رفتن به مطلب

توطئه یا توهم توطئه ؟  

78 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا بازی هایی مثل Assassin's Creed Odyssey که تاریخ را تحریف می کنند حاصل توطئه آمریکا و متحدانش علیه ایران است ؟

• بله این یک توطئه علیه ایران هست
    • نظری ندارم
    • خیر این یک توهم توطئه است

Recommended Posts

تمام کشورهای کافر نشین 20 سال بعد تموم شدن جنگ به کجا رسیدن..ما کجاییم..خاک بر سر آنهایی که فکر میکنن همه مثل هم فکر میکنن

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 57 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

این داستان کشتار ایرانی ها و جشن گرفتن اسرائیلی ها حقیقت داره؟

زیاد در موردش شنیدم ولی حقیقتش حوصله تحقیق نداشتم

https://www.mashreghnews.ir/news/203988/سیزده-بدر-روز-جشن-یهود-به-مناسبت-کشتار-500-هزار-ایرانی

بله دوست عزیز متاسفانه حقیقت داره

لینک به دیدگاه

دوستان من حوصله بحث ندارم اما باید بگم که پدر و مادر من زمان شاه تو منطقه کرد نشین گیلان غرب میگن یهودی زیاد بوده که وقتی اسرائیل فلسطین رو اشغال کرده به زور همه یهودیا رو برده اسرائیل

ازشون راجب خلق و خوی یهودیا پرسیدم میگن از مسلمانای خودمون بهتر بودن هم از نظر اخلاق و هم انسانیت و هیچ بدیی ازشون ندیدن

زمان کوروش هم یهودیا با ایرانیا دوست بودن(البته یه زمانی خودمون علاوه بر زرتشت یهودی و مسیحی بودیم) اما از همون زمان از عربا بیزار بودیم که امروزه متاسفانه کشورمون افتاده دست عربا و عرب پرست شدیم

بالاخره اسرائیل هم باید یه کشور مستقل باشه و مجبوره فلسطین رو نابود کنه(جنگ جنگ) همونطور که عربا خیلی از کشورا رو زمان قدیم غارت کردن و حلال هم بود!!!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

این داستان کشتار ایرانی ها و جشن گرفتن اسرائیلی ها حقیقت داره؟

یهودی ها اعتقاد دارن این اتفاق افتاده و هر سال هم براش جشن می گیرن اما این که چنین اتفاقی افتاده یا نه معلوم نیست .

البته چیزی که این وسط مهمه خوشحالی و جشن گرفتن اسرائیلی ها از این اتفاقه . فکر کن عربستان سعودی برای سال روز قادسیه جشن بگیره ! ( به هیچ وجه قصد دفاع از جنگ به ظاهر مسلمانان علیه مردم ایران در زمان خلیفه اول و دوم سوم رو ندارم و بی هیچ تردیدی یه جنایت جنگیه اما باز قادسیه در یک میدان نبرد اتفاق افتاد نه ماجرای کشتار ایرانی ها که با حیله و حقه بوده و 100 بار بدتره )

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

به نظر شما این وضعیتی که الان هست چقدرش تقصیر عوامل و مسئولان داخل کشور و چقدرش بیرون؟

به نظر من 70 درصد تقصیر نیروهای خودیه که با تکبر و نادانی و حماقتشون موجبات این وضع رو فراهم کردند

29 درصد مسئولینی هست که یا جاسوس هستند یا به قدری غرب زده اند که فقط آمریکا و غرب رو قبول دارن و از عمد یا غیر عمد خیانت می کنند .

1 درصد هم نقش مستقیم غربی ها .

لینک به دیدگاه

این موضوع تحریف تاریخ با فیلم 300 شروع شد تقریبا

منتهای ببینم یادتونه توی شبکه های اجتماعی چقدر فحش به سازندگان فیلم 300 همین هم وطنا دادن؟! بدبخت تو فوتبال بهمون گل زد چقدر بهش بد و بیراه گفتن؟!

این تصویریه که خودمون از خودمون ساختیم

یوبیسافت رو هم کسی جدی نمیگیره شمما هم جدی نگیر

خجالت هم نمیکشه گفته ما پرداخت درون برنامه ای گذاشتیم چون نیاز به پولش داریم!!!!! انگار یه تیم کوچیکه یوبیسافت

لینک به دیدگاه

کامنت های برخی  دوستان نشون میده  چرا کشور ما به چنین فلاکتی رسیده

دلیل اول و اخر مشکلات بی غیرتی

500bc0202.thumb.jpg.3c75e733afd31c2d725950d8e1c5002e.jpg

middleeast500bc.jpg.bd9554a54304ecfe8838e751fcf7dfcf.jpg

اون چند تا لکه زرد یونان ?  ??

برخی دوستان نه تنها این دروغ اشکار محکوم نمی کنن بلکه دفاع هم میکنن ?

