رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید صندلی مخصوص کامپیوتر

ali2090
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
از اونجایی که زیاد پشت سیستم هستم نیاز دارم صندلی ای بخرم که جوابگو باشه و هم اینکه کمترین آسیب رو به بدن بزنه.با این حساب شما چه مارکی رو مخصوص کامپیوتر پیشنهاد می کنید ؟

بودجه هم برام ملاک نیست. نمیخوام اجنس ارزون و بی کیفیت بخرم که از اون طرف صد برابر پول مریضی و دکتر بدم

لینک به دیدگاه

صندلی dxracer هست ۳۲۰۰ فکر کنم اگه پولش واست مهم نیست بگیر 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

صندلی dxracer هست ۳۲۰۰ فکر کنم اگه پولش واست مهم نیست بگیر 

ممنون.دوستان دیگه هم پیشنهادی دارن خوشحال میشم بشنوم

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به بی ارزش شدن پول ملی ،

اکثر صندلی ها گران شدن. ولی یک مدل صندلی هست که قیمتش ظاهرا گران نشده(جای تعجب داره)

برند داتیس است . (طبق نظر فروشنده ، اجزاش ساخت ایتالیا است ) البته تو دسته بندی  مدیریتی است ولی مثل گمینگ میمونه ظاهرش و چرم فوق العاده  داره.

موقه دلار 4500 تومن بود من این صندلی با چرم  رنگ کرمی خریدم 930 هزارتومن. الان که سرچ کردم دیدم یکی از سایتها زنده 1250هزارتومن . اگه واقعا این قیمت باشه واقعا مفته.https://www.khooger.com/products/صندلی-مدیریت-طبی-مدل-فرا

تو لینکی که گذاشتم ویدیوش  نگاه کن  متوجه میشی.

همه قطعاتش عالی است. جکش هم سیستم گهواری است و هرجا هم دوست داشته باشی میتونی قفلش کنی. خیلی وقته که داره کار میکنه ولی تا الان یه قطره هم بهش روغن نزدم . جکش فوق العاده روان است. همچنین دور دوزی چرمش خیلی قشنگه(مثل دور دوزی صندلی بنز و BMW).

در صورتی که تمام صندلی هایی که تو شرکت باهاش سر کار دارم هر دوماه یک بار باید روغن بزنی تا روان کار کنه.

میتونم بگم تمام صندلیها رو تست کردم تنها مدلی که از نظر من اوکی بود .

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود

با توجه به بی ارزش شدن پول ملی ،

اکثر صندلی ها گران شدن. ولی یک مدل صندلی هست که قیمتش ظاهرا گران نشده(جای تعجب داره)

برند داتیس است . (طبق نظر فروشنده ، اجزاش ساخت ایتالیا است ) البته تو دسته بندی  مدیریتی است ولی مثل گمینگ میمونه ظاهرش و چرم فوق العاده  داره.

موقه دلار 4500 تومن بود من این صندلی با چرم  رنگ کرمی خریدم 930 هزارتومن. الان که سرچ کردم دیدم یکی از سایتها زنده 1250هزارتومن . اگه واقعا این قیمت باشه واقعا مفته.https://www.khooger.com/products/صندلی-مدیریت-طبی-مدل-فرا

تو لینکی که گذاشتم ویدیوش  نگاه کن  متوجه میشی.

همه قطعاتش عالی است. جکش هم سیستم گهواری است و هرجا هم دوست داشته باشی میتونی قفلش کنی. خیلی وقته که داره کار میکنه ولی تا الان یه قطره هم بهش روغن نزدم . جکش فوق العاده روان است. همچنین دور دوزی چرمش خیلی قشنگه(مثل دور دوزی صندلی بنز و BMW).

در صورتی که تمام صندلی هایی که تو شرکت باهاش سر کار دارم هر دوماه یک بار باید روغن بزنی تا روان کار کنه.

میتونم بگم تمام صندلیها رو تست کردم تنها مدلی که از نظر من اوکی بود .

سلام

منم مشابه این مدل رو هدیه گرفتم

http://techno-system.ir/product.php?id=134

اول مهر انلاین قیمت کردم حدود 680 بود

حضوری 550 خریده بودن برای من

لینک به دیدگاه

سلام.

مدتی هست که  از DXRacer Drifting OH/DH73/NW   استفاده میکنم و کاملا راضیم اما درحال حاضر قیمتش توجیه اقتصادی نداره.

