رفتن به مطلب

تجربه شما از سری MSi ARMOR

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

سری آرمور ام اس آس کسی تا حالا استفاده کرده و با برندهای دیگه مقایسش کرده؟

نمیدونم چرا همش احساس میکنم ضعیف باشه? نمیدونم تونسم منظورمو برسونم یا نه

کلا هر تجربه خوب و بدی ک دارینو در میان بزارین ممنون میشم

اختلاف پرفورمنس

کیفیت ساخت

نویز

ویرایش شده توسط i-Gamer
لینک به دیدگاه

من داشتم و دارم.در عین سادگی کارایی خوبی دارند.

به قول یکی از دوستان

مظلوم ‌‌و بی ادعا اما قوی.

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

سلام نسبت به قیمت فوق العاده هستن کارتهای آرمور . کلا در کارتهای ای ام دی اول سافایر بعد ام اس آی و بعد ایسوز رو میپسندم 

لینک به دیدگاه

والا قیافش غلط اندازه

خیلی کارت های خوب و به صرفه اقتصادی هستند البته برای اونوری ها :)

لینک به دیدگاه

ببین، خیلی زشتن، ولی خیلی خوبن.

من روی سیستم تست GTX 1060 Armor OC دارم، این بیچاره مظلومانه، توی پرفورمنس عالی - تحت لود خنک - و بی صدا کار می کنه.

کارت گرافیک ام اس آی رو چشم بسته بخر.

لینک به دیدگاه

سلام.تفاوتش با سری های دیگه مثل گیمینگ ایکس :back plate  نداره که خیلی مهم نیست و تو پرفورمنس تاثیر نداره.یه کانکتور پاور کمتر داره واینکه تو گیمینگ ایکس از فن های سری 6 که جدید تر هستن و نویز کمتری دارن و بهتر خنک میکنن استفاده میشه.base clock  کمتری هم داره که میشه با کمی دستکاری اونو جبرانش کرد.در کل اگه اورکلاکر حرفه ای نیستین و نمیخاین شیره کارتو بکشید هیچ فرقی نداره واستون و در بدترین شرایط شاید حدود 2تا4 فریم اختلاف داشته باشن.

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

درود

تنها تفاوت محسوسی که من متوجهش شدم نداشتن بکپلیت حتی برای کارت رده بالایی مثل 1080ti بود که واقعا آزاردهنده بود!! کارت انقدر رده بالا بک پلیت نداشته باشه آخه یعنی چی!

ولی در دیگر موارد بنظرم کاملا اوکی بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

متاسفانه از مدل 1070 اش اصلا تجربه خوبی برام باقی نموند مخصوصا از صدای ویز ویز خاصی که داشت که بدجوری افکارمو خط خطی میکرد ?اما کاراییش اوکی بود در همون مدت کوتاهی که داشتمش اما خب انصافا از قیافش اصلا خوشم نمیومد، یه جورایی هم نسبت به شرکت گارانتی کنندش بد دل شده بودم  ، موقتا"  یه گیمینگ x جاش گرفتم  اون واقعا بهتر بود اما بعدش کلا کارت بالاتر لازمم شد چون 1070 برام زیادی لب مرزی بود و دادمش رفت...

دقیقا چه مدلیش مد نظرت هست؟ 1060 مثلا یا چیز دیگه؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

متاسفانه از مدل 1070 اش اصلا تجربه خوبی برام باقی نموند مخصوصا از صدای ویز ویز خاصی که داشت که بدجوری افکارمو خط خطی میکرد 1f600.pngاما کاراییش اوکی بود در همون مدت کوتاهی که داشتمش اما خب انصافا از قیافش اصلا خوشم نمیومد، یه جورایی هم نسبت به شرکت گارانتی کنندش بد دل شده بودم  ، موقتا"  یه گیمینگ x جاش گرفتم  اون واقعا بهتر بود اما بعدش کلا کارت بالاتر لازمم شد چون 1070 برام زیادی لب مرزی بود و دادمش رفت...

دقیقا چه مدلیش مد نظرت هست؟ 1060 مثلا یا چیز دیگه؟

اقا فرجام تو همه کارت ها یدونه ایراد دار همیشه هست...

فرق بین gaming x و armor فقط تو فنش هست همین از لحاظ جنس بدنه و تمیز کاری به نظرم armor انتخاب بهتری هست چون gamingx یجوریه به نظرم خیلی کیفیتش وقتی دستت میگیری راضی کننده نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

اقا فرجام تو همه کارت ها یدونه ایراد دار همیشه هست...

فرق بین gaming x و armor فقط تو فنش هست همین از لحاظ جنس بدنه و تمیز کاری به نظرم armor انتخاب بهتری هست چون gamingx یجوریه به نظرم خیلی کیفیتش وقتی دستت میگیری راضی کننده نیست

سلام دوست عزیزم

بنده هم مشکل اون کارت رو به دیگر کارتهای اون سری تعمیم ندادم و صرفا در مورد مشکل همون تک کارت صحبت کردم اما سپاسگذارم از یادآوری این نکته. دوستمون در مورد تجربه شخصی با یک مدل خاص سوال فرمودن که من هم تجربه شخصی با اون مدل رو عرض کردم ، متاسفانه تجربه  ای که با این دو کارت داشتم  طوری بود که  تفاوتشون رو صرفا در فن  ندیدم اما خب این نظر شخصی بندست و ممکنه از نظر شما متفاوت باشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

تفاوتشون رو صرفا در فن  ندیدم

در چی دیدید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

سلام.

ابتدای امر باید عرض کنم که تجربه ی استفاده ی 1060 رو نداشتم و تجربیاتم رو درمورد مواردی که استفاده کردم به اشتراک میگذارم.

