رفتن به مطلب

فروش مودم ADSL TP-LINK Archer D50

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان لیون کامپیوتر

یک عدد مودم  TP-LINK Archer D50 دست دوم موجوده که قصد فروش به قیمت ۴۹۹ دارم.قیمت نو 800! زدن که با کسر ۳۰درصد میشه همین قدر.

hezarsoo.com/product/مودم-روتر-adsl2-تي-پي-لينک-مدل-archer-d50/

برد وایرلس و کیفیت مودمش در حد D5 فقط یه مقداری اقتصادی تر ساخته شده.

یک سری از ویژگی هاش:

دوال باند AC1200

چهار پورت لن 10/100 پورت ۴ WAN

قابلیت استفاده به عنوان روتر

قابلیت زمان بندی جهت خاموش و روش کردن وای فای به صورت 24/7 و جداگانه برای هر باند

دارای WPS هرچند توصیه نمیشه

یک پورت USB 2جهت اتصال هارد،فلش یا پرینتر

قابلیت کنترل توسط نرم افزار موبایل ios/Android

چراغهای ثابت و غیر چشمک زن 

دو آنتن 5dbi باز نمیشه،۱۸۰درجه میچرخند

دکمه روشن/خاموش کردن وای فای

هر سوال،پیشنهاد یا  انتقادی هم با آغوش باز پذیرفته می شود.

هزینه ارسال با خریدار محترم.در صورت نیاز با واسطه لیون

P_20181001_012340.jpg

P_20181001_012906.jpg

P_20181001_014855.jpg

canvas-1 (1).png

ویرایش شده توسط pouyan_ta
اصلاح لینک مشخصات
لینک به دیدگاه

آپ پیشنهاد قیمت هم بدید ?

ویرایش شده توسط pouyan_ta
لینک به دیدگاه

این تی پی لینک چرا نه رو مودماش و نه رو تراش open xpn client  نمیزاره ....

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

این تی پی لینک چرا نه رو مودماش و نه رو تراش open xpn client  نمیزاره ....

بله این نداره اما یه مدل دیگه تو انجمن برای فروش بود که داشت.فک کنم چیزی که شما میخای تو مودم های سطح متوسط و پایین درست کار نده.یه چیزی مثل دانلود مستر ایسوس که من تومدل N14 تست کزدم و  اولش فکر کردم خیلی چیز خفنیه ولی بعد دیدم سرعت دانلودش خیلی کمتره از IDM یا حتی رزبری پایه.خداییش سمت کلاینتش،اونم تو ایران به چه دردی میخوره?؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، pouyan_ta گفته است :

بله این نداره اما یه مدل دیگه تو انجمن برای فروش بود که داشت.فک کنم چیزی که شما میخای تو مودم های سطح متوسط و پایین درست کار نده.یه چیزی مثل دانلود مستر ایسوس که من تومدل N14 تست کزدم و  اولش فکر کردم خیلی چیز خفنیه ولی بعد دیدم سرعت دانلودش خیلی کمتره از IDM یا حتی رزبری پایه.خداییش سمت کلاینتش،اونم تو ایران به چه دردی میخوره1f600.png؟

من  خودم روتر asus دارم همه جوره عالیه ، انقدر تنظیمات داره آدم واقعا قاطی می کنه ، از تمام کلاینت های شبکه شخصی انتقال داده هم پشتیبانی می کنه ، ولی موندم چرا تی پی لینک حتی رو روترهاشم این چیزا رو کامل نمیزاره و فقط pptp و l2tp داره . 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

من  خودم روتر asus دارم همه جوره عالیه ، انقدر تنظیمات داره آدم واقعا قاطی می کنه ، از تمام کلاینت های شبکه شخصی انتقال داده هم پشتیبانی می کنه ، ولی موندم چرا تی پی لینک حتی رو روترهاشم این چیزا رو کامل نمیزاره و فقط pptp و l2tp داره . 

بله من هم  N14U-B1 دارم.کیفیت مودمش عالیه اما برد وایرلسش از این کمتره البته جالبه که هنوز براش آپدیت میاد.این مدل از تی پی لینک که گفتم اقتصادی تر ساخته شده و طبیعیه نداشته باشه اما احتمالا اکسس پویتنهاش دارن.البته من دوست دارم اگه یه آپشنی هست،درست حسابی کار کنه نه مثل Asus download master که با یک سوم سرعت دان میکنه.

لینک به دیدگاه

کاهش قیمت به ۴۵۰!!پیشنهاد قیمت هم قبوله.۳۵ درصد کمتر از پایین ترین قیمتی که پیدا میکنید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام بنده قصد فروش مودم adsl tp link archer d7 با قیمت 700 دارم. مودم در حد آک میباشد.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1397/08/13, 12:57:03، Ahmad dinarvand گفته است :

با سلام بنده قصد فروش مودم adsl tp link archer d7 با قیمت 700 دارم. مودم در حد آک میباشد.

موفق باشید!!

آپ  :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...