به عنوان راهنمایی برای خرید صندلی مناسب میتونم خدمتتون عرض کنم مهم ترین نکته این هست که صندلی مناسب با قد و وزن خودتون انتخاب کنین.مورد بعدی توجه داشته باشین صندلی های با انحنای زیاد قسمت کمر به عنوان "طبی" فروخته میشن بر اساس تجربه ای که قبلا داشتم (یکی از مدل های مدیریتی تیام که عنوان طبی هم داره) در بلند مدت ناراحتی ایجاد کردن که یا انحنای نامناسبی داره یا مناسب قد من نبوده.درحال حاضر هم از تکیه ی کامل به صندلی فعلی  بیشتر از 1 ساعت خودداری میکنم و هروقت یادم بیفته چند ثانیه بلند میشم و حرکات کششی انجام میدم و فقط از بالشتک پشت گردن استفاده میکنم چون بالشتک پشت کمر با اینکه میشه برای هر قدی تنظیمش کرد اما در بلندمدت ناراحتی ایجاد میکنه(بالشتک مدلی که استفاده میکنم بنظرم اگر کم حجم تر و نرم تر بود شاید راحتی بیشتری ایجاد میکرد) و بهترین حالت استفاده برای بنده بصورتی هست شانه ها و کمرتقریبا  در یک راستا  و گردن کمی متمایل به جلو باشه که البته کمی انحنای کمر با توجه با شکل ستون فقرات خوبه اما نه در حدی که صندلی  به اصطلاح "طبی" قبلی ایجاد میکرد.

درمورد کفی و قد صندلی هم توجه داشته باشین بهترین حالت اینه که پاهاتون راحت بصورت 90 درجه روی زمین قرار بگیره زمانی که به پشتی صندلی تکیه دادین.

نکته ی دیگه که مدنظر داشته باشین جنس روکش هست که بنظرم بهترین جنس پارچه ای هست برای تنفس و کاهش تعریق و گرم شدن (مدل پارچه ای دربازار موجود نیست عموما و میتونین خودتون روکش پارچه ای استفاده کنین.گزینه بعدی چرمی هست بشرطی که سطحش کمی برآمدی و فرورفتگی داشته باشه و بدترین گزینه هم موارد پلاستیکی یا "طرح چرم" هستن(با چرم مصنوعی تفاوت دارن) که بخصوص در فصل گرما موجب تعریق میشن مگر اینکه سوراخ های زیادی برای تهویه و تنفس داشته باشن.

درمورد نرمی و سفتی صندلی هم باید توجه داشته باشه به اندازه ای نرم باشه که حمایت و پشتیبانیش رو از دست نده و صرفا صندلی نرم تر به معنی راحتی بیشتر در استفاده طولانی مدت نیست.

ظاهرا مدلی که دوستان اشاره کردن شباهت زیادی به صندلی قبلی بنده داره که شخصا بنظرم انحنای پشتی برای کمر بنده زیاد بود و خود پشتی با وجود حمایت و پشتیبانی مناسب از نرمی کافی برخوردار نبود.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

نکته ی دیگه که مدنظر داشته باشین جنس روکش هست که بنظرم بهترین جنس پارچه ای هست برای تنفس و کاهش تعریق و گرم شدن (مدل پارچه ای دربازار موجود نیست عموما و میتونین خودتون روکش پارچه ای استفاده کنین.گزینه بعدی چرمی هست بشرطی که سطحش کمی برآمدی و فرورفتگی داشته باشه و بدترین گزینه هم موارد پلاستیکی یا "طرح چرم" هستن(با چرم مصنوعی تفاوت دارن) که بخصوص در فصل گرما موجب تعریق میشن مگر اینکه سوراخ های زیادی برای تهویه و تنفس داشته باشن.

چجوری؟

فرق طرح چرم با چرم مصنوعی و چرم طبیعی رو میشه تشخیص داد به راحتی؟

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sadeh گفته است :

چجوری؟

فرق طرح چرم با چرم مصنوعی و چرم طبیعی رو میشه تشخیص داد به راحتی؟

بیشتر موارد چرم مصنوعین . چرم طبیعی از لحاظ هزینه به صرفه نیست.طرح چرم  روش دست بکشین مشخصه یه حالت پلاستیکی داره همچنین بافتش برخلاف چرم یکپارچست بخاطرفرآیندهایی که روش انجام میشه  و پرس  درصورتی که چرم طبیعی برآمدگی و فرورفتگی های ریزی داره بصورت طبیعی که دارای الگوی یکسانی نیست.در طرح چرم گاهی تلاش میکنن یکسری از تفاوت ها رو از بین ببرن اما بازهم  بر اساس یک الگوی خاص هست.

