رفتن به مطلب

همه‌چیز درباره‌ی ویندوز ۱۰ بیلد ۱۸۰۹

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 27 دقیقه قبل، عظما گفته است :

برای پلتفورم های جدید بعله!

روی i3 530  هم تست کردم نتیجه ای نداشت.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، عظما گفته است :

برای پلتفورم های جدید بعله!

عزیز من برنامه TimerBench دانلود کردم برنامه رو باز کردم دیدم HPET غیر‌فعاله

QPC MODE رو زده بود Unknown 10 Mhz همچین چیزی چطور امکان داره؟

ویندوز رو کلین اینستال کردم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، amohardy گفته است :

عزیز من برنامه TimerBench دانلود کردم برنامه رو باز کردم دیدم HPET غیر‌فعاله

QPC MODE رو زده بود Unknown 10 Mhz همچین چیزی چطور امکان داره؟

ویندوز رو کلین اینستال کردم

به صورت پیشفرض غیرفعاله

و کلاک هم موقعی که غیرفعاله روی 10 مگاهرتز قرار میگیره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، عظما گفته است :

همانطور که آس اس تی اس فرمودند در ویندوز 10 به صورت پیش فرض HPET غیرفعال هستش.

برادر این برنامه ای دادی برای پاک کردن standby memory درست کار نمیکنه یعنی حتما باید دستی روی Purge کلیک کنم وقتی استارت رو میزنم به اون مقدار میرسه استندبای لیست اصلا عمل نمیکنه!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، عظما گفته است :

بنده تست کردم زیاد درست کار نمیکنه خود برنامه نویسش هم تو فروم گورو گفته:

https://forums.guru3d.com/threads/fix-game-stutter-on-win-10-1703-1803.420251/page-15#post-5592678

جایگزین نداره؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، عظما گفته است :

شما خودت چی استفاده میکنی؟

لینک به دیدگاه

درود

مایکروسافت الان آپدیت October 9, 2018—KB4464330 (OS Build 17763.55)  گذاشت

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

سلام .بچه وقتی 1809 نصب کردم .کلی عکس با گوگل کروم دان کرده بودم .داخل دانلود هام بود. دیشب داشتم با سیستم کار میکردم یهویی همشون پاک شدن. تا مایکروسافت آپدیت جدید نداده اصلا سراغش نرید. یعنی وقتی فکرش رو میکنم که اگر فایل های دیگم پاک میشد باید چه کار میکردم .تمام بدنم بی حس میشه????

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام .بچه وقتی 1809 نصب کردم .کلی عکس با گوگل کروم دان کرده بودم .داخل دانلود هام بود. دیشب داشتم با سیستم کار میکردم یهویی همشون پاک شدن. تا مایکروسافت آپدیت جدید نداده اصلا سراغش نرید. یعنی وقتی فکرش رو میکنم که اگر فایل های دیگم پاک میشد باید چه کار میکردم .تمام بدنم بی حس میشه????

من سه تا سیستم آپدیت کردم،

دو تاش به خیر گذشت،

یکیش لپتاپ بود عین مشکل شما، فولدر دانلود به کل پاک شد.

به نظر میاد، دوستانی که درایور های به روز روی سیستم نداشته باشند بیشتر با این مشکل پاک شدن مطالب داخل فولدر های کاربر مواجه میشن.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان این نسخه   windows_10_enterprise_ltsc  برای سیستم هایی که بیشتر کاربری گرافیک دارن  مناسبه؟

و میشه چند تا سیستم و بدون مشکل باهم شبکه کرد؟

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

دیشب هواسم نبود ویندوزم اپدیت شد(1803) قبل اپدیت روی 4.6 اور بود با ولتاژ 1.36 بعد اپدیت البته ورژن فرق نکرده ولی سیستم دیگه استیبل نیست تو بتل 3 داشتم همه رو له میکردم که صفحه مرگ ظاهر شد

ولتاژ رو گذاشتم 1.37 فعلا 15 دقیقس اروری نداده,  میشه اپدیت رو پاک کرد؟

Untitled.png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

دیشب هواسم نبود ویندوزم اپدیت شد(1803) قبل اپدیت روی 4.6 اور بود با ولتاژ 1.36 بعد اپدیت البته ورژن فرق نکرده ولی سیستم دیگه استیبل نیست تو بتل 3 داشتم همه رو له میکردم که صفحه مرگ ظاهر شد

