رفتن به مطلب

کارت گرافیک 35 میلیون تومانی GALAX RTX 2080 Ti HOF OC Lab Edition معرفی شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز وارد موضوع نشیم بهتره .این بخاطر انتخاب اشتباه مردم بود (میخواستن مناظره هارو نگاه کنین ببینن حق با کی بود )(هرچه کنی به خود کنی چه نیک و چه بد) درمورد تبدیل پول به دلار درست میگه میشه بگی یه نوع احتکار هست 

نگاه کنید چه بخوایم چه نخوایم بخاطر خوابیدن اقتصاد تولید و تحریم دلار بالا داره میره !توجه!بالا داره میره ولی وقتی مردم به فکر خرید دلار باشن قیمت خیلی  شدید میره بالا .خب حالا خریدیم میخوایم باهاش چیکار کنیم؟کی میخواد از ما بخره ؟میگی میزاریم یکی خریدارش پیدا میشه 

خب پس بزار تا به کود تبدیل شه       

یک ضرره هم مردم ما باید سبک تفکر شون رو تغییر بدن نمیدونم داستان رو شنیده بودید یا نه قضیه گرون شدن لبنیات تو المان که مردمشون با دولت شرکت های تولیدکننده شیر چیکار کردن(حالا خواستی بعدم برات به صورت مفصل توضیح میدم)

یه سوال یعنی همه  مردم کشور فکرشون به این نمیرسید برن همه تبدیل پول به دلار انجام بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟یک ضرره عاقلا نه تر فکر کنیم

یکی از مهم ترین ترین دلایل افزایش شدید دلار حمله مردم هست وگرنه چیزی مثل گوجه اصلا ربطی به دلار نداره 

متاسفانه عده ای از مردم از سر خودخواهی عده ای از نادانی و عده ای هم ازگفته شبکه های بیگانه متاسفانه اقدام به خرید دلار و سکه و.. میکنند و احتکار میکنند که این خودش وضع رو خیلی خیلی بدتر میکنه

امیدوارم این حجم ازفایش قیمت ها و از بین رفتن تولیدات و تولیدی ها کاری کنه تا مردم اگاهانه تر رای بدن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

این تاپیک متاسفانه مورد حجوم ساندیسیون قرار گرفت. ببندید تاپیک را لطفا

کلا تاپیک هایی که توش حرفی از دلار و تومان هست همون اول باید بسته بشه تا اینا جایی رو برای عرض اندام نداشته باشند.

لینک به دیدگاه

️سخت ترین سال کل تاریخ معاصر در پیش است

⁉️سرخ پوستان از رييس جديد پرسیدند: آيا زمستان سختی در پيش است؟

رييس جوان قبيله که نمی دانست چه جوابی بدهد گفت: برای احتياط برويد هيزم تهيه کنيد. سپس به سازمان هواشناسی زنگ زد:

_آقا امسال زمستان سردی در پيش است؟
+ پاسخ شنید: اينطور به نظر می آید.

پس رييس دستور داد که بيشتر هيزم جمع کنند، و بعد يک بار ديگر به سازمان هواشناسی زنگ زد:

+شما نظر قبلی تان را تأييد می کنيد؟
_پاسخ شنید: صد در صد.

?رييس دستور داد که همه سرخپوستان، تمام توانشان را برای جمع آوری هيزم بيشتر بکار ببرند. سپس دوباره به سازمان هواشناسی زنگ زد:

+آقا شما مطمئنيد که امسال زمستان سردی در پيش است؟
_پاسخ شنید: بگذار اينطور بگویم؛ سردترين زمستان در تاريخ معاصر.

?رييس پرسید: از کجا می دانيد؟

?پاسخ شنید: چون سرخ پوست‌ها دارند دیوانه وار هيزم جمع می‌کنند!

〰〰〰〰〰

♻️برخی وقتها ما خودمان مسبب وقايع اطرافمان هستيم.

حالا بنظر شما خودرو، دلار، گوشت، #مرغ و ... باز هم گران می شود!؟

?کمتر هیزم جمع کنیم!

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

عالیییییییییییی

یک ضرره فکر 

یکمم نارحت شین این حرف خیلیییییییییییییییییییییی سنگین بود 

واقعا وضعیت داره همین طور میشه

رفاه که بالا بره مردم این حالی میشن 

با خدا که باشی توراه ولایت که باشی مادیات برات کمتر ارزش داره نه اینکه نداشته باشی ولی نه اینکه .......