چرم مصنوعی انواع مختلفی داره  به عنوان مثال polyurethane leather که اگه اشتباه نکنم  به اینصورت تولید میشه که باقی مونده چرم با کیفیت که جدا شده رو یه روکشی از جنس پلی ارتان میکشن روش که یه حالت براق و نو بهش بده .مواردی که بیشتر استفاده میشن PU Leather (روکش پلی اورتان) و vinyl هستند که از vinyl دوری کنین که جنسش واقعا حس پلاستیکی بودن دارن و تعریق و گرماش بیشتره به همین خاطر در بیشتر موارد سوراخ دار تولید میشه

3 نمونه عکس قرار میدم براتون از محصولات DXRACER که یکی pu و یکی vinyl و یکی mesh هست که کاملا متفاوته جنسش.

https://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/office_chairs/drifting_series_/oh-dj133-n/

https://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/office_chairs/drifting_series_/oh-df73-nc/

https://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/office_chairs/drifting_series_/oh-dm132-n/

همچنین تفاوت چرم اصل و مصنوعی رو میتونین در عکس زیر مشاهده کنین که در مدل مصنوعی برای شباهت بیشتر دارای برآمدی و فرو رفتگی هست که دارای الگوی ثابت هست.

411307653_fauxvsleather.jpg.590b0c16dba45bc32186342531dfa2b7.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون آقا محسن

در مورد اون چجوری که گفتم هم توضیح بدین لطفا

منظورم اون جملتون بود که بالا هم قرمز کردم" میتونین خودتون روکش پارچه ای استفاده کنین "

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات دوستان

چیزی که بیشتر راغب شدم بهش dxracer هست .از حالت و طراحی این صندلی ها مشخصه که میشه برای نشستن طولانی مدت نسبت به بقیه صندلی ها بیشتر روش حساب کرد .چون یه چیزی تو مایه های اداری میخوام و نمیخوام حالت گیمینگ داشته باشه طبیعتا رنگ مشکی رو میخوام بخرم. ولی خب مدل های مختلفی از dxracer هست که مشکی هستن و دوستان نظر و تجربه ای داشته باشن میتونه مفید باشه واسم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali2090 گفته است :

ممنون از نظرات دوستان

چیزی که بیشتر راغب شدم بهش dxracer هست .از حالت و طراحی این صندلی ها مشخصه که میشه برای نشستن طولانی مدت نسبت به بقیه صندلی ها بیشتر روش حساب کرد .چون یه چیزی تو مایه های اداری میخوام و نمیخوام حالت گیمینگ داشته باشه طبیعتا رنگ مشکی رو میخوام بخرم. ولی خب مدل های مختلفی از dxracer هست که مشکی هستن و دوستان نظر و تجربه ای داشته باشن میتونه مفید باشه واسم

اتفاقا شما که اداری میخای فک نکنم این برند مناسب باشه برات

از تولیدات داخلی که تو کار اداری هستن استفاده کن.البته حتما قبلش حضوری تست کن

لینک به دیدگاه

درود

dxracer  بدون اغراق واقعا حرف نداره . ولی متاسفانه قیمتشون شدید بالا رفته  اگر بودجه مناسبی دارید پیشنهاد میشه . اگر حالت اداری مد نظرتون هست که سری کلاسیک بهتون پیشنهاد می کنم  که خودم استفاده میکنم و کاملا راضی هستم  البته حتما قد و وزن رو مورد توجه قرار بدید 

https://takht-jamshid.com/ProductDetails/296/صندلی-ارگونومیک-اداری-مدیریتی-کلاسیک-DXRACER-OH-CE120-N-FT

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sadeh گفته است :

اتفاقا شما که اداری میخای فک نکنم این برند مناسب باشه برات

از تولیدات داخلی که تو کار اداری هستن استفاده کن.البته حتما قبلش حضوری تست کن

برای داخل خونه میخوام . منظورم این بود استایلش حالت اداری باشه

صندلی های dxracer رو که موارد داخلی مقایسه میکنم انگار سلامت بهتری دارن

مدل های dxracer رو نگاه کردم یه سوالی واسم پیش اومده راجب "جنس روکش صندلی"  که در زیر نوشتم. ممنون میشم کسی اطلاعات ریزتری داره راجب این موارد زیر داره اینجا مطرح کنه. جنس روکش و اینکه هرکدوم چه مزایا و معایبی داره توی انتخابم تاثیر داره