هر چند از ملتی که نابودی همه چیز به چشم می بینه و فقط تمسخر می کنن انتظاری نیست

35459537_209347386352871_5055483232481443840_n.jpg.2500837a38e36d12b5ae6bba8908695d.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استاتید و پیشکسوتای فروم  منم با اجازتون میخوام نظرم رو خدمتتون عرض کنم

والا به نظر بنده اینطور چیزی رو نمیتونیم توطئه علیه ایران بنامیم چرا که همه ی دنیا میدونن که ایران چه تاریخ و تمدن با شکوهی داشته و با چند تا چیزی مثل اساسینس و اینطور چیزا ذهن مردم دنیا منحرف نمیشه نکته بعدی هم این که به نظر شما اگه آمریکا و هم دست هاش قصد تخریب تاریخ ایران رو داشته باشن از همون اول نمیزاشتن که طرز تفکر مردمشون درباره تاریخ گذشته ایران اینطور باشه منظورم اینه که میتونستن کاری کنن که همونطوری که مردمشون درمورد وضع دوران بعد از انقلاب ایران اشتباه فکر میکنن (فکر میکنن که ایران یه کشوری مثل کره شمالی هست -از لحاظ حکومت و وضع مردم) درمورد اون دوران تاریخ ایران هم بد فکر کنن.

یه نکته که باید بگم اینه که ما باید دیگه دست از این کارمون که هرطوری میشه میندازیم تقصیر آمریکا و اسرائیل دست برداریم.(منظورم دوستانی که نظرشون توطئه بودن این کار هست نیست به صورت کلی عرض کردم)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

این موضوع تحریف تاریخ با فیلم 300 شروع شد تقریبا

منتهای ببینم یادتونه توی شبکه های اجتماعی چقدر فحش به سازندگان فیلم 300 همین هم وطنا دادن؟! بدبخت تو فوتبال بهمون گل زد چقدر بهش بد و بیراه گفتن؟!

این تصویریه که خودمون از خودمون ساختیم

یوبیسافت رو هم کسی جدی نمیگیره شمما هم جدی نگیر

خجالت هم نمیکشه گفته ما پرداخت درون برنامه ای گذاشتیم چون نیاز به پولش داریم!!!!! انگار یه تیم کوچیکه یوبیسافت

درود

اتفاقا اگه همه متحد بشیم حمله ی در حدی حمله به مسی تو جام جهانی  انجام بگیره یوبی سافت به غلط کردن می افته امروزه بازار یابی و تبلیقات مهم تر از ساخت بازی شده

نابودی  battlefield 5 نشون داد   فشار ملت چقدر تاثیر گذاره

در 2 دقیقه قبل، shayan_dsh گفته است :

سلام خدمت استاتید و پیشکسوتای فروم  منم با اجازتون میخوام نظرم رو خدمتتون عرض کنم

والا به نظر بنده اینطور چیزی رو نمیتونیم توطئه علیه ایران بنامیم چرا که همه ی دنیا میدونن که ایران چه تاریخ و تمدن با شکوهی داشته و با چند تا چیزی مثل اساسینس و اینطور چیزا ذهن مردم دنیا منحرف نمیشه نکته بعدی هم این که به نظر شما اگه آمریکا و هم دست هاش قصد تخریب تاریخ ایران رو داشته باشن از همون اول نمیزاشتن که طرز تفکر مردمشون درباره تاریخ گذشته ایران اینطور باشه منظورم اینه که میتونستن کاری کنن که همونطوری که مردمشون درمورد وضع دوران بعد از انقلاب ایران اشتباه فکر میکنن (فکر میکنن که ایران یه کشوری مثل کره شمالی هست -از لحاظ حکومت و وضع مردم) درمورد اون دوران تاریخ ایران هم بد فکر کنن.

یه نکته که باید بگم اینه که ما باید دیگه دست از این کارمون که هرطوری میشه میندازیم تقصیر آمریکا و اسرائیل دست برداریم.(منظورم دوستانی که نظرشون توطئه بودن این کار هست نیست به صورت کلی عرض کردم)

درود دوست عزیز این یه توهم که فک کنید اونا از تاریخ ما خبر دارن . این ویدیو رو ببین

https://www.youtube.com/watch?v=YQVnHsLwRg4&t=312s

حتی نمی تونن کشور ها ی اسیایی  رو نقشه نشون بده انتظار دارین تاریخ ما رو بدونن ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود

اتفاقا اگه همه متحد بشیم حمله ی در حدی حمله به مسی تو جام جهانی  انجام بگیره یوبی سافت به غلط کردن می افته امروزه بازار یابی و تبلیقات مهم تر از ساخت بازی شده

نابودی  battlefield 5 نشون داد   فشار ملت چقدر تاثیر گذاره

درود دوست عزیز این یه توهم که فک کنید اونا از تاریخ ما خبر دارن . این ویدیو رو ببین

https://www.youtube.com/watch?v=YQVnHsLwRg4&t=312s

حتی نمی تونن کشور ها ی اسیایی  رو نقشه نشون بده انتظار دارین تاریخ ما رو بدونن 1f604.png

سخت گرفتیا؟ اصلا کی اساسینز کرید رو برابر با تاریخ میدونه میشه چند نمونه مثال بزنید؟ اینا کی بازیاشون بر حسب تاریخ بوده که الان باشه؟ بعدم اگه قرار بشه به حرف یه شرکت آشغال مثل یوبیسافت تاریخ ما زیر سوال برده بشه همون بهتر که بشه ...