هرکی رفت تو پول و اینچیزا اینطوری میشه بنده هم فکر نکنید وضعه مالیم توپه لاکچری هستم منم از قشر متوسط جامعه هستم خودمم تو این باتلاقم ولی اینقدر دست و پا نمیزنم که بیشتر احساس کنم دارم توش فرو میرم

البته دوست عزیز. منظور من از سران همه بود نه فقط دولت. دولت را کلا اشخاص بالاتر تایید میکنند که نمی خوام واردش بشم و عمده مشکل هم خودشون ایجاد کردند. حرف بنده اینه که فقط اتحاد مردم میتونه این کشور رو نجات بده. من یه وطن پرستم نه یه حکومت پرست.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

امریکا با این فشار ها میخواد که مردم از حکومت ناراضی شن قصدشم همینه 

داستان زیاد نمیخوام تعریف کنم اگر با رهبرت بودی پیروزی نبودی کلت پس معرکه هست(داستان مختار رو که همتون دیگه میدونید اخرش چی شد فکر نکنم نیاز به توضیح من باشه)

به قول معروف میگن تفرقه بندازو حکومت کن 

یک ضرره فکر لطفا

لطفا پست های من نقل قول نکنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آواتار شما رو میبینم بعضی وقتها سکته رو رد میکنم ?

من نگران آوتار بعدیشم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

من نگران آوتار بعدیشم. 

آره خدا به خیر کنه ولی خدا سرنوشت هر کسیو دست خودش داده ، تا خودمون کاری واسه خودمون نکنیم نباید انتظاری  از دیگران داشته باشیم .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

سلام.

واقعا هنوز کارت 9500gt انویدیا رو دارید.....بنظرتون رو بازیای جدید اصلا در پایینترین حد جواب میده.....یا اصلا کارتتون هنوز سالم هستش؟ اخه با این کارت خودم خیلی خاطره دارم....چه بازی هایی که باهاش انجام نمیدادم...از جی تی ای سن اندریاس بگیر تا مکس پین و بازی فوتبالی مثل pes یادمه اگه اشتباه نکنم سال 2009 رو سیستمم بستمش...که البته تا حدود شاید 2013 داشتمش..........1f604.png...........البته کارت 8800gt هم داشتم که اون انصافا کارت بهتر و قوی تر بود نسبت به 9500gt

درود

بازی جدید که نه اما برا خاطره بعضی وقتا قدیمیا رو دانلود میکنم و بازی میکنم

شانس میخواستم یه سیستم توپ بخرم دلار چند برابر شد کلا قیدشو زدم

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ASTS گفته است :

کلا تاپیک هایی که توش حرفی از دلار و تومان هست همون اول باید بسته بشه تا اینا جایی رو برای عرض اندام نداشته باشند.

درود علی جان

یه زمانی که خیلی اوت کرده بود اوضاع میخواستم یه تاپیک به اسم (معنای فروم لیون کامپیوتر) بزنم تا معنای این فروم برای دوستانی با ضریب هوشی پایین مشخص شه . 

دوستان این فروم اسمش لیون کامپیوتر هست نه لیون ارز و نه لیون رسیدیگی به نظرات مردم به د.و.ل.ت و نه لیون طرفداری ...

خواهان یکمی تامل و تفکر هستیم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، testaccount گفته است :

ببین چقدر سریع همه با هم پیداشون میشه، چقدر تلاش می کنن، طومار می نویسن، من اصلا حوصله خوندن یک خط از چرت و پرتاشون را ندارم.. همه شناختنشون دیگه، زمانشون به زودی به پایان می رسه

داداش جواب نده بیکاری فقط اعصاب خودتو خورد میکنی

اینا اگه عاقل بودن ۴۰ سال متوالی پسرفت نمیکردن همشم میندازن تقصیر این دولت و اون دولت

لینک به دیدگاه

عجیبه والا دیگه مردم باید ارز رو هم کنترل کنن؟  بابا خدایی چطوری میتونید اینقدر بی فکر باشید ؟

یادتون رفته یورو داشت خودش پایین میومد یورو تو بازار 13500 بود بانک مرکزی گفت ارز مسافرتی میدیم یورو 14500 فرداش بازار رفت رو 16000 هزار اینم باز مردم بردن بالا؟

اول گفتن تقصیر دولت قبله بعد گفتن دو دولت قبل بعد گفتن تقصیر 50 سال پیشه الان دیگه فکر کنم دور ور ابان که بشه میگن تقصیر کوروشه 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

