رفتن به مطلب

انتخاب کارت گرافیک مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

آخه الان که هنوز چیزی وصل نیست

فاصله مادربرد تا کیس چقدر هستش؟

منظورم پشت مادربرد که پیچ میشه به کیس

همراه کیس پیچهایی هستن به قسمت اتصال برد با کیس وصل میشن یعنی برد مستقیم به کیس وصل نمیشه اول اون پیچها رو میبندی ، بعدش برد وصل میشه به اونا

یکی از اون پیچ ها که داخل اقلام کیس هستش ببند به کیس و اندازه ضخامت برد در نظر بگیر مثلا 5 میلیمتر ،بعدش یه خط کش بزار از روی پیچ تا در کیس ببین چقدر میشه

کولر خودش روی پردازنده سوار میشه اما پایه هاش به برد وصل میشه و باید از روی برد اندازه بگیری چون شما اسمبل نکردی به روشی که گفتم اندازه بگیر

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همراه کیس پیچهایی هستن به قسمت اتصال برد با کیس وصل میشن یعنی برد مستقیم به کیس وصل نمیشه اول اون پیچها رو میبندی ، بعدش برد وصل میشه به اونا

یکی از اون پیچ ها که داخل اقلام کیس هستش ببند به کیس و اندازه ضخامت برد در نظر بگیر مثلا 5 میلیمتر ،بعدش یه خط کش بزار از روی پیچ تا در کیس ببین چقدر میشه

کولر خودش روی پردازنده سوار میشه اما پایه هاش به برد وصل میشه و باید از روی برد اندازه بگیری چون شما اسمبل نکردی به روشی که گفتم اندازه بگیر

الان اندازه گرفتم

از جایی که پیچ ها وصل شدفاصله ۱۶.۵ سانت هستش

فاصله کلی هم ۱۷ سانته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

الان اندازه گرفتم

فاصله کلی هم ۱۷ سانته

خوب اینجوری جا میشه و مشکلی نداره ،

گرین چرا تو مشخصات اشتباه نوشته!؟?

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب اینجوری جا میشه و مشکلی نداره ،

گرین چرا تو مشخصات اشتباه نوشته!؟?

خب خدا رو شکر

یکی از دوستان یه مدل دیگه فرستاد 

که rgb هستش و کنترلر داره و با مادربرد سینک میشه

نظر شما چیه

البته اون مدل ۱ فن داره  و فن جداش حدودا ۱۰۰ تومنه

MA410P

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

الان اندازه گرفتم

فاصله کلی هم ۱۷ سانته

گرین درست زده اشتباه نکن. شما یه ضخامت برد داری حدود 3 میل یه ضخامت سوکت سی پی یو را داری حدودا 7 میل . شما یک سانتی باید از 16.5 کم کنی. شما نهایت میتونید کولر با ارتفاع 15.5 سانت را نصب کنید.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، zen گفته است :

گرین درست زده اشتباه نکن. شما یه ضخامت برد داری حدود 3 میل یه ضخامت سوکت سی پی یو را داری حدودا 7 میل . شما یک سانتی باید از 16.5 کم کنی. شما نهایت میتونید کولر با ارتفاع 15.5 سانت را نصب کنید.

خب الان مدل MA410P نصب میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، zen گفته است :

داداش ضخامت پردازنده ربطی نداره ، پایه های کولر به برد وصل میشه ، سازنده اینا رو حساب میکنه میگه ارتفاعش فلان میلیمتر

دیگه موقع نصب کردن کولر نمیان ضخمات پردازنده حساب کنن ، فضای مابین برد و در کیس حساب میکنن مشخص میشه چقدر جا هست

خودم همینجوری حساب کردم و کولر گرفتم چون کیس x3 گیمینگ کیس کوچیکی هستش و بیشتر کولر ها با فن 20 سانتی مشکل دار و گیر میکرد

تو همین کیس صفحه قبل دوستمون لینک دادن همین کولر جا شده

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/01, 15:49:31، Hassan.SK گفته است :

داداش ضخامت پردازنده ربطی نداره ، پایه های کولر به برد وصل میشه ، سازنده اینا رو حساب میکنه میگه ارتفاعش فلان میلیمتر

