رفتن به مطلب

سوال درباره نوع پاور(نیمه ماژولار_غیر ماژولار) لطفا جواب بدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

من دارم سیستم جمع میکنم و قطعه ها رو دارم جدا جدا میخرم.

پاور و کیس رو از دیجی کالا گرفتم چون قیمتش بهتر بود

مدل پاور coole master mwe 650w  bronze

ولی یه مشکلی پیش اومده

توی عکس هایی که بود، پاور نیمه ماژولار گذاشته بودن و منم بر اساس همون سفارش دادم

امروز که به دستم رسید

جعبه رو باز کردم دیدم غیر ماژولار هستش

زنگ زدم و عکس فرستادم و گفتن که اگر کارشناس تایید بکنه  پس گرفته میشه و اگر تایید نکنه چون جنس اینترنال هستش قابل پس گرفتن نیست

من بر اساس عکس چون دیدم نیمه ماژولار هستش گرفتم البته بعد از اینکه دیدم غیر ماژولار هستش رفتم دیدم تو توضیحات نوشته غیر ماژولار ولی خب اینکه عکس رو نیمه ماژولار گذاشتن اشتباه از اونا نیست؟

حالا میخواستم بدونم که اگر یه زمان دبه کردن و پس نگرفتن

فرق غیر ماژولار با نیمه ماژولار جز اینکه کابل منیج رو زیباتر میکنه فرق دیگه ای هم داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

ولی یه مشکلی پیش اومده

توی عکس هایی که بود، پاور نیمه ماژولار گذاشته بودن و منم بر اساس همون سفارش دادم

امروز که به دستم رسید

زنگ زدم و عکس فرستادم و گفتن که اگر کارشناس تایید بکنه  پس گرفته میشه و اگر تایید نکنه چون جنس اینترنال هستش قابل پس گرفتن نیست

من بر اساس عکس چون دیدم نیمه ماژولار هستش گرفتم البته بعد از اینکه دیدم غیر ماژولار هستش رفتم دیدم تو توضیحات نوشته غیر ماژولار ولی خب اینکه عکس رو نیمه ماژولار گذاشتن اشتباه از اونا نیست؟

فرق غیر ماژولار با نیمه ماژولار جز اینکه کابل منیج رو زیباتر میکنه فرق دیگه ای هم داره یا نه؟

هیچ تفاوتی نیست بین ماژولار و غیر ماژولار 

اگر مشکلی براتون پیش اوردن بهشون بگید که از سمت اتحادیه شکایت و پیگیری میکنید و همین الان هم از سایت چند تا عکس بگیرید که نیمه ماژولار هست 

ممکنه بتونید پاور رو پس بدید و پولتون رو پس بگیرید

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

ولی یه مشکلی پیش اومده

امروز که به دستم رسید

سلام. تفاوت کارایی بین ماژولار و نیمه ماژولار یا غیر ماژولار نیست. 

برتری ماژولار ها در اینه ک میتونید کابل های اسلیو رو برای زیبایی بهتر جایگزین کنید یا برای جلوگیری از شلوغ شدن کیس هر کابلی ک نیاز دارید استفاده کنید. اگر هم مشکل قطعی یا خرابی برای کابل پیش بیاد میتونید راحت کابل رو تعویض کنید. 

تفاوت در کارایی مربوط به راندمان و قطعات داخلی و گواهینامه های مختلف پاور ها میشه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

...

سلام دوست من.

عجیبه! من میخام یه فن بخرم حتما گوگل میکنم و عکساشو میبینم و حداقل 2 3 تا هم کلیپ تو یوتیوب میبینم ازش.

توصیه میکنم کلا قبل از هر خریدی یه گوگل بکنید جنس مورد نظر رو.

دیجیکالا تا 7 روز باید جنس رو بدون دلیل پس بگیره. این جمله خود دیجیکالاس.

شما تماس بگیر بگو پاور مورد نظرم این نیست. میان میبرن پول رو پس میدن بهت.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

عجیبه! من میخام یه فن بخرم حتما گوگل میکنم و عکساشو میبینم و حداقل 2 3 تا هم کلیپ تو یوتیوب میبینم ازش.

پاور های MWE کولر مستر در هر دو نوع تمام ماژولار و غیر ماژولار عین هم تولید میشه، اگر دیجی کالا عکس ماژولار گذاشته و غیر ماژولار فروخته، مقصره.

از نظر فنی پاور ها عین هم هستند.

اگر حساسیت خاصی ندارید نسبت به ماژولار بودن، بیخیال دردسرش بشید چون قیمت ماژولارش گرونتره.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

موفق باشید.

سلام ممنون از نظرتون

والا من الان ۷ ماهه دارم راجب سیستم و قطعاتش تحقیق میکنم

من فرق بین مدل ها رو هم میدونستم و بر اساس عکسی که از تو سایت و اپلیکیشن دیدم 

با این فرض که نیمه ماژولار هستشدسفارش دادم

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/07, 13:21:39، Mammadfgh گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

ولی یه مشکلی پیش اومده

امروز که به دستم رسید

دوست عزیز تو بخش    شرایط برگشت سایت دیجیکالا نوشته که عکس ملاک نیست برای درخواست تعویض یا پس فرستادن.
با توجه به اینکه تو توضیحات هم نوشته غیرماژولار هست، به نظرم اگه نفرستادین، نفرستین چون فقط هزینه رفت و برگشت کالا بهتون تحمیل میشه.

در در 1397/07/07, 13:55:20، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

موفق باشید.

حق با شماست اما باید کالا دست نخورده باشه.
https://www.digikala.com/page/return-policy/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

حق با شماست اما باید کالا دست نخورده باشه.
https://www.digikala.com/page/return-policy/

دوست من مگه میشه باز نکرده بفهمی چیزی ک میخای نیست؟ بالای 10 سفارش رو مرجوع کردم.

شما تماس بگیر بیان ببرن. زنگ هم زدن بگو چیزی ک میخاستم این نبوده شما حتی میتونی بگی تو لینک کالا کابل هاش ماژولار بوده و این ک فرستادید نیست.

من یه سری گلس سفارش دادم و خودم اشتباه سفارش دادم بازش کردم بعد فهمیدم اون نیست درخاست دادم بر گردوندن یکی دیگه بم دادن.

البته یکی دو بار هم همین جنس های مرجوع شده رو برام فرستادن ک بسته باز شده بود و لوازمش دست خورده بود.

البته این کارها همیشه زمان بر و اعصاب خورد کن هستن. اگر میتونید با همین بسازید.

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام خسته نباشید من یک سوال برام پیش اومده اینکه بین غیر ماژولار نمیه ماژولار و تمام ماژولار کدام بهتر است؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...