1- وینل طرح چرم +PU

2- وینل طرح چرم

3- وینل طرح کربن +PU

4- وینل مشبک +PU

5- PU

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali2090 گفته است :

برای داخل خونه میخوام . منظورم این بود استایلش حالت اداری باشه

صندلی های dxracer رو که موارد داخلی مقایسه میکنم انگار سلامت بهتری دارن

مدل های dxracer رو نگاه کردم یه سوالی واسم پیش اومده راجب "جنس روکش صندلی"  که در زیر نوشتم. ممنون میشم کسی اطلاعات ریزتری داره راجب این موارد زیر داره اینجا مطرح کنه. جنس روکش و اینکه هرکدوم چه مزایا و معایبی داره توی انتخابم تاثیر داره

1- وینل طرح چرم +PU

2- وینل طرح چرم

3- وینل طرح کربن +PU

4- وینل مشبک +PU

5- PU

قیمت فعلیشون واقعا بالاست و منطقی نیست متاسفانه . زمانی که من خریدم حدود 1300 بود اگه اشتباه نکنم با تخفیف های مناسب دوره ای که همون زمان هم کمی بالابود اما با توجه به کیفیتش ارزش خرید داشت اما قیمت های فعلی واقعا ارزش نداره.درهر صورت همونطور که قبلا اشاره کردم درحال حاضر از این مدل استفاده میکنم :

https://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/office_chairs/drifting_series_/oh-df73-nc/ که ظاهرش هم برخلاف اسمش کاملا اداری و سنگین هست و از لحاظ جنس وزیبایی و  راحتی  واقعا راضیم با توجه به قد و وزنم . مدل های مختلف تفاوت هایی دارن از جمله حداقل و حداکثر ارتفاع کفی و پشتی  و میزان تغییر زاویه ی پشتی و کفی و حالت گهواره ای و امکان تغییر ارتفاع و چرخش 360 یا به چپ و راست دسته و جزییات دیگه که داخل سایتش بهشون اشاره شده. از لحاظ جنس روکش هم شخصا از PU بیشتر از بقیه خوشم اومد . توجه داشته باشین اونهایی که ترکیبی هستن مثلا کفیشون مشبک هست و کناره هاش طرح چرم یا ترکیب های دیگه.

درحالت کلی مراحل پردازش چرم به اینصورت هست: مرحله ی اول  full grain و مرحله ی دوم top grain و مرحله ی سوم  split leather هست که pu از این مرحله بدست میاد(درصورتی که لازم بود درمورد مراحلش توضیح کامل میدم).  اما جنس dxracer ها:

full grain leather بهترین و گرون ترین گزینشون هست . سپس PU Leather  هست که  شباهت زیادی  به چرم اصل داره و از باقی مونده های چرم جداشده و ترکیب با پلی اورتان بوجود میاد و سپس vinyl که همون PVC(polyvinylchloride) هست که درواقع پلاستیک شبیه چرم هست و با تغییر شیمیایی بوجود میاد.

از تفاوت های PU و Vinyl  علاوه بر زیبایی وجنس بهتر و شباهت بیشتر به چرم میشه  به تنفس بیشتر PU و کمترین میزان تنفس vinyl اشاره کرد که گاها مشبکش میکنن برای تنفس بهتر.همچنین PU  زودتر با دمای بدن هماهنگ میشه در مقابل vinyl دربرابر گرما و رطوبت مقاومت بیشتری داره.

در نهایت هم دوباره پیشنهاد میکنم درصورتی که صندلی ارزون تر  راحت و مناسب و با کیفیت متناسب با قد و وزنتون پیدا کردین این مبلغ زیاد رو هزینه نکنین و میتونین روی صندلی های معمولی هم از کفی و پشتی های Memory foam موجود در بازار استفاده کنین که با حالت بدنتون فرم میگیرن و دوباره به شکل اولشون برمیگردن.مهم ترین کار اینه که قبل از تغییر صندلی درواقع عادت های نشستن رو تغییر بدین که مطالب زیادی درموردش هست و مهمترینش اینه که از قوز کردن و خم شدن به سمت مانیتور خودداری کنین و پاهاتون کامل عمود باشه روی زمین بصورت 90 درجه و از لم دادن طولانی خودداری کنین .

