رفتن به مطلب

مشاوره برای راه اندازی مغازه خدمات موبایل و کامپیوتر با این شرایط...

behzadd
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . یکی از رفقا یه مغازه ی 20 متری تو یه محله ی متوسط تو زنجان داره که در مورد اینکه اونجا خدمات کامپیوتر و موبایل راه بندازه خواسته مشاوره بگیره .
رشته ی دانشگاهیش عمران هست و مدارک icdl 1 , 2 رو هم داره همچنین تجربه ی خوبی هم تو زمینه ی کامپیوتر و موبایل داره . نظرتون چیه؟ آیا اصلا بره سراغ این کار ؟ البته یه تیم کوچیک برنامه نویسی و گرافیک و نرم افزار هم دارن 
ممنون میشم

لینک به دیدگاه

درود

مغازه از خودشه(یعنی مالک) یا اجاره اس؟

اگر از خودش ه و به اینکار علاقه داره و صبرش هم زیاده بزنه

البته علاقه تغاریف متفاوتی داره

یکی دوست داره بشینه پای کامپیوتر و گیم بزنه که این علاقه بدرد نمیخوره

یکی خوره و کِرم کامپیوتر داره، یعنی ولش میکنی تو سایت های مرجع و فروم های مختلف رفع مشکلات پی سی پلاسه که این علاقه خوبه

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون . اره مغازه از خودشه

در مورد تواناییش تا جایی که من دیدم فرد بسیار کنجکاوی هستش . اکانت سامسونگ گوشیم رو فراموش کرده بودم در چشمی به هم زدن  تو چنتا  فروم گشت  راه حلی پیدا کرد و مشکلو حل کرد . در مورد کامپیوتر هم همین اخلاقو داره . کافیه بشینه پشت میز تا مشکلو حل نکنه دست بردار نیست...

درآمد و خرج و اینچیزاش چطوره؟ همچنین برای راه اندازیش چقد هزینه میخواد؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، behzadd گفته است :

ممنون از پاسختون . اره مغازه از خودشه

در مورد تواناییش تا جایی که من دیدم فرد بسیار کنجکاوی هستش . اکانت سامسونگ گوشیم رو فراموش کرده بودم در چشمی به هم زدن  تو چنتا  فروم گشت  راه حلی پیدا کرد و مشکلو حل کرد . در مورد کامپیوتر هم همین اخلاقو داره . کافیه بشینه پشت میز تا مشکلو حل نکنه دست بردار نیست...

درآمد و خرج و اینچیزاش چطوره؟ همچنین برای راه اندازیش چقد هزینه میخواد؟

به نظر من میتونه بیاد تهران یک دوره تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل ببینه ، بعد یک میز و وسایل بزاره و علاوه بر کارهای خدماتی کارهای تعمیراتی انجام بده ! کافیه که کارش رو خوب بلد باشه و اسمش بیفته سر زبون ، چون غالبا تو استان های دیگه که از لحاظ جمعیتی و ... سطح متوسط تری دارند به سادگی میشه اسم در کرد ، اما در کل فروش موبایل رو اصلا پیشنهاد نمیدم ! فروش بازی های اکس باکس و بازی های که با سیستم ضعیف راه میوفتن هم پیشنهاد میشه 

لینک به دیدگاه

داداش بستگی به محلی داره که این کارو میخواد راه بندازه  معمولا جاهای شلوغ مثل مرکز شهر یا خیابان های مطرح شهرتون اگه این کارو راه بندازه خیلی باید قول دوستمون صبر و حوصله به خرج بده و خبره باشه که کارش بگیره. اگر داخل محله  میخواد این کار بزنه معمولا جواب میده و خوبه مثلا یه ویندوز قبل گرونیا 15 تا 25 هزارتومان میگرفتن واسه تعویضش  شما حساب کن هنوزم که هنوزه از 100 نفر که کامپیوتر دارن 70 نفرشون یا بلد نیستن یا حوصله ویندوز عوض کردن ندارن حالا این یه نمونه از این کاره  هزارتا دیگه کارهای نرم افزاری داره کامپیوتر و موبایل. در کنارشم یه سری لوازم جانبی میاره و میفروشه. ببین داداش گلم خیلی خوبه آدم از تجارب دیگران استفاده کنه ولی این بدون هر کسی یه نظر داره نمیشه کلا چشمت به دهن دیگران باشه فقط. بگو توکل کنه به خدا و راه بندازه اولش یه سیستم کامپیوترش رو ببره مغازش وبا سرمایه اندک یه سری لوازم جانبی مثل کابل و کیبورد و موس و...چندتا بخره بچینه تو مغازش کم کم کارش میگیره. زیاد بگو خودش درگیر اینکه آیا بگیره یا نگیره نکنه با توکل بر خدا شروع کنه. خدا گفته از تو حرکت از من برکت.  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
اگر مغازه برای خودش هست و مشکل مالی نداره یا گیر درامد انچنانی نیست بگو شروع کنه ولی اصلاً دنبال درامد مخصوصا 2 سال اول نباشه چون واقعاً چیزی نداره مگر اینکه واقعاً کارش خوب باشه و دوست و آشنا هم زیاد داشته باشه  و اینکه بتونه از پس دوست و آشنا ها بر بیاد و با غریبه ها یکسان برخورد کنه داخل مغازه ، شاید این زمان 2 سال یک مقدار کمتر بشه ، توی محله یه همچین شرایطی حاکم هست زدن مغازه ولی اگر نزدیک به بازار و وسط شهر باشید اوضاع کاملاً متفاوت هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...