1080 و 980 و 980ti  سری gaming X داشتم قبلا و کاملا راضی بودم هم از لحاظ کیفیت و زیباییش هم از لحاظ خنکی و کم صداییش(همچنین کمترین میزان coil whine رو در هر دو نسل که استفاده کردم در قیاس با سایر مدل ها از جمله evga classified و asus strix  oc داشت که البته به شانس هم مرتبط هست اما تابحال بدشانسی نداشتم با msi برخلاف asus و evga.  از لحاظ کیفیت هم  برخلاف فرمایش شما gaming x حس بهتری  نسبت به armor منتقل میکنه زمانی که دستتون میگیرینش.یکی دیگه از تفاوت های مهمشون نویز فن ها بخصوص در دورهای بالاتر هست که gaming x نویزش به مراتب قابل تحمل تر  هست زمانی که دستی در دورهای بالاتر قرار بدین فن ها رو نسبت به armor (تست شده روی سیستم دوستان)و حتی asus strix  (تست روی سیستم شخصی)که در دورهای بالاتر صدای نسبتا آزاردهنده ای داره اما gaming x(تست روی سیستم شخصی) در دورهای بالاتر هم تجربه ای که بنده داشتم فقط صدای جریان هوا بود که بیشتر میشد و نه اینکه صدای هواپیمای جنگنده یا صداهای آزاردهنده ی دیگه بده.

درکل با توجه به اینکه 1060 در رده ی اقتصادی قرار میگیره بنظرم  درصورتی که اختلاف قیمت زیاد نباشه gaming x گزینه ی بهتری هست نسبت به armor و همچنین مدل هایی که اختلاف قیمتشون زیاد هست صرفا بخاطر کلاک بالاتر  یا فن اضافی و هرچیز دیگه ای در این رده توجیه اقتصادی ندارن و با همین مدل های پایین تر هم میشه با کمی تغییر دستی کاملا ایمن به کارایی مدل های بالاتر رسید.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

1f600.png 1070 برام زیادی لب مرزی بود و دادمش رفت...

سلام فرجام.

اون مرز کجاس؟ شما نشونش بده به من.

مرزی که 1070 لب مرزش باشه مرز نیس استانه پرواز انسان های ازادس...

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

نه اینکه صدای هواپیمای جنگنده یا صداهای آزاردهنده ی دیگه بده

بله برای برند asus مخصوص سری ex و strix رو قبول دارم ولی اصلن و ابدا درباره msi قبول ندارم ...من حتی oc v2 هم داشتم واقعا صدا نمیداد نویز هم نداشت خنک هم بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

اون مرز کجاس؟ شما نشونش بده به من.

مرزی که 1070 لب مرزش باشه مرز نیس استانه پرواز انسان های ازادس...

The Border of Eternity

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، memex گفته است :

بله برای برند asus مخصوص سری ex و strix رو قبول دارم ولی اصلن و ابدا درباره msi قبول ندارم ...من حتی oc v2 هم داشتم واقعا صدا نمیداد نویز هم نداشت خنک هم بود 

تا چند درصد دورفن ها رو تست کردین؟ مدل armor با توجه به اونچیزی که در ذهنم هست توی دورهای بالا صدایی شبیه به جاروبرقی میداد.اما gaming x حتی در 100درصد هم نویز اضافی نداشت و فقط صدای جریان هوا بود که زیاد میشد.

لینک به دیدگاه

سلام 1080ti armor دارم و از لحاظ کارایی عالیه دماش توی حالت بیکار 40تا 45 درجه و حالت مکس 69 درجه درجه میره البته دوره فن 100 میشه که شنیده میشه ولی خوب 300 وات گرافیکه دیگه داغترین کارته دنیاس و pcb هردو کارت یکیه دقیا ولی گیمینگ ایکس 2تا هیت پایپ و یک بک پلیت بیشتر داره  و من کارتمو اور کردم  520 مموری و 71 هستشو که دماش 71 شد در نهایت و تا 75 هم رفت (برا 1080ti نهایت دمایی که بعدش کارایی کاهش پیدا کنه 90 درجه هست و کارت تا 85 درجه هم بره کاملا طبیعیه اونم مدله رفرنس که 250 واته نه این که 300 واته  تازه اورکلاک شدس )... در کل فرقی ندارن انچنان از لحاظ کیفیت و کارایی و اروزنتر رو بگیرمخصوصا توی 1080 و پایینتر حتما ارمور بردار بیخودی خرج نکن

لینک به دیدگاه

توی سری 10 اطلاعی ندارم ولی سری 20 Gaming Z قابلیت اورکلاک بالاتری داره و فن های بی صداتری.

میتونید مقایسه ـش رو اینجا ببینید 

https://www.youtube.com/watch?v=6EAbHsa8eCU

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

تا چند درصد دورفن ها رو تست کردین؟ مدل armor با توجه به اونچیزی که در ذهنم هست توی دورهای بالا صدایی شبیه به جاروبرقی میداد.اما gaming x حتی در 100درصد هم نویز اضافی نداشت و فقط صدای جریان هوا بود که زیاد میشد.

100

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

من هر 3 مدل از oc v2

Gaming x 

Armor رو داشتم همشون نویز نداشتن علاوه بر اون صدای بادی که مکش میکنن در یه حد هست و تو دور 100 همشون صدای واضحی رو یه گوشتون میرسونن ولی مثل asus صدای موشک جت f22نمیدن

لینک به دیدگاه

من تمام مدلای آرمورو داشتم حرف نداره قیمتش خوبه دماش خوبه فرکانسش خوبه ادعایی هم نداره  

برای کسی که میخواد کارایی داشته باشه و دنبال داستانای دیگه مثل  آرجی بی و بک پلیت و ... نباشه مناسبه  فریمم خیلی خوب میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...