رفتن به مطلب

راهنمایی درباره بیت کوین

sobhan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

چند روز پیش یکی از دوستان ی لینکی رو برام فرستاد و گفت ی برنامه هست و دانلود کن و نضب کن درآمد اینترنتی هست.
من تعجب کردم و بعدش دانلود و نصب و خلاصه ..... تا ساخت کیف پول و بقیه ماجرا پیش رفتم.
یه توضیحاتی داخل نت هست ولی باز خوب متوجه ماجرا نشدم که این بیت کویین در حقیقت چیه؟
من الآن چند روزه نصب کردم و داره کارمیکنه ماینینگ
سوال دیگه م اینه که مصرف برق رو بالا میبره و چقدر تاثیر گذاره؟
و چطور میشه امتیازمون رو از این برنامه به پول نقد تبدیل کنیم.

تگر از دوستان با تجربه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
موفق و سربلند

لینک به دیدگاه

گرافیک شما چی هست؟

قطعا نمیشه مستقیم  با کارت گرافیک بیت کوین ماین کرد(یعنی عقلی نیست)ولی نرم افزار هایی هستن به ازای هش پاوری که از شما میگیرن روی کوین های مختلف به شما بیت کوین پرداخت میکنن ولی باید به یک حدی برسه.

مثلا اگر کارت گرافیک شما 1080ti باشه میشه بین 80 سنت تا 1 دلار در روز (در صورتی که کامپیوتر شما 24 ساعت روشن و متصل به اینترنت باشه) درامد داشته باشه.

از این مقدار هزینه ی برق مصرفی رو باید کم کنید و بله هزینه ی برق شما رو زیاد میکنه قطعا.

ماهی حداثر 30 دلار برای کارت 1080ti به عبارتی 420000 تومن.

نکاتش اینه که باید دمای کارت گرافیکتون رو کنترول کنید که افزایش دما و کارکرد 24 ساعته باعث کاهش عمرش میشه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

گرافیک شما چی هست؟

قطعا نمیشه مستقیم  با کارت گرافیک بیت کوین ماین کرد(یعنی عقلی نیست)ولی نرم افزار هایی هستن به ازای هش پاوری که از شما میگیرن روی کوین های مختلف به شما بیت کوین پرداخت میکنن ولی باید به یک حدی برسه.

مثلا اگر کارت گرافیک شما 1080ti باشه میشه بین 80 سنت تا 1 دلار در روز (در صورتی که کامپیوتر شما 24 ساعت روشن و متصل به اینترنت باشه) درامد داشته باشه.

از این مقدار هزینه ی برق مصرفی رو باید کم کنید و بله هزینه ی برق شما رو زیاد میکنه قطعا.

ماهی حداثر 30 دلار برای کارت 1080ti به عبارتی 420000 تومن.

نکاتش اینه که باید دمای کارت گرافیکتون رو کنترول کنید که افزایش دما و کارکرد 24 ساعته باعث کاهش عمرش میشه.

کارت گرافیک فعلی بنده GTX 460 SE

لینک به دیدگاه

یه توصیه می کنم کلا بیخیال این روشا بشید. این روشا بیشتر سر زیر مجموعه گیری سود می کنن. زیر مجموعه ها هم معمولا ضرر.

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا باید سرماه 420 هزار تومن پول برق بدیم ؟!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sobhan گفته است :

کارت گرافیک فعلی بنده GTX 460 SE

به کار ماین نمیاد خودتون رو خسته نکنید

در 2 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

یه توصیه می کنم کلا بیخیال این روشا بشید. این روشا بیشتر سر زیر مجموعه گیری سود می کنن. زیر مجموعه ها هم معمولا ضرر.

جان!!!!!!!!!!!!!!!؟

در 2 ساعت قبل، sobhan گفته است :

یعنی واقعا باید سرماه 420 هزار تومن پول برق بدیم ؟!!!!!!!!!

کجا اینو خوندین؟ اگر 420 هزار تومن پست من رو میگید گفتم درامد نه هزینه !

سوالات تکراری هست سعی کنید گوگل کنید یا در همین انجمن سرچ کنید. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

جان!!!!!!!!!!!!!!!؟

این داستان زیرمجموعه گیری رو منم شنیدم، حتی یکی به خودمم پیشنهاد داد ? داستانش چیه؟؟؟?

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

این داستان زیرمجموعه گیری رو منم شنیدم، حتی یکی به خودمم پیشنهاد داد 1f610.png داستانش چیه؟؟؟1f914.png

زیر مجموعه چی دوستان تاپیک در مورد استخراج بیت کوین بود انگار!

