رفتن به مطلب

بدون شرح ! با شرح ! عکسهای دیدنی

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ادامه نماد فراماسونری

1367728534.jpg

13706_129.jpg

29910_552.jpg

با تشکر..........

لینک به دیدگاه

• ارسال 933
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بیا یه چیزی در گوشت بگم :

375586.jpg

آقایون فارغ التحصیل یا خانومای مشروطی !

530019.jpg

به این میگن تفاوت ورزش و ورزشکار :

527240.jpg

293191.jpg

392349.jpg

B.M.W

195842.jpg

57050506891730074880.jpg

مرسی....

لینک به دیدگاه

2 تا نکته درمورد عکس های دوست عزیمان. ( البته نمیشه بحث رو باز کرد)

کلا از نظر هندسی ، فرم سه گوش یا ه. ر.....م...ی از همه اشکال پایدار تره چون همیشه نقطه ثقلش وسطشه. برای همین از هزاران سال پیش معماران ساختمان ها را به این شکل می ساختند. حالا هم این شکل هندسی هنوز پادار ترین فرم رو داره و تا ابد هم همینه. پس نمیشه دلیل آورد که هر ساختمان دارای چنین فرمی هست. ، توسط گروه خاصی ساخته شده و نماد چیز خاصیه. :unsure:

دوم. اینکه همه حیوانات و انسانها چشم دارند. با این حساب داشتن چشم در یک نقاشی و کشیدنش هم نمی تونه دلیل خاصی داشته باشه. ;) یعنی هیچکس نباید چشم بکشه 8-X

:lol: :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد این نماد ها من شخصاً اعتقادی به اینها ندارم چون یه تعدادی از این نمادها در وجود خودمان هم هست

مثل چشم و ابروهایمان و یا دهن و دماغمان ( به صورت سایه سیاده و خطوط شکسته )

اون موقع باید اینارو هم از تنمون جدا کنیم !!!!

به نظر من اینجور نمادها رو نباید روش مانور بدیم چون کلاً دین و مذهب و اعتقادها رو به بیراهه میکشه و از هدف و اصل نیت انسانیمون دورمون میکنه

یه مثال کوچیک میزنم نحوه وضو گرفتن در ادیان مختلف ؟ !! هنوز هم هنوزه هیج کدوم ماله هم رو قبول ندارن !! خوب پس با این چیزا تونستن تفرقه بندازن ماهم که ماشاالله عاشق این جور چیزاییم مثل این نمادها

یا مثلث خطری که در صورت انسان هست ، بیاییم اونم عمل کنیم چون ستاره درست میشه مه نماد یهودیان هست/ والااااااا

این نظر شخصیه من بود

راستی با این حساب کارت انویدیا هم وارد نکنن !!

اینا هم خوب میدونن ماها به چه حساسیت داریم میان مستقیم دست رو هرچی فرعیات هست میزارن ماهم به به میریم به جنگ اونا

بابا بیخیال این خرافی بازی هارو

دیگه دارم رو خط قرمزااااا /

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 تا نکته درمورد عکس های دوست عزیمان. ( البته نمیشه بحث رو باز کرد)

کلا از نظر هندسی ، فرم سه گوش یا ه. ر.....م...ی از همه اشکال پایدار تره چون همیشه نقطه ثقلش وسطشه. برای همین از هزاران سال پیش معماران ساختمان ها را به این شکل می ساختند. حالا هم این شکل هندسی هنوز پادار ترین فرم رو داره و تا ابد هم همینه. پس نمیشه دلیل آورد که هر ساختمان دارای چنین فرمی هست. ، توسط گروه خاصی ساخته شده و نماد چیز خاصیه. :unsure:

دوم. اینکه همه حیوانات و انسانها چشم دارند. با این حساب داشتن چشم در یک نقاشی و کشیدنش هم نمی تونه دلیل خاصی داشته باشه. ;) یعنی هیچکس نباید چشم بکشه 8-X

:lol: :D

باریکلا هومن خلاصه هرچی که نوشتم رو گفتی

نمونش درخت هرمی شکل و پایداره ، اینو دیگه بشر درست نکره که کار خداست / بیایین زود اینارو هم بردارین گناه میکنیم ها !! :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم بابت نظر خوب دوستان عزیز کاربران محترم :maxel134 & atagamer بالاخره هر کسی در این مورد نظر خودشو داره منم مثل شما فکر میکنم .به نظر خودم هم بد جا افتاده اگه طرحی مثل هرم نباشه که تنوعی رو نخواهیم داشت تو صنعت معماری و متاسفانه مردم برخی چیزها رو با چشم بد میبینند.

با تشکر........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدون شرح.

4.jpg

نتیجه کار با ماشین تایپ هنگام رانندگی!

5.jpg

فرار از گرما در نمایشگاه هوایی

6.jpg

مردانه - زنانه

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیکارین ها؟؟؟

من حتی نمیدونم چی هست فراماسونی! :D

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیکارین ها؟؟؟

من حتی نمیدونم چی هست فراماسونی! :D

نیما جان اینا رو گذاشتم فقط به خاطر تو:دی :lol:

ممنونم بابت نظرت دوست گلم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من کاربر:ata_se7en عکس های جالبی رو گذاشته بودین. مرسی (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

9didani_1.jpg

قاشق !

9didani_6.jpg

9didani_18.jpg

9didani_29.jpg

9didani_21.jpg

9didani_13.jpg

9didani_15.jpg

9didani_16.jpg

9didani_25.jpg

9didani_28.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبلیـغات تصویـری فرهنـگی در متـروی پاریـس

امضای همه تبلیغات فرهنگی اخیری که در متروی پاریس انجام می شود این است (نزدیک به این مضمون): در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی "آدم" باشید!