یک ضرره 

یه سوال یعنی همه  مردم کشور فکرشون به این نمیرسید برن همه تبدیل پول به دلار انجام بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟یک ضرره عاقلا نه تر فکر کنیم

منظورت  ذره هست ولی نوشتی ضرره

در مورد سوالتم باید بگم نخیر فکرشون نمیرسید!یه سری اصلا نمیدونن دلار چی هست!میگن خب گرون شه به ما چه ربطی داره!واقعا هنوزم این تفکرات هست ولی از دوره چند سال پیش گرونی ،این تفکر کمتر شده و به خاطر همین مردم بیشتری هجوم اوردن برا خرید

در ضمن یه سری هم نمیخرن چون اصلا قدرت ریسک ندارن و توهم بدشانسی و بدبختی گرفتتشون!میگن بابا همین ما بخریم ارزون میشه

یه سری دلایل دیگم هست که اینجا نمیشه گفت

وگرنه الان همه تمام سرمایشون رو تبدیل به دلار و سکه و یا کالایی میکردن که  هم سطح دلار حتی بیشتر افزایش قیمت داشته باشه(مثل یه سری بازاریا که خراب شدن رو سر سیگار)

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

یکی از مهم ترین ترین دلایل افزایش شدید دلار حمله مردم هست وگرنه چیزی مثل گوجه اصلا ربطی به دلار نداره 

قیمت گوجه خیلی هم ربط داره

الان اینجور چیزا تو کشورهای همسایه خیلی گرون تر هست به دلیل نرخ برابری ارزها

کم کم داره حساب کار از دستشون در میره

مرز باز بود یهو از کشور دوست و همسایه که یه سریا قربونش میرن ریختن حمله کردن و هرچی گوجه بود بردن و به خاطر همین قیمت کشید بالا که مجبور شدن مرزو ببندن

حالا نوبت سیب زمینی شده

خدا نکنه کلا وا بدن که یهوشاهد رشد قیمت چند برابری  تو تمام کالا ها و اجناس خواهیم بود

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، nima19 گفته است :

عجیبه والا دیگه مردم باید ارز رو هم کنترل کنن؟  بابا خدایی چطوری میتونید اینقدر بی فکر باشید ؟

یادتون رفته یورو داشت خودش پایین میومد یورو تو بازار 13500 بود بانک مرکزی گفت ارز مسافرتی میدیم یورو 14500 فرداش بازار رفت رو 16000 هزار اینم باز مردم بردن بالا؟

اول گفتن تقصیر دولت قبله بعد گفتن دو دولت قبل بعد گفتن تقصیر 50 سال پیشه الان دیگه فکر کنم دور ور ابان که بشه میگن تقصیر کوروشه 

الان باز میان میگن نه دولت مشکل داره وگرنه...

بعدم میگن التماس تفکر

انقدر تناقض ها هست که بهش اشاره نمیشه!

خیلی حرفا هست که در جواب این اقایون (باید) گفت ولی حیف حیف حیف جاش نیست

بگذریم

اقایون اهل دل یکی بیاد جواب این دوستمون  رو که حرفش رو نقل قول کردم بده!(البته جوابی جز اینکه مشکل دولته نه...)

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست هنوز خیلی ها جنگ زرگری ایران و امریکا رو درک نکردن وگرنه فرقی بین دولت و حکومت نمیدیدن .

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

متاسفانه عده ای از مردم از سر خودخواهی عده ای از نادانی و عده ای هم ازگفته شبکه های بیگانه متاسفانه اقدام به خرید دلار و سکه و.. میکنند و احتکار میکنند که این خودش وضع رو خیلی خیلی بدتر میکنه

امیدوارم این حجم ازفایش قیمت ها و از بین رفتن تولیدات و تولیدی ها کاری کنه تا مردم اگاهانه تر رای بدن

bravo:96_ok_hand::91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/07, 20:27:15، Hassan.SK گفته است :

آره خدا به خیر کنه ولی خدا سرنوشت هر کسیو دست خودش داده ، تا خودمون کاری واسه خودمون نکنیم نباید انتظاری  از دیگران داشته باشیم .

إنَ‌ اللَّهَ‌ لاَ يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ‌ حَتَّى‌ يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ‌؛

«خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها وضع و حال خودشان را تغییر دهند.» (رعد، ۱۱)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...