رفتن به مطلب

وقت بخیر , دوستان بنظرتان last of us part 2 واس ویندوز هم میاد ؟!

Kasra005
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیر به هیچ وجه

احتمالش فوق العاده کمه

لینک به دیدگاه

درود

انحصاری سونیه عزیز، همونطور که یکش نیومد، دوش هم نمیاد ولی مطمئنن تا چند سال دیگه با شبیه سازها میشه رو کامپیوتر بازیشون کرد، هرچند ممکنه ده سالم بکشه تا این شبیه سازها با کیفیت مطلوب عرضه بشن!

لینک به دیدگاه

به قول شاعر "بنشین تا بیاد" :))

نه داداش هیچوقت نمیاد مطمئن باش، شاید 10 سال دیگه شبیه ساز ps4 بیاد و بشه بازی کرد ولی به صورت رسمی نه

لینک به دیدگاه

من 1کشو با ps3 بازی کردم و واقعا لذت بردم ولی تو کف دوش موندم . ارزش نداره بابت یه گیم رفت ps4 خرید . بعضی وقتها تو یوت و ب میبینم و از دیدنش لذت میبرم واسم کافیه ?

لینک به دیدگاه

ببخشید مگه part 1 ش برای pc آمده؟

اگر آمده لطف کنید لینک معتبر برای دانلود همینجا قرار بدید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، tsd137 گفته است :

ببخشید مگه part 1 ش برای pc آمده؟

اگر آمده لطف کنید لینک معتبر برای دانلود همینجا قرار بدید.

عزیز نیومده و نخواهد آمد

ولی با شبیه ساز ps3 یعنی RPCS3 میتونی بازیش کنی اما سیستم قدرتمندی طلب میکنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

عزیز نیومده و نخواهد آمد

ولی با شبیه ساز ps3 یعنی RPCS3 میتونی بازیش کنی اما سیستم قدرتمندی طلب میکنه

سلام بازی کردین با شبیه ساز به خوبی اجرا میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام بازی کردین با شبیه ساز به خوبی اجرا میشه ؟

فقط اینترو اولش اجرا میشه اونم به زور و کلی گلیچ و آرتیفکت تو تصویر. هنوز خیلی جا کار داره .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان آیا تابحال کسی تجربه کرده کار با این شبیه سازها رو بازیهایی مثل خدای جنگ۳وآنچارتدرو آیا ارزش وقت گذاشتن داره یا همه سرکارهستن؟ودوستانی جواب بدن که تجربشوداشتن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 17behrooz گفته است :

سلام به دوستان آیا تابحال کسی تجربه کرده کار با این شبیه سازها رو بازیهایی مثل خدای جنگ۳وآنچارتدرو آیا ارزش وقت گذاشتن داره یا همه سرکارهستن؟ودوستانی جواب بدن که تجربشوداشتن ممنون میشم

با سیستم غول و در بازی gow3 نهایت 10-12 فریم میده، هنوز اولای کار هست، شاید 10سال دیگه کار داشته باشه تا بهینه بشه و به نتیجه ی مطلوبی برسه...

چون معماری سخت افزار ps3 زمین تا آسمان با معماری سخت افزار pc متفاوت هست. 

البته الان اگه کنسول های ps4 و xone بطور کامل هک بشن میشه به شبیه ساز بهینه تر امیدوار بود چون معماری تقریبا با pc یکی هست 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

بازی های asura warth و سایلنت هیل و دانته رو بشخصه تست کردم اگر سیستمتون خوب باشه فکر کنم تا اخر بازی با کمترین مشکلات بتونید برید ولی بازی هایی مثل گاد اف وار کیل زون و.. مشکلات زیادی دارن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

بازی های asura warth و سایلنت هیل و دانته رو بشخصه تست کردم اگر سیستمتون خوب باشه فکر کنم تا اخر بازی با کمترین مشکلات بتونید برید ولی بازی هایی مثل گاد اف وار کیل زون و.. مشکلات زیادی دارن

ممنون از راهنمایتون

لینک به دیدگاه

تنها شبیه سازی که درست کار میکنه شبیه ساز PS2 بود که من قشنگ shadow of the coloussرو تا آخرش رفتم با 60 فریم بر ثانیه و FULLHDکه البته نیاز به انجام یه سری تنظیمات داشت ولی سخت نبود

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

ممنون از راهنمایتون

خواهش می کنم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

تنها امید برای پی سی بازا سرویس پی اس ناو هست که اونم با نت فعلی نمیشه ولی امیدوارم‌تو اینده بشه ولی میشه یه پلی ۴ خرید چندتا بازی انحصارس خوبو رفت باز دوباره‌فروخت

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Kasra005 گفته است :

لعنت بهش چقدر ضایع من last of us 2 میخواااام

چرا لعنت پلی ۴ بخر تجربش کن ارزششو داره. من تا هورایزن زیرو داون همه‌رو‌رفتم‌فروختم باز تو اینده میخرم همه انحصاریاشو تجربه کنم باز ردش کنم بره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Kasra005 گفته است :

لعنت بهش چقدر ضایع من last of us 2 میخواااام

یه حرفی میزنم شاید یه سری بدشون بیاد 

هر وقت امام زمان ظهور کرد،انحصاریا ps هم برا کامپیوتر میان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...