رفتن به مطلب

قیمت های باورنکردنی سخت افزار بلاد کفر!

esy2011
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

دوستان موضوع تایپیک راجب قیمت سخت افزار دربلاد کفر بوده 1f601.png ماکه تو مملکت اسلامی و ضد استکبار زندگی میکنیم حسابمون با کفار جدا هست و لابد 4 برابر شدن قیمت دلار از براکات خداوند هست 1f601.png

اسلام از ابتداش تو تحریم بوده? شعب ابی طالب

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نه پس بحث آشپزیه،به چه زبونی بگیم حاجی کل مسئولین رو عوض کرده یه مشت پیر لب گور رو گذاشته سر کار ! این حاجی کولاک ترین حاکم کل تاریخ ایرانه که طرفدارش میگن هیچکاره است ! دو دوره هم رای آورده ! همه ی اینکارا دست منه میدونی؟من همه اینکارا رو کردم مردم سختی بکشن روحانی هیچکاره است،عقل هم خوب چیزیه...........

اره نمیدونم مردم چه فکری میکنن

یکی میگه رهبر کاره ای نیست،یکی میگه رییس جمهور کاره ای نیست،اون یکی میگه مجلس کاره ای نیست...

بالاخره کی تو این مملکت کاره ای هست؟ اگه کاره ای نیستن پس چرا از سر این سفره انقلاب بلند نمیشن؟

(سابقم تو لیون خرابه امیدوارم بن نشم ?)

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه درست خونده باشین نوشتم بلا نسبت

قرار نیست من خودمو به شما ثابت کنم از نوشتارتون هم معلومه چند سالتونه !

بله خلایق هر چه لایق !

موفق باشید

من دوسالم هست , جواب حرف جفنگ همینه پسر خوب

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بعضیا هنوز تو مغزشون اینه( البته اگه مغز داشته باشن) که در ایران رییس جمهور همه کارس و بدبختی الان هم همش تقصیر روحانیه

یه نگاه به این نیم قرن انقلاب باشکوهتون بندازین بد نیس

الاغم بود تا الان فهمیده بود تو کشور چه خبره

اتفاقا دقیقا بر خلاف تصور شما رییس جمهور و مجلس و قوه قضایی هستن که تقریبا اکثر مملکت رو میچرخونن نه کس دیگه

که تمام مجلس و رییس جمهور هم از بین خود مردم و با رای خود مردم انتخاب میشن پس اول باد خودمونو درست کنیم و بعد رای هامونو و اینقدر چیز هایی که صرفا حرف هستن بدون هیچ پشتوانه منطقی نزنیم

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

دوستان موضوع تایپیک راجب قیمت سخت افزار دربلاد کفر بوده 1f601.png ماکه تو مملکت اسلامی و ضد استکبار زندگی میکنیم حسابمون با کفار جدا هست و لابد 4 برابر شدن قیمت دلار از براکات خداوند هست 1f601.png

قیمت دلار زیاد نشده ارزش ریال کم شده به نظر شما وضع کشور ما از هر جهتی از عراق بد تر هست که تو جنگ و بدبختیه؟ به نظر شما چرا طی چند سال گذشته پول کشوری به قدرت ما که هر چی باشیم در خیلی از زمینه ها از عراق بهتریم ارزش پولمون داره روز به روز از اون هم کمتر میشه به نظر شما چیزی جز خیانت بعضی ها هست؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

یکی میگه رهبر کاره ای نیست،یکی میگه رییس جمهور کاره ای نیست،اون یکی میگه مجلس کاره ای نیست...

بالاخره کی تو این مملکت کاره ای هست؟ اگه کاره ای نیستن پس چرا از سر این سفره انقلاب بلند نمیشن؟

(سابقم تو لیون خرابه امیدوارم بن نشم 1f606.png)

همه افرادی که نام بردید کاره ای هستن و در جایگاه خودشون هستن

بعضی ها وظیفشون رو انجام میدن و بعضی ها نمیدن مشکل ما اینه که خودمون میریم رای میدیم و هر اتفاقی افتاد میندازیم گردن ولایت فقیه(اگر رای ندادیم که حق هیچ اعتراضی نداریم چون خودمون نخواستیم) و اگر رای دادیم و دیدم داره بد عمل میکنه و تمام وزرا و کابینه سن بالا دارن و فقط دارن مفت خوری میکنن بدون اینکه کار کنن باید رای رو درست کنیم

