رفتن به مطلب

بهترین مانیتور رنج ۲ تومن ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی

قضیه از اونجاست، یه دونه تلویزیون ۳۲اینچ هایسنس دارم که واسه بازی و فیلم کیفیت چندانی نداره و خیلی چشامو اذیت میکنه.

تصمیم گرفتم بفروشمم و بجاش یه مانیتور خوب بگیرم

از دوستان کسی که واقعا تجربه خوب از مانیتوری داشته یا مطلع هست پیشنهادشو بده.

کیفیت تصویر واسم خیلی مهمه بعلاوه چشم اذیت نشه زیاد؛ بین ۲ تا ۲۵۰۰ میتونم هزینه کنم

رزولیشن فول اچ دی - حداقل ۲۴ یا ۲۷اینج

لینک به دیدگاه

با سلام 

این مانیتور خیلی خیلی با کیفیته و رزولوشنش هم fhd+ هست .من چندین بار باهاش کار کردم و خیلی لذت بردم، فقط سایزش یه مقدار بزرگتر از سایز مورد نظرتونه :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/lg/lg-29um68-29inch-ips-ultra-wide-monitor.html

اما اگه 24 مد نظرتون بود مانیتور سامسونگ زیر دسته کمی از مانیتور بالایی نداره و عمق رنگ مشکیش بالاتره و خمیده هم هست فقط تنها بدیش حساسیت صفحه به ضربه است.

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/samsung/samsung-c24f390-24inch-4ms-freesync-curved-led-monitor-nbsp-2.html

در ضمن یه توصیه برادرانه

به استوک فروشی ها هم سر بزنید واقعا مانیتور های کم نظیری با قیمت مناسب دارن.

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/14, 09:47:03، valizadeh گفته است :

سلام به همگی

قضیه از اونجاست، یه دونه تلویزیون ۳۲اینچ هایسنس دارم که واسه بازی و فیلم کیفیت چندانی نداره و خیلی چشامو اذیت میکنه.

تصمیم گرفتم بفروشمم و بجاش یه مانیتور خوب بگیرم

از دوستان کسی که واقعا تجربه خوب از مانیتوری داشته یا مطلع هست پیشنهادشو بده.

کیفیت تصویر واسم خیلی مهمه بعلاوه چشم اذیت نشه زیاد؛ بین ۲ تا ۲۵۰۰ میتونم هزینه کنم

رزولیشن فول اچ دی - حداقل ۲۴ یا ۲۷اینج

Asus VC239H رو هم یه نگاهی بنداز کیفیتش خوبه من که راضیم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/08/14, 11:37:23، Chabouk گفته است :

با سلام 

این مانیتور خیلی خیلی با کیفیته و رزولوشنش هم fhd+ هست .من چندین بار باهاش کار کردم و خیلی لذت بردم، فقط سایزش یه مقدار بزرگتر از سایز مورد نظرتونه :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/lg/lg-29um68-29inch-ips-ultra-wide-monitor.html

اما اگه 24 مد نظرتون بود مانیتور سامسونگ زیر دسته کمی از مانیتور بالایی نداره و عمق رنگ مشکیش بالاتره و خمیده هم هست فقط تنها بدیش حساسیت صفحه به ضربه است.

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/samsung/samsung-c24f390-24inch-4ms-freesync-curved-led-monitor-nbsp-2.html

در ضمن یه توصیه برادرانه

به استوک فروشی ها هم سر بزنید واقعا مانیتور های کم نظیری با قیمت مناسب دارن.

سلام دوست عزیز منظورتون از استوک فروشی کجاست ...!؟ اینترنتی هست یا فروشگاه حضوری 

میشه اطلاعشو بدین ... ممنون 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/08/14, 11:42:09، zen گفته است :

دوست عزیز من برای کارهای معماری و گرافیکی میحوام بین این مدل و یه مدل 25 بنکیو 2k یکیو بگیرم .. بنظر شما کذوم بهتره ...!؟

الته بنکیو میخوام دسته دو بگیرم 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

دوست عزیز من برای کارهای معماری و گرافیکی میحوام بین این مدل و یه مدل 25 بنکیو 2k یکیو بگیرم .. بنظر شما کذوم بهتره ...!؟

الته بنکیو میخوام دسته دو بگیرم 

مشخصات سیستم را میفرمایید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، zen گفته است :

مشخصات سیستم را میفرمایید.

مشخصات سیستم 

7820x

1070

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Naser.Morsali گفته است :

مشخصات سیستم 

7820x

1070

نهایت بودجه برای مانیتور چقدر هست؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، zen گفته است :

نهایت بودجه برای مانیتور چقدر هست؟

روی 3 تومن 

یا باید همین نوع ال جی رو بگیرم یا 25 بنکیو دست دو بگیرم 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naser.Morsali گفته است :

روی 3 تومن 

یا باید همین نوع ال جی رو بگیرم یا 25 بنکیو دست دو بگیرم 

سلام داداش.

بنده خودم مانیتور 29UM69G-B رو به تازگی تهیه کردم از نظر کیفیت و دقت بسیار عالیه و برای گیم که خیلی بهتر هست.

اگر از مانیتور استفاده گیم ندارید پیشنهاد میکنم 29WK600 رو تهیه کنید . این مدل HDR هم داره ولی 60 هرتز هست منتها HDR این مدل از نوع پایین هست که دربرخی سایتهای خارجی گفته شده ولی به گفته فروشنده واقعی و کیفیت بسیار عالی دارد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...