ولتاژ رو گذاشتم 1.37 فعلا 15 دقیقس اروری نداده,  میشه اپدیت رو پاک کرد؟

توی این گرونی من حتی میترسم Turbo Boost رو فعال کنم چه برسه که اور کنم

WTF  4.7Ghz- 1.37v ???????? Really

خیلی شجاعی مرد :))

لینک به دیدگاه

درود

امروز شرکت محبوب Microsoft اپدیت تجمیعی منتشر کرده و مشکلاتی که کاربران گزارش داده بودند و برخی از باگ ها برطرف شده است. 

با Build 17763.55 حتمنا بروز رسانی.

لینک به دیدگاه

2018-10 Cumulative Update for Windows 10 Version 1809 for x64-based Systems (KB4464330)

این اپدیت امروز اومده

2.thumb.PNG.48c9f3581f856081c118c7612103b8c8.PNG

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، bl4ck گفته است :

2018-10 Cumulative Update for Windows 10 Version 1809 for x64-based Systems (KB4464330)

این اپدیت امروز اومده

2.thumb.PNG.48c9f3581f856081c118c7612103b8c8.PNG

کسانی که ویندوز کرکی دارند هم میتونند از این لینک دانلود کنند اپدیت رو جداگانه

http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4464330

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

توی این گرونی من حتی میترسم Turbo Boost رو فعال کنم چه برسه که اور کنم

WTF  4.7Ghz- 1.37v ???????? Really

خیلی شجاعی مرد :))

سری سندی بریج 1.37v غلقلکی بیش نیست براش..قبلا رو 1.35 استیبل بود یه اپدیت ویندوز منو گرفتار کرد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

امروز شرکت محبوب Microsoft اپدیت تجمیعی منتشر کرده و مشکلاتی که کاربران گزارش داده بودند و برخی از باگ ها برطرف شده است. 

شرکت محبوب؟ ?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

شرکت محبوب؟ 1f623.png

درود

یعنی محبوب نیستش ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

یعنی محبوب نیستش ؟

ناچار از برخی محصولهایش استفاده می‌کنم، ولی به گمانم صفت محبوب برازنده‌اش نیست. از تغییر مدام استانداردهایش بگیر تا حذف پشتیبانی برای کالایی که تولید کرده. برخی تولیداتش مانند ویندوز ویستا اگر برای شرکتی دیگر رخ داده بود دودمانش به باد می‌رفت. اصل و اساس سیستم عاملهایش یعنی داس و ویندوز هم مبتنی بر کپی (اگر نگوییم دزدی و تقلب) بوده. یکی از کارمندان یک شرکت دو نفره را یک سیستم عامل نوشته بودند استخدام می‌کنند و این می‌شود زیربنای ms-dos. برای رایانه‌های اپل برنامه هایی مانند آفیس تولید می‌کردند و از اطلاعاتی که به عنوان توسعه دهنده از اپل دریافت می‌کردند، استفاده کرده سنگ بنای ویندوز را گذاشتند. منتقدان می گفتند ویندوز حتی باگها ی مک-او‌-اس را به ارث برده.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

ناچار از برخی محصولهایش استفاده می‌کنم، ولی به گمانم صفت محبوب برازنده‌اش نیست. از تغییر مدام استانداردهایش بگیر تا حذف پشتیبانی برای کالایی که تولید کرده. برخی تولیداتش مانند ویندوز ویستا اگر برای شرکتی دیگر رخ داده بود دودمانش به باد می‌رفت. اصل و اساس سیستم عاملهایش یعنی داس و ویندوز هم مبتنی بر کپی (اگر نگوییم دزدی و تقلب) بوده. یکی از کارمندان یک شرکت دو نفره را یک سیستم عامل نوشته بودند استخدام می‌کنند و این می‌شود زیربنای ms-dos. برای رایانه‌های اپل برنامه هایی مانند آفیس تولید می‌کردند و از اطلاعاتی که به عنوان توسعه دهنده از اپل دریافت می‌کردند، استفاده کرده سنگ بنای ویندوز را گذاشتند. منتقدان می گفتند ویندوز حتی باگها ی مک-او‌-اس را به ارث برده.

