رفتن به مطلب

Benchmark های RTX 2070

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اختلافش با  1080 خیلی کم!!!

به نظر من این نسل برا گیم یه نسل شکست خوردس

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

در حالت اصولی اون طوری که هر نسل باید باشه. قدرت سری 70 باید با  80ti  نسل قبل برابر و حتی کمی بیشتر باشه در حالی که فقط کمی از سری 80 نسل قبل قوی تره.

مثلا قدرت 970 برابر و در جاهایی کمی بیشتر از 780 ti . و قدرت 1070 کمی بیشتر از 980 ti بود و این قانون باید راجع به 2070 هم صدق می کرد و قدرتش باید برابر با 1080 ti می بو د در حالی که 2080 قدرتش با 1080 ti قابل قیاس هست. به نظرم این نسل ارزش خرید نداره.

لینک به دیدگاه

چیزی که من از این نسل انتظار داشتم این بود که 2070 با 1080ti برابر باشه همونطور که 1070 با 980ti ‌‌برابر بود?

لینک به دیدگاه

انویدیا بایستی بجای ray tracing ،تمرکزش رو میزاشت روی قدرت کارت،در حال حاظر بازیایی هست که روی ۴k نمیشه با تک کارت فریم ۶۰گرفت

البته ما ایرانیا رو چه به ۴k ,با این اوضاع قیمت ،بازی روی 1366*768 هم لاکچریه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

انویدیا بایستی بجای ray tracing ،تمرکزش رو میزاشت روی قدرت کارت،در حال حاظر بازیایی هست که روی ۴k نمیشه با تک کارت فریم ۶۰گرفت

البته ما ایرانیا رو چه به ۴k ,با این اوضاع قیمت ،بازی روی 1366*768 هم لاکچریه

چون که فعلا رقیبش چیزی واسه عرضه نداره ، اینتل هم زمانی سالی سوکت عوض میکرد با 10 الی 15 درصد افزایش کارایی

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

زیادی روی هسته های  rtx کار شده . قدرت خام اجرای بازی ها کمی به حاشیه رفته. کمی !!!! خ خ خ

لینک به دیدگاه

درود

یعنی الاغ تر از این Nvidia خودش هستش، من متوجه نمی شم چرا برای این نسل Ray Tracing عرضه کرده بابا هنوز جای کار داره مخصوصا بخش نرم افزاری  .

اهای NVIDIA   تا Microsoft بهت API اش نده ( هنوز خیلی جای کار داره و بهینه نشده)  تو چی کار می خواهی بکنی .  تو برنامه نویسی ات توسط Microsoft انجام میشه که درون Driver هات قرار میدی و منتشر می کنی.

** زود بودش که NVidia نسل جدید با Ray Tracing منتشر کنه ، از این نظر که هنوز Microsoft API اش تازه نفس هستش و کامل نشده.

این نسل شکست خورده است و خیلی چشم گیر نیستش .

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...