رفتن به مطلب

مشکل cpu usage 70% در ویندوز 10

Ali Subi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.

دیروز داشتم دمای قطعات رو مانیتور میکردم ک دیدم سی پی یوم رو 50 هست و کم نمیشه!!! دمای رمم از 33 همیشگی شده 40 و کم نمیشه!!

36192631_Untitled1.thumb.jpg.d24c0c2b6b18f39fbe09671216350d48.jpg

تسک منجر رو باز کردم و با این صحنه مواجه شدم.

1026233198_Untitled1.thumb.jpg.282c786d72a7dc68e11cbc1539fc0e5b.jpg

چیزی در حدود 80 درصد سی پی یو یوزیج توسط دو نرم افزار خود ویندوز!

نکته ای ک هست فقط اینه که وقتی هر دو نرم افزار رو ببندم شرایط کاملا نرمال میشه.

951024051_.thumb.jpg.3d46977c3ea9dd86e020b0ce1b99df7f.jpg

یک ثانیه بعد از بستن دو نرم افزار.
1029393980_.thumb.jpg.9edebb737a073e449dc0f0466755ad6d.jpg

حالا سوال من اینه ک راه حل این مشکل چیه! خوندم که نوشته بودن باید اپدیت کنی و ویروس کشی کنی! اگه ویروسن چرا ان قد حرف گوش کنن و میبندی دیگه ران نمیشن؟!

بعد اینا هر دوش نرم افزار های خود ماکروسافته! نمیدونم از کی اینا اینجوری ران میشن و چی نصب کردم اینجوری شدن!

راهی برای دیسیبل کردنشون هست؟

ممنون از همگی.

لینک به دیدگاه

اول شک داشتم

ولی الان مطمعنم

با سیستم شما داره ماین میشه

سریعا اینو نصب کنید

Malwarebyte

اخرین نسخه بگیرید

اسکن کنید

هر اروری اومد بزنید فایل رو پاک کنه

ویرایش شده توسط farzadkrd
لینک به دیدگاه

دقیقا منم حدود یک هفته هست این مشکل رو برام پیش اومده دمای CPU تا 80 درجه هم میره? قبلا با بازی ویچر 3 فول الترا تا 45 میرفت!!! هر موقعه اینترنت رو قطع میکنم عادی میشه مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام.

لطفا روشون راست کلیک کنین و open file location رو انتخاب کنین ببینین کجا هستن.تابحال این 2 مورد رو درprocess ها ندیده بودم.با آقا فرزاد موافقم و نظرشون منطقیه.همچنین malwarebyte رو هم پیشنهاد میکنم که یکی از قوی ترین هاست.اگر نتیجه نگرفتین firewall جداگانه مثل zone alarm و comodo و امثال اون نصب کنین که رایگان و قوی هستن و دستی چک کنین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

دقیقا منم حدود یک هفته هست این مشکل رو برام پیش اومده دمای CPU تا 80 درجه هم میره1f611.png قبلا با بازی ویچر 3 فول الترا تا 45 میرفت!!! هر موقعه اینترنت رو قطع میکنم عادی میشه مشکل از چیه؟

احتمالا این روزها درگیر این سایتهای  بیت کوین رایگان، کریپتو رایگان، اسان، یا هر تبلیغ فیک دیگه نشدید؟

متاسفانه این مورد برای خیلیا اتفاق میافته بدون اینکه متوجه بشند، ب هیچ وجه از این سایتها استفاده نکنید چرا که کلاهبرداری بیش نیست

حتما Malwarebyte نصب کنید فورا

Avg , avast , kaspersky.....

اینا بدافزارهای روز رو شناسایی میکنند 

فعلا یک نسخه کرک یا Trial بگیرید و سیستمتون رو پاک کنید، سر فرصت مایل ب تهیه نسخه پولی بودین اقدام کنید

در 19 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

لطفا روشون راست کلیک کنین و open file location رو انتخاب کنین ببینین کجا هستن.تابحال این 2 مورد رو درprocess ها ندیده بودم.با آقا فرزاد موافقم و نظرشون منطقیه.همچنین malwarebyte رو هم پیشنهاد میکنم که یکی از قوی ترین هاست.اگر نتیجه نگرفتین firewall جداگانه مثل zone alarm و comodo و امثال اون نصب کنین که رایگان و قوی هستن و دستی چک کنین.