کلا ما ملتی هستیم در گذشته و تاریخ زندگی میکنیم

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سخت گرفتیا؟ اصلا کی اساسینز کرید رو برابر با تاریخ میدونه میشه چند نمونه مثال بزنید؟ اینا کی بازیاشون بر حسب تاریخ بوده که الان باشه؟ بعدم اگه قرار بشه به حرف یه شرکت آشغال مثل یوبیسافت تاریخ ما زیر سوال برده بشه همون بهتر که بشه ...

کلا ما ملتی هستین در گذشته و تاریخ زندگی میکنیم

ببینید اساسین به تنهایی قرار نیست کاری انجام بده . اساسین یک جزء بسیار کوچک از یک پلن بسیار بزرگه . این پلن چندین وجه داره از ساخت آثاری که ماهیت ایرانی ها رو زیر سوال می بره تا مصادره شخصیت های درخشان علمی فرهنگی ایرانی توسط سایر کشورها . از ساخت فیلم هایی مثل 300 تا  ثبت چوگان توسط جمهوری آذربایجان !!! از مصادره مولانا تا ادعای خلیج ع . ر . ب . ی .

هدف اصلی هم بیزار کردن مردم ایران از هویت خودشونه . دلیلی برای افتخار به ایرانی بودن خودت نداشته باشی و ناراضی باشی که در ایران به دنیا اومدی . تحریم هایی مثل تحریم EA و تحریم های گوگل و ... هم در همین پلن قرار دارن . نباید حتی بتونی با اینترت کشورت بازی کنی !!!! باید احساس کنی همه دنیا ازت متنفرن چون ایرانی هستی . چون ایرانی بودن یه ننگه و هیچ نکته مثبتی نداره .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

ببینید اساسین به تنهایی قرار نیست کاری انجام بده . اساسین یک جزء بسیار کوچک از یک پلن بسیار بزرگه . این پلن چندین وجه داره از ساخت آثاری که ماهیت ایرانی ها رو زیر سوال می بره تا مصادره شخصیت های درخشان علمی فرهنگی ایرانی توسط سایر کشورها . از ساخت فیلم هایی مثل 300 تا  ثبت چوگان توسط جمهوری آذربایجان !!! از مصادره مولانا تا ادعای خلیج ع . ر . ب . ی .

هدف اصلی هم بیزار کردن مردم ایران از هویت خودشونه . دلیلی برای افتخار به ایرانی بودن خودت نداشته باشی و ناراضی باشی که در ایران به دنیا اومدی . تحریم هایی مثل تحریم EA و تحریم های گوگل و ... هم در همین پلن قرار دارن . نباید حتی بتونی با اینترت کشورت بازی کنی !!!! باید احساس کنی همه دنیا ازت متنفرن چون ایرانی هستی . چون ایرانی بودن یه ننگه و هیچ نکته مثبتی نداره .

دادا قصد توهین ندارم ولی من که اصلا نفهمیدم چی گفتین!!!!!!!!!

عزیز من چرا Ea مارو تحریم کرد؟ چرا تحریمیم؟چرا از خودت بدت میاد بگی ایرانی هستی؟!

چرا ماها هویتمونو از دست دادیم؟! یعنی همه ماها خیلی گل و بلبل هستیم ؟ اصلا یه سوال چرا نمیرن فرهنگ سوئد و سوئیس رو خراب کنن مثلا؟ چرا همه گیرشون رو ایرانه؟!

شما اینارو به خودت بگو که گره هایی که روبرو هستیم رو بندازی گردن یوبیسافت و ازینجور اراجیف

هیچ پلن خاصی هم وجود نداره توی دنیا این ها تئوری های توطئه هست که خیلی از امثال شماها قصد تبلیغشو دارید البته چیز کمیابیم نیست مثل همونایی که تو خارج هنوزم میگن زمین تخته یا رئیس جمهور ها و شخصیت های سیاسی آدم فضایی هستن :|

دیگه هم قصد بحث کردن ندارم من نظر خودم رو گفتم و کسی هم که یکم فکر کنه به همین نتایج میرسه

بله یوبیسافت حق نداره تاریخ رو تحریف کنه ولی با همه سری بازی هاش اینکارو انجام داده چه میدونم جرج واشنگتن تمپلار بود و ازین جور اراجیف کل سری Ac شده فرانچایز برای شیردوشی بچه های 10-12 ساله ....

