رفتن به مطلب

مزایده فروش سیستم گیمینگ GTX970-Ram drr3 2400-MB z97x-CPU i5 4460

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان 

سیستم گیمینگ با مشخصات زیر برای فروش هست: 

1-باندل  MB Giga Z97x-Gaming3 + CPU i5 4460     

قیمت پایه 1700- فوری 1850      

2-     (Ram Gskill RIPJAWS -2400-CL11-8G (2x4G

قیمت پایه 700 - فوری 800      

3- VGA Giga -GTX970

قیمت پایه 1400 - فوری 1550      

4-Monitor Samsung 22 inch - P22700 

قیمت پایه 700 - فوری 800      

5-  کارت شبکه    Netis-WF2118- N300-5dbi  x2

win 10 support -گارانتی ۳۰ ماه 

قیمت: 100

-قطعات بسیار تمیز و سالم بهمراه جعبه و کلیه متعلقات -تهران حضوری-هزینه ارسال شهرستان با خریدار

*************اولویت با دوستی خواهد بود که همه یا چند قطعه رو یکجا خریداری کنه*************

IMG-7188.JPG

IMG-7217.JPG

IMG-7234.JPG

IMG-7236.JPG

IMG-7237.JPG

IMG-7238.JPG

IMG-7239.JPG

ویرایش شده توسط behnambp
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnambp گفته است :

3- VGA Giga -GTX970

قیمت پایه 1400 - فوری 1550     

درود

گرافیک و فوری خریدارم.

لینک به دیدگاه

درود

من خیلی دنبال این مدل رم بودم (خودم 8 گیگ از همین مدل دارم و میخوام 16 بشه!) ولی شما نسبت به کارت گرافیکتون که  ارزون گذاشتید، رمو خیلی گرون گذاشتید دوست عزیز! اگه کمتر راه داره من ازتون میگیرم! 

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

باندل اگه کمتر را داشت خریدارم 

لطفا کمی تو قیمت باندل  تجدید نظر کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه جناب رضایی عزیز قصد لغو خرید گرافیک کردند :45_persevere: :7_sweat_smile: بعد  ایشون فوری خریدارم 

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، valizadeh گفته است :

درسته

ولی در مورد ساعت ربطی نداره! بارها شده تاپیکی چند ساعت بعدش تایید شده.

جناب ولی زاده مشکل چیه؟ تاپیک ها رو بدون کنترل بذاریم ارسال بشن؟ بعد شما میای یکی یکی چک کنی کی تاپیک زده و قوانین رو رعایت کرده؟ چون اینطوری حداقل نصف تاپیک ها بدون رعایت قوانین ارسال میشن. بعد خود شما شاکی نمیشی که چرا فلان تاپیک قوانین رو رعایت نکرده بهش گیر ندادید؟ تنها راه کنترل همینه مه تاپیک ها منتظر. تایید بمونن. 

یا اینکه مشکل شما اینه که بعضی از قطعات خوب که برای شما سود داره از دستتون ممکنه بره؟ 

آقای ولی زاده میدونید مدیران فروم چقدر بابت وقتی که میذارن برای فروم دستمزد میگیرن؟ 0 ریال. زیاده؟ حالا 4 تا قطعه زودتر از شما ببینن و بخرن، چه مشکلی پیش میاد؟ شما سودتون کم شده از فروم؟ کم خرید میکنید ؟ کم فروش دارید؟ 

آخرین باره در این مورد صحبت میکنم، تاپیک ها به همین روال تایید میشن، اگر ناظر فروم قطعه رو بخواد بخره و با فروشنده توافق کنه، هیچ مشکلی نداره. اگر تاپیک مزایده ای باشه، بقیه هم میتونن شرکت کنن. اگر قیمت فوری باشه و فروشنده هم موافق فروش به ناظر باشه، کاربرها حق اعتراض ندارن. مگر اینکه بخواهید بابت وقت مدیران فروم بهشون حقوق بدید. اون موقع دیگه اجازه این کار رو بهشون نمیدیم. 

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

جناب ولی زاده مشکل چیه؟ تاپیک ها رو بدون کنترل بذاریم ارسال بشن؟ بعد شما میای یکی یکی چک کنی کی تاپیک زده و قوانین رو رعایت کرده؟ چون اینطوری حداقل نصف تاپیک ها بدون رعایت قوانین ارسال میشن. بعد خود شما شاکی نمیشی که چرا فلان تاپیک قوانین رو رعایت نکرده بهش گیر ندادید؟ تنها راه کنترل همینه مه تاپیک ها منتظر. تایید بمونن. 

یا اینکه مشکل شما اینه که بعضی از قطعات خوب که برای شما سود داره از دستتون ممکنه بره؟ 

آقای ولی زاده میدونید مدیران فروم چقدر بابت وقتی که میذارن برای فروم دستمزد میگیرن؟ 0 ریال. زیاده؟ حالا 4 تا قطعه زودتر از شما ببینن و بخرن، چه مشکلی پیش میاد؟ شما سودتون کم شده از فروم؟ کم خرید میکنید ؟ کم فروش دارید؟ 

آخرین باره در این مورد صحبت میکنم، تاپیک ها به همین روال تایید میشن، اگر ناظر فروم قطعه رو بخواد بخره و با فروشنده توافق کنه، هیچ مشکلی نداره. اگر تاپیک مزایده ای باشه، بقیه هم میتونن شرکت کنن. اگر قیمت فوری باشه و فروشنده هم موافق فروش به ناظر باشه، کاربرها حق اعتراض ندارن. مگر اینکه بخواهید بابت وقت مدیران فروم بهشون حقوق بدید. اون موقع دیگه اجازه این کار رو بهشون نمیدیم. 

ممنون بابت توضیحات -_- 

وقتی حق اعتراض نداریم صحبتی نمیمونه

موفق  باشید

با تشکر حسینی 

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دیگه حرفی نمیزنم؛ یعنی نباید زد

نظرتون هست اخراج کنین؛ مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...