رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم تا 15 -16 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام..من اول قصد داشتم یه لپ تاپ با مشخصات زیر بگیرم... 

گرافیک : GeForce® GTX 1060 with 6GB GDDR5

رم : 16GB(8GB*2) DDR4

پردازنده : Intel® Core™ i7 processor 7700HQ

حافظه ذخیره سازی : 1TB HDD+512GB SSD

صفحه نمایش : 17.3" FHD (1920x1080), 120Hz, anti-glare, Wide-View

اما دوستان تو قسمت لپ تاپ گفتن که سیستم بگیرم...

یه پست جدید زدم برای مشاوره سیستم...

بودجه هم که اول گفتم...قوی ترین سیستم تا 15_16 تومن چی میتونم بگیرم تا حداقل 5 سال دیگه روش حساب کنم... سیستم رو هم برای گیم و نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام....

این 15_16 تومن کل بودجه هست...پس باید پول کیس و مانیتور و سیستم کولینگ و بقیه سخت افزار رو هم حساب کنید....

متاسفانه یا خوشبختانه قطعات سیستم فراوانی و انواع بسیار زیادی دارند و متاسفانه شناخت من روی اون ها بسیار اندک هست...پس لطفا سیستم کامل پیشنهاد بدید...تشکر...

در آخر یه سوال دیگه...اگر سیستم با مشخصات لپتاپی که میخواستم بگیرم ببندم چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

درود

برید سمت رایزن

اول یه برد خوب بر مبنای چیپست X470  انتخاب کنید(مثلاً GAMING ROG STRIX X470-F)

بعد یه پردازنده مناسب ترجیحاً Ryzen 7 2700X

مین و پردازنده مهم ترین ه، باقیش رو میشه متناسب با بودجه کم و زیاد کرد یا بعد ها ارتقا داد

پ.ن.: بعدها دوستانی رو که از خرید لپ تاپ منصرفت کردن شب و روز دعا خواهی کرد.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

شما اگه سیستم نو بخای ببندی بشدت ضرر میکنی با این اوضاع بازار

کاربر MORTEZAA میتونن دقیق تر راهنمایی کنن و قطعه دست دو حرفه ای هرچی بخاین دارن

یه لپتاپ حرفه ای msi با گرافیک 1070 هم اگر نفروخته باشه داشت

به این ایدی پیام بدین

Mortezaamiri2211@

لینک به دیدگاه

داداش اونجا هم گفتم اینجا هم کپی میکنم همونو:

داداش یعنی شما کارِت فقط با 1080ti راه میفته؟ یعنی شما سیستمی با 1070 یا 1070ti رو قوی نمیدونی؟ خب پس اینجوری که اصلا نمیتونی با لپتاپ کنار بیای برادر من. لپتاپ همیشه از چیپای ضعیف شده تر استفاده میکنه اینو در نظر بگیر بخاطر تولید گرمای بیشتر مجبوره. شما یه پی سی ببند پشیمون نمیشی. مثل روز روشنه برام که لپتاپ بخری پشیمون میشی. باز انتخاب با خودته.

ببین این سیستمی که بنده معرفی کردم برای رزولیشن 1080 میتونه تا  5-6 سال شمارو سرپا نگه داره ولی برای 4کی شما عملا هیچی نمیتونی ببندی که بیشتر از 2 سال برات کافی باشه. همینطور برای 2کی میتونه 3-4 سال کافی باشه.

نظر بنده اینه:

1700 یا 2700 + 1070 یا 1070ti + اس اس دی +16 گیگ رم (حداقل)

ببین این قطعات رندرینگ و گیمینگو باهم برات قورت میدن و کاملا راضی خواهی بود. رمو اگه بودجت اجازه بده 32 برداری محشره. 1700 بتونی گیر بیاری ارزون تر میفته به نظرم اگه نتونستی 2700x یا 2700 بردار. درضمن اگه 470 گیر نیاوردی مین 370 بگیری هم مشکلی نیس ( برای سری 2 رایزن) فقط باید بگی برات بایوسشو اپدیت کنن.  من تجربه ناموفقمو تو دو بار خرید لپتاپ برات گفتم و میدونم لپتاپ برای رندرینگ و گیمینگ زیاد مناسب نیس. لپتاپای گیمینگ هم تو قضیه ی کارایی مقابل هزینه هم که اصلا به صرفه نیستن. موفق باشی دوست خوبم. باز کمکی خواستی در خدمتم.

