رفتن به مطلب

فروش مادربورد حرفه ای Rampage_II_Extreme

amin amin
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تنها راهش اینه که اطمینان بیخودی نکنید دوستان گلم . باور کنید فقط تنها راهه

سلام این اعتماد کردن چجوریه اقای حسینی عزیز؟ میزان درجه محبوبیت؟ تعداد پست؟ میزان معاملات و خرید وفروششون؟

برخی مواقع نمیشه جریانی رو درست پیش بینی کرد و تنها امری که موضوع رو از راه منطقی حل و فصل میکنه فقط شخصیت طرفین هست و میزان تعهد و منش انهاست..

دنیا در قرن21 داره سیر و تحول میکنه و ما اندر خم یه کوچه ایم برا کلاه گذاشتن سر همدیگه بخاطر مبلغی ناچیز تلاش میکنیم ! دنیا داره از موجودات ریز و زنده ژن شبیه ساز و روباتهای هوشمند تولید و تکثیر میکنه ما در صددو پیاده سازی یه نقشه دزدی و تقلب مشورت میکنیم!!!!!به شخصه من تنها و تنها از کسایی خرید میکنم که شخصیت و اعتبار اونا در سایت به چشم دیده میشه اقدام میکنم و اینگونه معاملات گرون رو به هیچ وجه بدون تحقیق انجام نمیدم...نمیدونم به این دوستمون چی باید گفت ولی بدونید این مبلغ و بیشتر از اون هیچ وقت براتون گره گشا نخواهد شد دوست عزیز بهترین راه اینه یه کم پیش وجدانت بشینی و یخورده سبک سنگین کنی موضوع رو ببین ایا واقعا 50 تومن ارزش داره بخاطرش نارضایتی و نفرین کسی رو برات خودت رقم بزنی؟ مطمئنا اگه خوب فکر کنی و درست قضاوت کنی به نتیجه صحیح دست خواهی یافت.... اقای فروشنده برا یبار که شده بشین درست فکر کن و به اقا پیام برای حل موضوع پیغام بده و باهشون تماس بگیر پشیمون نمیشی....

ویرایش شده توسط evance
لینک به دیدگاه

روشی که دوستان اعلام کردن یکم برای جناب حسینی کار سخت میکنه و جناب حسینی هم خسته میشه.

یک راه دیگه وجود داره که من چندبارمزاحم جناب حسینی شدم.

بعداز توافق خرید مبلغ را خریدار به حساب جناب حسینی واریز میکند(همراه مبلغ کارت به کارت)

و فروشنده بعد از استعلام ازجناب حسینی کارت را برای خریدار ارسال میکنه .

بعداز رسیدن کارت دست خریدار وتست ان وسلامت ان به جناب حسینی پیغام میدن که کارت سالم بود ومبلغ را به حساب فروشنده واریز کنید.

بعد فروشنده یک شماره حساب بانک ملی به جناب حسینی میده وجناب حسینی مبلغ را برای فروشنده واریز میکند.

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

روشی که دوستان اعلام کردن یکم برای جناب حسینی کار سخت میکنه و جناب حسینی هم خسته میشه.

بعداز توافق خرید مبلغ را خریدار به حساب جناب حسینی واریز میکند(همراه مبلغ کارت به کارت)

بعداز رسیدن کارت دست خریدار وتست ان وسلامت ان به جناب حسینی پیغام میدن که کارت سالم بود ومبلغ را به حساب فروشنده واریز کنید.

بعد فروشنده یک شماره حساب بانک ملی به جناب حسینی میده وجناب حسینی مبلغ را برای فروشنده واریز میکند.

با تشکر.

هادی

اینم روش خوبیه اگه فروشنده این کارو قبول کرد خوب معلومه قطعه هیچ مشکلی نداره (جداازایرادات احتمالی هنگام ارسال و دریافت) اگه هم ناز کرد و گفت آی ال و بله که دیگه..........

لینک به دیدگاه

با تشکر.

هادی

عالیه-کلا اعتبار خرید و فروش تو این سایت بالا میره اینجوری به نظر من.

فقط میمونه زحمت اقای حسینی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالیه-کلا اعتبار خرید و فروش تو این سایت بالا میره اینجوری به نظر من.

فقط میمونه زحمت اقای حسینی.

