رفتن به مطلب

پلمپ نبودن motherboard لیون و دلیل انها

Recommended Posts

منم تاحالا هرچی مادربرد خریدم پلمپ نبوده!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1397/07/09, 13:46:59، WINDOWS 8.1 گفته است :

سلام دوستان بنده برد asus z270f رو از لیون تهیه کردم و وقتی رسید دیدم پلمپ نداره، با لیون تماس گرفتم و گفتند که ما بردهای سوکت اینتل رو قبل از تحویل از واردکننده در انبار بررسی میکنیم تا مشکلی نداشته باشه بعد تحویل میگیریم.به نظرتون این دلیل قابل قبولی هست؟مخصوصا asus که تولیدش توسط ربات انجام میشه و قطعا سوکت هم بررسی میشه.واینکه کاور چیپ supremefx خش های ریزی داشت که البته با تابش نور شدید دیده میشه این طبیعیه یا نه؟

سلام. صبح به خیر. بنده هم یه دونه BioStar Racing Z270GT8 از فروشگاه Lion خریداری کردم، وقتی رسید بهم، جعبه اش باز بود! با پشتیبانی صحبت کردم، گفتند:

«جناب کلا مادربردهای این رده پلمپ نیستن»
«از سمت شرکت همینطور به دست ما میرسن»
و
«سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
من با شرکت سایبر بابیت کالای شما صحبت کردم که یک عکس از مدل مشابه برای من بفرستند که ببینم کاور دارند یا نه که اعلام کردند محصول رو تموم کردند
اما اطمینان دادند که محصول اکبند هست و داخل ایران و شرکت سایبر گارانتی شده است»

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام

من از سایت لیون  مادربردی تهیه کردم       شدیدا بوی سیم سوختگی میده   و  هیچ کارت گارانتی یا هولگرامی نداره    دوتا عکس هم گذاشتم نمیدونم جای پیچ هست یا نه   اینا مشکلی طبیعی هستن؟

۲۰۲۱۰۳۱۵_۲۲۰۸۳۵.jpg

۲۰۲۱۰۳۱۵_۲۲۰۹۱۳.jpg

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

سلام

من از سایت لیون  مادربردی تهیه کردم       شدیدا بوی سیم سوختگی میده   و  هیچ کارت گارانتی یا هولگرامی نداره    دوتا عکس هم گذاشتم نمیدونم جای پیچ هست یا نه   اینا مشکلی طبیعی هستن؟

۲۰۲۱۰۳۱۵_۲۲۰۸۳۵.jpg

۲۰۲۱۰۳۱۵_۲۲۰۹۱۳.jpg

راجب بو اطلاعی ندارم ولی این جای پیچ ها در بعضی برند ها طبیعی هست ، گاها نقطه های گریپ به صورت کامل نیست

پ.ن کلا مادربرد جماعت و گاها کارت گرافیک ها در ایران به دلیل گذاشتن کارت گارانتی داخل جعبه پلمپ نیستن ( گرین خودش پلمپ می‌کنه ولی سایر شرکت ها خیر ) 

در صورتی که جای پیچ روی مادربرد نباشه کالا نو تلقی میشه حالا چه جعبه باز شده باشه و چه نشده باشه .

بعضی فروشگاه های اینترنتی سابقه ارسال کالای کارکرده رو دارن ، مثل مقداد ، اما لیون و سایر فروشگاه هایی که قسمت فروش اوپن باکس یا کارکرده رو دارن خیلی بعیده که با اعتبار خودشون سر همچین چیزایی بازی کنن 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

راجب بو اطلاعی ندارم ولی این جای پیچ ها در بعضی برند ها طبیعی هست ، گاها نقطه های گریپ به صورت کامل نیست

پ.ن کلا مادربرد جماعت و گاها کارت گرافیک ها در ایران به دلیل گذاشتن کارت گارانتی داخل جعبه پلمپ نیستن ( گرین خودش پلمپ می‌کنه ولی سایر شرکت ها خیر ) 

در صورتی که جای پیچ روی مادربرد نباشه کالا نو تلقی میشه حالا چه جعبه باز شده باشه و چه نشده باشه .