فیلم 300 هم که مضحکه دنیا شد و توی اینترنت همش میم های 300 بود اون زمان و خیلی از محققین خارج هم نارضایتی خودشونو نشون داده اگه ماها خیلی ناراحتیم توی سینما پیشرفت کنیم شکوه ایران باستان رو خودمون به تصویر بکشیم نه این فیلم های آبکی و مضخرف الان

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

چندتا سوال پیش میاد

1: که چی بشه؟ 2: جهان با کشور ایران یا حکومت ایران با کدوم مشکل دارن؟

یوبی سافت همونه که 10 سال شاهزاده ایرانی میداد بیرون الان شد یک جزء بسیار کوچک از یک پلن بسیار بزرگ ؟

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

داداش من از زمانی که تویه یکی از کامنتاتون نوشته بودید رژیم کودک کش اسرائیل والان این بحث رو پیش کشیدین،،،،مطمئنم دلت واسه ایران وایرانی اونقدری که برا فلسطینیها میسوزه،،،نمیسوزه.زیاد حرص نخور چون مغول با اون همه ویرانگریش حریف فرهنگ ایرانی نشد و خودتون دیدین که بعضی از پادشاهان مغول مروج فرهنگ پارسی شدن.حالا این چندتا فیلم و بازی هیچ کاری نمیکنه خدا رو شکر دنیا ما و فرهنگمون و کورش بزرگ رو میشناسن هرچند فرزندان خودش توی ایران نمیتونن چند خط از زندگی کوروش بگن.دقیقن مثه حرفی که به این افراطیون مسلمون میزنم،چند وقت پیش به یکی از همین افراطیون که گفته بود کوروش افسانه هست یه کاغذ دادم گفتم سه خط درباره زندگی امام حسین بنویس غیر از عاشورا،خداوکیلی نمیتونست یه کلمه بنویسه حالا نگران نباش داداش برو شاهنامه بخون و غمت نباشه.

بنجامین فرانکلین رئیس جمهور سابق آمریکا وقتی کتاب کوروپدیای گزنفون تاریخ نویس یونانی رو خوند چنان شیفته کوروش شد که دوتا کتاب دربارش نوشت و به پسرش وصیت کرد برو زبان یونانی یاد بگیر فقط و فقط بخاطر اینه بتونی کتاب کوروپدیا رو به زبان اصلیش بخونی .خود بنجامین فرانکلین میگه ما برای نوشتن قانون اساسی آمریکا از بین مارکیاولی و کوروش قوانین کوروش رو برای قانون اساسی آمریکا انتخاب کردیم.بگذریم از نقاشیهای کوروش بر دیوارهای دادگاهها و دانشگاههای آمریکا.

حرص نخور داداش این درخت تنومند ریشه هاش خیلی عمیق و زیاده اگه خودمون قطعش نکنیم هیچکس همچین جراتی نداره.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

چندتا سوال پیش میاد

1: که چی بشه؟ 2: جهان با کشور ایران یا جمهوری اسلامی ایران با کدوم مشکل دارن؟

یوبی سافت همونه که 10 سال شاهزاده ایرانی میداد بیرون الان شد یک جزء بسیار کوچک از یک پلن بسیار بزرگ ؟

ایول داداش زدی به هدف.اون بازی رو 10 سال ندیدن.به نظر اینها همه ی جهان داره برا نابودی اینا نقشه میکشه.چرا قبل از اینا همه عاشق سینه چاک ایران بودن بماند.اینا رائفی پور زیاد میبینن  ولی یه بار نمیان بگن میلیارد ها داریم خرج مکانهای مذهبی میکنیم برا چی؟؟؟؟چرا خرج ملت نمیکنیم که دارن گشنگی میمیرن؟؟؟

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دادا قصد توهین ندارم ولی من که اصلا نفهمیدم چی گفتین!!!!!!!!!

عزیز من چرا Ea مارو تحریم کرد؟ چرا تحریمیم؟چرا از خودت بدت میاد بگی ایرانی هستی؟!

چرا ماها هویتمونو از دست دادیم؟! یعنی همه ماها خیلی گل و بلبل هستیم ؟ اصلا یه سوال چرا نمیرن فرهنگ سوئد و سوئیس رو خراب کنن مثلا؟ چرا همه گیرشون رو ایرانه؟!

شما اینارو به خودت بگو که گره هایی که روبرو هستیم رو بندازی گردن یوبیسافت و ازینجور اراجیف

هیچ پلن خاصی هم وجود نداره توی دنیا این ها تئوری های توطئه هست که خیلی از امثال شماها قصد تبلیغشو دارید البته چیز کمیابیم نیست مثل همونایی که تو خارج هنوزم میگن زمین تخته یا رئیس جمهور ها و شخصیت های سیاسی آدم فضایی هستن :|

الان کدوم قسمت از صحبت های من گنگ بود بگید تا موضوع رو باز کنم .

ضمنن از تهمت زدن به افراد دیگه خودداری کنید . اگر من به شما تهمت بزنم و بگم مزدور آمریکا هستی یا غرب زده ای شما چه واکنشی نشون میدی ؟؟؟ چرا فکر می کنید کسانی که نظرشون با شما متفاوته حتما حقوق بگیر جایی هستند یا از جایی خط می گیرن ؟ من یه علاقه مند به کامپیوتر هستم و هیچ منسبی در حکومت ندارم . از هیچ جایی هم به من خط نمی دن و عضو هیچ دسته و تشکیلاتی هم نیستم . به جای زیر سوال بردن اشخاص ، تفکرات و نظرات اون شخص رو زیر سوال ببرید . بر فرض که من حقوق بگیر جایی باشم یا عضو تشکیلات خاصی باشم آیا به واسطه این موضوع صحبت های من بی ارزش میشه یا دلیل های من باطله ؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

الان کدوم قسمت از صحبت های من گنگ بود بگید تا موضوع رو باز کنم .

