رفتن به مطلب

تاپیک اطلاع رسانی بازیهای رایگان یا دارای تخفیف ویژه

Recommended Posts

بازی F1 2015 رایگان شده، بعد از دانلود باید 5 دقیقه بازیش کنید تا اکتیو بشه.

https://www.gamesessions.com/en/Game/F12015

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت مایکروسافت به مناسبت مراسم Xo18، قیمت عضویت یک ماه در سرویس Xbox Game Pass را از 10 دلار به 1 دلار برای مدت محدودی تغییر داده است. این ماه نیز بازی Sniper Elite 4, GRIP به Xbox Game Pass ملحق شدند.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

hhh.JPG

الان این بازی رایگان شده که توی این تاپیک گذاشتی؟:|

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

الان این بازی رایگان شده که توی این تاپیک گذاشتی؟:|

مگه نمیبینی زده free .جزیاتشو ننوشته ولی فکر کنم قسمتی از بازی یا مثلا فصل اولش رایگانه.(بعد شما چته انگار بهت برخورده ناراحتی استفاده نکن شاید بعضیا مثل خودم بخوان بازی رو حتی برا مدت کوتاهی هم تجربه کنن)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

راستی یه سوال دوستان1f643.png

مگه این بازی هارو نمیشه به صورت دیسکی (اگه آنلاین نباشن) بازی کرد؟ 1f914.png

بعضی هارو میشه.ولی  خب خیلیا دوست دارن تو اکانتشون کالکشن بازی داشته باشن بعضیا دوست دارن بازیشون اریجینال باشه ولی بیشتر به خاطر انلاین بازی کردنه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

می بخشید اگه سوالم بی ربطه اما خواستم بگم:

بازی destiny 2 که رایگان شد من برای اولین بار نصب کردم و وارد این بازی شدم حالا دنبال چند تا دوست ایرانی میگردم که بهشون ملحق شم

تاپیک destiny 2  رو تو سایت پیدا نکردم میشه یه لینکی چیزی از جایی بدید من چند تا destiny باز خوب ایرانی پیدا کنم که هم باهاشون انلاین بزنم 

هم با هم رفیق شیم هم نکات حرفه ای شدن رو ازشون یاد بگیرم

ممنون

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام دوستان عزیز

می بخشید اگه سوالم بی ربطه اما خواستم بگم:

بازی destiny 2 که رایگان شد من برای اولین بار نصب کردم و وارد این بازی شدم حالا دنبال چند تا دوست ایرانی میگردم که بهشون ملحق شم

تاپیک destiny 2  رو تو سایت پیدا نکردم میشه یه لینکی چیزی از جایی بدید من چند تا destiny باز خوب ایرانی پیدا کنم که هم باهاشون انلاین بزنم 

هم با هم رفیق شیم هم نکات حرفه ای شدن رو ازشون یاد بگیرم

ممنون

سلام. این ای دی منه.حرفه ای نیستم منم تازه شروع کردم SUPERSOLDIER#21788

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

مگه نمیبینی زده free .جزیاتشو ننوشته ولی فکر کنم قسمتی از بازی یا مثلا فصل اولش رایگانه.(بعد شما چته انگار بهت برخورده ناراحتی استفاده نکن شاید بعضیا مثل خودم بخوان بازی رو حتی برا مدت کوتاهی هم تجربه کنن)

دموی بازیه

دمو هم خب کلا رایگانه، پس به نظرم جاش توی تاپیک نیس

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، TeTration گفته است :

دموی بازیه

من دیدم زده free گفتم عکسشو بزارم اشتباه کردم از این به بعد دیگه پست نمیزارم اخه نمی دونم جای شما رو گرفته؟چرا هرکسی از راه میرسه فکر می کنه مدیر کله و ناظره وباید در مورد هرچیزی نظر بده.اقای عزیز استفاده نمی کنی چرا نظر منفی میدی؟اسم تاپیک اطلاع رسانی بازی های رایگانه اینم زده free یا رایگان حالا من نمی دونم دمو خود بازی یا هرچیز دیگه

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، TeTration گفته است :

