رفتن به مطلب

تیک زدن فیلم در kmplayer

FMAHDI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند روزیه که وقتی با kmplayer فیلم میبینم هر چند ثانیه یکبار لگ میزنه ولی پلیر های دیگه سالمن کیفیت و حجم فیلم هم تو این موضوع تاثیری نداره

اخرین نسخه رو نصب کردم و تنظیمات کدک و فیلتر رو هم چندبار عوض کردم ولی تاثیری نداشت

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

به تنظیمات دیفالت برش گردونید.

کلیک راست - options - preferences - پایین سمت چپ reset current preset

امیدوارم حل شه.

لینک به دیدگاه

درود

کاظم پلیر برنامه ی پرایرادی است. پیشنهاد می کنم پات پلیر را جایگزینش کن.

اگر مصری که ازش استفاده کنی، در صورتی که روش پیشنهادی سودبخش نبود، با advanced uninstaller pro کامل پاکش کن و از نو بنصب.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

کاظم پلیر برنامه ی پرایرادی است. پیشنهاد می کنم پات پلیر را جایگزینش کن.

اگر مصری که ازش استفاده کنی، در صورتی که روش پیشنهادی سودبخش نبود، با advanced uninstaller pro کامل پاکش کن و از نو بنصب.

در 47 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

به تنظیمات دیفالت برش گردونید.

کلیک راست - options - preferences - پایین سمت چپ reset current preset

امیدوارم حل شه.

تشکر از هر دو دوست عزیز 

هر دو روش رو تست کردم ولی جواب نداد

لینک به دیدگاه

سلام.

نرم افزار رو کاملا حذف کنید و ورژن های قدیمی تر یا جدیدتر رو  نصب بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

کاظم پلیر 

??????????

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده پات پلیر پیشنهاد میکنم خودم قبلاً کائم پلیر  استفاده میکردم اما به دلیل بعضی ایرادات رفتم سراغ پات ، البته فکر کنم شرکت سازنده هر دو یکی باشه (مطمئن نیستم)

پات پلیر سبکتر هم هستش و امکانات خوبی داره

لینک به دیدگاه

من هم km رو پیشنهاد نمیکنم . چندین ساله VLC تنها پلیر من بوده و تقریبا هیچ ایرادی ازش ندیدم

لینک به دیدگاه

عجب!

من کماکان کا ام پلیر استفاده میکنم نسبتا هم راضیم! بجز تبلیغاتش که وقتی بازش میکنی از هر طرف تو سر و صورتت تبلیغ میزنه!

استارتر گرامی از این لینک کدک رو دانلود و نصب کنید؛ خیلی از موارد مشکلات این چنینی با این کار حل شد شاید مشکل شما هم حل شد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

عجب!

من کماکان کا ام پلیر استفاده میکنم نسبتا هم راضیم! بجز تبلیغاتش که وقتی بازش میکنی از هر طرف تو سر و صورتت تبلیغ میزنه!

استارتر گرامی از این لینک کدک رو دانلود و نصب کنید؛ خیلی از موارد مشکلات این چنینی با این کار حل شد شاید مشکل شما هم حل شد

مشکل شماهم فقط با قرار دادن نرم افزار در Firewall ویندوز و مسدود کردن ارتباط اینترنت حل خواهد شد.

PicsArt_09-29-09_13_05.thumb.png.b86f7bc59ebf876933155629f38c9c24.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

عجب!

درود اگر روش حذف تبلیغات کا ام پلیر دوستمون برات کار نکرد بفرما تا روش دیگه بگم که حل شه.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه ی دوستان

درایور کارت گرافیک رو حذف و دوباره نصب کردم درست شد

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

عجب!

درود

در این نشانی

C:\windows\system32\drivers\etc

فایل hosts را بازکن و این خط را بهش بیافزا:

127.0.0.1            player.kmpmedia.net

البته در این پوشه فایلها فقط تحت ادمین قابل ویرایش هستند. می‌توانی فایل hosts در یک درایو دیگر کپی کنی و پس از ویرایش به جایش برش گردانی.

همچنین می توانی فایل پیوست را جایگزین hosts کنی:

hosts

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در این نشانی

C:\windows\system32\drivers\etc

فایل hosts را بازکن و این خط را بهش بیافزا:

127.0.0.1            player.kmpmedia.net

البته در این پوشه فایلها فقط تحت ادمین قابل ویرایش هستند. می‌توانی فایل hosts در یک درایو دیگر کپی کنی و پس از ویرایش به جایش برش گردانی.

همچنین می توانی فایل پیوست را جایگزین hosts کنی:

hosts

در 10 ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود اگر روش حذف تبلیغات کا ام پلیر دوستمون برات کار نکرد بفرما تا روش دیگه بگم که حل شه.

در 12 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

مشکل شماهم فقط با قرار دادن نرم افزار در Firewall ویندوز و مسدود کردن ارتباط اینترنت حل خواهد شد.

PicsArt_09-29-09_13_05.thumb.png.b86f7bc59ebf876933155629f38c9c24.png

سپاس فراوان از دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

بعد از مدتی که مشکل حل شده بود دوباره همین مشکلو پیدا کردم باتری لپ تاپ رو در اوردم یه مدت دوباره درست اما باز برگشت به همون وضعیت

دوستی هست که راه دیگه ای به ذهنش برسه

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۷/۷/۹ در ۱۸:۲۴، FORMULA۲۱ گفته است :

با سلام مجدد

بعد از مدتی که مشکل حل شده بود دوباره همین مشکلو پیدا کردم باتری لپ تاپ رو در اوردم یه مدت دوباره درست اما باز برگشت به همون وضعیت

دوستی هست که راه دیگه ای به ذهنش برسه

سلام منم با KMPlayer 64X همین مشکلو دارم ولی با KMPlayer 32X مشکلی ندارم و تصویر تیک نداره. کسی میدونه برای KMPlayer 64X چیکار باید بکنم تا تصویر تیک نخوره؟

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام دوستان گرامی من با نرم‌افزار پات پلیر فیلم x265 mkv میبینم تیک میزنه لگ‌میزنه قبلا این طور نبود ۳ ساله دارم این فرمت میبینم مشکلی نداشت تازگی اینطور شده

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، محمدviper گفته است:

سلام دوستان گرامی من با نرم‌افزار پات پلیر فیلم x265 mkv میبینم تیک میزنه لگ‌میزنه قبلا این طور نبود ۳ ساله دارم این فرمت میبینم مشکلی نداشت تازگی اینطور شده

با درود

گاها نیازه نرم افزار بعد یه مدتی آپدیت بشه

آپدیت بفرمایید احتمالا اوکی میشه

اگر هم اخیرا آپدیت کردید و مشکل تازه ایجاد شده احتمالا مشکل از آپدیت بوده و باید نسخه ی قدیمی تر نصب بفرمایید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...