رفتن به مطلب

تا 18 نوامبر بازی Destiny 2 را به رایگان دریافت کنید

grimlock
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان. 

NV08UA32DZON1540922199132.jpg

به مناسبت سالگرد انتشار نسخه پی سی Destiny 2، اکتیویژن برای مدتی محدود (از امروز تا 18 نوامبر) نسخه پی سی این بازی رو به رایگان در اختیار کسانی قرار میده که اون رو به اکانتشون اضافه کنند. 

برای دریافت بازی به گیفت پیج بتل نت مراجعه کنید و با ورود به اکانتتون بازی رو برای همیشه داشته باشید. 

https://account.blizzard.com/gifts/?blzcmp=blizzard-news

اکانت هایی که بعد از دوم نوامبر ساخته میشن، باید پیش از دریافت بازی  Blizzard SMS Protect رو فعال کنند. 

خبر اصلی

لذت ببرید. 

لینک به دیدگاه

متاسفانه پیش از ارسال،  تاپیکی که یکی از دوستان برای اطلاع رسانی پروموشن ها ایجاد کرده بودند رو ندیدم. 

در صورت لزوم این تاپیک میتونه پاک بشه. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

سلام

این اس ام اس پروتکت چطور فعال میشه ؟

شماره ایرانسل رو با کد ایران و بدون اون قبول نمیکنه.

شماره همراه اول باید زد یا مشکل از جای دیگه هست؟

مرسی

لینک به دیدگاه

واقعا سورپرایز شدم! حتی فکرشو هم نمیتونستم بکنم،شرکتی مثل اکتیویژن بیاد گیمی مثل destiny 2 رو رایگان کنه!

یه مدتی بود بدجور تو فکر خریدش بودم اما پولشو نداشتم، خوب شد ?

لینک به دیدگاه

اسمس رو باید با این فرمت برید. کشورتونم حتما باید ایران بشناسه از آی پی تا اسمس بفرسته

989351234567

ویرایش شده توسط alireza fattahi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

واقعا سورپرایز شدم! حتی فکرشو هم نمیتونستم بکنم،شرکتی مثل اکتیویژن بیاد گیمی مثل destiny 2 رو رایگان کنه!

یه مدتی بود بدجور تو فکر خریدش بودم اما پولشو نداشتم، خوب شد 1f602.png

Sooooo?

لینک به دیدگاه

سلام 

یه سوال کلی بازیش 80 گیگ حجم داره. ارزش داره دانلودش کنیم  چند ساعت میتونه ادمو سرگرم کنه؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام 

یه سوال کلی بازیش 80 گیگ حجم داره. ارزش داره دانلودش کنیم  چند ساعت میتونه ادمو سرگرم کنه؟

درود. شخصا خیلی دوست دارم دانلودش کنم... ولی همونطور که گفتی خیلی سنگینه. 

احتمالا اگر بتونم، با تعدادی بسته سه ساعته ایرانسل دانلودش کنم. 

محض اطلاع دوستان، دی ال فاکس در 38 پارت قرارش داده.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

درود. شخصا خیلی دوست دارم دانلودش کنم... ولی همونطور که گفتی خیلی سنگینه. 

احتمالا اگر بتونم، با تعدادی بسته سه ساعته ایرانسل دانلودش کنم. 

محض اطلاع دوستان، دی ال فاکس در 38 پارت قرارش داده.

اره مشکل دقیقا اینه حجمش خیلی زیاده من در بهترین حالت با بسته ایرانسل 60 تا 65 گیگ بتونم دانلود کنم برای همین گفتم  از دل فاکس بگیرم  بعید میدونم بشه از سرور های بتل نت این مقدار دانلود کرد  با نت ایران

یه سوال   راحت میشه بکاپ بازی رو به بتل نت شناسوند؟

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

یه مدتی بود بدجور تو فکر خریدش بودم اما پولشو نداشتم، خوب شد 1f602.png

عوضش microtransactions رو چند روزه وارد COD جدید کرده که همینجوریش خودش گرون بود با توجه به اینکه سینگل پلیر نداشت 60 دلار نسخه استاندارد و تازه سیزن پس و نسخه های دلوکس ملوکس هم فروختن کنارش! این پرداخت های درون بازیش قشنگ به سبک بازی های فری تو پلی هست نه شبیه بازی ای که فول قیمت براش پول داده باشی... تازه جالبه اول بازی رو میخری قشنگ که ازش خوشت اومد و دیدی چقدر همه چیز بالانسه و شروع میکنی بصورت رقابتی بازی رو ادامه بدی بطور جدی ،  یهو پرداخت درون بازی رو معرفی میکنن و عملا کسایی که دوباره پول پرداخت میکنن به لول ها و tier های بالا میرسن... 

