رفتن به مطلب

کلاهبرداری جدید(درآمد اینترنتی رایگان)

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت همه عزیزان و بزرگواران. 

به تازگی از جانب چندتا از دوستان پیشنهادهایی مبنی بر درآمد زایی و پول درآوردن از سیستم بهم شده و وقتی کمی در موضوع تحقیق کردم دیدم بله دقیقا جریان نیتورک مارکتینگ و یا همون گلد کوئیست درحال راه افتادنه ، به این صورت که سایت ها و گروهک هایی در سطح نت شروع به تبلیغات کردن و افراد را با وعده و وعید پولدار شدن در این سیستم عضو میکنن و از اونها درخواست میشه که نرم افزار مربوطه را نصب و راهنمایی های مربوطه را در برنامه انجام دهند ، بنده به شخصه احساس میکنم این جریان هم مثل همون ۲موضوع کلاهبرداری بیش نیست ، درسته شاید نشه اسمش رو کلاهبرداری گذاشت ولی مثل همیشه سودی که گیر بالا دستی های مجموعه میاد اینقدر نسبت به زیر مجموعه ها بیشتر هست که با کلاهبرداری تفاوتی نداره.

در زیر یک نمونه از راهنمایی های عضو شدن در این سیستم رو مشاهده میکنین:

IMG_20181018_193536_126.thumb.jpg.0f84a901e160505ef7d99f19917a9dc4.jpg

اون قسمتش که نوشته سرعت استخراج بیت کوین که باید روی بالاترین حالت باشه خیلی جالبه، یعنی شما سیستمت هرچی میخواد بشه اشکال نداره فقط ما سود کنیم باقیش به ما ربطی نداره.

IMG_20181018_200327_526.thumb.jpg.eb8e3f51bad7c4abd1189d584f7c0957.jpg

امیدوارم اگر دوستان اطلاعات بیشتری در این زمینه دارن با همه به اشتراک بزارن.

لینک به دیدگاه

درود

این قبیل تبلیغات تقریبا مثل همون کلاهبرداری چند ماه پیش می باشد

نشان به اون نشان که بعضی از سایت ها ...با اظافه کردن بعضی کوکی ها بروی کدک سایتشان باعث استفاده و ماین شدن بازدید کنندهاشون میشدن

یعنی به عبارتی با این کوکی ها باعث این میشدن که بازدید کننده در هنگام بازدید یا دانلود از سایت کلاهبردار/سیستمش به صورت خودکار توسط سایت پذیرنده ماین میشد که همین چند وقت پیش چندین تایپیک در همین موضوع ایجاد شد و چندین سایت ایرانی که بچه های لیون متوجه این موضوع شدند در این انجمن اسم های ان ها گفته شد

و زمانی که به این سایت ها برای انتقاد مراجعه شد جوابی مبنی بر اینکه سایت ان ها حک شده/ به بازدید کننده های خود دادن. 

تنها تفاوت این نرم افزار های جدید که توسط شرکت های گولد کوییست انجام میدهد این است که بجای در خفا ماین کردن دارند علنی به این کار میپردازند

اما بسا این کار چه ضرر هایی دارد و شخصی که به وعده درامد در دام این شرکت ها میافتند واقعا  ناراحت کنندس

هرزمان اسم یا یاد کلمه ماین میافتم و یا از کسی میشنوم ناخوداگاه یاد این جوک سال 96-97 میافتم:

ماین اصولی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام تو تاپیک اصلی ماینینگ پست های آخر یکی 2 مورد اشاره کردیم . قبلا تاپیک ربات تلگرامی در اینباره زده بودم که آقا محسن توضیحات کاملی ارائه دادن ، الان مد شده ، چندماه پیش هر روز برام پیام ها اینجوری میومد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من احساس میکنم بیشتر همون دست سایت ها هستن که توی این راه قدم گذاشتن، اون زمان خیلی ها بهشون ایراد گرفتن بخاطر مخفیانه بودن و کلاهبرداریشون از کاربرا، الان اومدن با این کار علنیش کردن که کسی بهشون ایراد نگیره ، همونجور هم که شما بهش اشاره کردین احتمال خیلی زیاد از معایب و خسارات این کار چیزی به کاربر نمیگن.

لینک به دیدگاه

منم جا داره این سایت معرفی کنم می گه 200 دلار جمع بکنی می تونی خارج بکنی کلاهبرداره

http://ecomoney.win/1371097517421/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...