درود

نظرتون محترم هستش،  برای من این شرکت محبوب  هستش با توجه نرم افزارهایی کاربردی  و سیستمی که منتشر کرده و بنده براساس نیاز کاریم ازش استفاده می کنم  قدرتمندتر  از محصولات Microsoft ندیدم  حالا میان چند نفر دلیل و مدرک میارن  محصولاتی داریم بهتر از مایکروسافت ولی من چنین نظری ندارم.

این در نظر داشته باشین 100 درصد و یا تمامی موتور های بازی براساس توابع کتابخانه های Microsoft  و IDE قدرتمندی که هنوز رو دستش نیامده  و نخواهد مثل Visual Studio دارند بازی می سازند . PS4 و XB One X و ... همگی براساس API و VS شرکت Microsoft براشون بازی می نویسند .  الان که RAY Tracing داریم بروی محصولات NVidia که بازهم قدرت جادوویی VS و زبان برنامه نویسی Microsoft هستش به این شرکت اجازه میده بیاد RTX به فروشه و گرنه RTX 2080 TI  بدونه نرم افزارهای Micrsosoft به اندازه یک 710 هم ارزش ندارند.

و هزاران دلیل دیگه ای که ویندوز و مایکروسافت از سایر شرکت های نرم افزار متمایز و برتر می کنه.

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا اپدیت چی شد نیومده هنوز دیر کردن معلوم هست که دوباره کی عرضه میشه یا نه...؟؟؟ ?

...................

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

والا تا اونجا که من میدونم هر روز اپل این شرکت اون شرکت رو میخره یه اپ جدید میده یا دادگاه داره بخاطر دزدی از بقیه یبار اسم مایکروسافت تو خبرها ندیدم برا دادگاه احضار شده باشه... !

همین amd  دو سال پیش داشت ور میشکست اومد رو بورس باز، مایکروسافت هم بدون رقیب نبود اون زمان چرا زمین نخورد؟؟؟ این نشون از قدرت یک شرکته نه ضعفش.

بعدم یک شرکت نام ببر که بیش از 10 سال بهت خدمات رایگان بده... فکر کن یه 7 خریدی اون اوایل هنوز که هنوز اپدیت بهت میده ویندوز جدید رایگان بهت بده... والا اگه پول میگرفت یا پول میدادین الان قدرشو میدونستین چون مفت بوده لابد زده زیر دلتون...!(شوخی کردم) فکر کن تمام شرکت های دنیا چه بزرگ چه کوچیک چه سخت افزاری چه نرم افزاری مراوده داره چقدر باید یک شرکت بزرگ باشه؟؟؟ از این بزرگتر هم داریم تو دنیا!!!

میزان محبوبیت هم که هر سال اعلام میشه چه برند هایی چقدر محبوبند... حالا شما دوست نداریش نظرتونه دیگه ... اما خیلیا هم دوستش دارند.همون ویستا رو هم خیلیا دوست داشتن درسته مشکلاتی داشت اما بالاخره یه قدم رو به جلو بود... نبود؟!؟!

اینم بگم من طرفدار مایکروسافت نیستم اما محصولاتش رو میپسندم و ترجیح میدم از این شرکت محصولی بخرم تا پول بدم برا محصولات اپل...!?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

نظرتون محترم هستش،  برای من این شرکت محبوب  هستش با توجه نرم افزارهایی کاربردی  و سیستمی که منتشر کرده و بنده براساس نیاز کاریم ازش استفاده می کنم  قدرتمندتر  از محصولات Microsoft ندیدم  حالا میان چند نفر دلیل و مدرک میارن  محصولاتی داریم بهتر از مایکروسافت ولی من چنین نظری ندارم.