از این زد از اون دوشید ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

عوضش microtransactions رو چند روزه وارد COD جدید کرده که همینجوریش خودش گرون بود با توجه به اینکه سینگل پلیر نداشت 60 دلار نسخه استاندارد و تازه سیزن پس و نسخه های دلوکس ملوکس هم فروختن کنارش! این پرداخت های درون بازیش قشنگ به سبک بازی های فری تو پلی هست نه شبیه بازی ای که فول قیمت براش پول داده باشی... تازه جالبه اول بازی رو میخری قشنگ که ازش خوشت اومد و دیدی چقدر همه چیز بالانسه و شروع میکنی بصورت رقابتی بازی رو ادامه بدی بطور جدی ،  یهو پرداخت درون بازی رو معرفی میکنن و عملا کسایی که دوباره پول پرداخت میکنن به لول ها و tier های بالا میرسن... 

از این زد از اون دوشید 1f601.png

همچین حرکاتی دیگه از طرف شرکتایی مثل EA و activision کاملا  عادیه،فقط هدفشون شیر دوشیدنه و کیفیت چیزی که میسازن اصلا مهم نیست،من به شخصه چندین ساله COD رو گزاشتم کنار و نهایتا بعضی وقتا  بعضی نسخه هاشونو کرکی دانلود میکنم واسه سینگل ،مخصوصا به هیچ وجه اوریجینال نمیخرم تا از استراتژی های پول طلبانه این شرکت حمایت نکنم،یک خرید کمتر هم یک خرید کمتره!

البته مشتری اصلیشون گیمرای ۱۲-۱۶ ساله هستن که کریسمس هم نزدیکه ?

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

اره مشکل دقیقا اینه حجمش خیلی زیاده من در بهترین حالت با بسته ایرانسل 60 تا 65 گیگ بتونم دانلود کنم برای همین گفتم  از دل فاکس بگیرم  بعید میدونم بشه از سرور های بتل نت این مقدار دانلود کرد  با نت ایران

یه سوال   راحت میشه بکاپ بازی رو به بتل نت شناسوند؟

من همون نسخه دی ال فاکس گرفتم به کلاینت Battle.net انتقال دادم بازی هم شناسایی کرده فقط اول 1.97 گیگ آپدیت داره که باید بزارین آپدیت بشه قبل از ریختن همین بک آپ هم کلاینت که اجرا کردین بزارین حدود 1 مگ از بازی Destiny 2 دانلود بشه بعد دکمه استپ بزنید کلاینت  Battle.net هم از گوشه ساعت کلا ببندین بعد بک آپی که از دی ال فاکس گرفتین جایگزین پوشه دانلود شده  Destiny 2 بکنید کلاینت از نوع اجرا کنید دکمه Resume بزنید تا خودش بازی شناسایی کنه از ادامش اون مقدا حجم دانلود کنه البته دانلودش من گذاشتم که فردا که اینترنت شبانه دارم تموم بشه الان فقط اون مقدار حجم شناسایی کرده

لینک به دیدگاه

البته اینا هم دلشون واسه ما نسوخته بازیو رایگان کنن، اصل کاری dlc forsaken هست که اون رو باید خرید وگرنه فقط میتونین تا لول 20 پیش برید و بعدش cap میشید

کلا سیاست game as service واقعا چیز اشغالیه که علاوه بر خود بازی باید محتویات اضافه ی اجباری که برای بازی میاد هم خرید

لینک به دیدگاه

You don't currently have any gifts.
When a friend sends you a gift, it will 

برا من اینو مینویسه

میگه شما هدیه ای ندارید و وقتی دوستتون هدیه بفرسته...

داستان چیه؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/12, 00:01:58، grimlock گفته است :

برای دریافت بازی به گیفت پیج بتل نت مراجعه کنید و با ورود به اکانتتون بازی رو برای همیشه داشته باشید. 

این داستانش چیه من سر در نمیارم

لطفا بیشتر توضیح بدید ممنون

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

You don't currently have any gifts.
When a friend sends you a gift, it will 

برا من اینو مینویسه

میگه شما هدیه ای ندارید و وقتی دوستتون هدیه بفرسته...

داستان چیه؟

بازیو اد کردی واسه همین میگه یکبار اد کنی تمامه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TeTration گفته است :

cap

سلام یعنی چه طور میشه؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام یعنی چه طور میشه؟ 

سلام یعنی برسید به لول 20 دیگه لول آپ نمیشید و روی همون 20 میمونه

لینک به دیدگاه

دوستان کسی با این مشکل مواجه شده؟

همه چی کار میکنه جز لیست بازیا

با هیتلر شکن هم نشد.

Untitled.thumb.jpg.ee161fd18d2684adfe6a2b10c5d49af0.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...