با نظر ایشونم موافقم، آنتی ویروس خوبیه ک داره نیازی به هیچ کاری از سوی شما نداره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

احتمالا این روزها درگیر این سایتهای  بیت کوین رایگان، کریپتو رایگان، اسان، یا هر تبلیغ فیک دیگه نشدید؟

متاسفانه این مورد برای خیلیا اتفاق میافته بدون اینکه متوجه بشند، ب هیچ وجه از این سایتها استفاده نکنید چرا که کلاهبرداری بیش نیست

حتما Malwarebyte نصب کنید فورا

Avg , avast , kaspersky.....

اینا بدافزارهای روز رو شناسایی میکنند 

فعلا یک نسخه کرک یا Trial بگیرید و سیستمتون رو پاک کنید، سر فرصت مایل ب تهیه نسخه پولی بودین اقدام کنید

با نظر ایشونم موافقم، آنتی ویروس خوبیه ک داره نیازی به هیچ کاری از سوی شما نداره

تو Outlook  که به ویندوز وصله همش ایمیل های درپیتی برام میاد! اصلا من نمیدونم اینا از کجا میان و چطوری برام ایمیل ارسال میکنند! اون برنامه هم نصب کردم 3 تا فایل رو شناسایی کرد و حدف کرد و بعدش دما از 69 درجه اومد رو 40 ? ولی 40  هم زیاده هم چون قبلا رو حالت عادی 35 و تحت پردازش 45 بود... ولی در کل خیلی ممنون واقعا به کارم اومد!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

تو Outlook  که به ویندوز وصله همش ایمیل های درپیتی برام میاد! اصلا من نمیدونم اینا از کجا میان و چطوری برام ایمیل ارسال میکنند! اون برنامه هم نصب کردم 3 تا فایل رو شناسایی کرد و حدف کرد و بعدش دما از 69 درجه اومد رو 40 1f628.png ولی 40  هم زیاده هم چون قبلا رو حالت عادی 35 و تحت پردازش 45 بود... ولی در کل خیلی ممنون واقعا به کارم اومد!

خواهش میکنم

در مورد ایمیلتون هم در اولین فرصت رمز عبور رو عوض کنید، 

پیشنهاد من ب شما نصب یکی از ۳ آنتی ویروسی ک در بالا گفتم، حتما، البته همین Malwarebyte هم کفاف میکنه ولی برای محکم کاری گفتم

برای دمای cpu هم بالاخره ب ویندوز شما آسیب وارد‌شده، درسته ک رفع شده ولی در صورت امکان اگه از ویندوز ۱۰ استفاده میکنید، اونو آپدیت کنید البته آپدیت فقط یک پیشنهاده

ویرایش شده توسط farzadkrd
لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستان.

ادرس فایل ها  تو ویندوز wow 64 بود.

هرچی دانلود کردم بازم بر میگشت. شک منم ب قضیه ماین بود، با اینکه من کل برخوردم با ماین لینکی بود ک به عنوان ماین رایگان برام ارسال شده بود و من ران نکرده بودم.

واسه همین ویندوزم رو عوض کردم.

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/15, 21:26:18، Ali Subi گفته است :

تشکر از همه دوستان.

ادرس فایل ها  تو ویندوز wow 64 بود.

هرچی دانلود کردم بازم بر میگشت. شک منم ب قضیه ماین بود، با اینکه من کل برخوردم با ماین لینکی بود ک به عنوان ماین رایگان برام ارسال شده بود و من ران نکرده بودم.

واسه همین ویندوزم رو عوض کردم.

همین الان یهویی?

در عجبم، چرا و به چه علت و از چه راهی، من ک کلا به هیچ وجه علاقه ای ب این کار ندارم چون لپتاپ ضعیفه و بدرد اینکار نمیخوره ، به هیچ وجه درگیر چنین مسائلی نمیشم، نمیدونم چطور آلوده شده?

15416552684028384775868986616424.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، farzadkrd گفته است :

همین الان یهویی ...

والا واسه خود منم عجیب بود من اصا وارد لینکی ک برام ارسال شده بود ب عنوان ماین بی دردسر هم نشدم! بعد اینجوری بیاد استفاده بشه خیلی نامردیه.

خداروشکر ویندوز زدم و همه چی ارومه

1044603999_Untitled2.thumb.jpg.6fc044299abdd06cd79712937d4a3661.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...