بنظر می رسد سیستم حمل و نقل پاریس، سیستم تقریبا کاملی است که به تمام نقاط شهر خدمات رسانی می کند اما این سیستم گرچه شاید ایرادات کمی داشته باشد اما نگرانی ها درباره فرهنگ استفاده از این سیستم ها مشاهده می شود. بنابراین شهرداری پاریس با استفاده از تبلیغات فرهنگی دنبال فرهنگ سازی است.

اخیرا وقتی تبلیغات شهری مخصوصا در فضای مترو را مشاهده می کنیم این تبلیغات معنا دار دیده می شوند. شاید افرادی که در استفاده از وسایل حمل و نقل پاریس اینگونه رفتار می کنند به خود آیند که یعنی من شبیه این حیوانات هستم؟ اما این تبلیغات چه هستند :

post-2742-0-35825800-1345735674_thumb.jpg

درباره شهرهای دیگر اطلاعی ندارم اما در مترو های پاریس صندلی های تاشویی وجود دارد که نزدیک درهای ورودی واگن های مترو است وقتی مترو شلوغ است بهتر است که مسافر متوجه شود که با ایستادن فضای بیشتری را در اختیار سایر مسافران قرار می دهد. این تصویر هم چنین وضعی را تشریح می کند. یعنی فردی را نشان می دهد که این فرهنگ را ندارد و بدون توجه به مسافران دیگر شبیه یک حیوان به راحتی در صندلی خود لم داده است.

این تبلیغ که نمادهای خطوط مترو و رنگ هاش را نشان می دهد و در این مورد خط 2 و 3 را نشان داده می گوید: تنبلی کردی و فضای زیادی را اشغال کردی. سرزنش های دو یا سه باره دیگران روبروته.

در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی "آدم" باشید

post-2742-0-68735000-1345735687_thumb.jpg

این تبلیغ هم یک آدم را با کله یک گاو نشون میده که چطور وارد مترو می شود. یعنی قبل از اینکه بگذارد مسافران دیگر پیاده شوند اینگونه وارد مترو می شود و فردی که این تبلیغ را کشیده او را مصداقی از یک گاو شاخدار می نامد. تبلیغ می گوید: 5 تا آدم را مثل رم کرده ها ترسوندن نشان دهنده این نیست که زمان کسب کرده ای.

post-2742-0-97875400-1345735699_thumb.jpg

خط یک مترو را نشون میده و میگه یک بار آدامست را در مترو به بیرون تف کن اما حتما آدامس به کف کفش های خودت هم می چسبه. کسی که این تبلیغ را ارائه کرده چنین افرادی را با صورت چنین حیوانی تصور کرده است.

post-2742-0-87814500-1345735707_thumb.jpg

باز هم از آیکون زرد که نشان دهنده خط یک مترو هست استفاده کرده و روی تبلیغ نوشته : یک بار از روی گیت ورودی پریدی اما مطمئن باش که جریمه اش را هم باید بپردازی. در این تبلیغ فردی که این کار را می کنه و من هم بارها شاهد چنین صحنه هایی توی متروی پاریس بودم شبیه قورباغه تصویر شده است.

post-2742-0-47543800-1345735743_thumb.jpg

اتوبوس خط 86 را نشون میده و می گه : با صدای 86 دسیبل با موبایل حرف زدی. تمام حریم خصوصی ات و دوستانت را از دست می دهی... چنین فردی مثل یک خروس بی محل است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما جان پستت جالبه ولی انصافاً بعضی مواقع این حرکات لازم میشه !!!!.امروز امتحان کنکور داشتم و یه صحنه هایی رو دیدم که واقعا تاسف خوردم به این دانشجویان آینده ( واقعا امام خمینی راست گفته رو دفترچه امتحانات نوشته: اگر دانشگاه اصلاح شد مملکت اصلاح می شود. و ما باز فرهنگ رو رعایت نمیکنیم نمیگویم فقط در شهر ما اینطوری است همه جا هست نمیشه گفت نیست!!! داشتم میگفتم.. در دانشگاه رو که باز کردند همه با سرعت و بدوبدو و با فریاد رفتن داخل من که تعجب کردم این صحنه رو دیدم. :blink:

یا تو تهران یادمه سوار BRT و اتوبوس های شهرشدم داشتن خفه ام میکردند اینقدر ازدهام جمعیت بود :unsure:

فرهنگ رو خود آدما تشکیل میدن کسی که دخالت نمیکنه!

امیدوارم که فرهنگ ما ایرانی ها درست بشه و مردم یه سری چیزها رو تو اجتماع رعایت کنند.

...ولی اینم بگم که هیچ کشوری به پای مهمون نوازی ایرانی جماعت نمیرسه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1.jpg

2.jpg

پد ماوس پرتابل

3.jpg

تیغ ریش تراشی هیتلر

4.jpg

آندروید؟!

5.jpg

عینک با لوگوی المپیک

6.jpg

پلی استیشن 3

7.jpg

8.jpg

9.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان گل

من تازه عضو اینجا شدم ولی سابقم تویه سایت هات خوبه :p

اینم چند تا عکس ، امیدوارم حال کنید ، فقط به خاطر کیفیت عکسا ببخشید .

_huge_fan_cooled_case_mod_3.jpg

_huge_fan_cooled_case_mod_2.jpg

huge_fan_cooled_case_mod_4.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...