رفتن به مطلب

مزایده قطعات حرفه ای و گیمینگ ((فروش تکی برقرار شد))نگاه کنید ضرر نداره خداییش حراجه

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

دوست عزیز بنده هم کیس رو میخوام .. خواستم اطلاعات فن ها رو بدون معمولا بعضی  فن ها عوض میکنن

چون تو اطلاعات سازنده فن هاش rgb نیست ولی تو عکس های شما rgb بود بخاطر همین سوال کردم 

اهان نه ببینین اقا ناصر کیس 3تا فن داره که من 2تاشو بالا یکیشو پشتش گذاشتم و 3تا فن rgb هم خودم جلوش گذاشتم و فن هاش کاملا سالم و اورجینال کارخونه هستن و هیچ وقت مکس نبوده سرعتشون چون من سکوت رو تو کیسم روست دارم و کاراییشونم خداییش انقد خوب بود هیچ وقت بیشتره 50 درصد نرفتن  خیالتون راحت و با بهترین بسته بندی براتون میفرستم با پست تیپاکس 

لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 25 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

اهان نه ببینین اقا ناصر کیس 3تا فن داره که من 2تاشو بالا یکیشو پشتش گذاشتم و 3تا فن rgb هم خودم جلوش گذاشتم و فن هاش کاملا سالم و اورجینال کارخونه هستن و هیچ وقت مکس نبوده سرعتشون چون من سکوت رو تو کیسم روست دارم و کاراییشونم خداییش انقد خوب بود هیچ وقت بیشتره 50 درصد نرفتن  خیالتون راحت و با بهترین بسته بندی براتون میفرستم با پست تیپاکس 

کیس خریداری شد

فردا تا ظهر مبلغ واریز و منتظر ارسال هستم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

کیس خریداری شد

فردا تا ظهر مبلغ واریز و منتظر ارسال هستم

تائید میشه فردا صبح  بعد از واریز برای دوست عزیزمون ارسال میشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/30, 03:12:32، i-Gamer گفته است :

قیمت نهایی موس؟

موس گیمینگ still series sense raw خیلی تمیزه منتها کلیک چپش بعضی وقتا 2 کلیده میزنه اگه بازش کنین یه چیزی زیرش بزارین درس میشه که من بازش نکردم دارای جعبه  بسیار شکیلی هم هست

پایه 175

موس گیمینگ لوجیتک بدون جعبه مدل g400 https://www.amazon.com/Logitech-Optical-Gaming-Mouse-910-002277/dp/B0055QZ216   فوقوالعاده خوش دست هست و کارتونشو گم کردم

پایه 150 

مورد دوم رو رایگان ارسال میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/30, 03:12:32، i-Gamer گفته است :

قیمت نهایی موس؟

قاب کیس و کیبورد فروش رفتند

برای اقلام باقی مانده تاپیک جدیدی میزنم در بخش های مختص خودشون

ویرایش شده توسط Saeed Joola
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

قاب کیس و کیبورد فروش رفتند

برای اقلام باقی مانده تاپیک جدیدی میزنم 

ختم تاپیک

مبلغ واریز شد و منتظر ارسال هستم

ویرایش شده توسط Naser.Morsali
لینک به دیدگاه

طبق قوانین لطفا تاپیک بسته نشه تا اقلام خریداری شده به دست بنده برسه که طبق متن اول استاتر عزیز 48 مهلت تست قطعات برای خریدار محفوظ باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

طبق قوانین لطفا تاپیک بسته نشه تا اقلام خریداری شده به دست بنده برسه که طبق متن اول استاتر عزیز 48 مهلت تست قطعات برای خریدار محفوظ باشه

با تشکر

بله بله اشتباه بنده بود فعلا تاپیک لطفا بسته نشه تا دوستمون کیس و کیبورد رو تست کنن 

با تشکر

لینک به دیدگاه

کیس و کیبورد از طرف دوست مون ارسال و امروز دریافت شد... ممنون بابت بسته بندی خوبشون 

48 ساعت مهلت تست  قطعات از امروز محاسبه میشه

فقط یه قاب (جای) هارد داخل کیس رو  که فراموش کردن ارسال کنند رو قرار شد تا ظرف  یک هفته آینده فروشنده  عزیز ارسال کنن

