رفتن به مطلب

تصاویر خود را رایگان و برای همیشه آپلود کنید!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان :(

چند ساعت بیشتر از راه اندازی سایت آپلود تصاویرم نمیگذره!

سایتی که آماده شده، با آدرس : Http://www.Free2Upload.com جهت آپلود تصاویر با حجم 3 مگابایت و با زمان نگهداری نامحدود است!

شاید شما تابحال با سیستم های آپلود رایگان تصاویر کار کرده باشید، ولی به جرأت میتوانم بگم سیستمی که فایلهای تصویری شما را برای همیشه نگهداری کنه، بسیار کم است (من سراغ ندارم). به همین دلیل این سایت را تبلیغ کردم.

وبلاگ ها؛ مجلات آنلاین، وبسایت هایی که دارای فضای زیادی نیستند، همگی نیازمند آپلود تصاویر برای مدت زمان طولانی میباشند. و از طرفی چون سایت ها از این تصاویر در هر لحظه ای و با هر ترافیکی ممکن است استفاده کنند، نیاز به آنلاین بودن و پهنای باند کافی هست. همچنین نگهداری تمامی تصاویر برای زمانی نامحدود نیز خود به سروری با فضا و ترافیک بالا نیازمند است.

بنده حقیر این سایت را نه با هدف صرفا در آمد زایی، بلکه با هدف کمک و دادن اطمینان خاطر از همیشگی بودن تصاویر و عدم تغییر در آدرس فایلها، تأسیس و به شما معرفی میکنم.

امیدوارم از سایت خودتان استفاده و رضایت کافی را داشته باشید.

شناسه بنده در یاهو برای گفتگوی آنلاین : DJCSaeed

با آرزوی موفقیت روز افزون برای یکایک شما دوستان عزیز. :confused:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز قابلیت آپلود فرمت Psd نیز به سایت افزوده شد ...

ضمنا عزیزانی که فایل تصویری حجیم تری دارند، با ارسال پیغام به من اعلام نموده تا فایل تصویری آنها در صورت عدم نقض قوانین سایت آپلود شود.

لینک به دیدگاه

سلام من از این استفاده میکنم

http://www.photo.3entre.com

این سایت ایرانی هست و قابلیت همزمان چند عکس رو داره و تا 2 مگ هم میشه آپلود کنید

لینک به دیدگاه

خوبه، ولی فکر نمیکنم تصاویر شما را برای همیشه نگهداری کنه !

شما با ثبت نام در سایت من تا 3 مگابایت میتونید آپلود کنید. و البته سایت ما هم قابلیت آپلود 10 تصویر بصورت همزمان، قابلیت آپلود از URL ، قابلیت آپلود بصورت خصوصی (Private) ، قابلیت نگهداری گالری خصوصی اعضا و ... رو داراست.

لینک به دیدگاه

درود

سعید جان سایت خوبی راه انداختید . اگر قابلیت ریسایز کردن رو هم به سایت اضافه کنید خیلی بهتر میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بله پیشنهاد بسیار خوبی هست ...

حقیقت این نسخه فعلا Beta1 ، و قرار است که تغییرات و امکانات زیادی اعمال بشه.

متکشرم، موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام

سعید جان اگر بتونید مقدار اضافه کردن باکسها رو از 10 عدد به مقدار بیشتری ارتقا بدین عالی میشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

سعید چرا نمیشه به گالری های عمومی دست رسی پیدا کرد

با تشکر

لینک به دیدگاه

خوبه، ولی فکر نمیکنم تصاویر شما را برای همیشه نگهداری کنه !

سلام دوست عزیز . امیدوارم همیشه موفق باشید . ولی یک مساله هست اونم اینه که خیلی از سایت هایی که فضا برای آپلود فایل های مختلف یا عکس میگذارن چه پولی و چه رایگان همیشه اولش این ادعا رو دارن که برای همیشه فایلها رو نگهداری می کنند یا همیشه سایتشون مشغول به کاره ولی همون طور که خودتون گفتین بعد از مدتی معلوم می شه که اینطوری نبوده .

