رفتن به مطلب

مشکل روشن نشدن سیستم... (سریعا بدادم برسین دوستان!)

Nima2007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

مثل اینکه منم بالاخره کارم به جاهای باریک کشید.... :unsure:

این سیستم پایین روشــــــــــــــــــن نمیــــــــــــــــــشه!!!

یا از پاوره یا از مادر برد!!!

خب بزارید دقیقا بگم چی شدش!

یه یک هفته ای هست بعضی وقتا متوجه می شدم که سیستم که استندبای میره دیگه روشن نمیشه بعد که دست به پشت برق سیستم می زدم درست می شد یا ریست می شد... فکر می کردم شاید شل شده یا درست جا نزدم! نگو داشته زور آخرشو میزده...

خلاصه امروز صبح که پا شدم سیستمو روشن کنم دیگه روشن نشد.................که نشد..............یه خورده بهش ور رفتم سیستمو ریختم بیرون دوباره سرهم کردم و گرد گیری کردم(آخرین بار واسه تزیین سیستم و مسابقه تمیز کرده بودم) زدم سیتمو روشن نشد خلاصه یخورده رفت رو اعصابم منم پیله شدم هی استارت زدم و سیمشو اینور اونور کردم گفتم شاید سیمش قطعی داشته باشه که یبار که سیم عقب سیستمو کشیدم زدم و بلافاصله استارت زدم روشن شد و همه چیز عالی بود رفتم دستمو بشورم بیام دیدم رفته رو استندبای و دیگه دوباره روشن نشد......تا 5مین پیش که دوبار پیله شدم و روشن شد....... حالا بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( :( :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من تو یک وسیله دیگه، مشابه همین پیش اومد! فکر نکنم از مادربردت باشه، احتمالا از پاورت باید باشه! میتونی با یه پاور دیگه تست کنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه همین سیستمو دم دست دارم!

تا پس فردام نمیتونم سیستمو بدم تعمیر چون شدیدا دارم باهاش پروژم رو کار می کنم! :unsure:

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

احتمال داره پاور باشه . کانکتور مادربورد رو چک کردی ؟ اگر مشکل از پاور باشه و همینطوری باهاش کار کنی ممکنه به بقیه قطعاتت هم آسیب بزنه .

لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل از پاور هست

شما با کشیدن کابل پاور و جا زدن اون باعث تخلیه جریان در پاور می شوید و زمانی که دوباره سیستم رو روشن میکنید باعث یه جور شوک در پاور میشوید که باعث روشن شدن موقت پاور میشه

پاور اگر گارانتی هست فکر کنم باید بفرستید برای گرانتی

قبل از اون هم با پاور دیگر تست کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره مشکلی ظاهرا نداره....

راستی یه چیز جالب الان یادم اومدش اونم اینکه چراغ ریست و پاور رو مادربرد روشن بود اما سیستم روشن نمی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یچیزی تو مایه های مهتابی ها دیدی استارت نمی خوره اما استارتش روشنه! :lol: :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه پاورم تموم شده گارنتیش آخه کدوم پاوری دوسال ونیم بیشترتازه گارانتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه پاوره اینقدری گرونـــــــــــه! می خواشتم برم یه گرافیک دیگه دست دوم بگیرم کراس کنم!!!! :( :( :(

تازه پاور کار نکشیدم ازش 1050هستش من 600تا شم بزور می کشیدم که تو اوج بازدهش بود مثلا تو نمودارش!!!! :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما پاور رو ببر یه جا تست کن! من فکر میکنم چند تا از خازن هاش نشتی دارن!

لینک به دیدگاه

پاور شما چیه ؟ پاور های گرین حداقل 37 ماه گارانتی دارن . یعنی بیشتر از 3 سال

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوشتم که icute، بشکنه دستم گفتم صبر کنم گیرین بگیرم اونموقع نداشتن گفت باید صبر کنی تا هفته دیگه بعدیش اینو معرفی کرد بهم گفت خوبه منم رو حساب رفاقتی که داشتیم گفتم خوبه لابد نوشته روشم و مشخصاتتش اونموقع خوب بود خداییشم.... نمی دونم قسمت نبود دیگه گیرین بگیریم!

حالا بازم برم نگاه کنم ببینم چند ماه گارانتی داره! :(

لینک به دیدگاه

اگر هم گارانتیش تموم شده ببر شرکت گارانتی کننده . دست تعمیر کارهای عادی نده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتونستم پیدا کنم کسی از دوستان نمیدونه این پاور چه مدت گارانتی داره؟؟؟؟؟ :huh:

روی خودش که زده لایف تایم وارانتی!!!!! :D

مدل دقیقشم هست: iCute titanium pro series 1050W

http://icute.com.tw/...h/TITANIUM.html

سمت راسته همون جعبه مشکیه!

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر نکنم الان نماینده رسمی برای واردات پاورتون باشه و گارانتی هم احتمالا نداره.بقیه پاورهای وارداتی هم از این امر مستثنی نیستن و با مدت گارانتی خیلی پایین ارائه میشن.مثلا سوپر فلاور 18 ماه. ردمکس با 30 ماه گارانتی سپیدار و FSP با دو سال فارس فکر کنم ....گرین هم که 50ماه گارانتی داره قربونش برم الان بیشتر از 2 ماهه که بالاتر از 530 EU نداره.تازه کارخونشم همین نزدیکیاس!

درهر صورت با یه پاور دیگه حتما تست کن.اگه ممکنه کابل ورودی برق پاورت رو هم تعویض کن.اگر هم پاورتو خواستی بدی تعمیر که 100% ارزش تعمیر داره به یه آدم بلد بده که واقعا اینکاره باشه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقعیت شما کجاست

اگه تهرانی میتونم یه پاورامانتی بدم کارت رو راه بندازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر هم گارانتیش تموم شده ببر شرکت گارانتی کننده . دست تعمیر کارهای عادی نده .

حامد عزیز

خیلی از شرکت های گارانتی کننده از شما میگیرن میبرن میدن دست تعمیرکارای معمولی

((البته نه همشون)) مثل پاورهای سیلوراستون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقعیت شما کجاست

اگه تهرانی میتونم یه پاورامانتی بدم کارت رو راه بندازی

ممنون از شما دوست گرامی

نه من کاشان هستم.

شما که به پاور آشنایی دارین نمی دونید ممکن چی شده باشه؟؟؟

راستی شما می دونید چقدر گارانتی داره این پاور و ایا این پاور خوبی هست و شانس بده من بوده یا نه خرید اشتباهی بود و باید صبر می کردم و گرین می گرفتم؟؟؟

این پاور زیاد کار کرده یعنی کامپیوتر اکثر روز ها که من خونه بودم 16تا 20 ساعت حداقل روشن بوده شایدم گاهی مدت چند روز روشن بوده!!!البته کار ازش نکشیدم تقریبا 70درصد کار کردش کار روز مره و عادی بوده 30درصد بازی!!!

-------------------

امروز تا زدم روشـــــــن شد، تر سیدم خاموش کنم یبار دیگه روشن کنم ...! :D

بنظرتون ممکنه مشکل حل بشه خود بخود یا نه باید حتما ببرم واسه تعمیر و باز بینیش! :(

در هر صورت شنبه می برمش اگه با من کنار نیومد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...