با تشکر 

لینک به دیدگاه

متاسفانه کیبورد تست و آرم پایینی کیبورد نمی سوز شده  به فروشنده اعلام طبق گفته خودشون 48 مهلت تست

ولی  میگن ضربه و خورده و از بهانه های ابتدایی میارن و محصول هم پس نمگیرن

بخاطر این کیبورد و 100 تومن طلب خرید کیس هم بصورت ناقص فرستادن

و اعلام میکنن نه پس میگیرنو به لیون هم شکایت کن مشکلی نیست 

مدیر ارشد آقا احمد لطفا رسیدگی و اکانت ایشون رو ممنون معامله شوند تا تکلیف بنده مشخص شه

تمامی چت ها تو واتس اپ هستش برای آقا حامد اسکرین شات گرفته میشه و فرستاده میشه

لطفا باز خورد های ایشون از سمت من هم پس گرفته شه 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ?️??? گفته است :

شما همین ابتدا   یک فیدبک منفی زیبا نثار کنید

بله دادم ساعت 4 محصول رسیده ساعت 8 میگم تست شده میگه ضربه خورده و سالم فرستادم

توروخدا بدون واسط لیون خرید نکنید ..... من هر بار خرید کردم مشکل داره 

من 5 سال تو لیون هم یه شکایتی ندارم طرف 3 ماه نیست اومده فکر بی درب و پیکره 

آقا شما میتونی آقا حامد رو اینجا بیاری من اکانتشو ندارم 

لینک به دیدگاه

واقعا جالبه ایشون تست کرده بازخوردم نوشته الان حرفشو پس میگیره 

موقع خرید معامله ما ۱۵۵۰ بود که با پست میشد ۱۶۰۰ ایشون ۱۴۰۰ واریز کردم و انقد چرب و نرم تخفیف گرفتن و خلاصه

بجای طلبشون دوقطعه از کیس رو با موافقت خودشون برداشتم  

الان ایشون دبه میکنه و میگه مشکل داره ازشون بخواین عکس و فیلم مشکل و بزاره 

این اقا دروغ میگه چون کیبورد تست شده ارسال شده و عکس قبل از ارسال براشون گرفته شده

نمیدونم چرا ما شهرستانیا رو اینجور میکوبن 

از لحظه ای که رسید میگفت زیاد نو نیست کلیداش سفته و... از این صحبتا 

اقا قبل خرید تحقیق نمیکنیددر مورد قطعتون که سفته کلیدش فلان بهمانه چرا بیخودی عیب میزارید

همه مکالمات ما با صدا موجوده و در صورت اجازه ادمین قرار میدم 

لطفا اکانتش مسدود بشه حامد جان تهمت میزنن به بنده

جالب اینجاس گفتم از طریق واسطه کیبورد رو بخرید خودشون گفتن نه من به جنسم اعتماد دارم انقدر رو جنسم مطمئن بودم

ایشون ممکنه خودش ضربه  زده باشه یا توی بار ضربه دیده باشه که بنده نوشتم مسئولیت بار با خریداره   حالا اینا در صورتیه که مشکلی باشه که بنده مشکلی ندیدم خودتون باید ببینید قضاوت کنید

لینک به دیدگاه

معامله از طریق واسطه لیون نبوده ، ما نمیتونیم دخالت کنیم . تو معاملات آنلاین همیشه احتمال مشکل هست . پس سعی کنید با دقت خرید و فروش کنید  . مشکل رو بین خودتون حل کنید .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

واقعا جالبه ایشون تست کرده بازخوردم نوشته الان حرفشو پس میگیره 

موقع خرید معامله ما ۱۵۵۰ بود که با پست میشد ۱۶۰۰ ایشون ۱۴۰۰ واریز کردم و انقد چرب و نرم تخفیف گرفتن و خلاصه

بجای طلبشون دوقطعه از کیس رو با موافقت خودشون برداشتم  

الان ایشون دبه میکنه و میگه مشکل داره ازشون بخواین عکس و فیلم مشکل و بزاره 

این اقا دروغ میگه چون کیبورد تست شده ارسال شده و عکس قبل از ارسال براشون گرفته شده

