رفتن به مطلب

حتما بخوانید! به کمکتون احتیاج دارم!

Behrouz Molaei
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان لیونی گل. والا هدف از زدن این تاپیک اینه که بنده توی یه مسابقه ای شرکت کردم و با کمک و لطف شما عزیزان میخواستم برنده بشم. بنده شخصا نیازی ندارم به برنده شدن ولی هدف خیری در پیش دارم. قصد دارم اگر برنده شدم یدونه کارت msi 1060 gaming x رو توی همین لیون به قیمت قبل این گرونی ها بفروشم و پولشم بدم به خیریه که دل یک یا چند نفر رو خوش کرده باشم. اگر دوستان مایل هستن کمک کنن و دستی در این عمل داشته باشن ممنون میشم.

لینک چنل مسابقه و عکس بنده رو در تاپیک قرار میدم تا لایک کنید و به دوستان و گروه هایی که میشناسید معرفی کنید تا ایشالا بتونیم این کار رو انجام بدیم. 

لینک مسابقه:

http://telegram.me/DFMRendering

عکس‌ بنده: 

Screenshot_20181011-143755_Telegram X.jpg

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

بهترین کار خیری که می توانی بکنی این است که بگویی چطور میزت اینقدر مرتب است.  همکاران و اعضای خانواده ی کاربران را دلشاد خواهی کرد.

من در دو گروه همرسان کردم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

موفق باشی عزیز

در 12 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

بهترین کار خیری که می توانی بکنی این است که بگویی چطور میزت اینقدر مرتب است.  همکاران و اعضای خانواده ی کاربران را دلشاد خواهی کرد.

BIG LIKE

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

موفق باشی عزیز

BIG LIKE

این توضیح را بیافزایم که اگر شرط مرتب و تمیز بودن میز را نگذارند، تعداد شرکت کنندگان چند ده برابر خواهد شد. ?

لینک به دیدگاه

قیمت قبل یعنی ۱.۲۰۰؟؟

اگه بردی به من بفروش ?

لینک به دیدگاه

احسنت و تکبیر ب نیت ، انجام دادم ، ایشالله برنده شی و خوشبحال صاحب بعدی کارت ?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

من در دو گروه همرسان کردم.

همیشه همینجوره سعید جان ???? ممنونم ?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AORUS.Zz گفته است :

حتما انجام میدم

در 4 ساعت قبل، muphas گفته است :

بسیار عالی1f44c.png

در 3 ساعت قبل، ASTS گفته است :

موفق باشی عزیز

BIG LIKE

در 2 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

احسنت و تکبیر ب نیت ، انجام دادم ، ایشالله برنده شی و خوشبحال صاحب بعدی کارت 1f603.png

در 1 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

مرسی از این حرکت قشنگ.حتما حمایتت میکنیم رفیق تو این امر

ممنون دوستان ایشالا با حمایت دیگران موفق میشیم ??

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

قیمت قبل یعنی ۱.۲۰۰؟؟

اگه بردی به من بفروش 1f601.png

بله به صورت مزایده هرکسی بیشتر خرید ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

داداش شما با این میز مرتبت واسه من برنده ای ?

از کل دوستان فروم افراد معدودی موفق به دیدن وضعیت اتاق و مخفی گاه من شدن که بعد از مشاهده اونجا دیگه از وضعیت سلامتی روحیشون اطلاعی در دست نیست

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

داداش شما با این میز مرتبت واسه من برنده ای 1f602.png

از کل دوستان فروم افراد معدودی موفق به دیدن وضعیت اتاق و مخفی گاه من شدن که بعد از مشاهده اونجا دیگه از وضعیت سلامتی روحیشون اطلاعی در دست نیست

چرا حالا همه‌چسبیدن به مرتبی میز بجای اصل مطلب ?????

لینک به دیدگاه

لینک اینستاگرام اضافه شد. دوستان لطف کنند در اینستاگرام هم لایک کنند چون در هر دو جوایزی اهدا میشه که هرچی نصیب شد به مزایده گذاشته میشه و حاصل ان به خیریه و یا شخص نیازمند داده میشه. با تشکر ??

لینک به دیدگاه

درود برادر.

بسیار کار زیبا و پسندیده ای انجام میدهی که کسانی با دل بزرگ تنها اونرو انجام میدهند.

با پنج اکانت به هردو رای میدهم?

اینراهم اضافه کنم اگر کارت هارا برنده شدی اگر آنهارا به یک گیمر نیازمند نیز بفروشی که به قول معروف نور علی نور میشود.

امیدوارم همواره در زندگی موفق باشی و اینکارهارا ادامه دهی و افرادی همچون شما هرروز بیشتر شوند.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

با پنج اکانت به هردو رای میدهم1f601.png

??

اگه همه مثل شما کمک کنند قبل از موعد برنده اعلام میشه به دلیل اختلاف زیاد

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

داداش شما با این میز مرتبت واسه من برنده ای 1f602.png

درود

قدیمها یک تاپیکی بود برای عکس از میزکار یا محل کار یا چنین چیزی. من هر بار آمدم عکس بگیرم و در تاپیک بگذارم، به دلایلی واضح منصرف شدم. تا چند ماه صفحه ی تاپیک در مرورگرم باز بود و در پایان به این نتیجه رسیدم که مرد این بار گران نیست دل مسکینم. با کمی تقلب تصمیم گرفتم از میز کار منزل عکس بگیرم ولی آن هم فرق چندانی نداشت. با بررسی مختصری به این نتیجه رسیدم آن برگه در مرورگر بسته شود، همه ی این مشکلات و دغدغه ی فکری چند ماهه رفع می شود. 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود برادر.

بسیار کار زیبا و پسندیده ای انجام میدهی که کسانی با دل بزرگ تنها اونرو انجام میدهند.

اینراهم اضافه کنم اگر کارت هارا برنده شدی اگر آنهارا به یک گیمر نیازمند نیز بفروشی که به قول معروف نور علی نور میشود.

امیدوارم همواره در زندگی موفق باشی و اینکارهارا ادامه دهی و افرادی همچون شما هرروز بیشتر شوند.

در 16 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

1f602.png1f602.png

اگه همه مثل شما کمک کنند قبل از موعد برنده اعلام میشه به دلیل اختلاف زیاد

درود

اگر همه از جمله دوستان دیگر شرکت کنندگان نیز چنین کنند، زیگموند فروید به دلیل درستکاری برنده خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر همه از جمله دوستان دیگر شرکت کنندگان نیز چنین کنند، زیگموند فروید به دلیل درستکاری برنده خواهد شد.

در باب شوخی گفتم

ولی خدایی زیگموند فروید چطور به ذهنت خطور کرد ?

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود برادر.

سلام‌دوست عزیز لطف داری ، ممنون میشم ?? بله اگر برنده شدم به کسی که بیشتر‌نیاز دارد فروخته میشود. همچنین بنده هم ارزوی خوشبختی و موفقیت برای شما دارم.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

?????

لینک به دیدگاه

فعلا یکی از دوستان که طرفدار ق.ا.سم س.لی.ما.نی است پیشتاز است. در لشکرکشی مجازی هم ظاهرا موفق اند. 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فعلا یکی از دوستان که طرفدار ق.ا.سم س.لی.ما.نی است پیشتاز است. در لشکرکشی مجازی هم ظاهرا موفق اند. 

طوفان در راه است

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

طوفان در راه است

آره، دیدم. امیدوارم تقلب نکرده باشی که عذاب وجدان مشارکت در تقلب می گیرم و شبها کابوس گم کردن فلش روی میزم را می بینم و فروید لازم می شوم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...