رفتن به مطلب

کارت گرافیک GTX680 با Watercooling

maroof
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه، یک قطعه گرافیک 680 MSI Twinfronzer 2gb موجود هست که به دلیل خنک کنندگی من اون رو با واترکولینک گرین کاستومایز کردم ( این کار رو فروشگاه لیون کامپیوتر ) زحمتش رو کشید، و یک قطعه فن هم برای قسمت VRAM در نظر گرفتم چون دماش در زمان بازی کردن بالا میرفت و تصمیم گرفتم این کارو بکنم. 
بر روی سیستمی وصل بوده که بازی و تدوین انجام میشده و هیچ گونه ماینینگی صورت نگرفته، کاملا تمیز و سالم
همراه با کارتن 
فقط فن اصلیش رو فکر کنم گم کردم ( به همین دلیل به همین صورت با واترکولینگ ) تقدیمتون میشه 
قیمت هم مقطوع
تهران هستم - حضوری امکانش هست، و اینکه برای خرید غیر حضوری اول واریز، بعد ارسال
سوابق فروش در فروم های دیگه هم دارم جهت اعتماد سازی

قیمت : 1 میلیون تومان

IMG_20181015_170513.jpg

IMG_20181015_170345.jpg

IMG_20181015_170404.jpg

IMG_20181015_170413.jpg

IMG_20181029_180003.jpg

ویرایش شده توسط maroof
بروزرسانی
لینک به دیدگاه

پایینتر امکانش هست؟

پ.خ بفرمایید ممنونم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Super Gamer گفته است :

directx 12 ساپورت میکنه؟

بله

اخرین ورژن انویدیا هم‌ خودم رو یه 680‌ایسوس نصب کردم

لینک به دیدگاه

در زمان لانچ ، کارت مذکور فقط dx11 رو ساپورت میکرد ولی اخیرأ با آپدیت درایور ،  انویدیا امکان ساپورت dx12 رو هم فراهم نموده

البته نباید انتظار معجزه از این کارت رو داشته باشید .... مقایسه قدرت این کارت با چند نمونه کارت مشهور دیگه رو به نقل از سایت videocardbenchmark.net رو در زیر میگذارم تا بیشتر متوجه بشید:

001_.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

در زمان لانچ ، کارت مذکور فقط dx11 رو ساپورت میکرد ولی اخیرأ با آپدیت درایور ،  انویدیا امکان ساپورت dx12 رو هم فراهم نموده

البته نباید انتظار معجزه از این کارت رو داشته باشید .... مقایسه قدرت این کارت با چند نمونه کارت مشهور دیگه رو به نقل از سایت videocardbenchmark.net رو در زیر میگذارم تا بیشتر متوجه بشید:

001_.jpg

ممنون از راهنمایی شما

لینک به دیدگاه

تاپیک خیلی دیر تائید شد متاسفانه، ولی خب بنده به دلیل مشکل دما فعلا از فروش منصرف شدم تا مشکل دما کارت حل بشه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 5 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

چرا مشکل دما داشت؟ با واتر کولر

بله با واتر کولرش بود، مثل اینکه شارژ پمپش ؟ یه چیزیش تموم شده بود، و خمیرشم عوض کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...