ضمنن از تهمت زدن به افراد دیگه خودداری کنید . اگر من به شما تهمت بزنم و بگم مزدور آمریکا هستی یا غرب زده ای شما چه واکنشی نشون میدی ؟؟؟ چرا فکر می کنید کسانی که نظرشون با شما متفاوته حتما حقوق بگیر جایی هستند یا از جایی خط می گیرن ؟ من یه علاقه مند به کامپیوتر هستم و هیچ منسبی در حکومت ندارم . از هیچ جایی هم به من خط نمی دن و عضو هیچ دسته و تشکیلاتی هم نیستم . به جای زیر سوال بردن اشخاص ، تفکرات و نظرات اون شخص رو زیر سوال ببرید . بر فرض که من حقوق بگیر جایی باشم یا عضو تشکیلات خاصی باشم آیا به واسطه این موضوع صحبت های من بی ارزش میشه یا دلیل های من باطله ؟

دوست عزیز وقتی طوری صحبت کنید که طرفدار نظریه های توطئه هستین پس توقع داشته باشید به افکارتون حمله بشه خودتون اصلا تیتر رو دیدین؟!

همچین تیتر زدید که انگار از یه توطئه بزرگ پرده برداری کردین در صورتیکه موضوعی که بیان کردید جوابش خیلی سادست در ضمن با کلمات هم بازی نکنید مثل تمام تاپیک هاتون من افکار شمارو زیر سوال بردم نه خودتو گفتم عده زیادی هستن که خود آگاهانه و یا غیر خودآگاهانه طرفدار اینجور نظریات توطئه های خنده دار میشن

من اصلا متوجه حرف های شما نشدم چون بسیار غیر منطقی و خلاف واقع هست بهت هم توصیه میکنم خودتو درگیر اینجور چیزا نکن که از زندگی آدمو میندازه

لینک به دیدگاه

دوستان یچیزایی رو به یچیزایی ربط میدن که اگه نکته سنج باشی به این حرف میرسی:ما گفتگو نمیکنیم برای رسیدن به واقعیت و حل مسئله، ما فقط میخواهیم دیگران را وادار به قبولی نظر خود کنیم چون نظر دیگران چرند است!

اقایون داداشام این واقعیته که برای فرهنگ و هویت و اتحاد ملت ایران دسیسه میشه..توهم نیست.مثلا این قضیه خلیج چرا خیلی بصورت لجوجانه ای در حال تحریف هست؟توطئه چیز شاخ داری نیست که،مثلا همین قضیه نام خلیج یه توطئست برای اماده کردن افکار عمومی برای کم کردن تسلط ایران روی خلیج فارس

-اسرائیل دشمن ایرانه چون منافع و خواسته های اعتقادی و فرهنگیمون در تضاده..اینکه میگین یهودیها..بله خیلی از یهودیها از من و شما انسانیتشون شاید بیشتره اما بحث سر نظام و سیاست اسرائیله.

- معلومه که از بالا تا پایین سیستم ما توشون دزد و ریاکار و..هست و معلومه یه بازی که ایرانی ها رو زشت و وحشی نشون میده به تنهایی خیلی شاید مهم نباشه و معلومه به تاریخ شاهنشاهی اونطور که باید توجه نشده و معلومه ما کشور قدرتمندی در حد ابرقدرتهای دنیا نیستیم ومعلومه تو یسری سیاستگذاریها خصوصا روابط خارجه اشتباه کردن  و معلومه..ولی اینکه انکار واقعیت میکنیم و سریع میگیم دزد وملا وساندیس و..جالبه تا یه موضوع رو بررسی میکنین از بیخ میزنین همه چی رو ?

چرایی قضیه یه بحث دیگست اما این واقعیته که در حال حاضر امریکا و یسری دولتهای نوچه و دو روبرش دشمنن و سیاستشون ضربه به ایرانه تا ایران اونی بشه که دوست دارن..شما میگی با نظام مشکل دارن ولی دوستان این نظام ماست و توجیه خوبی نیست که حق رو به دشمنمون بدیم بگیم اون راست میگه..اصلا ما دوست داریم یسری .. بر ما حکومت کنن امریکا رو سننه..یعنی دلشون بحال ما سوخته؟!!

سیستم و نظام ما پر از اشتباست اما یادتون باشه خییییلیها جون دادن بخاطرش..اینا شعر نیست-_-.گمان نکنین زندگی یعنی عشق و حال و ارامش به هر قیمتی و گمان نکنین اونهایی که جونشون رو گذاشتن دچار مریضی بیشعوری بودن و ما باشعوریم که فقط بلدیم همه چی رو زیر سوال ببریم و دست اخر فقط فکر خودمونیم و بس.