شما خودت به عنوان صاحب یکی از این سایتها به جز اینکه بازدید کننده هاتون بخوان امتحان کنن و بعد از مدتی به صحت حرف شما پی ببرند ، چه تضمینی برای این موضوع دارید ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اول در رابطه با پاسخ گالری عمومی، حقیقتش تنها دلیل نگرانی از فیلترینگ هست، هرچند ما طبق قوانین سایت تصاویر غیراخلاقی و موارد مشابه را حذف میکنیم!

البته شما سوابق کاری بنده را میتوانید در اینترنت جستجو کنید تا ببینید بنده به دنبال کسب درآمد و به دنبال آن فریب افکار نیستم.

در زمینه تظمین، نمیدونم شما چطور تظمینی از بنده خواستار هستید، ولی من در حال حاضر علاوه بر اینکه Box تهیه کرده ام، در پی راه اندازی DataCenter هستم و بنده سرمایه گذاری هایی که در زمینه وب قصد انجام دارم بلند مدت است.

من در حال حاضر نیز مشکلی از لحاظ محدودیت فضا، پهنای باند و یا میزان استفاده از سخت افزار سرور را نداشته و مشکلی نیز نخواهم داشت و این خود تظمین دوم هست.

ضمن اینکه بنده نه تنها قصد گسترش این سایت را در سطح ایران، بلکه در سطح جهانی و بسیار وسیعتر از حال حاضر داشته و ضمنا در پی راه اندازی وب سایت هایی نطیر این سایت البته با سطح کاری متفاوت (Upload Center) را دارم. در حال حاضر نیز چند ده دامنه از جمله Free4Upload و موارد دیگر را هم روز کرده ام. پس طبیعی است اگر بنده با این تفکر و سرمایه گذاری از ادعای خود بازگردم، بیشترین زیان متحل خود من خواهد بود.

در یک جمله عرض کنم، بنده روزی که این سایت را راه اندازی کردم، به فکر رقابت با سایت هایی نظیر TinyPic بودم!!

در حال حاضر حجم آپلود تصاویر 1 مگابایت دیگر افزایش داشته و به 4 مگابایت رسیده است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان گرامی :

لازم دیدم سایت میهن آپلود رو هم خدتتون معرفی کنم :

برخی از امکانات سایت به کاربران :

* حق عضویت کاملا" رایگان

* ارایه فضای نامحدود به هر کاربر عضو

* ارایه حداکثر 10 مگابایت حق آپلود برای هر تصویر مخصوص کاربران عضو

* ارایه پهنای باند نامحدود به هر کاربر عضو

* امکان بارگذاری 10 فایل به صورت همزمان

* ارایه گالری تصویر مجزا به هر کاربر

* امکان دسته بنده تصاویر هر کاربر و ساخت آلبوم تصویری و مدیریت آن

* امکان رتبه دهی به هر تصویر

*امکان انتقال تصویری از سرور دیگر بر روی سرور قدرتمند میهن آپلود

* امکان خصوصی سازی گالری تصویر هر کاربر توسط خودش

* ارایه لینک مخصوص برای استفاده در قالب های HTML

* ارایه مشخصات کامل تصویر آپلود شده از قبیل حجم تصویر - سایز تصویر - رتبه تصویر - تاریخ بارگذاری - پسوند فایل

* پشتیبانی از پسوند های JPEG,JPG,GIF,PNG,TIFF,PSD,MBP,ICO

آدرس اصلی وب سایت : http://Www.MihanUpload.Com

میهن آپلود میزبان رایگان تصاویر ایرانیان

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

با سلام دوباره به لیون قدیم و جدید‍!

جهت اطلاع عزیزان عرض شود که بیشتر سایت‌های ذخیره‌ی رایگان نت، اطلاعات شخصی همچون صفحات بازدید شده، ارجاع شده و اطلاعات متنوع مرتبط سیستم شما را رصد و گاهی سوء استفاده (جدی) می‌کنند؛ بیشتر از ارایه‌ی آن کسب درامد. سایت‌های مورد اعتماد کم هستند!

ویرایش شده توسط m654
لینک به دیدگاه

سلام.

خوبه ولی من با www.webng.com کار میکنم. خیلی باهاله..

امتحانش کنید. .:-?

فعلا..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...