رفتن به مطلب

شستشوی برد و بازگشت کارایی سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 40 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

حرکت جالبی بود یاد راکون افتادم اونا هم همه چیو قبل از مصرف میشورن1f602.pngمنم باید تست کنم رو یه باندل ارزون ببینم چی میشه البته قبلایه بار  تست کردم خراب شد

?

والا  اگه با هر چی که میشوری کامل کامل خشک بشه هیچ اتفاقی نمیوفته اینو بهت قول میدم.این بار دومه که من این برد رو شستم دفعه قبلش با تینر 10000 بود که یکم اثر تخریبی داشت و رنگ سوکت رم رو مقداری در خودش حل کرد ولی چون چربی نداره کاملا تمیز میکنه و من اصلا تینر 10000 رو پیشنهاد نمیکنم و همون 2000 جواب میده .شما همون ریکارو با اب مخلوط کنی و بریزی رو برد و ابکشیش کنی   تمیز تمیز میکنه_بعد از شستن و اب کشی کامل اول میزارین بصورت عمودی تکیه میدین دیوار تا ابش بره بعد ده دقیقه با بلوور یا بادپاش پمپ باد بصورتی که شلنگ رو با دست خم میکنید تا مقداری قدرتش باد کم بشه. و باد میگیرید که اب مونده در لا به لای قطعات پخش بشه و خشک بشه..در اخر با سشوار در درجه متوسط کاملا برد رو خشک خشک میکنید و میزارید چند ساعت بمونه کنار شوفاژ یا بخاری.(24 ساعت ) و بازم در اخر کار یه چند دقیقه ای سشوار میگیرید تا اطمینان بشه از خشک شدن 

اما اینکارو نکن مگر که مجبور باشی/من انجام دادم بخاطر روغن و چربی و گرد و غبار فراوان.. و افت کارایی سیستم

لینک به دیدگاه

استفاده از اسپری خشک(ناهید) چطور؟ خوبه ؟..لبتاپ اوردن 1 ماه قبل اب خورده بود روشن میشد فنش با دور اخر میچرخید ولی تصویر نداشت

با اسپری ناهید و مسواک بردش رو تمیز کردم بعد 20 دقیقه جمع کردم و تصویر اومد

لینک به دیدگاه

درود 

باور بفرمایید که با این تایپیک قطعه دست دو دیگر هیچ زمانی نمیخرم!

یاد این جمله یکی از فروشنده هایی که داشتم ازش خرید میکردم افتادم/بهم گفت:باهاش که فوتبال بازی نکردم

اما با این تایپیک بهم ثابت شد هستن کسانی که فوتبالم بازی میکنن با قطعاتشون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

استفاده از اسپری خشک(ناهید) چطور؟ خوبه ؟..لبتاپ اوردن 1 ماه قبل اب خورده بود روشن میشد فنش با دور اخر میچرخید ولی تصویر نداشت

با اسپری ناهید و مسواک بردش رو تمیز کردم بعد 20 دقیقه جمع کردم و تصویر اومد

درود.

اشغال ترین اسپری شستشو در ایران ، اسپری ناهید است. ( البته روزی روزگاری خوب بود . این شرکت هم  رو آورده به سنت پسندیده دزدی )

از یک مایع شستشو که فکر کنم اسمش آسران هست استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

یاد این جمله یکی از فروشنده هایی که داشتم ازش خرید میکردم افتادم/بهم گفت:باهاش که فوتبال بازی نکردم

درود بر شما

البته شما از اون لحاظ به موضوع نگاه میکنید. شاید حق هم دارید.

ولی یکی با چاقو ادم میکشه . یکی باهاش عمل جراحی میکنه . دلیل نمیشه چاقو بد باشه.

اینجا برای تعمیر و بازسازی سیستم توصیه شده . نه اینکه  گنجشک رنگ کنند جای قناری بفروشند.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

والا اونو دلیدش کردم بخاطر بی احتیاطیم خش انداختم روش و یکمدت کار کرد و دیگه عمرش داد بشما

سر این دلید کردن لامصب منم یدونه PS3 رو به فنا دادم قبلا :3_grin:

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود بر شما

ولی یکی با چاقو ادم میکشه . یکی باهاش عمل جراحی میکنه . دلیل نمیشه چاقو بد باشه.

اینجا برای تعمیر و بازسازی سیستم توصیه شده . نه اینکه  گنجشک رنگ کنند جای قناری بفروشند.

حرف شما متین اما فراموش کرده اید که در مملکتی زندگی میکنیم که هروز شاهد بهتر شدن کلاهبرداری  هستیم تا بهتر شدن جامعه

البته ذکر کنم منظور من شخص شما نبوده و نیست 

منظور من این است که هستند کسانی که از روی بی تجربگی با قطعاتشان مانند دیکتاتور رفتار میکنند

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

هروز شاهد بهتر شدن کلاهبرداری  هستیم تا بهتر شدن جامعه

به این میگن :   ترویج   سنت   پسندیده    دزدی 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود بر شما

?✌️

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

سر این دلید کردن لامصب منم یدونه PS3 رو به فنا دادم قبلا :3_grin:

?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

درود?

اینکه این کار کجاش فوتبال بازی کردنه وقتی که صد در صد اوکی بوده و کاملا جواب داده و کاراییش مثل روز اولش شده و علنا هم گفتم  شما حتی یک درصد به اصل موضوع هم فکر نکردید که بنده این ضرر رو بجونم خریدم تا اینکار رو انجام بدم و نتیجه رو بگم تا راهگشا باشه.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود1f60a.png

اینکه این کار کجاش فوتبال بازی کردنه وقتی که صد در صد اوکی بوده و کاملا جواب داده و کاراییش مثل روز اولش شده و علنا هم گفتم  شما حتی یک درصد به اصل موضوع هم فکر نکردید که بنده این ضرر رو بجونم خریدم تا اینکار رو انجام بدم و نتیجه رو بگم تا راهگشا باشه.

درود 

اتفاقا بنده کاملا به اصل موضوع توجه کردم

بعدشم کجا گفتم کار شما مثل بازی فوتباله (متن درست بخونید)

مورد بعدی هم خدمت شما بگم کار شما اصلا 100% اوکی نبوده فارغ ازینکه این راهکار برای شما نتیجه داده دلیل بر درست بودنش نیست

اگر همیشه نتیجه دادن دلیل بر درست بودن کار هست پس با این حساب عده ای از تعمیر کار ها هم با هیت دادن بورد و همچنین حرارت دادن ان در ماکرویو

هم راه کار انها نتیجه میدهد پس یعنی کار اونها هم درست است؟!!! (با این عمل عمل عمر قطعات و خازن ها کم میشود)

پس میشه نتیجه گرفت هر کاری درصورت نتیجه دادن صرفا دلالت بر درست بودن ان ندارد

و اما سخن بعدی شما

اینکه شما این خطر بجون خریدید و این عمل انجام دادید قابل تقدیر است اما به نظر شما همه دوستان قطعات یکسانی مانند ما دارند ؟ایا جنس برد انها و مواد بکار رفته در انها با شما یکی است؟

پس میشه نتیجه گرفت راهکار شما صرفا برای قطعات خودتون قابل انجام و نتیجه بخش بوده و نمیشه این راهو برای همه قطعات مختلف به کار برد!

و اما سخن اخر

بنده اصلا قصد توهین به شما نداشتم و ندارم 

حرف بنده هم در بابا اینکه دوستانی وجود دارند که چه از روی تخصص و جه ازروی غیرتخصص قطعات خودشان تعمیر میکنند : نکته به حرف من

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...