لینک به دیدگاه

خیلی سال پیش نزدیک 20 سال قبل یک ایرانی که بعد انقلاب رفته بود امریکا از امریکا اومده بود با خودش تا تونسته بود لوازم بهداشتی اورده بود برای سوغاتی   ... همه تعجب کرده بودن چرا شامپو و خمیر دندون و ... اوردی گفت اونجا همش تبلیغ میکردن که ایران این چیزا نیست و به ندرت پیدا میشه و در بحران این چیزا هستن  و فلان 

سال قبل تو یکی از پیج های معروف هوانوردی (غیر ایرانی) در اینستاگرام یک عکس گذاشتن از یک خلبان هواپیمایی امارات که تو برف و بوران پشت سرش بویینگ 777 امارات بود در فرودگاه امام خمینی (دقیقا زمستون پارسال همون روزایی که برف شدید باعث کنسلی پرواز ها فرودگاه امام شده بود) و نوشته بود در توضیح که پرواز ها کلل کنسل شدن در تهران . کامنت ها جالب بود  که عده زیادی تعجب کرده بودن از اینکه مگه تهران و ایران هم برف میاد  یا اینکه مگر بیابون هم برف داره و تصور بیابونی مثل عربستان داشتن از ایران .

خب فکر میکنم در غرب کم تبلیغات ضد ایرانی نمیکنن . هر چند عده زیادی از مردم امریکا حکایت اون خانواده هستن که در اون سریال کارتونی معروف که به غیر از داخل جزیره خودشون هیچ خبری از جای دیگه دنیا ندارن و مردم امریکا هم غیر  کشور خودشون اطلاعی از جای دیگه دنیا ندارن و لازم هم نمیبینن که اطلاعی داشته باشن بعضا اسم رییس جمهورشونم نمیدونن و برنامه های تلویزیونشونم بیشتر در باب سلبرتیهاشون هست تا سیاست و ...ولی همون مقدار که از ایران در رسانه های عمومی شون میگن چیز جالبی فکر نمیکنم باشه 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز وقتی طوری صحبت کنید که طرفدار نظریه های توطئه هستین پس توقع داشته باشید به افکارتون حمله بشه خودتون اصلا تیتر رو دیدین؟!

همچین تیتر زدید که انگار از یه توطئه بزرگ پرده برداری کردین در صورتیکه موضوعی که بیان کردید جوابش خیلی سادست در ضمن با کلمات هم بازی نکنید مثل تمام تاپیک هاتون من افکار شمارو زیر سوال بردم نه خودتو گفتم عده زیادی هستن که خود آگاهانه و یا غیر خودآگاهانه طرفدار اینجور نظریات توطئه های خنده دار میشن

من اصلا متوجه حرف های شما نشدم چون بسیار غیر منطقی و خلاف واقع هست بهت هم توصیه میکنم خودتو درگیر اینجور چیزا نکن که از زندگی آدمو میندازه

مگه طرفدار نظریه های توطئه بودن جرمه ؟

من نگفتم به افکارم حمله نکنید گفتم به خودم ( شخصیتم ) حمله نکنید ، من رو مورد قضاوت قرار ندید در حالی که من رو نمی شناسید . شما از عبارت امثال شماها استفاده کردید که در داخل خودش خیلی مفاهیم داره .

اگر شما متوجه هیچ کدوم از حرف ها بنده نشدید دلیل بر غیر منطقی بودن حرف های بنده نمیشه ! در هر صورت ما میتونیم از خیلی قبلتر شروع کنیم . مثلا آیا شما آمریکا رو دشمن ایران میدونید ؟ اگر نه پس تحریم ها و ... رو چطور توجیه می کنید ؟ با پاسخ به این سوال ما میتونیم آروم آروم جلو بریم تا متوجه بشیم در کدوم نقطه با هم دیگه تفاوت نظر داریم اونجا میشه محل بحث ما !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، lali city گفته است :

ایول داداش زدی به هدف.اون بازی رو 10 سال ندیدن.به نظر اینها همه ی جهان داره برا نابودی اینا نقشه میکشه.چرا قبل از اینا همه عاشق سینه چاک ایران بودن بماند.اینا رائفی پور زیاد میبینن  ولی یه بار نمیان بگن میلیارد ها داریم خرج مکانهای مذهبی میکنیم برا چی؟؟؟؟چرا خرج ملت نمیکنیم که دارن گشنگی میمیرن؟؟؟

درود

Prince of Persia بازی کردی ؟ اگه بازی می کردی امکان نداشت این کامنت بدی

قسمت اول Prince of Persia: The Sands of Time فقط اسم  Persia  داشت همه چیزش عربی بود حتی نوشته روی شمشیر

Prince-of-Persia-The-Sands-of-Time-Wallpaper.thumb.jpg.6f827100c647b19cc3cb933d9a0f6099.jpg

Warrior Within  چند المان ایرانی توش به کار رفته بود اما باز هم داستان وشخصیت ها ربطی به ایران نداشت

55mYri7FRE_719x0.thumb.jpg.112cd266943b77f3c11a15168522ae0b.jpg

The Two Thrones که کلا تمدن بابل به جای ایران قالب می کرد

prince_of_persia_the_two_thrones_4.jpg.2408381d615359607dfa0e772ac7723a.jpg

تنها نسخه 2008 بود اندکی المان های ایرانی داشت پرنس یه ولگرد بود و حداقل الیکا کمی فارسی بلد بود داستان در مورد درخت حیات بود که در ایران باستان بهش اعتقاد داشتند اما امروزه یهودیان بهش اعتقاد دارن

Prince-of-persia-2008.thumb.jpg.480a8bfe2232132898b7076f584ddec2.jpg

The Forgotten Sands دوباره زد جاده خاکی و معبد و ارتش سلیمان و جنی به نام راضیه که قطعا کاملا اتفاقی این اسم انتخاب شده ?

