رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم تا 15 -16 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 38 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

دوست گرامی  کل پول شما 15 تومان 

این قدر دنبال 1080ti هستید 

فکر کنید قبل خرید کارت 1080ti با هر قیمتی  اصلا 7 تومان قدرت خرید مانیتور با ساپورت 144هرتز دارید  با حداقل  قیمت 4  وگرنه با مانیتور 60هرتزی 4 کارت هم باهم sli کنید چه فایده برای شما دارد؟

چشم...من تسلیم....حداقل میتونم 1070ti بگیرم با این بودجه یا خیر؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

سلام 

دوست گرامی بنده هم در تایید حرف دوستان میگم ک کارت گرافیک رو باید تجدید نظر کنید در موردش. کما اینکه شما 1080ti هم بگیری باید بالای 6-7 میلیون ناقابل هم بدی ی مانیتور خوب براش بگیری وگرنه کارت 1080ti با پردازنده های amd در رزولوشن های پایینتر کارایی مکزیموم ب شما نمیده . همین دو موردی ک عرض کردم میشه طرفای 20 تومن! بقیه سیستم پیشکش.

حدالمقدور اگه گیمینگ خیلی پر تب و تابی رو دنبال نمیکنید ب یه 1060 با ی مانیتور fhd بسنده کنید امید هم ب ارزون شدن نداشته باشید. 

تشکر داداش... دقیقا درست میگی...ولی من اگر بخوام 1060 بگیرم یه لپ تاپ میگیرم.... و اگر بخوام سیستم ببندم بالاتر از سخت افزار لپ تاپ میگیرم که ارزش داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

بد جوری ارزان میشود ?

image.png.a6f4040721c7074ac0a09f63aafa011e.png

امیدوارم یا ارزون بشه یا اقتصاد منفجر بشه و بترکه و نابود بشه و همگی هم نابود بشیم..خیالمون راحت بشه...بدونیم دیگه حسرت نمیخوریم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، hosin2a گفته است :

چشم...من تسلیم....حداقل میتونم 1070ti بگیرم با این بودجه یا خیر؟

بزرگوارید  

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hosin2a گفته است :

با سلام..من اول قصد داشتم یه لپ تاپ با مشخصات زیر بگیرم... 

گرافیک : GeForce00ae.png GTX 1060 with 6GB GDDR5

رم : 16GB(8GB*2) DDR4

پردازنده : Intel00ae.png Core2122.png i7 processor 7700HQ

حافظه ذخیره سازی : 1TB HDD+512GB SSD

صفحه نمایش : 17.3" FHD (1920x1080), 120Hz, anti-glare, Wide-View

اما دوستان تو قسمت لپ تاپ گفتن که سیستم بگیرم...

یه پست جدید زدم برای مشاوره سیستم...

بودجه هم که اول گفتم...قوی ترین سیستم تا 15_16 تومن چی میتونم بگیرم تا حداقل 5 سال دیگه روش حساب کنم... سیستم رو هم برای گیم و نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام....

این 15_16 تومن کل بودجه هست...پس باید پول کیس و مانیتور و سیستم کولینگ و بقیه سخت افزار رو هم حساب کنید....

متاسفانه یا خوشبختانه قطعات سیستم فراوانی و انواع بسیار زیادی دارند و متاسفانه شناخت من روی اون ها بسیار اندک هست...پس لطفا سیستم کامل پیشنهاد بدید...تشکر...

در آخر یه سوال دیگه...اگر سیستم با مشخصات لپتاپی که میخواستم بگیرم ببندم چقدر میشه؟

دوستان تو بخش لپ تاپ گفتن سیستم بگیر. حالا من تو بخش سیستم میگم کنسول بگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

حالا من تو بخش سیستم میگم کنسول بگیر

دوست عزیز  کنسول میشود روش  بدون مشکل نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام....  

نصب کرد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

دوستان تو بخش لپ تاپ گفتن سیستم بگیر. حالا من تو بخش سیستم میگم کنسول بگیر

آخرش من میدونم میگید برم یه سگا بخرم بشینم شورش در کشتی بازی کنم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، hosin2a گفته است :

آخرش من میدونم میگید برم یه سگا بخرم بشینم شورش در کشتی بازی کنم

آره الان من سیستم i7 دارم emulator نصب کردم باهاش ماریو بازی میکنم. جدی اگر میخوای بازی کنی الان کنسول گزینه منطقی تریه. زمانی که من سیستم خریدم با گرافیک 970 (درحد 1060) فاصله قیمتی تا کنسول 2 میلیون بود. الان سیستم 1060 بخری 16 میلیون واقعا فشار میاد. اون نرم افزارهایی که گفتی رو یه سیستم عادی هم اجرا میشه

در 19 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

دوست عزیز  کنسول میشود روش  بدون مشکل نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام....  

