاهید شد

حرفش درسته دیگه ؟ پس چرا میگی کارتت خراب نبوده و من کارت سالم تورو دست زدم ؟ چرا رنگ حرفات عوض شد  ؟ کارت اصلا پیش من نبوده من اصلا از موضوع خبر نداشتم خرابم بوده یا نه بازم من نمیدونستم . دردت چیه الان بعد دوماه اومدی میگی کارت من سالم  بوده ؟ هر کی کارتتو خراب کرده برو یقه همونو بگیر . من تست حضوری گرفتم جلو اقای صانعی مگه من از معامله شما نفعی میبردم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohsen.alizadeh گفته است :

عزیز میخواین من خودم مطالب رو بذارم ؟ بقول خودتون خداروشکر ادیت هم نمیتونه بشه 

خود مختارید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

که قرار بود یکی از فن های من (من از قبل دو عدد فن پیش آقای علیزاده داشتم که قرار بود برام بفروشند فکر کنم همینطور هم برای فن خود کارت آقای کوهی بهشون گفته بودند) رو بجای اون فنی که گارانتی گذاشته بود رو کارت براشون عوض کنند که مشکل دمای کارت که خریدار اولی بهش اشاره داشته برطرف بشه و برای باقی مشکلات هم کارت ریبال بشه که خوب من قبول کردم و فرداش کارت رو برای آقای علیزاده بردم و کارت رو که به آقای علیزاده تحویل دادم و آقای علیزاده تایید کرد و مسئولیتش ا روی دوش من برداشته شد آقای کوهی اون مبلغی رو که براشون واریز کرده بودم رو برام واریز کردند فردای اون روز هم آقای علیزاده کارت رو تعمیر کردند و به هزینه خودشون ارسال کردند (من قرار بود هزینه ارسال رو بدم و هنوز هم با آقای علیزاده حساب نکردم 1f601.png)

درسته  پره هایه فنت خوب میچرخه اقایه صانعی  ???

موضوع ی چیز دیگست داداش گلم اگر حوصله ب خرج بدی بخونی متوجه میشی 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

خود مختارید

عزیز من باهات هم تماس گرتم جوابی ندادی  . من حتما عکس ها رو میذارم . 

به شما هم دارم میگم اگه شما من رو مسئول کارت خودتون میدونید شکایت کنید و در صورتس که دادگاه من رو محاکمه کنه قطعا برای شما یه کارت 1060 میخرم و بهتون میدم . ولی اگر من محکوم نشدم شما باید جوابگو باشید دوست عزیز . 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohsen.alizadeh گفته است :

حرفش درسته دیگه ؟ پس چرا میگی کارتت خراب نبوده و من کارت سالم تورو دست زدم ؟ چرا رنگ حرفات عوض شد  ؟ کارت اصلا پیش من نبوده من اصلا از موضوع خبر نداشتم خرابم بوده یا نه بازم من نمیدونستم . دردت چیه الان بعد دوماه اومدی میگی کارت من سالم  بوده ؟ هر کی کارتتو خراب کرده برو یقه همونو بگیر . من تست حضوری گرفتم جلو اقای صانعی مگه من از معامله شما نفعی میبردم ؟ 

عزیز من همین الانم میگم کارت مشکلی نداشته حتی زمانی ک دسته اقایه صانعی بوده حرفایه شما بود ک منو قانع کرد (چقدر اشتباه کردم رو این موضوع) ک کارتی ک نیاز ب ریبال نداشته رو بخام ریبالش کنم

در ثانی بنده اقایه صانعی رو قبول دارم شخصا وگرنه هیچوقت تو 2 مرحله ب ایشون کارت نمیدادم و اول ارسال بعد واریز نداشتم 

ثالثا من حرفایه ایشونو قبول کردم و حرفایه ایشون هیچ ربطی ب حرفایه بنده و جناب عالی نداشت

هر چی بین من و اقایه صانعی و مصلحی باشه ب شما مربوط نمیشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohsen.alizadeh گفته است :

