رفتن به مطلب

فروم به ورژن 3.2 اپدیت شد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و خسته نباشید

مبارک باشه، اما من منتظر تغییرات تو سایت بودم تا فروم!؟

راستش آقای حسینی یجوراییه یه حسیه مثل اینکه بنظرم میاد دارم فروم رو نگاه می کنم تا مطالب رو... یعنی نمی دونم شاید بخاطر نویشه یا رنگ بندیشه یا چیزه دیگه!!!... یا اینکه انگار یچیزیش کمه!!!

با اینحال همیشه تغییرات خوبه...ممنون و موفق باشید

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

سلام وتشكر بابت زحماتي كه واسه ارتقاء سايت كشيدين.

يه موردي كه من ديدم اين هست كه وقتي مي خواين Login كنيد، فايرفاكس حتي وقتي تيك «مرا به ياد بياور» فعال هست باز هم نمي تونه يوزر و پسورد رو ذخيره كنه و هر سري كه مي خواين وارد شين بايد يوزر و پسورد رو وارد كنين. البته اين مشكل براي اكسپلورر ويندوز وجود نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام وتشكر بابت زحماتي كه واسه ارتقاء سايت كشيدين.

يه موردي كه من ديدم اين هست كه وقتي مي خواين Login كنيد، فايرفاكس حتي وقتي تيك «مرا به ياد بياور» فعال هست باز هم نمي تونه يوزر و پسورد رو ذخيره كنه و هر سري كه مي خواين وارد شين بايد يوزر و پسورد رو وارد كنين. البته اين مشكل براي اكسپلورر ويندوز وجود نداره.

من از فایرفاکس 7.0.1 استفاده میکنم و مشکلی نارم شما باید وقتی Login میشید خود فایرفاکس عکس یه کلید میکشه و مینویسه Remember Password روش کلیک کنید Save خواهد شد!

لینک به دیدگاه

آخه تا وفتی ویبولیتن با اون عظمت هست چرا شما میرین سراغ ip.board ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من که IP زیباتر هست هزینه ی ویبولتین هم زیاد هست!

لینک به دیدگاه

به نظر من که IP زیباتر هست هزینه ی ویبولتین هم زیاد هست!

کجا هزینش زیاده؟ نال شده هست همه هم دارن استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود ویبولتین میاد همه ی اونایی که از این موتور استفاده میکنن رو چک میکنه اونایی که اصلی نباشند رو حذف میکنه هزینه ی اورجینالش هم بالاست البته اگه هک جدیدی اومده شایدم بنده نمیدونم ولی در کل بنظرم لیون از اول همین بوده همین هم بیشتر بهش میاد ممنون میشم خود آقای حسینی هم در این مورد نظر بدن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ساعت و زمان بندی سایت مشکل داره!

مثلا الان ساعت 11.52 هست! ولی الان که من کامنت رو سند کنم، مینویسه 14 دقیقه قبل!

لینک به دیدگاه

ولی بنظر من یه حالیه !

در ضمن لینک های امضا ها دیگه کار نمیدن که باید بچه آپدیت کنن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

امروز میخواستم به یکی از پستهای قدیمی خودم لینک بدم که متوجه شدم لینک های قدیمی بس از تغییر فرمت فروم تبدیل نشدن هنوز:

لینک پست مشکل دار:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/4249-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF/page__p__45825__fromsearch__1

که اصلاح شدش اینجوری میشه:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=4249&st=0&p=45825entry45825

صفحه ای که توش لینک مشکل دار هست:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=8010&view=findpost&p=81914

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است

تعداد مثبت هایی که در طول روز میشه داد چند تا هست؟

نبود دکمه تشکر اینجا احساس میشه :)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

برای اینکه تشکر با لایک و یا مثبت زدن تفاوتی نداره برای این امر اومدیم تشکر رو برداشتیم و بجاش فقط سیتسم امتیاز دهی رو گذاشتیم این مسئله باعث میشه که دوستان به هر پستی که خوششون میاد مثبت و اگر مورد پسندشون واقع نشد منفی بدن .

هر کاربر در روز میتونه 10 امتیاز منفی و 10 امتیاز مثبت بده . و صبر میکنیم در صورت نیاز در اینده تغییری ایجاد خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله، این درسته! @};- من هم از روز اول برام سوال بود که امتیاز چه فرقی با تشکر داره. الان بنظرم منطقی تره! فقط اگه بشه مثل حالت تشکر، اسم افرادی که امتیاز میدن رو هم ببینیم، یه مقدار جالب انگیزتر میشه :-? . هر چند که اینجوری بازم میشه تشکر!Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

سلام

نوع فونت سرفصل موضوعات رو عوض کنید هم اینکه سایز اونا نامناسبه و هم نوع فونت..

علامتی که برای مهم نمودن تاپیک استفاده میشه به عقیده من باید قرمز باشه نه سبز..اینجوری گویاتره چون رنگ سبز یه نوع رنگ ارامی هست و زیاد تو دید نمیزنه برای جلب توجه..

برای پیغام جدید که میاد فقط همون دور اسم کاربری رنگش متمایز باشه جالبتر هست یه چیزی شبیه پی تی..

به نظر من اگه سرفصل تاپیک رو با سایز2 و فونت tahoma درشت باشه به نظر من میتونه زیباتر باشه...در کل یه پیشنهاد بود..

ممنون از زحمات شما

ویرایش شده توسط evance
لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان گلم تعداد ارسالهای مفید هر فرد زیر اواتارش نوشته شده و تعداد پستهای واقعی توی پروفایل نوشته شده . این به این معنی هستش که هر کسی مطلب مفیدتری نوشته باشه تعداد ارسالها رو بیشتر میزنه سیستم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان لیونی و جناب حسینی

من هم با دوست عزیز Evance موافقم...

نوع فونتها عوض بشه خیلی زیباتر میشه

این تصویر زمینه رو هم اگه از سفید یخچالی تغییرش بدید به یک رنگ ملایمتر بهتره!! (باید عینک دودی بزنیم بیایم تو سایت!!)

درکل انجمن جدید اون حالت نرمی(نه از نظر نرم افزاری!) خودش رو از دست داده و کمی بی احساس و خشکه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...