نمیدونم چرا ما شهرستانیا رو اینجور میکوبن 

از لحظه ای که رسید میگفت زیاد نو نیست کلیداش سفته و... از این صحبتا 

اقا قبل خرید تحقیق نمیکنیددر مورد قطعتون که سفته کلیدش فلان بهمانه چرا بیخودی عیب میزارید

همه مکالمات ما با صدا موجوده و در صورت اجازه ادمین قرار میدم 

لطفا اکانتش مسدود بشه حامد جان تهمت میزنن به بنده

جالب اینجاس گفتم از طریق واسطه کیبورد رو بخرید خودشون گفتن نه من به جنسم اعتماد دارم انقدر رو جنسم مطمئن بودم

ایشون ممکنه خودش ضربه  زده باشه یا توی بار ضربه دیده باشه که بنده نوشتم مسئولیت بار با خریداره   حالا اینا در صورتیه که مشکلی باشه که بنده مشکلی ندیدم خودتون باید ببینید قضاوت کنید

اکانت ما 5-6 سابقه ها با این چیزا مسدود نمیشه شمایی که با 3-4 ماه نیموده میخوای بزنی بری

اون بسته بندی که شما کردی اصلا امکان ضربه نیست با تاپاکس ....

کجا تخفیف بوده گفتی نگهدار برای 100 تومن نه کیس رو ناقص کنی جای ssd جای هارد رو برای 100 نگه داری بعدشم گفتی کیبورد برای دوستم مال من نیست

بعد میگی 3 ماه دستمه و سالمه و مطمئنم .....  

کجا 1600 بوده

کیس 1200

300 کیبورد 

پول پستم با خودتون بوده پس مکالمه اونا هم بزار ببین قیمت چقدر بوده پول پست با کی بوده 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

معامله از طریق واسطه لیون نبوده ، ما نمیتونیم دخالت کنیم . تو معاملات آنلاین همیشه احتمال مشکل هست . پس سعی کنید با دقت خرید و فروش کنید  . مشکل رو بین خودتون حل کنید .

خوده شما شاهدی من درسته تازه اومدم ولی چند میلیونی معامله کردم اونم بی مشکل

ایشون ابرو ریزی دارن میکنن لطفا تاپیک قفل و کاربر مربوطه بلاک بشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

بله آقا حامد ایشون گفتن پس نمیگرین برو شکایت کن 

پس شما حداقل میتونی اکانت رو ممنوع  معامله کنی مدارک چت هست 

طبق قوانین و گست اول 48 ساعت مهلت تست هست پس اون چی ...!؟

درسته معامله با واسطه نبود شما از حق فروم داری استفاده کن کسی که اینکار رو میکنه حداقل تنبیه بشه 

من چه جوری میتون بازخورد ها رو پس بگیرم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Saeed Joola گفته است :

عزیز شما تست گرفتی قبل از ارسال ؟ عکس داری از سلامتش ؟ اگر داری ، پس شما سالم فرستادی . اگر نه ، من نمیتونم بگم کی داره درست میگه کی غلط . ممکنه خریدار آسیب زده باشه ف ممکنه فروشنده کالاش ایراد داشته باشه . من نمیتونم قضاوت کنم .

به خاطر یک معامله هم کسی رو به این راحتی بلاک نمیکنیم ، مگر اینکه کلاهبرداری کرده باشه .

لینک به دیدگاه

تاپیک می خواد قفل کنه که نشه مدارم گذاشت .... 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

عزیز شما تست گرفتی قبل از ارسال ؟ عکس داری از سلامتش ؟ اگر داری ، پس شما سالم فرستادی . اگر نه ، من نمیتونم بگم کی داره درست میگه کی غلط . ممکنه خریدار آسیب زده باشه ف ممکنه فروشنده کالاش ایراد داشته باشه . من نمیتونم قضاوت کنم .

به خاطر یک معامله هم کسی رو به این راحتی بلاک نمیکنیم ، مگر اینکه کلاهبرداری کرده باشه .

آقا حامد ایشون برای 100 تومن قطعه کیس رو بصورت امانت نگه داشت الان میگه نمیفرستم 

کیس رو ناقص کرده

این کاهبرداری و زرنگی نیست پس چیه ...!؟ مدارک هست 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

اکانت ما 5-6 سابقه ها با این چیزا مسدود نمیشه شمایی که با 3-4 ماه نیموده میخوای بزنی بری

اون بسته بندی که شما کردی اصلا امکان ضربه نیست با تاپاکس ....