عزیز من باهات هم تماس گرتم جوابی ندادی

چون مکالمه شفاهی رو به راحتی میزنید زیرش
چرا پیام ندادین؟
تلگرام؟
اس ام اس؟
یا پ خ؟
چرا؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farzadkrd گفته است :

چرا پیام ندادین؟
تلگرام؟
اس ام اس؟
یا پ خ؟
چرا؟

دقیقا مثه الان ک خیلی حرف هایه بنده رو زدن زیرش ب همین دلیل هم بود ک بنده جواب تلفنشون رو ندادم و راهیشون کردم اینجا

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

چرا پیام ندادین؟
تلگرام؟
اس ام اس؟
یا پ خ؟
چرا؟

حرفام رو همین جا زدم عزیز وقتی جواب ندادی حرفای من همین بود . شکایت کنید محکوم بشم خسارت میدم محکوم نشم ادعای شرف میکنم 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

عزیز من همین الانم میگم کارت مشکلی نداشته حتی زمانی ک دسته اقایه صانعی بوده حرفایه شما بود ک منو قانع کرد (چقدر اشتباه کردم رو این موضوع) ک کارتی ک نیاز ب ریبال نداشته رو بخام ریبالش کنم

الان یعنی من اشتباهی انجام دادم؟

شما قبول کردی کارت مشکل داره و خودتون به من گفتید ببرم پیش آقای علیزاده برای ریبال و تعویض فن و بعد اینکه کارت ب دستتون رسیده بود هم باهم صحبت کردیم (چون گفتید قبل فروش دوباره خودتون می خواید کارت رو شخصا تست کنید و از سلامتش با خبر) که گفتید کارت کاملا سالمه و مشکلی نداره و گفتید اگه باز هم خواهان کارت هستی معامله کنیم

پس الان بعد چندین ماه قضیه چیه؟

لینک به دیدگاه

شما قبول کردی کارت مشکل داره و خودتون به من گفتید ببرم پیش آقای علیزاده برای ریبال و تعویض فن و بعد اینکه کارت ب دستتون رسیده بود هم باهم صحبت کردیم (چون گفتید قبل فروش دوباره خودتون می خواید کارت رو شخصا تست کنید و از سلامتش با خبر) که گفتید کارت کاملا سالمه و مشکلی نداره و گفتید اگه باز هم خواهان کارت هستی معامله کنیم
عکس یا فیلمی از اون مشکل شطرنجی شدن لوگو دارید بزارید.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من نمیگم هنوزم  باور ندارم چون تا دسته خودم بود مشکلی نداشت حتی اقایه مصلحی هم  بار ها گفتم ب این موضوع کرش و بلواسکرین اشاره نکرد و اما جریان اینکه ببری پیش اقایه علیزاده ایشون با کارخرونی ک کردن بنده رو متقاعد ب این کردن ک واقعا مشکل داره اینقدر حرف زدن ب گوش بنده و منم باور شد شاید واقعا مشکل داره  برای همین برایه گفتم ببرین پیش این اقا

در صورتی ک الان بعد ماه ها فهمیدم ک جریان از چ قرار بود و تمام این موضوع ریبال این چیزا همش چرت بوده در صورتی ک کارت درست بوده الان ک پازلو کنار هم میزارم
در مورد همه چیه کارت توضیح دادم عزیز گفتم برو بخون ببین چیا نوشتم

بعدشم شما  از همه چیه کارت شات داشتی از پی جی یو زد از ادونس سیتینگ اسیک کارت و ... مشکلی نداشت داخل اون عکس ها اگر میداشت شما بهش اشاره میکردی

بعدش چطوری ممکنه کارتی ک بلو اسکرین میده یا کرش میکنه رو من باهاش بازی کنم و تست دما بگیرم ب شما نشون بدم؟

اصلا چطوری وارد ویندوز میشه و میشه ازش تست گرفت؟!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hamed_crazy گفته است :

عکس یا فیلمی از اون مشکل شطرنجی شدن لوگو دارید بزارید.