ویرایش شده توسط alirezatha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

الاخره کی تو این مملکت کاره ای هست؟

https://www.aparat.com/v/81mps

https://www.aparat.com/v/fMdhk

https://www.aparat.com/v/f0nYa

https://www.aparat.com/v/n9GYl

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

قشنگ هرچقدر دلشون میخواد از سفره انقلاب نوش جان میکنن

یکی از ترفندای اینا هم غیر قانونی کردن اجناس وارداتی هستش که خودشون وارد میکنن و با قیمت گزاف میفروشن، خوب هم جواب داده

بدبختی اینجاس که طوری مردم رو ترسوندن که همه اینارو میبینیم ولی بازم کاری نمیکنیم.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

مشکل همینجاس

اکثر مردم ایران از زجر و بدبختی کشیدن هموطناشون لذت میبرن,واسه همینه تو این وضع آشفته اقتصادی اینقدر احتکار و دزدی داریم

فقط میمیرن واسه اعراب.الان صف کشیدن واسه کربلا,خاک کشوری که 8 سال خون جوونای ایرانو ریخت

هیچ دیکتاتوری تا ابد دووم نمیاره,وقتش که رسید حساب دشمنای واقعی ایران رو میزاریم کف دستشون.

بله تا زمانی که افراد سادیسمی هستن که از بدبختی و زجر بغل دستیشون لذت میبرن وضع همینه

https://fa.wikipedia.org/wiki/سادیسم

خودم راضی به دشنام دشمن نمیشم چه برسه به لذت بدبختی هموطنم !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

به به  به به

دوستان حتما ببینید?

راسته میگن جهانگیری گفته اختیار منشیمم ندارم؟

نه شما خودتو بزار جای جهانگیری

اگه اختیار هیچی رو نداشتی واقعا میموندی بازم؟

سوژه عالم و ادمم که هست

من یه جا مسئول باشم چهار نفر زیر دستم،بخوان بازی در بیارن میگم خداحافظ شما بعد اینا رئیس دولت و مشاور و معاونن و میگن هیچ اختیاری نداریم باز موندن

مغز پتروس کبیر رو خوردن؟?

لینک به دیدگاه

به شخصه حیف وقت و هزینه ای که 6 سال پیش واسه دانشگاه کردم و فقط یه مدرک (کاغذ پاره) تحویل گرفتم و الان یه سی پی یو حتی نمیتونم بخرم !! منی که رشتم کامپیوتر بود مثلا :||| روزی هزار بار حسرت فقط عایدم شده که کاش بجای اون همه هزینه و فشار و بدبختی استرس واسه نمره و منت استاد کشیدن که اخرشم شد این.. با همون پول دلار و سکه یا حتی بیت کوین اگه میخریدم زندگی الانم 180 درجه فرق داشت ای مرد.... این زندگی و مملکت و ادماش همه با هم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

(سابقم تو لیون خرابه امیدوارم بن نشم 1f606.png)

من چند ماه دارم میگم همه ی مشکلات تقصیر منه ولی کسی باور نمیکنه ?

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من چند ماه دارم میگم همه ی مشکلات تقصیر منه ولی کسی باور نمیکنه ?

اون که 100درصد 

اول از همه خود ما یعنی مردم مقصر هستند

نه رهبر نه رییس جمهور نه دولت نه مجلس

قدرت دسته یک ارگان هست به نام س پ ا ه . هرچی گرونی هستی بخاطر ایناس شک نکنین ثابت هم میتونم بکنم 

بزرگترین مشکل هم اینه که مردم همین رو نمیدونن و میزنن تو سرو کله هم 

لینک به دیدگاه

یک خلائی است مال دیگران ما بیخودی تویش افتاده و دست پا میزنیم و میخواهیم ادای انهای دیگر را دربیاوریم ! ( این جمله صادق خان هدایت در جواب نامه شهیدنورایی (رفیقش) طی دهه 40 سال 1900 میلادی هستش ) ! 