لینک به دیدگاه

منم با دوستم موافقم شما میتونی یه سری قطعاتو کارکرده بگیری مثل پردازنده و رم. ولی یه سری قطعات ریسکه کارکرده برداشتن مثل پاور و کارت گرافیکو اس اس دی. باز مونده به سلیقت.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hosin2a گفته است :

با سلام..من اول قصد داشتم یه لپ تاپ با مشخصات زیر بگیرم... 

گرافیک : GeForce00ae.png GTX 1060 with 6GB GDDR5

رم : 16GB(8GB*2) DDR4

پردازنده : Intel00ae.png Core2122.png i7 processor 7700HQ

حافظه ذخیره سازی : 1TB HDD+512GB SSD

صفحه نمایش : 17.3" FHD (1920x1080), 120Hz, anti-glare, Wide-View

اما دوستان تو قسمت لپ تاپ گفتن که سیستم بگیرم...

یه پست جدید زدم برای مشاوره سیستم...

بودجه هم که اول گفتم...قوی ترین سیستم تا 15_16 تومن چی میتونم بگیرم تا حداقل 5 سال دیگه روش حساب کنم... سیستم رو هم برای گیم و نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام....

این 15_16 تومن کل بودجه هست...پس باید پول کیس و مانیتور و سیستم کولینگ و بقیه سخت افزار رو هم حساب کنید....

متاسفانه یا خوشبختانه قطعات سیستم فراوانی و انواع بسیار زیادی دارند و متاسفانه شناخت من روی اون ها بسیار اندک هست...پس لطفا سیستم کامل پیشنهاد بدید...تشکر...

در آخر یه سوال دیگه...اگر سیستم با مشخصات لپتاپی که میخواستم بگیرم ببندم چقدر میشه؟

درود

با توجه به گرونی های اخیر و همچنین افزایش قیمت قطعات در اینده ، برای توضیحاتی که دادین خرید  نسل جدید محصولات  AMD RYZEN 7 2700 X پیشنهاد می کنم نسبت به رقیب خود 8700K در بحث نرم افزارهای کاربردی قوی تر ظاهر شده اند.  با توجه به این که معماری RYZEN بهبود پیدا کرده و در بحث Multi Threading بسیار عالی عمل می کنند و همچنین نرم افزارهای کاربردی  با استفاده از Compiler ها و بهینه سازی هایی که در موتور نرم افزارها صورت گرفته که باعث میشه از انشعاب دستورالعمل های AVX به درستی استفاده کنند  محصولات AMD بهتر عمل می کنند.

*** پیشنهاد من به شما برای خرید سیستم :

پردازنده: AMD RYZEN 7 2700X

مادربرد: MSI X370 Gaming Pro ( بایوس حتمنا توسط فروشنده بروزرسانی شود)

حافظه اصلی: Gskill Trident Z RGB 2*8 = 16 GB DDR4  Freq:3200 MHZ

منبع تغذیه: Cooler Master V-750 Full Modular

هارد دیسک: Toshiba 2.0 TB P300

کارت گرافیک: Zotac GTX 1070 Ti  Mini

کیس: Xigmatek FrontLiner

حافظه ذخیره سازی: Samsung 860 EVO  256 GB

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Catalyst گفته است :

درود

برید سمت رایزن

اول یه برد خوب بر مبنای چیپست X470  انتخاب کنید(مثلاً GAMING ROG STRIX X470-F)

بعد یه پردازنده مناسب ترجیحاً Ryzen 7 2700X

مین و پردازنده مهم ترین ه، باقیش رو میشه متناسب با بودجه کم و زیاد کرد یا بعد ها ارتقا داد

پ.ن.: بعدها دوستانی رو که از خرید لپ تاپ منصرفت کردن شب و روز دعا خواهی کرد.

سلام و تشکر...حقیقتش همیشه تعریف پردازنده های اینتل رو شنیدم حتی همینجا توی لیون..و اصلا تجربه کار با پردازنده های amd رو ندارم...توی گیم قوی هستن؟ 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

