رفتن به مطلب

@@ تعویض مانیتور بسیار زیبای Asus MZ27AQ 2k @@

No 0ne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

عزیزان مانیتور Asus MZ27AQ موجوده  ، مانیتور اردیبهشت  امسال خریداری شده ، جعبه و متعلقاتش کامل و تمیزه ، گارانتی 2 سال باقی مانده ، بدون هیچ پیکسل سوختگی یا خط و خش .

مانیتور با رزولوشن 2K و پنل IPS با دقت رنگ بسیار بالا و روشنایی عالی از جدیدترین سری دیزاین ایسوس هست . همچنین اسپیکر های خوبی داره به همراه ساب باکس برای تقویت صدا بم به صورت جداگانه که استفاه نکردم.

با مانیتور های Asus PG27VQ  , Asus PG278Q , Asus PG279Q  تعویض دارم . بیشتر مدل VQ مد نظرم هستش .

با مانیتور های قید شده در  بالا فقط تعویض میشه ، فروش ندارم چون جایگزینی ندارم براش .

عکس و تست های بیشتر در صورت درخواست خریدار ارسال میشه.

عزیزان گرامی لطفا پیشنهاد خودتون رو به همراه لینک مدل ، میزان کارکرد ، میزان گارانتی  و قیمت مد نظرتون رو برای تعویض برام  فقط پیام خصوصی کنید ، سپاس .

photo_2018-11-08_00-27-37.thumb.jpg.38b065f446584c6c886538c393131068.jpg

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، alireza-sepah گفته است :

۶۰ هرتزه؟

بله تمام مانیتور های سری دیزاین 60 هرتز هستند چون برای کار های مدیا طراحی شدند ، بیشتر روی دقت رنگ بالا و کیفیت متمرکز هستند ، اما مود game plus هم دارد .

لینک به دیدگاه

خب الان واقعا منتظری که یه نفر تو ایران که این مانیتورها رو داره که تعدادشون هم بسیار کمه ، اونم از کسانی که به این فروم سر میزنه ، یکی پیدا بشه که دقیقا دنبال مانیتور شما باشه و بخواد تعویض کنه حالا اونم اگه توافقی بشه یا نشه

خب عزیز این کار خیلی غیر منطقی و تقریبا محاله یه مقدار روش فکر کن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، moein252 گفته است :

خب الان واقعا منتظری که یه نفر تو ایران که این مانیتورها رو داره که تعدادشون هم بسیار کمه ، اونم از کسانی که به این فروم سر میزنه ، یکی پیدا بشه که دقیقا دنبال مانیتور شما باشه و بخواد تعویض کنه حالا اونم اگه توافقی بشه یا نشه

خب عزیز این کار خیلی غیر منطقی و تقریبا محاله یه مقدار روش فکر کن

والا تاپیک خرید این مدل ها رو هم  باز کردم یکی یه پیشنهاد داد که گفت نه دوستم میخوادش و فروختش به دوستش .

این تاپیکم تعویض هم یه امیر نامی پیام خصوصی داد که بله تعویض میکنم با شما چون دیگه گیم نمیزنم و کارم فوتوشاپ هست  مانیتور شما بهتره واسه من، پرسیدم قیمت مد نظرتون چنده چطوری باید تعویض کنیم؟ ، و بله ایشون انلاین میشه ولی جواب پیام رو نمیده ، ادمای عجیبی پیدا میشه .

در کل خوب تکلیف چیه ؟ اکبندش که نیست تو بازار . پس تلاشم رو باید بکنم.

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

یکی از بهترین مانیتور ها با وضوح و روشنایی بالا  

طراحی زیبا و عالی و باریکی مثال زدنی خیلی عالیه 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezabaradari گفته است :

یکی از بهترین مانیتور ها با وضوح و روشنایی بالا  

طراحی زیبا و عالی و باریکی مثال زدنی خیلی عالیه 

قابل شما رو نداره ، بله مانیتور خیلی خوبی هست ، من فقط به خاطر رفرش ریت بالا برای بازی شوتر دارم تعویض میکنم وگرنه تو همه جوانب عالیه ، هرچند که تو pubg هم اسکرین تیرینگ نداره رو 140 فریم هم .

لینک به دیدگاه

میبخشید . میدونم فروش ندارید.

از رو کنجکاوی میپرسم . الان این مانیتور قیمتش چه حدوداست؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahman1700 گفته است :

میبخشید . میدونم فروش ندارید.

از رو کنجکاوی میپرسم . الان این مانیتور قیمتش چه حدوداست؟

خواهش میکنم ، قیمت ندارم ، ولی باید بالای 8 تومن باشه . به فروشنده ای که ازش خرید کردم زنگ زدم گفت ایسوس وارد نمیشه و هر قیمتی خواست میده و مانیتور شما موجود نیست ، موجود بشه هم بالای 8 تومن هست. 

مثلا مدل MX27AQ که از لحاظ مشخصات فنی مثل نور صفحه نمایش و اسپیکر و  دقت رنگ از مدل مانیتور بنده پایین تر هست رو الان دیجیکالا میده 7 تومن . 

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...