بعد چند ماه الان من باید عکس و فیلم داشته باشم

لینک به دیدگاه

بعد چند ماه الان من باید عکس و فیلم داشته باشم
من فقط نظرمو گفتم شاید کمکی به بقیه بشه. اگه تو تلگرام بهشون عکسارو فرستادید میتونین دوباره بزارید. اگر هم نیست که هیچ

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

من نمیگم هنوزم  باور ندارم چون تا دسته خودم بود مشکلی نداشت حتی اقایه مصلحی هم  بار ها گفتم ب این موضوع کرش و بلواسکرین اشاره نکرد و اما جریان اینکه ببری پیش اقایه علیزاده ایشون با کارخرونی ک کردن بنده رو متقاعد ب این کردن ک واقعا مشکل داره اینقدر حرف زدن ب گوش بنده و منم باور شد شاید واقعا مشکل داره  برای همین برایه گفتم ببرین پیش این اقا

در صورتی ک الان بعد ماه ها فهمیدم ک جریان از چ قرار بود و تمام این موضوع ریبال این چیزا همش چرت بوده در صورتی ک کارت درست بوده الان ک پازلو کنار هم میزارم
در مورد همه چیه کارت توضیح دادم عزیز گفتم برو بخون ببین چیا نوشتم

بعدشم شما  از همه چیه کارت شات داشتی از پی جی یو زد از ادونس سیتینگ اسیک کارت و ... مشکلی نداشت داخل اون عکس ها اگر میداشت شما بهش اشاره میکردی

بعدش چطوری ممکنه کارتی ک بلو اسکرین میده یا کرش میکنه رو من باهاش بازی کنم و تست دما بگیرم ب شما نشون بدم؟

اصلا چطوری وارد ویندوز میشه و میشه ازش تست گرفت؟!!!

عکسی که شما برای من از GPU-Z فرستادید  مشکلاتی داشت (اگه درست خاطرم باشه دما رو داخلش نشون نمیداد) که گفتم چرا اینطوری هستش گفتید درایور نصب نیست رو این سیستم رو سیستم قبلی هم که بود گفتید برق یهو رفت و نتونستم از اون قسمت عکس بگیرم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hamed_crazy گفته است :

من فقط نظرمو گفتم شاید کمکی به بقیه بشه. اگه تو تلگرام بهشون عکسارو فرستادید میتونین دوباره بزارید. اگر هم نیست که هیچ

منم اگر خامه حرفایه این اقا نشده بودم حتی یادمه ب اقایه صانعی گفتم فیلم بگیره برام بفرسته  اما طرف اینقدر سخنوری کرد ک منم متاسفانه دم ب تله دادمو بدون اینکه فیلم یا عکسی مستند ازا ینکه کارت واقعا بلواسکرین میده و کرش میکنه نداشتم

از طرفیم مطمئنم ب کارتی ک اینقدر از مراقبت کردم اقایه صانعی و مصلحی دیدن این کارت واقعا کارت تمیزی بود و هست چون بنده رو جنس هایی ک میفرستم یا میخرم بسیار حساسم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

عکسی که شما برای من از GPU-Z فرستادید  مشکلاتی داشت (اگه درست خاطرم باشه دما رو داخلش نشون نمیداد) که گفتم چرا اینطوری هستش گفتید درایور نصب نیست رو این سیستم رو سیستم قبلی هم که بود گفتید برق یهو رفت و نتونستم از اون قسمت عکس بگیرم.