سلام عزیز

شما اگه سیستم نو بخای ببندی بشدت ضرر میکنی با این اوضاع بازار

کاربر MORTEZAA میتونن دقیق تر راهنمایی کنن و قطعه دست دو حرفه ای هرچی بخاین دارن

یه لپتاپ حرفه ای msi با گرافیک 1070 هم اگر نفروخته باشه داشت

به این ایدی پیام بدین

Mortezaamiri2211@

تشکر.حقیقتش تا الان تجربه خرید فطعات سیستم دست دو رو نداشتم و اعتماد کاملی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش یعنی شما کارِت فقط با 1080ti راه میفته؟ یعنی شما سیستمی با 1070 یا 1070ti رو قوی نمیدونی؟ خب پس اینجوری که اصلا نمیتونی با لپتاپ کنار بیای برادر من. لپتاپ همیشه از چیپای ضعیف شده تر استفاده میکنه اینو در نظر بگیر بخاطر تولید گرمای بیشتر مجبوره. شما یه پی سی ببند پشیمون نمیشی. مثل روز روشنه برام که لپتاپ بخری پشیمون میشی. باز انتخاب با خودته.

ببین این سیستمی که بنده معرفی کردم برای رزولیشن 1080 میتونه تا  5-6 سال شمارو سرپا نگه داره ولی برای 4کی شما عملا هیچی نمیتونی ببندی که بیشتر از 2 سال برات کافی باشه. همینطور برای 2کی میتونه 3-4 سال کافی باشه.

نظر بنده اینه:

ببین این قطعات رندرینگ و گیمینگو باهم برات قورت میدن و کاملا راضی خواهی بود. رمو اگه بودجت اجازه بده 32 برداری محشره. 1700 بتونی گیر بیاری ارزون تر میفته به نظرم اگه نتونستی 2700x یا 2700 بردار. درضمن اگه 470 گیر نیاوردی مین 370 بگیری هم مشکلی نیس ( برای سری 2 رایزن) فقط باید بگی برات بایوسشو اپدیت کنن.  من تجربه ناموفقمو تو دو بار خرید لپتاپ برات گفتم و میدونم لپتاپ برای رندرینگ و گیمینگ زیاد مناسب نیس. لپتاپای گیمینگ هم تو قضیه ی کارایی مقابل هزینه هم که اصلا به صرفه نیستن. موفق باشی دوست خوبم. باز کمکی خواستی در خدمتم.

سلام. تشکر.  راستش خیلی دوست داشتم یه 1080ti داشته باشم...تا چندین سال دیگه خیالم راحت باشه...چرا 1070 و 1070ti هم قوی هستن ولی چون گفتم اگر قراره سیستم به جای لپ تاپ ببندم یه چیز عالی ببندم...وگرنه اگر بخوام چیز عالی نگیرم پس همون لپ تاپ رو بگیرم.منظورمو متوجه شدی؟ بعدش باز شما و حتی بقیه دوستان پردازنده amd پیشنهاد میدند؟ کمی برام جای سواله...اگر لطف کنی یه توضیحی بدی..

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

منم با دوستم موافقم شما میتونی یه سری قطعاتو کارکرده بگیری مثل پردازنده و رم. ولی یه سری قطعات ریسکه کارکرده برداشتن مثل پاور و کارت گرافیکو اس اس دی. باز مونده به سلیقت.

میگم یعنی پردازنده و رم دست دو ریسک نیست ؟  چرا؟

ویرایش شده توسط hosin2a
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

وقتی استارتر می فرمایند سیستم برای ادیت فیلم و ساخت کلیپ و رندر تصویری لازم دارند، سیستم مبتنی بر پردازنده اینتل در اولویت قرار میگیرند.

منتها چیزی که من متوجه نشدم اینه که 1080Ti اگر بخوان بگیرند بودجه ای برای بستن سیستم برای رندر تصویری باقی نمیمونه. پیشنهاد می کنم اگر بحث بازی در رزلوشن FULL HD مطرحه، به 1060 بسنده کننده.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

با توجه به گرونی های اخیر و همچنین افزایش قیمت قطعات در اینده ، برای توضیحاتی که دادین خرید  نسل جدید محصولات  AMD RYZEN 7 2700 X پیشنهاد می کنم نسبت به رقیب خود 8700K در بحث نرم افزارهای کاربردی قوی تر ظاهر شده اند.  با توجه به این که معماری RYZEN بهبود پیدا کرده و در بحث Multi Threading بسیار عالی عمل می کنند و همچنین نرم افزارهای کاربردی  با استفاده از Compiler ها و بهینه سازی هایی که در موتور نرم افزارها صورت گرفته که باعث میشه از انشعاب دستورالعمل های AVX به درستی استفاده کنند  محصولات AMD بهتر عمل می کنند.

