رفتن به مطلب

پاور 450uk کم صداتره یا eu یا es

Recommended Posts

در 27 دقیقه قبل، reza152 گفته است :

سلام برای سیستم با توان مورد نیاز 400 کدوم کم صداتره ؟

اگه گرین میخواین مدل زیر را تهیه کنید. مدل هایی که گفتین همه قدیمی شده و سری جدید داری گارانتی بیشتری هستن. 

https://fafait.net/product/power/green-gp480a-eud

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، zen گفته است :

اگه گرین میخواین مدل زیر را تهیه کنید. مدل هایی که گفتین همه قدیمی شده و سری جدید داری گارانتی بیشتری هستن. 

https://fafait.net/product/power/green-gp480a-eud

ماژولاره این مدل ؟ زیبایی هم مهمه برام ... از بین این و مدل uk کدوم فن اشون کم صداتره ؟

دوستان دیگه هم اگه میدونن جواب بدن ، مرسی

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، reza152 گفته است :

درود

هر دو تقریبا بیصدا هستند. هیچ یک ماجولار نیستند. uk کابلهاش به خوش ‌ظاهری eud نیست و از قضا یکی از ضعفهای خانواده‌ی uk کابلش است.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

هر دو تقریبا بیصدا هستند. هیچ یک ماجولار نیستند. uk کابلهاش به خوش ‌ظاهری eud نیست و از قضا یکی از ضعفهای خانواده‌ی uk کابلش است.

ممنون  ، 430 یا 480 بخرم ؟  ماشین حساب  گرین مجموع توان رو 400 میزنه ..سر رشته ندارم تو مبحث پاور

لینک به دیدگاه

سلام من خودم مدل 650 uk رو دارم اگر قبلا پاوری داشته اید که واقعا بی صدا بوده باشد برای چند روز اول کمی روی اعصاب است البته اگر کیسی که استفاده می کنید بدون فن باشد من قبلا سری 550b   گرین داشتم که در سوکت شب اصلا هیچ صدای نداشت 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، reza152 گفته است :

480 آینده نگرانه تر است.

اگر ارزیابی مطمئن می خواهی پیشنهاد می کنم از outervision به جای محاسبه گر گرین استفاده کن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

480 آینده نگرانه تر است.

اگر ارزیابی مطمئن می خواهی پیشنهاد می کنم از outervision به جابگی محاسبه گر گرین استفاده کن.

این سایت دقیق تر بود و زد 364

یکمم خوشبینانه تر زدم مثلا دوتا ماژول رم و یه هارد اضافه

الان 430 بگیرم بهتر نیست ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، reza152 گفته است :

این سایت دقیق تر بود و زد 364

یکمم خوشبینانه تر زدم مثلا دوتا ماژول رم و یه هارد اضافه

الان 430 بگیرم بهتر نیست ؟

با این حساب 430 کافی است. در نظر بگیر بیشینه ی بار را حساب می کند و  مثلا اگر دیویدی رایتر داری احتمال این که همزمان با اوج بار درحال کار باشد کم است.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

با این حساب 430 کافی است. در نظر بگیر بیشینه ی بار را حساب می کند و  مثلا اگر دیویدی رایتر داری احتمال این که همزمان با اوج بار درحال کار باشد کم است.

ممنون پس میرم سراغ 430 eud اگه نبود که 480 ...

یه سوال دیگه پاوری که 10 سال کار کرده ممکنه باعث دمای بیشتر سی پیو و ضعیف شدنش بشه ؟  موقع کار با فتوشاپ و و مثلا تعداد تب زیاد فن سی پیو هی استارت میخوره  اصطلاحا kick in میشه و دورش زیاد میشه ، پروسس system هم توی تسک منیجر میره روی 15 تا 20 درصد .... نمیدونم مشکل از کجاست گفتم پاور رو عوض کنم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، reza152 گفته است :

ممنون پس میرم سراغ 430 eud اگه نبود که 480 ...

یه سوال دیگه پاوری که 10 سال کار کرده ممکنه باعث دمای بیشتر سی پیو و ضعیف شدنش بشه ؟  موقع کار با فتوشاپ و و مثلا تعداد تب زیاد فن سی پیو هی استارت میخوره  اصطلاحا kick in میشه و دورش زیاد میشه ، پروسس system هم توی تسک منیجر میره روی 15 تا 20 درصد .... نمیدونم مشکل از کجاست گفتم پاور رو عوض کنم

خواهش

احتمال خیلی کمی هست از پاور باشد. در فتوشاپ باز بودن برگه ها و فایلهای زیاد بدون پردازش، رم را درگیر می کند که مصرف چندانی ندارد. حین باز کردن و ذخیره کردن فایلها و نیز پردازش روی فایلها پردازنده و دستگاه های ذخیره سازی لحظه ای زیر بار می روند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...