اگر چیز جدیدی هست  من ازش خبر ندارم.

معمولا از اطلاعات ناکافی کاربرها سو استفاده میکنن. مراقب باشید. چشم بسته چیزی رو قبول نکنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

زیر مجموعه چی دوستان تاپیک در مورد استخراج بیت کوین بود انگار!

اگر چیز جدیدی هست  من ازش خبر ندارم.

معمولا از اطلاعات ناکافی کاربرها سو استفاده میکنن. مراقب باشید. چشم بسته چیزی رو قبول نکنید.

مثل اینکه یه سیستمی راه انداختن که یک نفر سرگروه میشه و زیرمجموعه میگیره، از سیستم های زیر مجموعه ها برای ماینینگ استفاده میشه و بیت کوین استخراج شده در یک حساب کاربری که احتمالا مال سرگروه هست ریخته میشه. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

مثل اینکه یه سیستمی راه انداختن که یک نفر سرگروه میشه و زیرمجموعه میگیره، از سیستم های زیر مجموعه ها برای ماینینگ استفاده میشه و بیت کوین استخراج شده در یک حساب کاربری که احتمالا مال سرگروه هست ریخته میشه. 

او مای گـــاد. شروع شد کلاهبرداری ها.

باید یک تاپیک بزنید اطلاع رسانی کنید.

به من که چیزی نگفتن .... در جریان نیستم ولی اگر حقیقت داشته باشه نظر من اینه که کلاه برداریه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

او مای گـــاد. شروع شد کلاهبرداری ها.

باید یک تاپیک بزنید اطلاع رسانی کنید.

به من که چیزی نگفتن .... در جریان نیستم ولی اگر حقیقت داشته باشه نظر من اینه که کلاه برداریه...

شک نکنین که همینطوره، باز یه سری افراد سودجو یه منبع درآمد جدید پیدا کردن میخوان کلاهبرداری کنن ، فکر نکنم این حرکت خیلی سخت تر از حرکت این سایت ها باشه که با ورود به سایتشون سیستم میره زیر لود و به نفع سایت ماین میشه سیستم شما ، این حرکت و جریانی که داره اتفاق میوفته بی شک راحت تر از اون کار سایت ها هست چون به طرف وعده و وعید داده میشه.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

جان!!!!!!!!!!!!!!!؟

این متن رو بخونید. (کپی شده از کانال های تلگرامی) 

️کرپیتو تب، بزرگترین کلاه برداری قانونی و غیر عمدی بازار کریپتو

⁉️ بسیاری از دوستان پرسیدند ک چرا کریپتو تب را معرفی نکردیم؟ آیا با آن آشنایی نداشتیم؟! آیا کریپتو تب اسکم است؟!

کرپیتو تب یا کریپتو بروسر چیست؟
کریپتو تب - مرورگری که به صورت قارچ گونه در حال رشد است - افزونه ای از هزاران افزونه دیگر کروم بود که با هدف گسترش استفاده از کروم به وجود آمد که بعد از مدتی کروم آنرا ارتقا داد و به عنوان مرورگری مستقل معرفی کرد که سرعت استخراج آن ۸ برابر سرعت استخراج افزونه قبلی بود ( هرچند که در عمل بسیار کمتر از ۸ برابر است )
در واقع کاربر به جای استفاده از مرورگر های فایرفاکس، اکسپلورر، مایکروسافت اج ، اپرا و.... از مرورگر کریپتو  استفاده میکند در عوض آن، این مرورگر از قدرت پردازش cpu دستگاه شما استفاده کرده و به استخر ماینینگ متصل میشود و به شما مقدار قابل توجهی ساتوشی میدهد