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

قیمت فعلیشون واقعا بالاست و منطقی نیست متاسفانه . زمانی که من خریدم حدود 1300 بود با تخفیف های مناسب دوره ای که همون زمان هم کمی بالابود اما با توجه به کیفیتش ارزش خرید داشت اما قیمت های فعلی واقعا ارزش نداره.درهر صورت همونطور که قبلا اشاره کردم درحال حاضر از این مدل استفاده میکنم :

https://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/office_chairs/drifting_series_/oh-df73-nc/ که ظاهرش هم برخلاف اسمش کاملا اداری و سنگین هست و از لحاظ جنس وزیبایی و  راحتی  واقعا راضیم با توجه به قد و وزنم . مدل های مختلف تفاوت هایی دارن از جمله حداقل و حداکثر ارتفاع کفی و پشتی  و میزان تغییر زاویه ی پشتی و کفی و حالت گهواره ای و امکان تغییر ارتفاع و چرخش 360 یا به چپ و راست دسته و جزییات دیگه که داخل سایتش بهشون اشاره شده. از لحاظ جنس روکش هم شخصا از PU بیشتر از بقیه خوشم اومد . توجه داشته باشین اونهایی که ترکیبی هستن مثلا کفیشون مشبک هست و کناره هاش طرح چرم یا ترکیب های دیگه.درحالت کلی مرحله ی اول  full grain و مرحله ی دوم top grain و مرحله ی سوم  split leather هست که pu از این مرحله بدست میاد(درصورتی که لازم بود درمورد مراحلش توضیح کامل میدم).  اما جنس dxracer ها:

full grain leather بهترین و گرون ترین گزینشون هست . سپس PU Leather  هست که  شباهت زیادی  به چرم اصل داره و از باقی مونده های چرم جداشده و ترکیب با پلی اورتان بوجود میاد و سپس vinyl که همون PVC(polyvinylchloride) هست که درواقع پلاستیک شبیه چرم هست و با تغییر شیمیایی بوجود میاد.

از تفاوت های PU و Vinyl  علاوه بر زیبایی وجنس بهتر و شباهت بیشتر به چرم میشه  به تنفس بیشتر PU و کمترین میزان تنفس vinyl اشاره کرد که گاها مشبکش میکنن برای تنفس بهتر.همچنین PU  زودتر با دمای بدن هماهنگ میشه در مقابل vinyl دربرابر گرما و رطوبت مقاومت بیشتری داره.

در نهایت هم دوباره پیشنهاد میکنم درصورتی که صندلی ارزون تر  راحت و مناسب و با کیفیت متناسب با قد و وزنتون پیدا کردین این مبلغ زیاد رو هزینه نکنین و میتونین روی صندلی های معمولی هم از کفی و پشتی های Memory foam موجود در بازار استفاده کنین که با حالت بدنتون فرم میگیرن و دوباره به شکل اولشون برمیگردن.مهم ترین کار اینه که قبل از تغییر صندلی درواقع عادت های نشستن رو تغییر بدین که مطالب زیادی درموردش هست و مهمترینش اینه که از قوز کردن و خم شدن به سمت مانیتور خودداری کنین و پاهاتون کامل عمود باشه روی زمین بصورت 90 درجه و از لم دادن طولانی خودداری کنین .

موفق باشین.

بله قیمت هاشون واقعا زیاده اگه بخوام توی این بازه زمانی خرید کنم.ممنون از توضیحات تون

به فرض که قیمت ها بالا بمونه و من بخوام مارک دیگه ای بخرم که ارزون تر باشه شما چه مارکی پیشنهاد میدید؟ راجب مارک نیلپر که داخلی هم هست بعضا شنیدم که خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali2090 گفته است :

بله قیمت هاشون واقعا زیاده اگه بخوام توی این بازه زمانی خرید کنم.ممنون از توضیحات تون

به فرض که قیمت ها بالا بمونه و من بخوام مارک دیگه ای بخرم که ارزون تر باشه شما چه مارکی پیشنهاد میدید؟ راجب مارک نیلپر که داخلی هم هست بعضا شنیدم که خوبه

شما اون صندلی که برات لینکش گذاشتم از نزدیک ببینی ، میپسندی. وقتی با چند تا صندلی دیگه از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنی متوجه میشی.

تو اون عکس ها چیزی ازش معلوم نیست.باید از نزدیک ببینی.