980_414798546.thumb.jpg.e6dfea0b363dd54e764f14c04110e7a8.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

چندتا سوال پیش میاد

1: که چی بشه؟ 2: جهان با کشور ایران یا حکومت ایران با کدوم مشکل دارن؟

1. ایران دشمن آمریکاست طبیعی هستش که آمریکا قصد ضربه زدن به ایران رو داشته باشه . اگر منظورتون اینه که چرا از این طریق اینجا رو بخونید :

http://ystc.ir/۱۱-دکترین-آمریکا-علیه-ایران-پس-از-انقلا/

2. با هردو و هر کدوم به شکلی .

3. شما پست اول رو مطالعه کردید ؟؟؟ در پست اول از قول منتقدین داخلی نوشتم :

( در پروژه ی قبلی تلاش آمریکا قرار دادن هویت ایرانی در برابر هویت اسلامی بود . نتیجه این کار این شد که بعضی از کسانی که از هخامنشیان به خوبی یاد می کنند از اسلام دل خوشی ندارند و بلعکس !!! اما این روش یک نقص کلی و مهم داشت . حتی اگر ایرانی ها هویت اسلامی خودشون رو کنار میگذاشتند بازهم هویت ایرانیشون مانع از تسلط آمریکا به وطنشون می شد . بی هیچ تردیدی کسی که به هزاران سال تمدن و ابرقدرتی حکومت هایی مثل هخامنشیان افتخار می کنه هیچ وقت زیردست آمریکا بودن رو تحمل نمی کنه ( شبیه چیزی که عربستان سعودی هست ) ! بنابر این این پروژه کنار گذاشته شد و از این به بعد سعی شد با حمله به هر دو هویت ایرانی اسلامی مردم ایران و ایجاد کینه نسبت به هم در بین مردم ایران موجبات فروپاشی ایران رو فراهم کنند . )

یوبی باگ ! همواره قسمتی بسیار کوچک از پلن آمریکا بوده فقط پلن تغییر کرده . قبلا آمریکا سعی میکرد با هویت ایرانی ایرانی ها هویت اسلامی ایرانی ها رو مورد هدف قرار بده به همین دلیل برای خوب جلوه دادن ایران قبل از اسلام برنامه داشت تا ایران قبل از اسلام در برابر ایران بعد از اسلام قرار بگیره اما این پروژه در نهایت کنار گذاشته شد و از اون به بعد سعی شد همراه با هویت اسلامی ایرانی ها هویت ایرانی ایرانی ها هم از بین بره به همین دلیل دیگه نتنها خبری از بازی هایی مثل پرنسس ایرانی نیست بلکه سعی میشه حتی ایرانی های همون زمان رو انسان های پلید و بدکار نشون داده بشه .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

کلا ما ملتی هستیم در گذشته و تاریخ زندگی میکنیم

اگه ازهمه ای  ایرانی ها بپرسی اسم این مکان چیه میگن قدس

1396091609460480112710314.thumb.jpg.bf1ea591bc42fff42fa9ed5a4c2fe09c.jpg

اما یه دروغ

اسم اینجا قبه الصخره است

به همین سادگی ملت  قصه های یوبی سافت باور می کنن همانطور که ما قدس باور می کنیم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

مگه طرفدار نظریه های توطئه بودن جرمه ؟

من نگفتم به افکارم حمله نکنید گفتم به خودم ( شخصیتم ) حمله نکنید ، من رو مورد قضاوت قرار ندید در حالی که من رو نمی شناسید . شما از عبارت امثال شماها استفاده کردید که در داخل خودش خیلی مفاهیم داره .

اگر شما متوجه هیچ کدوم از حرف ها بنده نشدید دلیل بر غیر منطقی بودن حرف های بنده نمیشه ! در هر صورت ما میتونیم از خیلی قبلتر شروع کنیم . مثلا آیا شما آمریکا رو دشمن ایران میدونید ؟ اگر نه پس تحریم ها و ... رو چطور توجیه می کنید ؟ با پاسخ به این سوال ما میتونیم آروم آروم جلو بریم تا متوجه بشیم در کدوم نقطه با هم دیگه تفاوت نظر داریم اونجا میشه محل بحث ما !