دموی بازیه

در 10 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

من دیدم زده free گفتم عکسشو بزارم اشتباه کردم از این به بعد دیگه پست نمیزارم اخه نمی دونم جای شما رو گرفته؟چرا هرکسی از راه میرسه فکر می کنه مدیر کله و ناظره وباید در مورد هرچیزی نظر بده.اقای عزیز استفاده نمی کنی چرا نظر منفی میدی؟اسم تاپیک اطلاع رسانی بازی های رایگانه اینم زده free یا رایگان حالا من نمی دونم دمو خود بازی یا هرچیز دیگه

سلام

دوستان دعوا نکنید ، واسه مسائل بیخودی اعصاب خودتون خورد نکنید به خدا ارزش نداره ، میدونم به خاطر گرونی و سایر مسائل اعصاب برای هیچ کس نمونده ولی به خاطر هیچ و پوچ دیگه بدترش نکنید

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

دوستان دعوا نکنید ، واسه مسائل بیخودی اعصاب خودتون خورد نکنید به خدا ارزش نداره ، میدونم به خاطر گرونی و سایر مسائل اعصاب برای هیچ کس نمونده ولی به خاطر هیچ و پوچ دیگه بدترش نکنید

با تشکر 

حسن جان به خدا شانس منه اگر عسل کنم تو دهن هرکی  دستمو از ارنج قطع می کنه.همیشه و همه جا جبه گیر علیه م هست.هعی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

حسن جان به خدا شانس منه اگر عسل کنم تو دهن هرکی  دستمو از ارنج قطع می کنه.همیشه و همه جا جبه گیر علیه م هست.هعی...

اشکالی نداره ، بعضی وقتها باید بیخیال شد چون با عصبانیت فقط به خودت ضرر میزنی ، دیگه این روزها واسه هیچ کس اعصابی نمونده و یه دلیلش همونه ، بهترین راه اینه که وارد بحث های ناتمام نشیم ، خودم اگه بتونم به این حرفم عمل کنم کلاهمو میندازم هوا !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rorschach گفته است :

عزیز حالا چرا اینقدر عصبانی؟D: دستتونم درد نکنه که به فکر بقیه هستید و بازی که دیدید زده free رو اطلاع رسانی کردید ولی بنده فقط گفتم دموئه و اگر قرار باشه دمو های بازی رو هم اطلاع رسانی کنیم تاپیک 600-700 صفحه میره جلو، منم نه مدیرم نه ناظم نه کاره ای  فقط خواستم بگم این دموئه اگر کسی گرفتش فک نکنه نسخه کامله بازیه . به هر حال ممنون ازتون

ویرایش شده توسط TeTration
لینک به دیدگاه

اصل چیزی که این بسته هیتمن 2 رایگان انجام میده اینه :

Hitman 2 Prologue رو به همراه مراحل ریمستر شده فصل اول بازی ، به کسانی که هردو نسخه رو دارن بصورت رایگان میده. بقیه توضیحات هم تو لینک پایین هست خواستید، بخونید :

https://www.ioi.dk/hitman-legacy-faq/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege برای 3 روز رایگان شده

2.thumb.JPG.577901b29420f5bc4736a198ce661b1d.JPG

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

Tom Clancy's Rainbow Six00ae.png Siege برای 3 روز رایگان شده

ای لعنت به اینweekendهرچی نوبه ریخته توش?

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فقط سه روز دیگه اره؟

دانلود کنیم نمیمونه نه؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

فقط سه روز دیگه اره؟

دانلود کنیم نمیمونه نه؟

نه فقط دو روز رایگانه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

هشدار مهم: این 3 روز که رایگانه وارد بازی نشید وگرنه با یه مشت لول 1 و 2 هم بازی میشید و خطر افسردگی و حملات قلبی به شدت تهدیدتون میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمتر از 2.5 روز وقت دارید تا بازی SINS OF A SOLAR EMPIRE: REBELLION به اکانتتون اضافه کنید 

https://www.humblebundle.com/store/sins-of-a-solar-empire-rebellion

2.thumb.JPG.35ef70a9841d90ba5218c17a54c965b1.JPG

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

این همون rainbow اصلی که همه بازی میکنن یا نسخه فرعی چیزی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

این همون rainbow اصلی که همه بازی میکنن یا نسخه فرعی چیزی هست؟

خودم تا حالا بازی نکردم ولی فکر کنم همون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...