این در نظر داشته باشین 100 درصد و یا تمامی موتور های بازی براساس توابع کتابخانه های Microsoft  و IDE قدرتمندی که هنوز رو دستش نیامده  و نخواهد مثل Visual Studio دارند بازی می سازند . PS4 و XB One X و ... همگی براساس API و VS شرکت Microsoft براشون بازی می نویسند .  الان که RAY Tracing داریم بروی محصولات NVidia که بازهم قدرت جادوویی VS و زبان برنامه نویسی Microsoft هستش به این شرکت اجازه میده بیاد RTX به فروشه و گرنه RTX 2080 TI  بدونه نرم افزارهای Micrsosoft به اندازه یک 710 هم ارزش ندارند.

و هزاران دلیل دیگه ای که ویندوز و مایکروسافت از سایر شرکت های نرم افزار متمایز و برتر می کنه.

در 31 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

اقا اپدیت چی شد نیومده هنوز دیر کردن معلوم هست که دوباره کی عرضه میشه یا نه...؟؟؟ 1f610.png

...................

والا تا اونجا که من میدونم هر روز اپل این شرکت اون شرکت رو میخره یه اپ جدید میده یا دادگاه داره بخاطر دزدی از بقیه یبار اسم مایکروسافت تو خبرها ندیدم برا دادگاه احضار شده باشه... !

همین amd  دو سال پیش داشت ور میشکست اومد رو بورس باز، مایکروسافت هم بدون رقیب نبود اون زمان چرا زمین نخورد؟؟؟ این نشون از قدرت یک شرکته نه ضعفش.

بعدم یک شرکت نام ببر که بیش از 10 سال بهت خدمات رایگان بده... فکر کن یه 7 خریدی اون اوایل هنوز که هنوز اپدیت بهت میده ویندوز جدید رایگان بهت بده... والا اگه پول میگرفت یا پول میدادین الان قدرشو میدونستین چون مفت بوده لابد زده زیر دلتون...!(شوخی کردم) فکر کن تمام شرکت های دنیا چه بزرگ چه کوچیک چه سخت افزاری چه نرم افزاری مراوده داره چقدر باید یک شرکت بزرگ باشه؟؟؟ از این بزرگتر هم داریم تو دنیا!!!

میزان محبوبیت هم که هر سال اعلام میشه چه برند هایی چقدر محبوبند... حالا شما دوست نداریش نظرتونه دیگه ... اما خیلیا هم دوستش دارند.همون ویستا رو هم خیلیا دوست داشتن درسته مشکلاتی داشت اما بالاخره یه قدم رو به جلو بود... نبود؟!؟!

اینم بگم من طرفدار مایکروسافت نیستم اما محصولاتش رو میپسندم و ترجیح میدم از این شرکت محصولی بخرم تا پول بدم برا محصولات اپل...!1f610.png

درود

بروز رسانی مجتمع دیروز آمده و دوستمان چند پست پیش درباره‌ش نوشت. 

میکروسافت را دربرابر شرکت دیگری قرار ندادم و تنها شک کوچکی در صفت محبوب کردم.  اپل هم مدعی اصالت است ولی کافی است برخی از کپی‌ها یا الهامهایش از دیتر رمز را بررسیم. به قول آن یارسفر کرده، اپل از میکروسافت بدتر، میکروسافت از اپل برتر، سامسونگ از هر دو بدتر، هر کدام از یکی بدتر و پلیدتر. 

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/17, 23:21:37، ARMIN گفته است :

من سه تا سیستم آپدیت کردم،

دو تاش به خیر گذشت،

یکیش لپتاپ بود عین مشکل شما، فولدر دانلود به کل پاک شد.

به نظر میاد، دوستانی که درایور های به روز روی سیستم نداشته باشند بیشتر با این مشکل پاک شدن مطالب داخل فولدر های کاربر مواجه میشن.

منظورتون درایور های سخت افزاری هست؟ یعنی من cpu و motherbord واسه سال قبله ولی ویندوز آپدیتش واسه 1 هفته  پیشه درایور هایی که داخل خود ویندوز 10 خودکار شناخته میشن از درایور های اورجینال قطعات من به روزتر نیستند؟ 

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/18, 14:47:15، bl4ck گفته است :

کسانی که ویندوز کرکی دارند هم میتونند از این لینک دانلود کنند اپدیت رو جداگانه

http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4464330

سلام وقتی اینا رو دانلود کردیم واسه نصب کردنشون ترتیب خاصی وجود داره؟ یا فرقی نداره اول و آخر کدوم نصب بشن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...