بعضی فروشگاه های اینترنتی سابقه ارسال کالای کارکرده رو دارن ، مثل مقداد ، اما لیون و سایر فروشگاه هایی که قسمت فروش اوپن باکس یا کارکرده رو دارن خیلی بعیده که با اعتبار خودشون سر همچین چیزایی بازی کنن 

حالا با اینا میشه کنار اومد   ولی شدیدا بوی سیم سوختگی میده  و طبق قوانین لیون نمیتونم تستش کنم  اگه مورد داشته باشه باید همینجوری  بفرستم براشون       درمورد گارانتی هم    من هیچ اثری از کارت گارانتی یا برچسب پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

مدلش چیه؟

Asus Rog Strix B360f

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

حالا با اینا میشه کنار اومد   ولی شدیدا بوی سیم سوختگی میده  و طبق قوانین لیون نمیتونم تستش کنم  اگه مورد داشته باشه باید همینجوری  بفرستم براشون       درمورد گارانتی هم    من هیچ اثری از کارت گارانتی یا برچسب پیدا نکردم

این بو کاملا طبیعیه، من هرچی مادربرد نو گرفتم، همین بو رو میده

گارانتی چی هست؟

اگه ماتریکس باشه، یه کارت طوسی رنگ pvc باید داخل جعبه باشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

این بو کاملا طبیعیه، من هرچی مادربرد نو گرفتم، همین بو رو میده

گارانتی چی هست؟

اگه ماتریکس باشه، یه کارت طوسی رنگ pvc باید داخل جعبه باشه

تو سایت نوشته گارانتی اصلی  سازگار  حامی  تابا   لایف   ولی من هیچ اثری از کارت گارانتی ندیدم

لینک به دیدگاه

یه کارت گارانتی پیدا کردم  که نمیدونم با چه مهارتی مابین زیر جعبه گذاشته بودن   که متاسفانه  گارانتی آن حامی هست  و بنده انتظار داشتم سازگار باشه   الان هم قبول نمیکنند تعویض کنند و گارانتی سازگار بدن    @CRM

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

برد من نه جعبش پلم بود نه پلاستیکش مشکلی هم نداشت

به نظرم کار درستیه که چک کننن سلامت برد رو ولی باید اعلام کنن جهت بررسی باز شده

نمیدونم چار گارانتیها به این بزرگی بجای شیوه سنتی و مسخره برچست زدن void if removed یا گذاشتن کارت گارانتی سریال نامبر دستگاه مربوطه رو وارد سیستم نمیکنن اخه یه کارته اومدیم گم شد

لینک به دیدگاه

عزیز، تجربه بنده این هست که جعبه مادربرد معمولا پلمب نیست و به نظرم منطقی هم هست چون شرکت گارانتی کننده داخلی کارت گارانتی داخلش میزاره و لیبل میزنه ، گمرک شاید بخواد داخلش رو چک کنه و... پلاستیک داخل اکثر مین ها هم از طرف سازنده پلمب نشده به فروش میرسه.

برای اطمینان ویدئو آنباکسینگ محصولتون رو دریوتیوب یا ... ببینید و شرایط پلمبش رو با قطعه خودتون مقایسه کنید.

قطعات توسط شرکت سازنده قبل از پک شدن روی میز تست میرند و تست سلامت میگیرند و بعد پک و به فروش میرسونند.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در در 26 اسفند 1399 در 14:07، YUNKI گفته است :

برد من نه جعبش پلم بود نه پلاستیکش مشکلی هم نداشت

به نظرم کار درستیه که چک کننن سلامت برد رو ولی باید اعلام کنن جهت بررسی باز شده

نمیدونم چار گارانتیها به این بزرگی بجای شیوه سنتی و مسخره برچست زدن void if removed یا گذاشتن کارت گارانتی سریال نامبر دستگاه مربوطه رو وارد سیستم نمیکنن اخه یه کارته اومدیم گم شد

دوست عزیز چون اینجا ایرانه و یکی از راههای در رفتن از زیر گارانتی دادن همراه نداشتن کارت گارانتی هستش 😁

لینک به دیدگاه

در در 26 اسفند 1399 در 08:24، kiarash917 گفته است :

یه کارت گارانتی پیدا کردم  که نمیدونم با چه مهارتی مابین زیر جعبه گذاشته بودن   که متاسفانه  گارانتی آن حامی هست  و بنده انتظار داشتم سازگار باشه   الان هم قبول نمیکنند تعویض کنند و گارانتی سازگار بدن    @CRM

سلام، اگر Asus هست و نوشته گارانتی یکپارچه حامی-سازگار-آواژنگ، یعنی هر کدوم از این سه شرکت قطعه شما رو قبول میکنن، برای همین فرقی نداره با چه گارانتی باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...