نکته مهم که دوستان هم در بالا اشاره کردن. اینکه شما باید استایل بدنت وقتی رو صندلی میشنی حفظ بشه. یعنی حالت قوز پیدا نکنی و گودی کمر و ستون فقرات حالت خودش حفظ بکنه

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

اگه روکش صندلی پارچه ای نباشه میشه خودمون پارچه ایش کنیم؟چجوری؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali2090 گفته است :

شما چه مارکی پیشنهاد میدید؟ راجب مارک نیلپر که داخلی هم هست بعضا شنیدم که خوبه

بکلی برند صندلی رو درنظر نگیرین مهم راحتی و تناسب با قد و وزن شماست.برخی مدلها هم با ظاهر و باطن مشابه اما برند های متفاوت تولید میشن مثل همین نمونه ای که دوستان معرفی کردن که بسیار شبیه صندلی قبلیم هست که برند "تیام" بود و مشکلاتی که باهاش داشتم همونطور که قبلا عرض کردم 1:انحنای قسمت کمرش بنظرم یکم زیاد بود که البته یه مقدارش مرتبط با قدم هست که گمان کنم برای قدهای بلندتر مناسب تر باشه(بنظرم استفاده از بالشتک های مموری فوم که بشکل طبیعی کمر حالت میگیرن مناسب تر از استفاده از صندلی با انحنای زیاده چون قد همه یکسان نیست و مکان قرار گیری انحنای ستون فقرات ممکنه مچ نباشه).2:فوم زیریش کیفیت مناسبی نداشت و دچار فرو رفتگی  شده بود 3: پشتیش با وجود حمایت مناسب از نرمی کافی برخوردار نبود و درنهایت هم با وجود اینکه PU هست اما تابستون موجب تعریق میشد بخصوص قسمت کمر که موجب تیره تر شدن ظاهرش شده بود.اگه لازم بود از انباری میارمش فردا عکسش رو میگذارم درکنار صندلی فعلی .درهرصورت کیفیتش در قیاس با قیمتش قبلا واقعا مناسب بود(اون زمان حدود 530  تومن بود که dxracer ها چیزی بین 1200 تا 1600 بودن میانگین) همچنین از لحاظ زیبایی و استایل هم بیشتر از قیمتش ارزش داشت و البته از لحاظ راحتی هم شاید برای قد شما کاملا مناسب باشه و صرفا تجربه ی شخصیم رو عرض کردم .

درمورد نیلپر هم باید عرض کنم با وجود کیفیت بالا بیشتر هزینه ی برندش رو پرداخت میکنین و بی دلیل گرونتر از برندهای دیگس.

درهرصورت با وجود گرانی بیش از حد درصورتی هم که قصد خرید dxracer یا هر صندلی دیگه ای داشتین حتما حضوری قبلش تست کنین و خجالت نکشین اگه لازم بود بیشتر از 10 دقیقه روی صندلی بشینین داخل مغازه (dxracer تهران و مشهد و برخی شهر های دیگه میتونین حضوری تست کنین)

در 57 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

اگه روکش صندلی پارچه ای نباشه میشه خودمون پارچه ایش کنیم؟چجوری؟

میتونین از فروشگاه هایی که مخصوص پرده و پارچه ی مبلی هستند پارچه ی با کیفیت مبلی تهیه کنین که البته خودتون گمان نکنم بتونین تمیز درش بیارین مگر اینکه مثل همین dxracer ها همه ی قسمت ها قابل جدا شدن باشن. برای استفاده در فصول گرم مناسب تره اما جلوه ی چرم و طرح چرم بخصوص پشت میز بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
من هم این مدل رو دارم استفاده میکنم با توجه به گرونی های اخیر بازم قیمتش مناسبه بنظرم
الان حدود 2سال یا بیشتر هست هیچ موردی باهاش ندارم و بتازگی جک بالا و پایینش ضعیف شده چون فراموش کردم که سر 1 ماه باید یکدفعه ازش استفاده کرد تا گاز داخل جک از بین نره متاسفانه
برعکس بقیه صندلی ها که جک روعنی دارن این مدل گازی هست فکر میکنم
https://www.khooger.com/products/صندلی-مدیریتی-مدل-sm910-نیلپر
یک مدل ارزونتر هم داره که اگر این خراب بشه میرم اون رو میگیرم

https://www.khooger.com/products/صندلی-کارمندی-مدل-sm810-نیلپر

صندلی هایDX هم که نه خدمات درستی دارن نه قیمت مناسبی بهتره کلاً بیخیالش بشید حالا هر چقدر هم که میخوان خوب باشن

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...