*** پیشنهاد من به شما برای خرید سیستم :

پردازنده: AMD RYZEN 7 2700X

مادربرد: MSI X370 Gaming Pro ( بایوس حتمنا توسط فروشنده بروزرسانی شود)

حافظه اصلی: Gskill Trident Z RGB 2*8 = 16 GB DDR4  Freq:3200 MHZ

منبع تغذیه: Cooler Master V-750 Full Modular

هارد دیسک: Toshiba 2.0 TB P300

کارت گرافیک: Zotac GTX 1070 Ti  Mini

کیس: Xigmatek FrontLiner

حافظه ذخیره سازی: Samsung 860 EVO  256 GB

تشکر بابت توضیحات در باره پردازنده...

آیا در زمینه گیم هم 2700x رایزن قویتر عمل میکنه؟

داداش کارت گرافیک رو نمیشه قویتر کرد؟ و همچنین از یه مارک بهتر؟

حافظه ssd هم 256 کمه برام...تعداد نرم افزار های که میخوام نصب کنم زیاد و حجیم هستن..حداقل باید 512 گیگ باشه...

داداش مانیتور پیشنهاد ندادی و همچنین کولینگ...چون قطعا قصد اورکلاک هم دارم..پس حرارت بالایی هم خواهیم داشت...راستی من خوزستانم...هوا هم گرمه گرمه...

بعد داداش خود سیستم با مشخصات لپتاپ که گفتم چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان عزیز

وقتی استارتر می فرمایند سیستم برای ادیت فیلم و ساخت کلیپ و رندر تصویری لازم دارند، سیستم مبتنی بر پردازنده اینتل در اولویت قرار میگیرند.

منتها چیزی که من متوجه نشدم اینه که 1080Ti اگر بخوان بگیرند بودجه ای برای بستن سیستم برای رندر تصویری باقی نمیمونه. پیشنهاد می کنم اگر بحث بازی در رزلوشن FULL HD مطرحه، به 1060 بسنده کننده.

تشکر. هم برای ادیت و کار فیلم میخوام و هم گیم...درباره گرافیک هم که قلبمو با تیر زدی...1060 که یه میان رده حساب میشه... نه یه پرچم دار...چقدر کمبود بودجه دارم اگر بخوام 1080ti ببندم؟ full HD هم که کف کیفیت هست...یعنی 15_16 تومن بدم برای full hd? به نظرت خدا رو خوش میاد؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosin2a گفته است :

تشکر بابت توضیحات در باره پردازنده...

آیا در زمینه گیم هم 2700x رایزن قویتر عمل میکنه؟

داداش کارت گرافیک رو نمیشه قویتر کرد؟ و همچنین از یه مارک بهتر؟

حافظه ssd هم 256 کمه برام...تعداد نرم افزار های که میخوام نصب کنم زیاد و حجیم هستن..حداقل باید 512 گیگ باشه...

داداش مانیتور پیشنهاد ندادی و همچنین کولینگ...چون قطعا قصد اورکلاک هم دارم..پس حرارت بالایی هم خواهیم داشت...راستی من خوزستانم...هوا هم گرمه گرمه...

بعد داداش خود سیستم با مشخصات لپتاپ که گفتم چقدر میشه؟

درود

خیر به هیچ عنوان پردزانده RYZEN 7  2700X در زمینه پردازش داده ها مخصوصا بازی ها و در کنار اون نرم افزارهای برای چند نسل آینده  از نظر قدرت پردازشی کم نخواهند اورد.

این که میگن Intel بهتر هستش و در اولیت یک افکار پوسیده و قدیمی هستش که اعتباری به آن نیستش.  شما با خرید این پردازنده  در زمینه پردازش نرم افزارهای کاربردی ( مانند انچه که خودتان گفتین مثل : 3d Max - Adobe PhotoShop  - Solid Works - Catia   - Auto Cad و ... به راحتی  جواب نیازهای شما رو خواهد داد و یک تجربه روان و عالی از این پردازنده ها در پردازش نرم افزار کاربردی خواهید داشت. البته بنده سه عدد از همین پردازنده های RYZEN 7 2700X برای یک شرکت در زمینه ساخت و تولیدماشین آلات  صنعتی برای بخش مهندسی و نقشه کشیشون  بستم البته با  حجم حافظه بالاتر 32 گیگ . الان به راحتی و بدونه هیچ مشکلی نرم افزارهای سنگین اجراء می کنند.

