رفتن به مطلب

اینترنت روزانه نامحدود

Pooria3000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

بنده به راهنمایی شما دوستان عزیز نیازمندم

من فایل های زیادی و دانلود میکنم و جدیدا نمیتونم شب ها بیدار بمونم که دانلود هام رو انجام بدم و اینکه خونمون متاسفانه ADSL هم نمیدن که بتونم بگیرم 

و رایتل هم 3G هست متاسفانه که اونم سرعتش خیلی به قیمتش نمی ارزه 

دوستان عزیز راه حلی هست که من بتونم طی روز دانلود های خودمو انجام بدم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

من فایل های زیادی و دانلود میکنم و جدیدا نمیتونم شب ها بیدار بمونم که دانلود هام رو انجام بدم و اینکه خونمون متاسفانه ADSL هم نمیدن که بتونم بگیرم 

سلام دوست عزیز

شما برنامه idm رو نصب و تنظیم کن که قبل از ساعت‌8 صبح خودش نت رو قطع کنه‌و سیستم رو خاموش کنه

دیگ 2 روشن میکنی راحت میخابی

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

سلام دوست عزیز

شما برنامه idm رو نصب و تنظیم کن که قبل از ساعت‌8 صبح خودش نت رو قطع کنه‌و سیستم رو خاموش کنه

دیگ 2 روشن میکنی راحت میخابی

خوب من راستش چندباری خوندم درباره این موضوع اما کامل یاد نمیگیرم که باید چیکار کنم 

و اینکه اگه قطع شد چی ؟

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

خوب من راستش چندباری خوندم درباره این موضوع اما کامل یاد نمیگیرم که باید چیکار کنم 

و اینکه اگه قطع شد چی ؟

سلام یه ویدیو درست کردم برای شما و تو سایت خودمم قرارش دادم میتونید مطلبش رو اونجا ببیند لینکش هم قرار دادم هم میتونید دانلود کنید هم انلاین ببینید

http://animationha.com/4786/تنظیم-دانلود-منیجر-برای-دانلود-شبانه/

فیلم گرفتم کامل

به ندرت قطع میشه اونقدر قطعی زیاد نیست و اون قسمت که گذاشتم 300 برای اینه که اگه قطع و وصلی سریع بود اونو بگیره بعد بره لینک بعدی

توی روز اینترنت نامحدود ارزان اصلا نداریم من خودم دانلودم همیشه سنگینه 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nima19 گفته است :

سلام یه ویدیو درست کردم برای شما و تو سایت خودمم قرارش دادم میتونید مطلبش رو اونجا ببیند لینکش هم قرار دادم هم میتونید دانلود کنید هم انلاین ببینید

http://animationha.com/4786/تنظیم-دانلود-منیجر-برای-دانلود-شبانه/

فیلم گرفتم کامل

به ندرت قطع میشه اونقدر قطعی زیاد نیست و اون قسمت که گذاشتم 300 برای اینه که اگه قطع و وصلی سریع بود اونو بگیره بعد بره لینک بعدی

توی روز اینترنت نامحدود ارزان اصلا نداریم من خودم دانلودم همیشه سنگینه 

خیلی ممنون عزیز جان از لطف شما 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

دوست عزیز نامحدود روزانه همیشه خیلی گرون و با مصرف منصفانه ارائه میشه،که برای من و شما که دانلومون در حد ۵۰یا ۱۰۰گیگه نمیصرفه،شما با برنامه های دانلود منیجر وقت تعیین کنید برای دانلود واپلودش،ایرانسل بسته های خیلی بصرفه ای داره برای شب اما همش باید بالاسر کامپیوتر باشی که یدفی سر قطع و وصلی یا قطعی سایت مورد نظر دوباره وصلش کنی،همراه اول مطمئن تره اما بسته شبانشم مصرف محدوده،ایرانسلم محدوده ها!اما درنظر بگیر ۳ساعت ۶۰گیگ!اصلن محدود حساب نمیشه چون کمتر کسی میتونه اینقد دانلود کنه تو سه ساعت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز نامحدود روزانه همیشه خیلی گرون و با مصرف منصفانه ارائه میشه،که برای من و شما که دانلومون در حد ۵۰یا ۱۰۰گیگه نمیصرفه،شما با برنامه های دانلود منیجر وقت تعیین کنید برای دانلود واپلودش،ایرانسل بسته های خیلی بصرفه ای داره برای شب اما همش باید بالاسر کامپیوتر باشی که یدفی سر قطع و وصلی یا قطعی سایت مورد نظر دوباره وصلش کنی،همراه اول مطمئن تره اما بسته شبانشم مصرف محدوده،ایرانسلم محدوده ها!اما درنظر بگیر ۳ساعت ۶۰گیگ!اصلن محدود حساب نمیشه چون کمتر کسی میتونه اینقد دانلود کنه تو سه ساعت