والا دوست خوبم خیلی چیزا هست که نمیشه توی اینترنت گفت تئوری های توطئه من نمیگم همشون اراجیف هستن ولی 90% اونها مضخرف میگن تا مخاطب جلب کنن یک سری افراد خواهان شهرت میان و حرف غیر واقع میزنن و مدارک جعلی میدن و یا همه چیو به هم طوری ربط میدن که حرف خودشون درست در بیاد و خیلی هارو فریب میدن

این موضوع دشمنی و اینا فقط تو دو کلام بگم دو طرفس

بازم گفتم اینا همه ویدئو گیم هست مثلا من بیام بگم روسیه الان مثل بازی مترو هست؟! یا طبق گفته های خودت تو اکثر بازیای شوتر دشمنت روسا هستن پس گیمرای روسم بیان اینجوری اعتراض کنن؟!

اینها تمام ویدئو گیم هستن هیچ چیز رسمی و تاریخی در اینها نیست مخصوصا اراجیف های یوبیسافت که فقط ساخته میشه تا پول در بیاره

مطمئنا وقتی ما فرهنگ خودمون رو نشون ندیم به دنیا اونها راجب ما همین طرز تفکر رو خواهند داشت مطمئن باش یوبیسافت نرفته از یه محقق خرده پا تاریخ هم سوال کنه که جریان از چه قرار بوده در دوران باستان

فقط یه چیزی سرهم کردن بر اسا س طرز فکر احمقانشون

اگه بار ما ناراحتیم بیایم جوونایی که به بازی سازی علاقه مندن رو تشویق کنیم بها بدیم تا یه بازی بر اساس تاریخ بسازن

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

1. ایران دشمن آمریکاست طبیعی هستش که آمریکا قصد ضربه زدن به ایران رو داشته باشه . اگر منظورتون اینه که چرا از این طریق اینجا رو بخونید :

http://ystc.ir/۱۱-دکترین-آمریکا-علیه-ایران-پس-از-انقلا/

2. با هردو و هر کدوم به شکلی .

3. شما پست اول رو مطالعه کردید ؟؟؟ در پست اول از قول منتقدین داخلی نوشتم :

( در پروژه ی قبلی تلاش آمریکا قرار دادن هویت ایرانی در برابر هویت اسلامی بود . نتیجه این کار این شد که بعضی از کسانی که از هخامنشیان به خوبی یاد می کنند از اسلام دل خوشی ندارند و بلعکس !!! اما این روش یک نقص کلی و مهم داشت . حتی اگر ایرانی ها هویت اسلامی خودشون رو کنار میگذاشتند بازهم هویت ایرانیشون مانع از تسلط آمریکا به وطنشون می شد . بی هیچ تردیدی کسی که به هزاران سال تمدن و ابرقدرتی حکومت هایی مثل هخامنشیان افتخار می کنه هیچ وقت زیردست آمریکا بودن رو تحمل نمی کنه ( شبیه چیزی که عربستان سعودی هست ) ! بنابر این این پروژه کنار گذاشته شد و از این به بعد سعی شد با حمله به هر دو هویت ایرانی اسلامی مردم ایران و ایجاد کینه نسبت به هم در بین مردم ایران موجبات فروپاشی ایران رو فراهم کنند . )

یوبی باگ ! همواره قسمتی بسیار کوچک از پلن آمریکا بوده فقط پلن تغییر کرده . قبلا آمریکا سعی میکرد با هویت ایرانی ایرانی ها هویت اسلامی ایرانی ها رو مورد هدف قرار بده به همین دلیل برای خوب جلوه دادن ایران قبل از اسلام برنامه داشت تا ایران قبل از اسلام در برابر ایران بعد از اسلام قرار بگیره اما این پروژه در نهایت کنار گذاشته شد و از اون به بعد سعی شد همراه با هویت اسلامی ایرانی ها هویت ایرانی ایرانی ها هم از بین بره به همین دلیل دیگه نتنها خبری از بازی هایی مثل پرنسس ایرانی نیست بلکه سعی میشه حتی ایرانی های همون زمان رو انسان های پلید و بدکار نشون داده بشه .

عزیزم.دلخوش نداشتن ایرانیا از اسلام چه ربطی به آمریکا داره.حالا دیگه مطمئن شدم کدوم وری هستی.وقتی میگم مطالعه کن برا همین میگم.

دلیل بدبینی ایرانیانی که زیاد با اسلام جور نیستن اینه که اولاً اینا بزور شمشیر دینشونو تو حلقوم اجداد ما کردن اگه کمی درباره کشتار ایرانیان مثه اون جریان رودخونۀ خون مطالعه داشتید این حرفو نمیزدید.

دوماً  بزرگترین دلیل دشمنی با اعراب (منظور اعراب شبه جزیزه عربستان وغیره)اینه که بیش از 1400ساله دنبال نابودی فرهنگ ایرانی هستن و از هیچ کاری دریغ نکردن در صورتی که بیشتر پادشاهان ما قبل از اسلام اعتقادی به برتری دینی نداشتند یعنی دخالتی نمیکردن مثه حضرات ما که الان میگن غیر شیعیان همه حرامزاده هستن و میرن جهنم.

داداش چشماتو باز کن تسلطی که روسیه الان به ایران داره چندین برابر بیشتر از زمان شاه هست ولی همون موقع با توجه به پیشرفت تکنولوژی جز پیشرفته ترین کشورها بودیم.حداقل توسری خور تو دنیا نبودیم.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...