اره دقیقا ک الان شما چک کنی ببینی  میبینی بنده نمایه و سیستمم تماما تغییر کرده و بنده رایزن رفتم گرفتم برایه خراب شدن ی برد 8 تومن خرج پام گذاشت

با سیستم خواهرم یادمه براتون گرفتم ک چون اون نسخه اولی پایین بود ورژنش اون مشکلات داشت ولی اون یکی با سیستم خواهرم گرفتم اخرین ورژن بود و مشکلات شما هم برطرف شد ک براتون عکسم گرفتم فرستادم  داخل تلگرام

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

آقای صانعی عزیز اول سلام 

دوم اینکه آقای کوهی خودشم نمیدونه چی میگه در ابتدا باید بگم ایشون هنوز مشکل برطرف کردن چیپ رو اصلا نمیدونن یعنی چی  . کسی خود چیپ رو نمیتونه تعمیر کنه حتی شرکت ای ام دی . وقتی ما میگیم چیپ مشکل داره یعنی پایه های زیر چیپکه از جنس قلع هستن از سطح برد کارت جدا میشن و در اصطلاح دیسکانکتی بوجود میاره یعنی یسری از پایه های چیپ دیگه به برد متصل نیستن . و با تعویض کامل کل پایه های قلع زیر چیپ ، چیپ ریبال میشه و در صورتی که اسیب داخلی ندیده باشه کارت درست میشه . ایشون از اول میگه کارت من سالم بوده . الان میگه حرف شما درسته خراب بوده خودم گفتم ببر بده تعمیر . قبلتر گفت اصلا به من نگفت تعمیر نیازه سرویس میخواد . ببین چندبار حرفشو تغییر داد . 

شما اقای صانعی این رو جواب بده وقتی کارت رو برای بار اول آوردی پیش من بلو اسکیرین و کرش کردن سیستم دیدی یا نه ؟

سوال دوم ایشون به من گفت فن پیشت باشه برام بفروش یا خیر ؟

سوم آیا تا قبل حرف زدن با من به شما نمیگفت کارت من سالمه و قبول نمیکرد پولتو پس بده؟ و وقتی با من حرف زد پولتو پس داد و گفت کارت ریبال بشه ؟

چهارم ایا من به ایشون گفتم یا خیر که کارتو برات میفرستم خودت چک کن ایشون گفت حرف شما سند تعمیرش کن ؟

پنجم . آیا ایشون بعد از اتمام مراحل تعمیرات و بازگشت کارت بهشون اعلام رضایت صد در صدی نکردن ؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

منم اگر خامه حرفایه این اقا نشده بودم حتی یادمه ب اقایه صانعی گفتم فیلم بگیره برام بفرسته  اما طرف اینقدر سخنوری کرد ک منم متاسفانه دم ب تله دادمو بدون اینکه فیلم یا عکسی مستند ازا ینکه کارت واقعا بلواسکرین میده و کرش میکنه نداشتم

از طرفیم مطمئنم ب کارتی ک اینقدر از مراقبت کردم اقایه صانعی و مصلحی دیدن این کارت واقعا کارت تمیزی بود و هست چون بنده رو جنس هایی ک میفرستم یا میخرم بسیار حساسم 

کارت تمیز بود ؟ خوبه خودت عکس های قبل و بعد از سرویس کارتو گذاشتی . 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

شما گفتی بفرست منم گفتم من اونجا که پیش آقای علیزاده بودم عکسی ندارم و الان هم دارم از اونجا برمیگردم و گفتم برسم خونه خودم دوباره رو سیستم خودم کارت رو قرار میدم و عکس و فیلم میگیرم که بعدش شما دوباره زنگ زدی گفتی عکس و فیلم نمی خوای و می خوای کارت رو برای تعمیر بدی به آقای علیزاده و از من خواستید کارت رو ببرم برای ایشون

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

من دارم عکسو عزیز الان میذارم . با گوشیم از صفحه مانیتور عکس گرفته بودم 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohsen.alizadeh گفته است :

کارت تمیز بود ؟ خوبه خودت عکس های قبل و بعد از سرویس کارتو گذاشتی . 

میخای زیر جیپ رو برات جارو بکشم؟ یا با کمپرسور باد باد بگیرمش؟ ک ی اس ام دی بپره او بدبخت شیم؟ گفتم اونو پسر داداشمم میکرد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...