رفتن به مطلب

پاور مورد نیاز برای این سیستم چقدره؟

Recommended Posts

سلام 

میدونم زدن این تاپیک اشتباس ولی چون تاحالا  چندجا سوال پرسیدم در مورد پاور  و هنوز جواب قانعه کننده ای پیدا نکردم بالاجبار این کار رو کردم

من پاورم اینه https://www.digikala.com/product/dkp-146670/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp580a-es#/tab-params

و سیستم این:

gtx zotac 1070ti mini

core i5 4460

8gb ram zepplin 

500gb hdd

msi h81-m p32L

dvd rom pioneer drive

ایا پاورهم میتونه این قطعات رو ساپورت کنه؟؟

اگر نه که پس یه پاور خوب با قیمت خوب معرفی کنید!!

لینک به دیدگاه

تونستنش که پاورت می تونه این سیستم رو ساپورت کنه ولی برای آینده نگری اگر تونستی ارتقائش بده به یه چیز بهتر مثل این:  پاور گرین GP600B-HP Plus

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

تونستنش که پاورت می تونه این سیستم رو ساپورت کنه ولی برای آینده نگری اگر تونستی ارتقائش بده به یه چیز بهتر مثل این:  پاور گرین GP600B-HP Plus

خیلی ممنون بابت جواب

اینده نگری که فعلا نمیتونم انجام بدم چون تمام سرمایمو خرج این سیستم کردم..

یه سوال دیگه این سیستم نیاز به واتر کولینگ داره؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Reven گفته است :

خیلی ممنون بابت جواب

اینده نگری که فعلا نمیتونم انجام بدم چون تمام سرمایمو خرج این سیستم کردم..

یه سوال دیگه این سیستم نیاز به واتر کولینگ داره؟

نه اگه تازه خریدی و آکبند بوده که نیازی به تغییر نیست. میتونی تا یکی دو سال روی این پاور حساب کنی، با خیال راحت، ولی بعدش من پیشنهاد می کنم عوض کنی.

نیازی به واتر کولینگ نداری.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ARMIN گفته است :

نه اگه تازه خریدی و آکبند بوده که نیازی به تغییر نیست. میتونی تا یکی دو سال روی این پاور حساب کنی، با خیال راحت، ولی بعدش من پیشنهاد می کنم عوض کنی.

نیازی به واتر کولینگ نداری.

این پاور رو نزدیک به دو سال دارم

لینک به دیدگاه

پاورتون کاملا جوابگوی سیستم فعلیتون هست

نیاز به تعویض هم نیست مگر اینکه قصد تهیه کارت گرافیک دوم داشته باشید که با مادربورد فعلیتون این مورد هم منتفیه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Reven گفته است :

این پاور رو نزدیک به دو سال دارم

خوب پس چرا الان بعد از دو سال شک کردی پاورت جوابگوی سیستمت هست یا نه؟

یه چیزی شده که این تاپیک رو زدی؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

خوب پس چرا الان بعد از دو سال شک کردی پاورت جوابگوی سیستمت هست یا نه؟

یه چیزی شده که این تاپیک رو زدی؟

چون جدیدا گراف و سی پی یو رو عوض کردم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Reven گفته است :

چون جدیدا گراف و سی پی یو رو عوض کردم 

گرفتم داداش، ببین توی کوتاه مدت مشکلی پیش نمیاد ولی من پیشنهاد می کنم پاورت رو ارتقا بدی به اون مدلی که گفتم.

پاور های Entry Level مثل مدل سیستم شما میتونه برای استارت کار تا یکی دو سال خوب جواب بده اما در طولانی مدت، بخصوص وقتی وارد سال سوم میشی به نظرم حتما باید در لیست انتظار ارتقا باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

گرفتم داداش، ببین توی کوتاه مدت مشکلی پیش نمیاد ولی من پیشنهاد می کنم پاورت رو ارتقا بدی به اون مدلی که گفتم.

پاور های Entry Level مثل مدل سیستم شما میتونه برای استارت کار تا یکی دو سال خوب جواب بده اما در طولانی مدت، بخصوص وقتی وارد سال سوم میشی به نظرم حتما باید در لیست انتظار ارتقا باشه.

اهان گرفتم...

حتما عوضش میکنم..تا عید یا بعد از عید..تا اونوقت که مشکلی پیش نمیاره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Reven گفته است :

اهان گرفتم...

حتما عوضش میکنم..تا عید یا بعد از عید..تا اونوقت که مشکلی پیش نمیاره

خوبه این زمان خوبه.

لینک به دیدگاه

اقا آرمین درست میگن . پاور وقتی 3 سال رو رد میکنه خصوصا این مدل گرین کم کم توانش کم میشه و ممکنه ولتاژ هاش تغییر کنن . البته تا 5 سال رو جا داره ولی بعد 5 سال دیگه حتما عوضش کن اونم برای این سیستم خیلی خوب .

به نظر من فعلا تا یکی دو سال نگهش دار اون 2 سال چیزی نیست که بخوای بگی پاور عمرش رفت . فقط بهتره پاورو ببری جایی هم با تستر و هم ولتاژ هاشو دقیق چک کنه که خدای نکرده موردی نداشته باشه . 

البته اون پاور های 7 8 سال پیش گرین بهتر بودن مورد داشتم 10 سال کارکرده هنوزم داره کار میکنه :D

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اقا آرمین درست میگن . پاور وقتی 3 سال رو رد میکنه خصوصا این مدل گرین کم کم توانش کم میشه و ممکنه ولتاژ هاش تغییر کنن . البته تا 5 سال رو جا داره ولی بعد 5 سال دیگه حتما عوضش کن اونم برای این سیستم خیلی خوب .

به نظر من فعلا تا یکی دو سال نگهش دار اون 2 سال چیزی نیست که بخوای بگی پاور عمرش رفت . فقط بهتره پاورو ببری جایی هم با تستر و هم ولتاژ هاشو دقیق چک کنه که خدای نکرده موردی نداشته باشه . 

البته اون پاور های 7 8 سال پیش گرین بهتر بودن مورد داشتم 10 سال کارکرده هنوزم داره کار میکنه :D

تشکر بابت جوابتون

خیالم راحت شد از این مورد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...