ممنونم از اینکه توضیح دادید 

دقیقا منم همین ابهام توی ذهنم بود که اگه قطع بشه هم اون بسته پولش حیف میشه هم اینکه چیزی دانلودنشده 

متاسفانه همراه اول جای خونمون 300 کیلوبایت بیشتر سرعت نمیده و تنها ایرانسل کار میکنه که سرعتش واقعا قابل قبوله 

متاسفانه adsl هم نمیدن وگرنه باز هم با بسته های آسیا تک میشه درحد خیلی خوب فایل هامو دانلود کنم 

درکل من نمیتونم از شب تاصب بیدار بمونم و این برام شده یک مشکل خیلی زیاد چون الان خیلی از فایل هام مونده و من نمیتونم دانلودشون کنم 

و این موضوع قطعی هم که شما بیان کردیدمشکل جدی هست که من قبلا خودم دیدم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

ممنونم از اینکه توضیح دادید 

دقیقا منم همین ابهام توی ذهنم بود که اگه قطع بشه هم اون بسته پولش حیف میشه هم اینکه چیزی دانلودنشده 

متاسفانه همراه اول جای خونمون 300 کیلوبایت بیشتر سرعت نمیده و تنها ایرانسل کار میکنه که سرعتش واقعا قابل قبوله 

متاسفانه adsl هم نمیدن وگرنه باز هم با بسته های آسیا تک میشه درحد خیلی خوب فایل هامو دانلود کنم 

درکل من نمیتونم از شب تاصب بیدار بمونم و این برام شده یک مشکل خیلی زیاد چون الان خیلی از فایل هام مونده و من نمیتونم دانلودشون کنم 

و این موضوع قطعی هم که شما بیان کردیدمشکل جدی هست که من قبلا خودم دیدم 

خیلی تجربه داشتم شب بسته فعال میکردم اونم دوتا سه ساعته میزاشتم رو دانلود صبح میذیدم ۳گیگ دانلود کرده بقیش خراب شده،پیشنهاد من اینه که یه بسته ۶ تا ۱۲ظهر فعال کنید،بعد برای بسته شبانه یدونه ساعت ۵ فعال کنید،هم بیشتر میتونی دانلود کنی بخاطر خلوت بودن هم میتونی بالاسرش باشی و بخاطر اون بسته ۶ تا ۱۲قطعی برطرف میشه هم اینکه سحر خیز میشی ?

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

خیلی تجربه داشتم شب بسته فعال میکردم اونم دوتا سه ساعته میزاشتم رو دانلود صبح میذیدم ۳گیگ دانلود کرده بقیش خراب شده،پیشنهاد من اینه که یه بسته ۶ تا ۱۲ظهر فعال کنید،بعد برای بسته شبانه یدونه ساعت ۵ فعال کنید،هم بیشتر میتونی دانلود کنی بخاطر خلوت بودن هم میتونی بالاسرش باشی و بخاطر اون بسته ۶ تا ۱۲قطعی برطرف میشه هم اینکه سحر خیز میشی 1f602.png

یک مورد برای اینکه قطع نشه تعداد کانکشن ها رو روی 8 عدد بزارید و و تنها به صف بگید همزمان یکی رو دانلود کنه من خودم دانلود زیاد دارم انصافا قطع نمیشه با این حرکت ولی قبلا روی 32 قرار میدادم قطع می شد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nima19 گفته است :

یک مورد برای اینکه قطع نشه تعداد کانکشن ها رو روی 8 عدد بزارید و و تنها به صف بگید همزمان یکی رو دانلود کنه من خودم دانلود زیاد دارم انصافا قطع نمیشه با این حرکت ولی قبلا روی 32 قرار میدادم قطع می شد