عجیب اینکه به خوبی این جمله حال و روز مردم درجه چندم مثل بنده رو مشخص میکنه ، جالبتر باز هم اینکه تو این کشور بجز دهه های 40 و 50 ، مردم همیشه طبقه بندی داشتند ( از قبل از قاجار تا الان ) ، درجه داشتند ، درجه شون هم بر طبق پول و سرمایشون بود ! الان که دیگه بدتر از اون سالهاست !

مخلص کلام اینکه روح و روان شما و من و بقیه به اندازه ی کافی رنجور و خسته هست ، الکی خودمون رو اذیت نکنیم ، امید وااهی هم نداشته باشیم ، جمله بالا رو حفظ کنیم و هر روز با خودمون تکرار کنیم ، یک خلائی است مال دیگران ! ( شما" دیگران "رو بخونید سرمایه دارها ، آقا زاده ها ، ژن خوب ها در کل دولتی ها ) !

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اون که 100درصد 

اول از همه خود ما یعنی مردم مقصر هستند

نه رهبر نه رییس جمهور نه دولت نه مجلس

قدرت دسته یک ارگان هست به نام س پ ا ه . هرچی گرونی هستی بخاطر ایناس شک نکنین ثابت هم میتونم بکنم 

بزرگترین مشکل هم اینه که مردم همین رو نمیدونن و میزنن تو سرو کله هم 

تکبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــر

اینم مدل جدید تز دکترا?،چند سال بعد به سپاه رای خواهم داد که حداقل بدونم به نفر اول کشور رای دادم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

اگر اختیار چیزی رو ندارن (نمیگم دارن یا نه کلی عرض میکنم ) پس چرا برای مقام خودشون رو به هر دری میزنن قبل از انتخابات چقدر وعده و جنجال الان بیان بگن مردم ما کاره ای نیستیم این جز نشون دادن خیانت و مسخره کردن مردمه ؟ پس شمایی که میدونستی اختیاری نداری برای چپاول اومدی برای این اومدی به اقازاده هات برسی نه برای این کشور و مردمش.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

اتفاقا دقیقا بر خلاف تصور شما رییس جمهور و مجلس و قوه قضایی هستن که تقریبا اکثر مملکت رو میچرخونن نه کس دیگه

که تمام مجلس و رییس جمهور هم از بین خود مردم و با رای خود مردم انتخاب میشن پس اول باد خودمونو درست کنیم و بعد رای هامونو و اینقدر چیز هایی که صرفا حرف هستن بدون هیچ پشتوانه منطقی نزنیم

به امید همین تفکر باطل از نون سر سفره انقلابتون میل بفرمایید

نیم قرن  مردم اشتباهی رای میدن(اشتباهی میزنن)??

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تکبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــر

اینم مدل جدید تز دکترا1f600.png،چند سال بعد به سپاه رای خواهم داد که حداقل بدونم به نفر اول کشور رای دادم

بله تکبیر

متاسفانه مشکل همین جاست که درصد خیلی خیلی بیشتر مردم از روی ناآگاهی یا نادانی فکر می کنن خودشون همه چیز رو میدونن و بقیه دکتر هستند و حال روز ملکت میشه این

و اون درصد کمی که واقعا میدونن چه اتفاقاتی داره میافته کاری نمیتونن انجام بدن چون توسط اقلیت مثل شما دکتر خوانده میشن

برای من اصلا مهم نیست شما چیکار میکنید و چی فکر میکنید چون زندگی شما شرایط شما به خودتون ربط داره میتونید در ناآگاهی به سر ببرید و بدبختی بکشید و بزنید تو سرو کله خودتون یا سعی کنید بفهمید..

لازم نیست جواب بنده رو هم بدین که ثابت کنید شما خوب هستین و بنده دکتر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، enshan گفته است :

اگر اختیار چیزی رو ندارن (نمیگم دارن یا نه کلی عرض میکنم ) پس چرا برای مقام خودشون رو به هر دری میزنن قبل از انتخابات چقدر وعده و جنجال الان بیان بگن مردم ما کاره ای نیستیم این جز نشون دادن خیانت و مسخره کردن مردمه ؟ پس شمایی که میدونستی اختیاری نداری برای چپاول اومدی برای این اومدی به اقازاده هات برسی نه برای این کشور و مردمش.