نصب کرد

اینهایی که گفت روی سیستم عادی هم اجرا میشه.. احتمالا کامپیوتر داره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

آره الان من سیستم i7 دارم emulator نصب کردم باهاش ماریو بازی میکنم. جدی اگر میخوای بازی کنی الان کنسول گزینه منطقی تریه. زمانی که من سیستم خریدم با گرافیک 970 (درحد 1060) فاصله قیمتی تا کنسول 2 میلیون بود. الان سیستم 1060 بخری 16 میلیون واقعا فشار میاد. اون نرم افزارهایی که گفتی رو یه سیستم عادی هم اجرا میشه

اینهایی که گفت روی سیستم عادی هم اجرا میشه.. احتمالا کامپیوتر داره

شما هم درست میگی...ولی نرم افزارها خودشون ممکنه سنگین نباشن...ولی فیلمی که میخوام ادیت کنم خیلی سنگینه...مثلا 10 دقیقه فیلمش حدود 2.5 گیگ الی 3 گیگ حجمش هست....حتی بیشتر...الان روی کامپیوترم حتی نمیتونم این فیلم ها رو پخش کنم چه برسه به ادیت و تغییرات

لینک به دیدگاه

داداش مختاری ولی برای رندرینگ لپتاپ اخه؟ همون هفته ی اول ذوب میشه که. بچسب به کیس. ۱۰۷۰ ببند با ۲۷۰۰ حالشو ببر.

لینک به دیدگاه

image.thumb.png.db17003cd0df8998c54d15720b54b787.png

موس و کیبرد رو اگر ست A4TECH 9500 بردارید به قیمت 295 تومن، روی 16 تومن فیکس میشه.

در مورد پردازنده 2600X ظاهرا مجبور هستید از میان سه چهار مادربرد X370 خریداری کنید که این مدل به نظرم مناسب بوده.

تمام اقلام از فروشگاه لیون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

image.thumb.png.db17003cd0df8998c54d15720b54b787.png

موس و کیبرد رو اگر ست A4TECH 9500 بردارید به قیمت 295 تومن، روی 16 تومن فیکس میشه.

در مورد پردازنده 2600X ظاهرا مجبور هستید از میان سه چهار مادربرد X370 خریداری کنید که این مدل به نظرم مناسب بوده.

تمام اقلام از فروشگاه لیون.

سلام آرمین جان به نظرم پردازنده Threadripper بگیرن بهتر نیست ؟ واسه نرام افزاریی که میخوان بهتر نتیجه میگیرن با توجه به قیمتش هم اندازه 2600 هستش اما قدرت خیلی بیشتری تو رندر اینا داره 

فقط بردشون یه کم گرونه 

الان 1920x حدود 3.300 هستش که 2600x این قیمته

فقط بردشون گرونه که ارزونترینشون حدود 2900 قیمت داره ولی به نظرم به کل ارزششون خیلی بیشتره و با توجه به اینکه اولویت کاریشون  نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ هستش

تو بازی خوب عمل میکنه ، پاور فقط وات بالاتری در نظر بگیرن ، فکر کنم 700 وات کافی باشه

image002image002image002

image002image001

https://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_threadripper_1920x_review,16.html

https://www.tomshardware.com/reviews/amd-ryzen-threadripper-1920x-cpu,5183-9.html

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام آرمین جان به نظرم پردازنده Threadripper بگیرن بهتر نیست ؟ واسه نرام افزاریی که میخوان بهتر نتیجه میگیرن با توجه به قیمتش هم اندازه 2600 هستش اما قدرت خیلی بیشتری تو رندر اینا داره 

فقط بردشون یه کم گرونه 

الان 1920x حدود 3.300 هستش که 2600x این قیمته

فقط بردشون گرونه که ارزونترینشون حدود 2900 قیمت داره ولی به نظرم به کل ارزششون خیلی بیشتره و با توجه به اینکه اولویت کاریشون  نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ هستش

تو بازی خوب عمل میکنه ، پاور فقط وات بالاتری در نظر بگیرن ، فکر کنم 700 وات کافی باشه

اونوقت هزینه مادربرد خیلی بیشتر میشه باید از بقیه اقلام بزنیم، پاور بهتری هم باید پیشنهاد بدیم که گرونتر میشه. همین الانش هم هارد دیسک رو نگفتیم.

ضمن اینکه ترد ریپر تو بازی به خوبی رایزن نیست.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

اونوقت هزینه مادربرد خیلی بیشتر میشه باید از بقیه اقلام بزنیم، پاور بهتری هم باید پیشنهاد بدیم که گرونتر میشه. همین الانش هم هارد دیسک رو نگفتیم.

ضمن اینکه ترد ریپر تو بازی به خوبی رایزن نیست.

حالا آرمین جان یه سوال چه بازی هست که مثلا 1920 نتونه به خوبی از پسش بر بیاد؟?

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، 780ti گفته است :

بد جوری ارزان میشود 1f602.png

image.png.a6f4040721c7074ac0a09f63aafa011e.png

بخدا قسم حرفی ندارم

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

حالا آرمین جان یه سوال چه بازی هست که مثلا 1920 نتونه به خوبی از پسش بر بیاد؟1f605.png

نعیم جان،

اصولا پای گیم بیاد وسط پردازنده های HEDT میرن پشت Mainstream ها. حتی اگر برای اینتل باشند، تفاوتی نمیکنه.

بهترین کاندید برای پردازنده مناسب گیمینگ مدلهای روز سری Mainstream اینتل هستند که با توجه به بودجه امکانش نست. در ردیف دوم پردازنده های Mainstream رایزن قرار میگیرند که هم با بودجه ایشون سازگاره و هم با توجه به ادیت ویدیویی تفننی که می زنند همخوانه.

تردریپر از پس گیم بر میاد، ولی نه به خوبی رایزن، و این دو از پس گیم برمی آیند ولی نه به خوبی اینتل.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...