میشه می تونید حداقل یک 1080 برداری ولی با توجه به افزایش قیمت محصولات بنده حداقل یک 1070 TI نوشتم در وضوح تصویر Full HD  با 1080 تفاوتی نداره ولی  بخواهید از وضوح تصویر بالاتری استفاده کنید نیازمند یک 1080 هستید گرچه 1070 TI هم پاسخ گو هستش.

بله میتوانید بیشتر کنید ولی مقداری از بودجه شما بیشتر می شود مثلا: Samsung 860 Pro خریداری کنید به قیمت : 3.100.000 تومان.

کولینگ خود سیستم خوب هستش ولی اگر قصد اورکلاک دارید بنده این مدل پیشنهاد می کنم: Cooler Master Master Air MA610P

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، hosin2a گفته است :

تشکر. هم برای ادیت و کار فیلم میخوام و هم گیم...درباره گرافیک هم که قلبمو با تیر زدی...1060 که یه میان رده حساب میشه... نه یه پرچم دار...چقدر کمبود بودجه دارم اگر بخوام 1080ti ببندم؟ full HD هم که کف کیفیت هست...یعنی 15_16 تومن بدم برای full hd? به نظرت خدا رو خوش میاد؟ 

والا برای داشتن 1080Ti باید دو برابر این میزان بودجه داشته باشید چون تقریبا همه اش رو باید بدی فقط برای کارت گرافیک.

من پیشنهاد می کنم اگر کار جدی ادیت فیلم را دارید و ازش درآمدی دارید، برای بازی به 1060 قناعت کنید  و به جاش پردازنده بهتر اینتل بردارید.

اگر ادیت فیلم جدی نیست و برای درآمد زایی نیست، روی گرافیک بهتر مثلا 1070Ti سرمایه گذاری کنید و به جاش یک پردازنده AMD بردارید.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، hosin2a گفته است :

تشکر.حقیقتش تا الان تجربه خرید فطعات سیستم دست دو رو نداشتم و اعتماد کاملی ندارم.

قطعه pc نو و دست دوم نداره

غیر از هارد و dvdrw که استلاک داره

پاور هم کم‌کار باشه هیچ‌مشکلی نداره

اینم گفتم ک تجربه ت زیاد بشه 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، TERRORIST گفته است :

درود

خیر به هیچ عنوان پردزانده RYZEN 7  2700X در زمینه پردازش داده ها مخصوصا بازی ها و در کنار اون نرم افزارهای برای چند نسل آینده  از نظر قدرت پردازشی کم نخواهند اورد.

این که میگن Intel بهتر هستش و در اولیت یک افکار پوسیده و قدیمی هستش که اعتباری به آن نیستش.  شما با خرید این پردازنده  در زمینه پردازش نرم افزارهای کاربردی ( مانند انچه که خودتان گفتین مثل : 3d Max - Adobe PhotoShop  - Solid Works - Catia   - Auto Cad و ... به راحتی  جواب نیازهای شما رو خواهد داد و یک تجربه روان و عالی از این پردازنده ها در پردازش نرم افزار کاربردی خواهید داشت. البته بنده سه عدد از همین پردازنده های RYZEN 7 2700X برای یک شرکت در زمینه ساخت و تولیدماشین آلات  صنعتی برای بخش مهندسی و نقشه کشیشون  بستم البته با  حجم حافظه بالاتر 32 گیگ . الان به راحتی و بدونه هیچ مشکلی نرم افزارهای سنگین اجراء می کنند.

میشه می تونید حداقل یک 1080 برداری ولی با توجه به افزایش قیمت محصولات بنده حداقل یک 1070 TI نوشتم در وضوح تصویر Full HD  با 1080 تفاوتی نداره ولی  بخواهید از وضوح تصویر بالاتری استفاده کنید نیازمند یک 1080 هستید گرچه 1070 TI هم پاسخ گو هستش.

بله میتوانید بیشتر کنید ولی مقداری از بودجه شما بیشتر می شود مثلا: Samsung 860 Pro خریداری کنید به قیمت : 3.100.000 تومان.

کولینگ خود سیستم خوب هستش ولی اگر قصد اورکلاک دارید بنده این مدل پیشنهاد می کنم: Cooler Master Master Air MA610P

سلام و تشکر. 

الان قسمت فروشگاه بودم و قیمتا رو نگاه میکردم..ماشاالله گرافیک های 1080ti که موجود بود از 10 تومن شروع میشن و حدود 7 ماه پیش حدود 4_5 تومن بودن...متاسفانه من همون پارسال قصد خرید داشتم ولی بودجه نداشتم...الان که بودجه دارم قیمتا تخیلی شدن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

والا برای داشتن 1080Ti باید دو برابر این میزان بودجه داشته باشید چون تقریبا همه اش رو باید بدی فقط برای کارت گرافیک.