اما مشکل کار کجاست؟
? این مرورگر به ماین بیت کوین نمیپردازد و نوع دیگری از ارز را ماین میکند سپس آنرا ب بیت تبدیل
 میکند و به شما نمایش میدهد که ب عنوان مزیت این مرورگر است چون سریعتر از تمام سایت های ماینینگ به شما بیت کوین میدهد ️اما️تقریبا ۹۵ درصد کاربران، این مرورگر را در "لپ تاپ" خود نصب کرده اند و ️ به آنها اینگونه القا شده است که این نرم افزار طوری طراحی شده که به طور مداوم از cpu کار نمیکشد و اگر شما درصد استفاده از cpu را کمتر از ۷۰ درصد تعیین کنید و هر چند ساعت، مدتی به لپ تاپ خود استراحت بدهید، هیچگونه آسیبی ب لپ تاپ شما نخواهد رسید ....!!!..... متاسفانه اینگونه صحبت ها صرفا برای قانع کردن شما ب استفاده از کریپتو تب گفته میشود و هیچگونه پایه علمی ندارد و در واقعیت، این نرم افزار (یا ب عبارت صحیح تر ،بدافزار) باعث کاهش شدید عمر باطری لپ تاپ شما شده و عمر cpu شما را نیز کاهش میدهد (قطعا اگر از لپ تاپ صفر استفاده کرده باشید تنها بعد از دو هفته متوجه کاهش چشمگیر بازدهی باطری لپ تاپ خود شده اید ، این امر توسط ادمین اول کانال امتحان گردیده و اثبات شده است)
اگر کانال هایی که در زمینه ارز دیجیتال و ماینینگ بیت کوین و درآمدزایی هستند را دنبال کرده باشید حتما متوجه این امر شده اید که از هر ۱۰ کانال، ۹ کانال این مرورگر را معرفی کرده اند
در واقع شما به تنهایی و بدون داشتن زیرمجموعه، هیچگونه درآمد چشمگیری نمیتوانید از این نرم افزار داشته باشید و تبلیغ این مرورگر در کانال ها نیز برای کسب زیر مجموعه است (البته ایرادی به این کانال ها وارد نیست زیرا اکثر ادمین های محترم از این امر بی اطلاع هستند و احترام تمام این افراد به دلیل زحماتی که برای گسترش فرهنگ ارز دیجیتال متحمل میشوند بر ما واجب است?)
♻️ حال، راه حل چیست؟
۱.به هیچ عنوان از لپ تاپ خود برای ماین بیت کوین استفاده نکنید
۲. این نرم افزار را در pc خود نصب کنید  چون pc ها با داشتن فن های قوی مانع از فرسودگی cpu میشوند
۳. درصد استفاده از cpu را کمتر از ۵۰ درصد قرار دهید
۴.هیچگاه به قصد درآمد زایی از این نرم افزار استفاده نکنید
۵. صرفا ب چشم مرورگری برای سرچ و وبگردی های روزانه خود - در حد معمول ۴ ساعت در روز - به آن بنگرید
۶. و در انتها، لطفا با وجدان باشید و برای کسب درآمد بیشتر خود، دیگران را قربانی استفاده از این مرورگر نکنید
?تشکر از همراهی همیشگی شما عزیزان?
در جهت افزایش سطح اطلاع مردم ، استفاده از مطالب این پست با ذکر منبع و حتی بدون ذکر منبع مجاز است?
#آموزش #کریپتوتب #کریپتو_تب #کریپتو_بروسر #cryptotab #cryptobrowser #امنیت #ممنوع #ماین #بیت_کوین

ب نقل از کانال آموزش ارز دیجیتال ?

لینک به دیدگاه

توصیه من به دوستان اینه سراغ این مدل نرم افزارها نرن. جدا از این کلا الان ماین با توجه به قیمت نجومی قطعات در ایران توجیه زیادی نداره.

ماین برای افرادی خوبی که به صورت صنعتی انجام میدن. زمان در ماین مهمه و شما باید در کمترین زمان ممکن هش ریت زیادی تولید و ماین کنید چون سختی شبکه رفته رفته زیاد میشه و کسی برنده هست که قبلا ماین کرده باشه. ینی کسی که دیروز ماین کرده از امروز بهتره و کسی که پری روز انجام داده از دیروز ( منظور از دیروز و پری روز زمان گذشته هست) در نتیجه افرادی که صنعتی ماین می کنن همیشه برنده رقابت هستن تا ما به خودمون بیام سختی شبکه بالا رفته و همچنین قطعات جدیدتر هم میاد که ما بهشون با قیمت معقول دسترسی نداریم و تا بخوایم تهیه کنیم با قیمت نسبتا مناسب چند ماه باید منتظر بشیم. 

خلاصه به جز زمان های محدودی که پیش میاد م مثل پارسال یا سال ۲۰۱۳ بستن ریگ های کوچیک و پنج شیش تایی زیاد معقول نیست مخصوصا با قیمت های نجومی قطعات در ایران.

به نظرم بهتره از بازار کریپتو سر در بیارید و با دانش رو چندتا پروژه سرمایه گزاری کنید و چندسال وایسید شاید اتفاقی مثل سال ۲۰۱۷ افتاد. البته شایدم دیگه چنین اتفاقی پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...