کجا تخفیف بوده گفتی نگهدار برای 100 تومن نه کیس رو ناقص کنی جای ssd جای هارد رو برای 100 نگه داری بعدشم گفتی کیبورد برای دوستم مال من نیست

بعد میگی 3 ماه دستمه و سالمه و مطمئنم .....  

کجا 1600 بوده

کیس 1200

300 کیبورد 

پول پستم با خودتون بوده پس مکالمه اونا هم بزار ببین قیمت چقدر بوده پول پست با کی بوده 

از مشکلش عکس و فیلم بزار دوستان قضاوت کنن

مظلوم نمایی تا کجا واقعا 

اقا سنت خجالت بکش ۲۰۰ تومن ارزش نداره من خودمو خراب کنم

مدارک رو کن برادر 

ذهن بقیه رو مسموم نکن 

شما بهتره یادبگیری واقع بین باشی و دروغ نگی 

که مسئول ای تیمون گفته باکس هارد میخوایمو از این حرفا بعد بنویسی من یادم رفته ارسال کنم ۲قطعه هارد رو

در صورتی که با هماهنگی خودت من ۲تا رو جای طلبت برداشتم و مدرک دارم  خودت گفتی بابا مسلمون بردار نیاز نداریم

استغفرالله

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

مظلوم نمایی تا کجا واقعا 

مدارک رو کن برادر 

ذهن بقیه رو مسموم نکن 

که مسئول ای تیمون گفته باکس هارد میخوایمو از این حرفا بعد بنویسی من یادم رفته ارسال کنم ۲قطعه هارد رو

در صورتی که با هماهنگی خودت من ۲تا رو جای طلبت برداشتم و مدرک دارم  خودت گفتی بابا مسلمون بردار نیاز نداریم

استغفرالله

مگه صدا ظبط نکردی .. بزار که من گفتم بخاط مسئول ای تی میزنم یادت رفته بفرستی و شما مسافرت بودی ....

بزار صدای ظیط شده رو دیگه .... مشکلی نیست من اگه دروغ گفتم آقا حامد من رو بلک و ممنونه معامله کنه ... 

لینک به دیدگاه

مظلوم نمایی تا کجا واقعا 

مدارک رو کن برادر 

ذهن بقیه رو مسموم نکن 

استغفرالله

پس مشکل هست قطعه که بزارم دیگران قضاوت کنن ... پیس مشکل هست 

شما 48 ساعت مهلت تست دادین برای قطعه که اگه اینجوری هر کی میزنه مهلت تست 48 ساعته

بعد میگه سالم فرستادم و تو ضربه زدی

بعدشم آرم پایین کیبورد که سوخته چه ربطه به ضربه داره ..... ال ای دیش سوخته .....

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Naser.Morsali گفته است :

مگه صدا ظبط نکردی .. بزار که من گفتم بخاط مسئول ای تی میزنم یادت رفته بفرستی و شما مسافرت بودی ....

بزار صدای ظیط شده رو دیگه .... مشکلی نیست من اگه دروغ گفتم آقا حامد من رو بلک و ممنونه معامله کنه ... 

خوبه خودم گفتم راضی نبودم دروغ بگی من مسافرتم

گفتی بابا مسئولمون سوسه میاد

گفتم باشه ۲تا قطعه هارد رو برات جور میکنم

ولی دیگه دورشو خط بکش بخاطرت هیچ کاری نمیکنم 

شما مشکل داری دوست عزیز صداها رو قرار میدم همه رو مکالمات ۲۰ دقیقه ای رو میزارم حدود ۱۰ مکالمه کامل

اقا حامد مشکلی نیست بزارمشون؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

آقا حامد برای پس گرفتن بازخورد باید چی کار کنم ...!؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

پس مشکل هست قطعه که بزارم دیگران قضاوت کنن ... پیس مشکل هست 

شما 48 ساعت مهلت تست دادین برای قطعه که اگه اینجوری هر کی میزنه مهلت تست 48 ساعته

بعد میگه سالم فرستادم و تو ضربه زدی

بعدشم آرم پایین کیبورد که سوخته چه ربطه به ضربه داره ..... ال ای دیش سوخته .....

شما کلیپ و عکس بزار منم میزارم مقایسه با دوستان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...