رفتن به مطلب

پیشنهاد آموزش کار صنغتی

Game World
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام برم یکی از این آموزشگاه هایی که دوره آموزشی برگزار میکنند ثبت نام کنم به نظر شما کدوم دوره از همش بهتره و بازار کار داره مثلا : لوله کشی - برق ساختمان - نصب و تعمیر آسانسور و ... 

لطفا اگه کسی اطلاع داره بگه که اصلا اینا بدرد میخوره و اینکه کدومش بهتره ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام. 

والا هر کدومو حرفه ای باشی کار هست براش. من یکی از دوستانم سرویس کار آسانسوره حسابی کارش سکه اس. درآمد خوبی داره

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام دوستان من میخوام برم یکی از این آموزشگاه هایی که دوره آموزشی برگزار میکنند ثبت نام کنم به نظر شما کدوم دوره از همش بهتره و بازار کار داره مثلا : لوله کشی - برق ساختمان - نصب و تعمیر آسانسور و ... 

سلام.

برق از همه نوعش خوبه.چه صنعتی وچه ساختمان-نقشه کشی هم خیلی مهمه مثل آموزش کتیا و...-کارای نرم افزاری مثل برنامه نویسی هم البته اگه علاقه دارید بسیار مناسب هستند.در کل کارایی که به نوعی میشه گفت high tech هستند(منظور اینکه کمتر کار یدی و دستی وتعمیری توشون هست برای خودتون هم راحت تره-هم از لحاظ رقابت با سایرین وهم راحتی کار)سیستم ها وتابلوهای برق plc وفول اتوماسیون هم چیزیه که خیلی تو صنعت نیاز هست بهش ولنگ هستن خیلیا تو این مورد.

سعی کردم کمکی که از دستم برمیاد رو انجام بدم ولی باز علاقه خودتون از همه چیز مهم تره.

لینک به دیدگاه

سلام شمات می تونید نصب وسرویس آبگرمکنهای دیواری رو اموزش ببنید بسیار کار خوب و کم زحمتی هست به  نسبت 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، muphas گفته است :

سلام. 

والا هر کدومو حرفه ای باشی کار هست براش. من یکی از دوستانم سرویس کار آسانسوره حسابی کارش سکه اس. درآمد خوبی داره

به نظر منم نصب و تعمیر آسانسور خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام

دنبال حرفه ای برین که همیشه بازار کار داشته باشه .تحریم و دلار و ....نشناسه .

کار سرویس و راه اندازی پکیج بدک نیست ولی دست توش زیاده حالا تو تبریز . کنارش میتونی آچار فرانسه هم باشه .(مثل لوله کشی و نصب تصفیه آب و.... ) در آمدش بدک نیست. میتونی یه دوره آموزشی بری و کارت مهارتش رو هم بگیری و با یکی از این نمایندگی ها مشغول کار بشی اولش سخته ولی وقتی واسه خودت مشتری دست و پا کردی میره رو غلتک. سمت میدان دانشسرا آموزشگاه هاشون هست. سرمای  زمستون دلار و تحریم و ...نمیشناسه.

برق ساختمان بازار کاری خوبی نداره با این وضعیت ساخت و ساز و قیمت وسایل الکتریکی.

لوله کشی هم اگه تعمیرات مد نظرتون هست بازم بدک نیست ولی بهتر از سیم کشی هستش.

واسه نصب و سرویس و تعمیر آسانسور هم الان دست خیلی زیاد شده در حد اشباعه. دوره های آموزشی هم دارن ولی کار پر مسئولیتیه. اگه می خوای سرویس کار بشی  شرکت ها سخت قبول می کنن.

حالا متولد چندی؟

لینک به دیدگاه

من کاری به بقیش ندارم،اما در مورد لوله کشی،لوله کشی اب و فاضلاب با اینکه بی کلاسی به حساب میاد،اما در امدش و بازار کارش سه برابر لوله کشیه گازه،((چون خرابی بیشتری داره))ینی همیشه اتفاق میوفته که لوله اب یا فاضلاب نشتی بده و اگه به موقع رفع نشه کل خونه رو نابود میکنه،مثال خونه های اپارتمانی هست،من پدرم ۳۰سال کارگر سازمان اب بود کار شخصی هم انجام میداد،خودم میدیدم چقد بازار کارش وسیعه البته تمیزی کار و حرفه ای بودن تو هر کاری حرف اولو میزنه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

سلام

دنبال حرفه ای برین که همیشه بازار کار داشته باشه .تحریم و دلار و ....نشناسه .

کار سرویس و راه اندازی پکیج بدک نیست ولی دست توش زیاده حالا تو تبریز . کنارش میتونی آچار فرانسه هم باشه .(مثل لوله کشی و نصب تصفیه آب و.... ) در آمدش بدک نیست. میتونی یه دوره آموزشی بری و کارت مهارتش رو هم بگیری و با یکی از این نمایندگی ها مشغول کار بشی اولش سخته ولی وقتی واسه خودت مشتری دست و پا کردی میره رو غلتک. سمت میدان دانشسرا آموزشگاه هاشون هست. سرمای  زمستون دلار و تحریم و ...نمیشناسه.

برق ساختمان بازار کاری خوبی نداره با این وضعیت ساخت و ساز و قیمت وسایل الکتریکی.

لوله کشی هم اگه تعمیرات مد نظرتون هست بازم بدک نیست ولی بهتر از سیم کشی هستش.

واسه نصب و سرویس و تعمیر آسانسور هم الان دست خیلی زیاد شده در حد اشباعه. دوره های آموزشی هم دارن ولی کار پر مسئولیتیه. اگه می خوای سرویس کار بشی  شرکت ها سخت قبول می کنن.

حالا متولد چندی؟

ممنون دوست عزیز متولد 77 هستم الان به نظر شما نمیشه توی آسانسور موفق بود و بازار کار کدوم الان بهتره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

با توجه به اوضاع اقتصادی و در نظر گرفتن همه چیز ، پیشنهاد من به شما، شغل ارایشگری هست. یکم فکر کنید میبیند که پیشنهاد خوبی  است

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ممنون دوست عزیز متولد 77 هستم الان به نظر شما نمیشه توی آسانسور موفق بود و بازار کار کدوم الان بهتره ؟؟؟

مخلصم هم شهری

شما یه کاری کن برو از نزدیک با شرکت هایی که کارشون آسانسور ه یه حرفی بزن ببین چی میگن .استخدام قبول میکنن نمیکنن. شرایط چی میخوان و...از دور که نمیشه.

در کل به هر کاری که علاقه داری مشغول شو . ولی خب باید در آمد خوبی هم داشته باشه تو این زمونه.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

مخلصم هم شهری

شما یه کاری کن برو از نزدیک با شرکت هایی که کارشون آسانسور ه یه حرفی بزن ببین چی میگن .استخدام قبول میکنن نمیکنن. شرایط چی میخوان و...از دور که نمیشه.

در کل به هر کاری که علاقه داری مشغول شو . ولی خب باید در آمد خوبی هم داشته باشه تو این زمونه.

حتما این کارو می کنم ولی به من گفته بودن که کار خیلی خوبیه هستش و پر درآمد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...