مسلما زحمت آقای حسینی هم به نسیت اینکه قطعه رو بفرستن برای تست کمتره و این راه منطقی به نظر میرسه.ولی یه چیز بگم :

یه روز زنگ زدم با آقای حسینی صحبت کنم بطور همزمان با چندنفر صحبت میکرد و پاسخگو بود.فشار کاری ایشون رو هم در نظر بگیرید.

لینک به دیدگاه

مسلما زحمت آقای حسینی هم به نسیت اینکه قطعه رو بفرستن برای تست کمتره و این راه منطقی به نظر میرسه.ولی یه چیز بگم :

یه روز زنگ زدم با آقای حسینی صحبت کنم بطور همزمان با چندنفر صحبت میکرد و پاسخگو بود.فشار کاری ایشون رو هم در نظر بگیرید.

این را هم اضافه کنم .

تمام این ارتباط ها فقط با پیام خصوصی انجام می شود

این را ه در نظر بگیرید یک گزینه عالی هم که در پیام خصوصی وجود دارد این است که می توان چند نفر را در این پیام دعوت کرد. برای مثال

خریدار یک پیام میده به جناب حسینی که من مبلغ را ارسال کردم و فروشنده را دعوت میکند در همان پیام وقتی که جناب حسینی اوکی داد راحت فروشنده متوجه می شود که مبلغ واریز شده است ونیاز نیست زنگ بزنه یا پیام جدید بده.

همین روش در زمان رسیدن کالا و تست کالا و واریز مبلغ.

فقط با یک پیام خصوصی که خریدار به جناب حسینی میده.

با تشکر

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

دوستان این راه هایی که شما میگید به این راحتی هم نیست . باید هر 2 طرف معامله تو بانک آقای حسینی حساب داشته باشن تا ایشون بتونن اینترنتی پول رو جابه جا کنن . وگرنه که باید برن جلوی باجه عابر بانک و کلی اونجا وقت بگذرونن . اگر هم شرایط مهیا باشه باز هم با توجه به ترافیک کاری ایشون زمان میبره تا جواب ها رو ارسال کنن . فرض بگیرید که در روز 5 معامله انجام بشه . یعنی آقای حسینی جدای از کارهای روزانه باید 10 بار دیگه وارد سایت بانک بشه و دریافت رو چک کنه و بعد پرداخت کنه . این کار زمان میبره که ممکنه برای ایشون محدودیت ایجاد کنه . یا باید یک نفر رو مامور این کار بکنن و بهش کارمزد بدن . که در این صورت این کارمزد باید از طرف خریدار و فروشنده تامین بشه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

من که قبلا در مورد این کلاه برداری پست داده بودم. با همین یوزر در PT !!! می خواست رم بفروشه. پوریا هم تو لیست سیاه ثبتش کرده بود.

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان گلم

در رابطه با این مشکل پیش اومده تو این تاپیک بحث های زیادی شد و نظرات متفاوتی داده شده

ولی بهترین راه استفاده از سیستم حراجیه، من خودم بشخصه تا حالا چندین معامله از همین طریق داشتم

که تقریبا همشون بدون مشکل بوده اون تعداد کمی هم که معامله بهم خورده جناب حسینی زحمت عودت مبلغ رو

کشیدن، ظاهرا بعضی از دوستان بخاطر پرداخت نکردن اون درصد جزئی ترجیح میدن که مستقیم وارد معامله بشن

ولی مطمئن باشید بهترین روش همون سیستم حراجیه، اگه آقای حسینی درصدی رو هم دریافت می کنن، نوش جونشون

من این مبلغ رو با جون و دل میدم، چون که به اون آسودگی خاطری که دارم می ارزه

در ثانی زمانیکه قرار بر اینطور معامله ها میشه، قطعا هیچ فروشنده ی بدفکری هم نمیاد برای جنس خرابش

یه هزینه ی پست بده و دست آخر هم هیچ ، و منه نوعی اگر هم به فرض اول کالا

رو دریافت کنم، وسوسه های نادرست بعدش وجود نداره ....

در نتیجه از هرلحاظ که فکر کنید، این روش بهترین و مطمئن ترین روش معامله س

ببخشید سرتونو درد آوردم، پیروز باشید @};-

ویرایش شده توسط Phoenix
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...