من پیشنهاد می کنم اگر کار جدی ادیت فیلم را دارید و ازش درآمدی دارید، برای بازی به 1060 قناعت کنید  و به جاش پردازنده بهتر اینتل بردارید.

اگر ادیت فیلم جدی نیست و برای درآمد زایی نیست، روی گرافیک بهتر مثلا 1070Ti سرمایه گذاری کنید و به جاش یک پردازنده AMD بردارید.

دقیقا درست میفرمایید... مدل ایسوس 1080ti روگ استریکس 11 گیگ زده 16 تومن.....یااااااا خخخخددداااا...میگم اگر صبر کنم قیمتا پایین میاد؟ مثلا تا عید صبر کنم ممکنه بازار به ثبات برسه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

قطعه pc نو و دست دوم نداره

غیر از هارد و dvdrw که استلاک داره

پاور هم کم‌کار باشه هیچ‌مشکلی نداره

اینم گفتم ک تجربه ت زیاد بشه 

تشکر...اول هم گفتم تجربه خرید دست دو ندارم...گفتم بالاخره شاید مشکلی داره که طرف میخواد بفروشه..

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hosin2a گفته است :

دقیقا درست میفرمایید... مدل ایسوس 1080ti روگ استریکس 11 گیگ زده 16 تومن.....یااااااا خخخخددداااا...میگم اگر صبر کنم قیمتا پایین میاد؟ مثلا تا عید صبر کنم ممکنه بازار به ثبات برسه؟

ما 10 ساله داریم صبر می کنیم قیمت ها یه روزی پایین بیاد. قبل از ما هم یه عده هستند 40 ساله صبر کردند قیمت ها پایین بیاد. شما هم می تونید صبر کنید تا 100 سال آینده تا روزی فرا رسد تا قیمت ها پایین بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، hosin2a گفته است :

دل ایسوس 1080ti روگ استریکس 11 گیگ زده 16 تومن.

در 13 ساعت قبل، hosin2a گفته است :

15_16 تومن چی میتونم بگیرم

دوست گرامی  کل پول شما 15 تومان 

این قدر دنبال 1080ti هستید 

فکر کنید قبل خرید کارت 1080ti با هر قیمتی  اصلا 7 تومان قدرت خرید مانیتور با ساپورت 144هرتز دارید  با حداقل  قیمت 4  وگرنه با مانیتور 60هرتزی 4 کارت هم باهم sli کنید چه فایده برای شما دارد؟

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست گرامی بنده هم در تایید حرف دوستان میگم ک کارت گرافیک رو باید تجدید نظر کنید در موردش. کما اینکه شما 1080ti هم بگیری باید بالای 6-7 میلیون ناقابل هم بدی ی مانیتور خوب براش بگیری وگرنه کارت 1080ti با پردازنده های amd در رزولوشن های پایینتر کارایی مکزیموم ب شما نمیده . همین دو موردی ک عرض کردم میشه طرفای 20 تومن! بقیه سیستم پیشکش.

حدالمقدور اگه گیمینگ خیلی پر تب و تابی رو دنبال نمیکنید ب یه 1060 با ی مانیتور fhd بسنده کنید امید هم ب ارزون شدن نداشته باشید. 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

نظر بنده اینه:

به عقیده بنده کل حرفاتون درسته

ولی رم 32 خیلی بده

کسی رم 32 میگیره که دست کم 1080ti داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

ما 10 ساله داریم صبر می کنیم قیمت ها یه روزی پایین بیاد. قبل از ما هم یه عده هستند 40 ساله صبر کردند قیمت ها پایین بیاد. شما هم می تونید صبر کنید تا 100 سال آینده تا روزی فرا رسد تا قیمت ها پایین بیاد.

بد جوری ارزان میشود ?

image.png.a6f4040721c7074ac0a09f63aafa011e.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دقیقا درست میفرمایید... یه عده هم هستند هنوز منتظر آب و برق مجانی هستند...ولی من این بودجه رو برای خرید با قیمتای قبل از این گرونی ها تهیه کرده بودم....حالا نمیدونم چه کار کنم....اون موقع میشد با این پول بهتزین سیستم بازار رو بست...اما حالا چی؟ خدا باعث و بانی این وضع رو لعنت کنه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...