اختیار دارن دوست عزیز ولی نه اختیار کامل 

در همین حد اختیار دارن که اجازه ندن یه سری افراد و ارگان ها بیش از این مملکت رو چپاول کنن

اگر نمی اومدن بجای 50% چپاول اون افراد 90% چپاول میکردن

لینک به دیدگاه

درود دوستان

فکر این که قیمت ها بیاد پایین  از سرتون بیرون کنید،  خرید قطعات برای 95 درصد مردم یک رویا تبدیل خواهد شد.

دیگر باید فکر خرید و ارتقاء سیستم به کل فراموش کنیم.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

در همین حد اختیار دارن که اجازه ندن یه سری افراد و ارگان ها بیش از این مملکت رو چپاول کنن

داداش این رییس جمهور فقط برا در نیومدن صدای مردم انتخاب میشه(توسط بالاییا) وگرنه شخص اول حکومت خودش رییس جمهور میشد کارشونم چپاول و شر بافتن هست

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

یه چیزی میگی شما

فلان و فلانی که خود رئیس دولت انتخاب کرده گندش در میاد که بله...

به اثبات هم میرسه

دیگه اینارو که خود رئیس جمهور پیشنهاد داده

یعنی رئیس جمهور پیشنهاد هاشم دست خودش نیست؟

پس ایشون اونطور که شما میگی اصلا چطور تونسته نود درصد چپاول رو تبدیل کنه به پنجاه درصد؟!

اون یکی میگه اختیار منشیمم ندارم

الان به من توضیح بدید اینایی که میگن عملا هیچ کاره ایم و کوچکترین اختیاری نداریم چطور نود درصد چپاول رو تبدیل کردن به پنجاه درصد؟!

یه سوال دیگم پیش میاد و اونم اینه که شما میگی اکثر مردم از روی نااگاهی یا نادانی فکر میکنن خودشون همه چیز رو میدونن و عده کمی هستن که از حقیقت اطلاع دارن ولی نمیتونن کاری بکنن!

الان شما از کجا میدونی خودت جز دسته اول نیستی

فکر کنم تنها وقتی میتونی ادعا کنی  جز اون تعداد محدود اشخاصی هستی که حقیقتو میدون که تو ارگان های وابسته نقش مدیریتی و رده های بالای سازمانی رو داشته باشی که بعید میدونم وگرنه وقت اینجا پیام دادنو نداشتی و اگر از نزدیکانتون هم چنین پست هایی دارن بعید هست  اطلاعات محرمانه رو به یک شخص عادی انتقال بدن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Free Man گفته است :

یه چیزی میگی شما

فلان و فلانی که خود رئیس دولت انتخاب کرده گندش در میاد که بله...

به اثبات هم میرسه

دیگه اینارو که خود رئیس جمهور پیشنهاد داده

یعنی رئیس جمهور پیشنهاد هاشم دست خودش نیست؟

پس ایشون اونطور که شما میگی اصلا چطور تونسته نود درصد چپاول رو تبدیل کنه به پنجاه درصد؟!

اون یکی میگه اختیار منشیمم ندارم

الان به من توضیح بدید اینایی که میگن عملا هیچ کاره ایم و کوچکترین اختیاری نداریم چطور نود درصد چپاول رو تبدیل کردن به پنجاه درصد؟!

یه سوال دیگم پیش میاد و اونم اینه که شما میگی اکثر مردم از روی نااگاهی یا نادانی فکر میکنن خودشون همه چیز رو میدونن و عده کمی هستن که از حقیقت اطلاع دارن ولی نمیتونن کاری بکنن!

الان شما از کجا میدونی خودت جز دسته اول نیستی

فکر کنم تنها وقتی میتونی ادعا کنی  جز اون تعداد محدود اشخاصی هستی که حقیقتو میدون که تو ارگان های وابسته نقش مدیریتی و رده های بالای سازمانی رو داشته باشی که بعید میدونم وگرنه وقت اینجا پیام دادنو نداشتی و اگر از نزدیکانتون هم چنین پست هایی دارن بعید هست  اطلاعات محرمانه رو به یک شخص عادی انتقال بدن

اینو ولش کن ایشون با تمام صحبت هاش نظریه های سیاست رو رد کرده و بحث های تلگرامی سرکوچه رو کشونده اینجا و از نظرش هیچکی هیچی نمیفهمه الا خودش?انگار یه مشت راننده تاکسی اومدن اینجا

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...