دوستمون راست میگه نیما جان 

چون من از مودم استفاده میکنم وقتی قطع میشه فقط با ریستارت کردن دوباره شروع به کار میکنه و اگه این میون قطع بشه و کسی ریستارت نکنه همیشه قطع میمونه تا صبح 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

خیلی تجربه داشتم شب بسته فعال میکردم اونم دوتا سه ساعته میزاشتم رو دانلود صبح میذیدم ۳گیگ دانلود کرده بقیش خراب شده،پیشنهاد من اینه که یه بسته ۶ تا ۱۲ظهر فعال کنید،بعد برای بسته شبانه یدونه ساعت ۵ فعال کنید،هم بیشتر میتونی دانلود کنی بخاطر خلوت بودن هم میتونی بالاسرش باشی و بخاطر اون بسته ۶ تا ۱۲قطعی برطرف میشه هم اینکه سحر خیز میشی 1f602.png

بسته 6 تا 12 همون هست که 5 گیگ داره ؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

بسته 6 تا 12 همون هست که 5 گیگ داره ؟

درسته ،همیشه اخر مهلت هر بسته نیم ساعت اخر شروع میکنه قط و وصلی ،اگه یه بسته پشت بندش داشته باشی قط نمیشه،اون قط و وصلی میره برای ۱۱:۳۰ تا ۱۲ظهر،که دیگه مهم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین الان خبر اومده که قراره بزودی اینترنت های شبانه هم جمع کنند
داستان داریم بخدا :S

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

درسته ،همیشه اخر مهلت هر بسته نیم ساعت اخر شروع میکنه قط و وصلی ،اگه یه بسته پشت بندش داشته باشی قط نمیشه،اون قط و وصلی میره برای ۱۱:۳۰ تا ۱۲ظهر،که دیگه مهم نیست

خوب این خیلی برام کمه و عملا باید چندتا ازش رو بزنم 

چون مثلا 10 فایل میشه 30 گیگ و کمه برام این بسته 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

همین الان خبر اومده که قراره بزودی اینترنت های شبانه هم جمع کنند
داستان داریم بخدا :S

من اگه میتونستم اینترنت ADSL بگیرم اصلا نیازی به این شبانه نداشتم چون بسته های صبانت و شاتل خیلی برام خوب و مقرون به صرفه اس 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

خوب این خیلی برام کمه و عملا باید چندتا ازش رو بزنم 

چون مثلا 10 فایل میشه 30 گیگ و کمه برام این بسته 

سرعتتون تو شب نهایت چقده؟اگه در حد ۵مگابایت باشه راحت میشه ۳۰گیگ گرفت

لینک به دیدگاه

داداش بهترین کار اینه یه سیم کارت همراه اول میگیری بسته نامحدود شبانه 1 تا 11 صبح را فعال میکنی الان ارزون هم شده 19 تومان بعد هر چی خواستی دانلود میکنی من خودم همین کار را میکنم البته مودم فور جی هم باید بگیری من حدودا هر شب 300 گیگ دانلود میکنم تمام فیلمها و سریال ها را با بالا ترین کیفیت ریماکس بلوری میبینم سرعت فور جی همراه اول 10 مگ هست کمترینش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سرعتتون تو شب نهایت چقده؟اگه در حد ۵مگابایت باشه راحت میشه ۳۰گیگ گرفت

دیگه بعضی شبا 3 مگ هست تا 5 مگ هم دیدم که میره اما خوب بسته به اون سایت هم داره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosein5 گفته است :

داداش بهترین کار اینه یه سیم کارت همراه اول میگیری بسته نامحدود شبانه 1 تا 11 صبح را فعال میکنی الان ارزون هم شده 19 تومان بعد هر چی خواستی دانلود میکنی من خودم همین کار را میکنم البته مودم فور جی هم باید بگیری من حدودا هر شب 300 گیگ دانلود میکنم تمام فیلمها و سریال ها را با بالا ترین کیفیت ریماکس بلوری میبینم سرعت فور جی همراه اول 10 مگ هست کمترینش

خب داداش مشکل من دقیقا همینجاس 

که تنها چیزی که منطقه ما جواب ایرانسل هست 

چون همراه اول اول شب سرعتش 1 مگ هست به وسطای شب که میرسه به 300 کیلو میرسه 

یکبار همینجوری 5تومن از جیم رفت و حتی یک فایل 2 گیگی هم دان نشد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...