دیگه موقع نصب کردن کولر نمیان ضخمات پردازنده حساب کنن ، فضای مابین برد و در کیس حساب میکنن مشخص میشه چقدر جا هست

خودم همینجوری حساب کردم و کولر گرفتم چون کیس x3 گیمینگ کیس کوچیکی هستش و بیشتر کولر ها با فن 20 سانتی مشکل دار و گیر میکرد

تو همین کیس صفحه قبل دوستمون لینک دادن همین کولر جا شده

سلام مجدد

داداش اکثر قطعات رو گرفتم

فقط مونده کارت گرافیک که تا آخر هفته اوکی میشه

فقط یه چیزی

خونه و محله ما بعضی وقتا برق میره و میاد و ممکنه این عمل چند بار تکرار بشه

مثل امروز که برق رفت.۱۰ دیقه بعدش اومد و بعد ۵ دیقه رفت و ۱ ساعت بعدش وصل شد

چنتا محافظ خوب با قیمت مناسب رو لطفا معرفی میکنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Mammadfgh گفته است :

سلام مجدد

داداش اکثر قطعات رو گرفتم

فقط مونده کارت گرافیک که تا آخر هفته اوکی میشه

فقط یه چیزی

خونه و محله ما بعضی وقتا برق میره و میاد و ممکنه این عمل چند بار تکرار بشه

مثل امروز که برق رفت.۱۰ دیقه بعدش اومد و بعد ۵ دیقه رفت و ۱ ساعت بعدش وصل شد

چنتا محافظ خوب با قیمت مناسب رو لطفا معرفی میکنی؟

سلام

والا راجب محافظ خوب اطلاعی ندارم خودم 4 سال پیش وقتی سیستم گرفتم بودجم ته کشید پدرم برام یه محافظ معمولی ایرانی گرفت هنوز برام کار میکنه

قطعات نهایی چی شدن ؟ (حافظم این روزها یاری نمیده)

اسمبل که نشدن ؟

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

والا راجب محافظ خوب اطلاعی ندارم خودم 4 سال پیش وقتی سیستم گرفتم بودجم ته کشید پدرم برام یه محافظ معمولی ایرانی گرفت هنوز برام کار میکنه

قطعات نهایی چی شدن ؟ (حافظم این روزها یاری نمیده)

اسمبل که نشدن ؟

I5 8400

Primez 370_A

650w bronze

C24f390 curved

Evo 860 250g

1t blue

Green striker

212 led turbo 

8g Hyperx 3000

لینک به دیدگاه

من خودم ZOTAC 1060 6GB دارم. با سه تا مانیتور فول اچ دی هرچی بازی بوده رو تونستم بیارم بالا. از نظر پرفورمنس که هیچ تفاوتی ندارن قطعا و  وحشیانه براتون کار میدن. فقط بحث کولینگ ش میمونه که بچه های ماینر میگفتن MSI زود داغ میکنه و بخاطر همین دنبال ZOTAC بودن. ایسوس رو هم اطلاعی ندارم و به نظر من اونی رو بگیر که ارزونتره و گارانتی بهتری داره. حتی داغ کردن MSI هم به این معنی نیست که بُرد آسیب ببینه. این مساله برای ماینرها خیلی مهمه که دارن 10-12 تا گرافیک رو روی یه ریگ ماینینگ میچینن وگرنه یه کارت گرافیک رو اگه نخوای اورکلاکش کنی، با یه کیس مناسب که تهویه خوبی داشته باشه، میتونی تو لود 99 درصد قشنگ باهاش کار کنی و پرش تصویر هم نداشته باشی.

محافظ رو هم خیلی اعتقادی بهش ندارم و خودم واسه اطمینان خاطر یه UPS گرفتم که بازم باید مراقب باشم که موقع خاموشی برقش تا ته مصرف نشه که سیستم رو به فنا میده. یه مادربُرد به خاطر همین تلفات دادم خخخخ

لینک به دیدگاه

سلام.داداش محل ما هم مثل شماست و حتی بسیار بدتر به همین خاطر چندین وقت تحقیق کردم و حتی چند مدل تست کردم.بهترین محافظ. محافظ برند" سارا" هست .حتما فلزی و مخصوص کامپیوتر و لوازم صوتی تصویریش رو تهیه کنید. قیمت الان 60 تا 65 تومان هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...